Strona główna

Mróz zabija ! - apeluje OTOZ Animals Jasło.

3
Napisany dnia: 27.02.2018, 09:31 , Tagi: Brak

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Inspektorat w Jaśle Apeluje. Przed nami bardzo zimne dni temperatura według synoptyków  spadnie w nocy nawet do -17 stopni.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców Jasła i okolic, by w te dni szczególnie zatroszczyć się o zwierzęta, głównie psy łańcuchowe.

Pamiętajmy, by chociaż raz dziennie zjadły ciepły posiłek, by wyścielić im budę słomą, spuszczać je kilka razy dziennie z łańcucha, aby mogły poruszać się, a na noc schowajmy je do kotłowni, stajni lub stodoły.

Przypominamy by budy były ocieplone i szczelne i że psy z krótką sierścią nie mogą przy tak niskich temperaturach być na zewnątrz.

Pamiętajmy również o kotach, by systematycznie je dokarmiać, otworzyć im okienka piwniczne lub także wpuścić do kotłowni, stajni lub stodoły, by mogły się ogrzać.

Zwierzęta gospodarcze nie wypuszczajmy na pastwiska.

Pamiętajmy, że zwierzęta jak ludzie odczuwają głód, chłód, ból i cierpią.

Prosimy byście Państwo zwracali uwagę na zwierzęta w swojej okolicy. Jeżeli gdzieś zwierzęta żyją w złych warunkach i Państwo o tym wiecie powiadomcie nas.

OTOZ Animals

Inspektorat w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ dragoness
dnia 27.02.2018, 10:17. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
17
Nareszcie powstał oddział w jaśle. pamiętam też o obietnicach przedwyborczych pani aktualnej wice. Mówiła coś o schronisku dla zwierząt w Jaśle... Pewnie zapomniała w natłoku obowiązków.
@ Zenek
dnia 27.02.2018, 11:04. Identyfikator użytkownika: Isgm3wbvrHW4
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Lidia
dnia 28.02.2018, 00:47. Identyfikator użytkownika: FkGq3f4fRu6V
Ocena
komentarza:
7
Brawo! Dbajmy o wszystkie zwierzeta,nie tylko nasze, aby jakoś przetrwały te mrozy.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • „Dziecinada. Nie dorośli do bycia radnymi”

  Mogliśmy się spodziewać burzliwej dyskusji, braku poparcia większości radnych dla udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi 992, czy odrzucenie inwestycji w Ożennej, ale nie tego, że większość radnych nie przyjdzie na obrady sesji nadzwyczajnej…

 • Czy wystarczy pieniędzy na przebudowę stadionu w Trzcinicy?

  Początkiem marca powiat ogłosił drugi przetarg na przeprowadzenie modernizacji stadionu sportowego wraz z rozbudową obiektów lekkoatletycznych przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione. Najniższa oferta przewyższała możliwości finansowe samorządu powiatu.

 • Szansa na staże dla osób młodych

   

  W Jaśle rozpoczyna się realizacja projektu „Aktywność edukacyjno – zawodowa – drogą do Twojego sukcesu” skierowanego do  osób młodych w wieku 18-29 lat.

 • Trzy złote medale zdobyte w kickboxingu w Niemczech!

  Zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza i jego asystenta Wojciecha Busia odnieśli duży sukces w Mistrzostwach Makroregionu Baden Niemcy w kickboxingu..

 • Budowa nowego odcinka drogi 992 pod znakiem zapytania

  To ostatni dzwonek dla władz powiatu jasielskiego i miasta Jasła, aby podjąć decyzję w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 między rondem imienia Adama Lazarowicza, a rondem imienia księdza Kazimierza Wojciechowskiego.

 • Radni chcą pełnowymiarowego boiska treningowego

  W Jaśle brakuje pełnowymiarowego boiska treningowego do piłki nożnej. Dzięki poparciu radnych długo oczekiwane zadanie będzie możliwe do realizacji. Czy uda się jednak przystąpić do tego zadania? Wszystko zależeć będzie od tego, czy miasto uzyska dofinansowanie...

 • Wiosna bez Limitów w sieci TELGAM

   

  Nowa wiosenna promocja w sieci Telgam to jedynie 16,90 zł za komórkę miesięcznie i rozmowy bez limitów na telefony komórkowe, stacjonarne oraz nielimitowane SMS -y do wszystkich sieci.

 • Pustelnik z Dębowca skazany na 3 lata więzienia

  Dzisiaj w jasielskim sądzie zapadł wyrok w sprawie Wojciecha P. pustelnika z Dębowca oskarżonego przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne 14-letniego chłopca. Proces w tej sprawie odbywał się za zamkniętymi drzwiami.

 • Działkowiec widział podejrzanego mężczyznę niedaleko domu Haliny G.

  W miniony piątek przed krośnieńskim sądem zeznawało kolejnych dziesięć osób w procesie Janusza G. oskarżonego o zabójstwo żony. Proces jest poszlakowy, gdyż nie ma ani ciała ani narzędzia zbrodni.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105