Strona główna

Najechanie na tył pojazdu powodem wypadku w Zimnej Wodzie

5
Napisany dnia: 10.05.2018, 10:15 , Tagi: Brak

W Zimnej Wodzie doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala przewieziono jedną z uczestniczek wypadku, która uskarżała się na ból klatki piersiowej.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.40 na drodze krajowej nr 28. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena C5 jadąc w kierunku Krosna nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, doprowadzając tym samym do najechania na tył samochodu ford focus.

W wyniku zderzenia się pojazdów zablokowany został jeden pas ruchu drogi krajowej nr 28 relacji Jasło-Krosno. Ruch odbywa się tam wahadłowo. 

Do szpitala karetką pogotowia przetransportowana została kierująca fordem. Kobieta uskarżała się na ból klatki piersiowej.

id.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ normalka
dnia 10.05.2018, 10:18. Identyfikator użytkownika: 8ph8kCNJnS8l
Ocena
komentarza:
-9
Znów Krośniak wyjechał poza swoje miasto i spowodował wypadek.
@ Pl
dnia 10.05.2018, 17:31. Identyfikator użytkownika: TvMtD3ZoudgB
Ocena
komentarza:
-4
Nie kompromituj bynajmniej Jasła, skoro sam jesteś jaki jesteś
@ do Pl
dnia 10.05.2018, 20:18. Identyfikator użytkownika: fhMoBFglRshn
Ocena
komentarza:
9
Naucz się znaczenia słów bo w tym przypadku to ty się kompromitujesz ze swoim "bynajmniej". A kierowcą był człowiek z powietu krosnienskiego jak już.
@ Żal
dnia 10.05.2018, 23:13. Identyfikator użytkownika: hwEcuApcAZrQ
Ocena
komentarza:
3
Życzę powrotu do zdrowia i spokoju,tak mi żal i pani i pana,ale po burzy zaświeci słońce.
@ Widz
dnia 11.05.2018, 10:31. Identyfikator użytkownika: 6jTZYerHlRHs
Ocena
komentarza:
0
A o dwóch wypadkach w Tarnowcu, cicho, cicho a było to 9 maja br.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pomnik Chrystusa Króla coraz bliżej

  Skwer z pomnikiem powstanie na użyczonej przez miasto działce przy ul. na Kotlinę. Inwestorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Budowy Pomnika Chrystusa Króla.

 • Pierogi rządzą w Tarnowcu

   

  W tym roku, odbył się dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” w Tarnowcu. Tym razem Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla gości ponad 100 tys. pierogów, które w ciągu kilku godzin rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

 • Nie chcą masztu sieci Play. Boją się promieniowania

  Mieszkańcy przysiółka Barzykówka w Trzcinicy są zaniepokojeni planowaną inwestycją sieci Play. W pobliskim sąsiedztwie ich domów ma zostać postawiony maszt sieci komórkowej o wysokości 50 metrów...

 • Pierwszy dzwonek tuż tuż…

   

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już czas, aby zaopatrzyć się w zeszyty, tornistry oraz inne artykuły szkolne. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak postawić na dobrą jakość w atrakcyjnej cenie, które zapewnia nowa hurtownia papiernicza Duo Creative Papier, Wojciecha Warywody.

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105