MKS MOSiR Jasło znów zwycięski

2

W niedzielne popołudnie kolejny mecz o mistrzostwo 4 ligi rozegrali seniorzy jasielskiego MOSiR-u . Ich rywalem był zespół Sokoła Sieniawa.

Podopieczni trenera Kilara wygrali 3-1 . Pierwsze  dwa sety zespół gospodarzy wygrał w stosunku 25-22. Po dwóch wygranych setach nastąpiło lekkie rozluźnienie w szeregach jaślan i kolejny set padł łupem zespołu z Sieniawy, który wygrał  25-18 . Bardzo emocjonujący był  set czwarty. Po bardzo wyrównanej grze jaślanie zachowali więcej zimnej krwi wygrywając 34-32.

MKS MOSiR Jasło - UKS Sokół Sieniawa 3:1 (25:22, 25:22, 18:25, 34:32)

MKS MOSiR Jasło: Piróg, Waśko (k), Zieliński, Błażejowski, Frączek, Kmiecik, Szydło (L) oraz Zięba, Wiernusz, Wojnarowicz, Adam

Kolejny mecz zespół MOSiRu rozegra na własnym parkiecie . Podejmować oni będą lidera rozgrywek MKS Wierzbna. Mecz w niedzielę 19.02.17 o godz 16.00