Strona główna

Leonardo School – z pasji do edukacji dzieci

Napisany dnia: 24.09.2018, 09:26 , Tagi: Brak

Leonardo School  to sieć szkół specjalizująca się w budowaniu wysokich standardów nauczania dzieci. Dla nas edukacja to przede wszystkim rozbudzanie u Waszych pociech pasji poznawania świata. Teraz jesteśmy również w Jaśle.

Dzięki unikalnej metodyce nauczania, autorskim programom edukacyjnym, podręcznikom, i pomocom dydaktycznych oferujemy dzieciom edukację na najwyższym poziomie. Pracujemy w zespole wybitnych metodyków, anglistów, polonistów, pedagogów i psychologów, którzy troszczą się o najlepszą jakość nauczania. Z myślą o Twoim dziecku przygotowaliśmy trzy unikatowe marki dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych. W Jaśle uczymy w oparciu o dwie z nich: Leo Maniak i Leo English.

Szybko i efektywnie

Leo Maniak to metoda efektywnej nauki, dzięki której Twoje dziecko opanuje zasady ortografii, sztukę koncentracji, nauczy się sprawnie czytać i notować, wreszcie będzie mogło rozwijać umiejętność logicznego i twórczego myślenia.

Metoda uczy tak naprawdę, jak uczyć się skutecznie, łatwo i z rzeczywistym zainteresowaniem. Jednym z największych atutów Leo Maniaka ą bardzo dobrze opracowane konkretne sposoby przyswajania wiedzy. To niezawodny sposób na szybką i efektywną naukę oraz na wszechstronny rozwój.

Zajęcia Leo Maniaka nawiązują do programu szkoły podstawowej. Dzięki specjalnie ułożonej, dedykowanej ścieżce edukacyjnej, opracowanej przez wybitnych specjalistów dziecko w naukę angażuje ruch, wszystkie swoje zmysły, wyobraźnię oraz emocje. Z Leo Maniakiem dziecko poszerza zasób wiadomości, rozbudza ciekawość, aktywizuje twórcze myślenie i kreatywne działanie.

Język angielki? To proste!

Leo English to niecodzienne lekcje języka angielskiego. Na zajęciach nie dziwią melodyjne piosenki, niezwykłe opowiadania, podróże z bohaterami bajek. Dzieci biorą udział w przedstawieniach w roli aktorów i reżyserów. To również tworzenie rekwizytów, mnóstwo aktywności ruchowych i plastycznych. Po co to wszystko? Chodzi o to, aby nauka języka angielskiego była dla dziecka przyjemnością.

Wykorzystanie naturalnego u dzieci procesu nabywania umiejętności językowych i komunikowania się w języku angielskim to podstawa metody Leo English. Podczas zajęć mówimy do dzieci tylko po angielsku poprzez właściwy dobór słów i wspieranie wypowiedzi gestem. Pożądany efekt edukacyjny uzyskujemy dzięki zastosowaniu dramy, zabawy, aktywności ruchowych, plastycznych, muzyki oraz technik aktywnego uczenia się. Spójne dobranie wszystkich elementów i ułożenie ich wokół tematów budzących ciekawość dziecka w określonym wieku pozwala dzieciom skutecznie uczyć się języka angielskiego.

Języka angielskiego uczymy dzieci w różnym wieku. W ramach siedmiu starannie opracowanych poziomów języka angielskiego mogą uczyć się dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

W Leonardo School dziecko otrzymuje gotowe pakiety edukacyjne (tornister, podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz wiele innych materiałów, które służyć będą zdobywaniu wiedzy).   

Więcej o Leonardo School dowiesz się w siedzibie szkoły w Jaśle przy ul. Staszica 5 bądź odwiedzając profil facebook’owy szkoły FB/Leonardo-School-Jasło.

Artykuł sponsorowany

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105