Strona główna

Leonardo School – z pasji do edukacji dzieci

Napisany dnia: 24.09.2018, 09:26 , Tagi: Brak

Leonardo School  to sieć szkół specjalizująca się w budowaniu wysokich standardów nauczania dzieci. Dla nas edukacja to przede wszystkim rozbudzanie u Waszych pociech pasji poznawania świata. Teraz jesteśmy również w Jaśle.

Dzięki unikalnej metodyce nauczania, autorskim programom edukacyjnym, podręcznikom, i pomocom dydaktycznych oferujemy dzieciom edukację na najwyższym poziomie. Pracujemy w zespole wybitnych metodyków, anglistów, polonistów, pedagogów i psychologów, którzy troszczą się o najlepszą jakość nauczania. Z myślą o Twoim dziecku przygotowaliśmy trzy unikatowe marki dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych. W Jaśle uczymy w oparciu o dwie z nich: Leo Maniak i Leo English.

Szybko i efektywnie

Leo Maniak to metoda efektywnej nauki, dzięki której Twoje dziecko opanuje zasady ortografii, sztukę koncentracji, nauczy się sprawnie czytać i notować, wreszcie będzie mogło rozwijać umiejętność logicznego i twórczego myślenia.

Metoda uczy tak naprawdę, jak uczyć się skutecznie, łatwo i z rzeczywistym zainteresowaniem. Jednym z największych atutów Leo Maniaka ą bardzo dobrze opracowane konkretne sposoby przyswajania wiedzy. To niezawodny sposób na szybką i efektywną naukę oraz na wszechstronny rozwój.

Zajęcia Leo Maniaka nawiązują do programu szkoły podstawowej. Dzięki specjalnie ułożonej, dedykowanej ścieżce edukacyjnej, opracowanej przez wybitnych specjalistów dziecko w naukę angażuje ruch, wszystkie swoje zmysły, wyobraźnię oraz emocje. Z Leo Maniakiem dziecko poszerza zasób wiadomości, rozbudza ciekawość, aktywizuje twórcze myślenie i kreatywne działanie.

Język angielki? To proste!

Leo English to niecodzienne lekcje języka angielskiego. Na zajęciach nie dziwią melodyjne piosenki, niezwykłe opowiadania, podróże z bohaterami bajek. Dzieci biorą udział w przedstawieniach w roli aktorów i reżyserów. To również tworzenie rekwizytów, mnóstwo aktywności ruchowych i plastycznych. Po co to wszystko? Chodzi o to, aby nauka języka angielskiego była dla dziecka przyjemnością.

Wykorzystanie naturalnego u dzieci procesu nabywania umiejętności językowych i komunikowania się w języku angielskim to podstawa metody Leo English. Podczas zajęć mówimy do dzieci tylko po angielsku poprzez właściwy dobór słów i wspieranie wypowiedzi gestem. Pożądany efekt edukacyjny uzyskujemy dzięki zastosowaniu dramy, zabawy, aktywności ruchowych, plastycznych, muzyki oraz technik aktywnego uczenia się. Spójne dobranie wszystkich elementów i ułożenie ich wokół tematów budzących ciekawość dziecka w określonym wieku pozwala dzieciom skutecznie uczyć się języka angielskiego.

Języka angielskiego uczymy dzieci w różnym wieku. W ramach siedmiu starannie opracowanych poziomów języka angielskiego mogą uczyć się dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

W Leonardo School dziecko otrzymuje gotowe pakiety edukacyjne (tornister, podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz wiele innych materiałów, które służyć będą zdobywaniu wiedzy).   

Więcej o Leonardo School dowiesz się w siedzibie szkoły w Jaśle przy ul. Staszica 5 bądź odwiedzając profil facebook’owy szkoły FB/Leonardo-School-Jasło.

Artykuł sponsorowany

 • Pabian i Czernecki idą łeb w łeb

   

  Trwa liczenie głosów w wyborach samorządowych. W rywalizacji wyborczej o urząd burmistrza Jasła walka jest wyjątkowo zacięta. 

 • Czas decyzji! Dziś wybory samorządowe

   

  Trwa pierwsza tura wyborów samorządowych. Mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego wybierają radnych, wójtów oraz burmistrzów. Lokale wyborcze otwarte będą do 21:00 wieczorem. Frekwencję oraz wyniki głosowania śledźcie z portalem jaslo4u.pl.

 • Jak głosować w wyborach samorządowych

   

  Już w najbliższą niedzielę w Polsce odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego wybiorą w nich radnych miejskich, gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich. W głosowaniu zdecydują również, kto przez kolejne pięć lat sprawował będzie urząd burmistrza Jasła oraz wójtów we wszystkich gminach powiatu jasielskiego.

 • Rozbudowa jasielskiego szpitala dobiegła końca

   

  Dziś zaprezentowano nowopowstałą część Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Inwestycja o wartości 22 mln zł pozwoli jasielskiej lecznicy podnieść jakość świadczonych przez placówkę usług medycznych. Pierwsze zabiegi operacyjne mogą odbyć się na nowym bloku operacyjnym już za niespełna miesiąc.

 • PZD z nowym sprzętem i zapleczem socjalnym

  Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez wiele lat nie mieli odpowiedniego zaplecza socjalnego. W ostatnim jednak czasie wybudowany został budynek wraz z siedmiostanowiskowym garażem, który poprawi komfort i warunki ich pracy. Inwestycja ma się zakończyć wiosną przyszłego roku.

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105