Strona główna

Leonardo School – z pasji do edukacji dzieci

Napisany dnia: 24.09.2018, 09:26 , Tagi: Brak

Leonardo School  to sieć szkół specjalizująca się w budowaniu wysokich standardów nauczania dzieci. Dla nas edukacja to przede wszystkim rozbudzanie u Waszych pociech pasji poznawania świata. Teraz jesteśmy również w Jaśle.

Dzięki unikalnej metodyce nauczania, autorskim programom edukacyjnym, podręcznikom, i pomocom dydaktycznych oferujemy dzieciom edukację na najwyższym poziomie. Pracujemy w zespole wybitnych metodyków, anglistów, polonistów, pedagogów i psychologów, którzy troszczą się o najlepszą jakość nauczania. Z myślą o Twoim dziecku przygotowaliśmy trzy unikatowe marki dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych. W Jaśle uczymy w oparciu o dwie z nich: Leo Maniak i Leo English.

Szybko i efektywnie

Leo Maniak to metoda efektywnej nauki, dzięki której Twoje dziecko opanuje zasady ortografii, sztukę koncentracji, nauczy się sprawnie czytać i notować, wreszcie będzie mogło rozwijać umiejętność logicznego i twórczego myślenia.

Metoda uczy tak naprawdę, jak uczyć się skutecznie, łatwo i z rzeczywistym zainteresowaniem. Jednym z największych atutów Leo Maniaka ą bardzo dobrze opracowane konkretne sposoby przyswajania wiedzy. To niezawodny sposób na szybką i efektywną naukę oraz na wszechstronny rozwój.

Zajęcia Leo Maniaka nawiązują do programu szkoły podstawowej. Dzięki specjalnie ułożonej, dedykowanej ścieżce edukacyjnej, opracowanej przez wybitnych specjalistów dziecko w naukę angażuje ruch, wszystkie swoje zmysły, wyobraźnię oraz emocje. Z Leo Maniakiem dziecko poszerza zasób wiadomości, rozbudza ciekawość, aktywizuje twórcze myślenie i kreatywne działanie.

Język angielki? To proste!

Leo English to niecodzienne lekcje języka angielskiego. Na zajęciach nie dziwią melodyjne piosenki, niezwykłe opowiadania, podróże z bohaterami bajek. Dzieci biorą udział w przedstawieniach w roli aktorów i reżyserów. To również tworzenie rekwizytów, mnóstwo aktywności ruchowych i plastycznych. Po co to wszystko? Chodzi o to, aby nauka języka angielskiego była dla dziecka przyjemnością.

Wykorzystanie naturalnego u dzieci procesu nabywania umiejętności językowych i komunikowania się w języku angielskim to podstawa metody Leo English. Podczas zajęć mówimy do dzieci tylko po angielsku poprzez właściwy dobór słów i wspieranie wypowiedzi gestem. Pożądany efekt edukacyjny uzyskujemy dzięki zastosowaniu dramy, zabawy, aktywności ruchowych, plastycznych, muzyki oraz technik aktywnego uczenia się. Spójne dobranie wszystkich elementów i ułożenie ich wokół tematów budzących ciekawość dziecka w określonym wieku pozwala dzieciom skutecznie uczyć się języka angielskiego.

Języka angielskiego uczymy dzieci w różnym wieku. W ramach siedmiu starannie opracowanych poziomów języka angielskiego mogą uczyć się dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

W Leonardo School dziecko otrzymuje gotowe pakiety edukacyjne (tornister, podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz wiele innych materiałów, które służyć będą zdobywaniu wiedzy).   

Więcej o Leonardo School dowiesz się w siedzibie szkoły w Jaśle przy ul. Staszica 5 bądź odwiedzając profil facebook’owy szkoły FB/Leonardo-School-Jasło.

Artykuł sponsorowany

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105