Strona główna

Niepodległe Jasło 1918-2018 – zaprojektuj baner i wygraj

11
Napisany dnia: 06.11.2017, 10:56 , Tagi: Brak

Miasto Jasło ogłasza konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs jest pierwszym działaniem jakie miasto podejmuje w związku z ogłoszonym w przyszłym roku jubileuszem odzyskania wolności.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób (w szczególności do grafików, projektantów, artystów plastyków i studentów kierunków artystycznych), a jego przedmiotem jest opracowanie projektu graficznego baneru promocyjnego Miasta Jasła, który zostanie zamieszczony w centrum Jasła (w Rynku), a także będzie publikowany w ramach promocji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Do konkursu należy zgłaszać projekty baneru związanego z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, z uwzględnieniem w grafice tematyki jasielskiej, wymaganych logotypów i treści: "Niepodległe Jasło 1918-2018".

Prace konkursowe można składać do 13 listopada br. Następnie komisja wyłoni trzy prace, które zostaną poddane głosowaniu internetowemu (15 - 22 listopada). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 27 listopada br. Autor zwycięskiego projektu baneru otrzyma nagrodę w wysokości 2 500 zł (brutto).

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, znajdują się na stronie Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/niepodlegle-jaslo-1918-2018-zaprojektuj-baner-i-wygraj/

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr telefonów: tel. 13 44 86 329, tel. 13 44 86 349 w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle.

Urząd Miasta w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ podatnik
dnia 06.11.2017, 12:09. Identyfikator użytkownika: auPdlExO2j1x
Ocena
komentarza:
-33
Może tak:
"Z wojennych klimatów w winne klimaty"
???
@ Uczestnik konkursu
dnia 06.11.2017, 16:06. Identyfikator użytkownika: VB0XjoHJQvI3
Ocena
komentarza:
47
Treść baneru ma przyciągać do Jasła ludzi z innych miast.Jasło miasto przyszłości, a w nim to, czego nie mają inne miasta- Figura Chrystusa, Grota NMP itp.
Uwaga! Liczba turystów w Świebodzinie po wystawieniu figury Chrystusa wzrosła 1000-krotnie. I rozpoczynać budowę dużego hotelu.
@ podatnik
dnia 07.11.2017, 08:19. Identyfikator użytkownika: 60is3OUPT8jP
Ocena
komentarza:
-8
jak już poruszyłeś temat figur ...
do wizerunku tego miasta pasuje tylko figura Matki Boskiej płaczącej...
bo jest nad czym zapłakać...
@ do @ Uczestnik konkursu
dnia 08.11.2017, 10:49. Identyfikator użytkownika: uVaJnGSBRWDU
Ocena
komentarza:
-9
No i przyciąga . Zmieniło się na lepsze. Wyszliśmy z wojny a weszliśmy do wina (alkohol to narkotyk). Jakiś to tam postęp jest ... no ale wolałbym "Z wojennych klimatów w konopne klimaty" Przynajmniej niektórym bania by się otworzyła bo o umyśle tu nima mowy.
@ belfer
dnia 08.11.2017, 13:26. Identyfikator użytkownika: vDGfq1lQpcMt
Ocena
komentarza:
-5
W konopne, ale te do ukręcenia sobie sznurka.
@ son
dnia 10.11.2017, 12:41. Identyfikator użytkownika: QhwxkHfDsUqL
Ocena
komentarza:
-6
Ja [...]ę lecz się :( jeszcze ze dwa kościoły postaw, na pewno będzie więcej turystów... Tylko jak sobie któryś z nich złamie nogę to nie będzie nawet gdzie go poskładać bo hajs który powinien iść na sprzęty w szpitalu będzie stał w postaci dwóch kolejnych monumentalnych domów Bożych. Amen.
@ jasiu
dnia 15.11.2017, 10:33. Identyfikator użytkownika: 6h3I5m2gFqcd
Ocena
komentarza:
1
Przypominam,że początkiem wszystkiego jest Bóg
@ zpfik
dnia 06.11.2017, 17:09. Identyfikator użytkownika: blatKwWRfjfg
Ocena
komentarza:
-3
Jasło miasto innowacji
pakuj torbę
zarabiaj na emigracji
@ Anna Maria
dnia 08.11.2017, 21:12. Identyfikator użytkownika: 7Vh7fI09MSnA
Ocena
komentarza:
-5
Sama prawda
@ czytelnik
dnia 09.11.2017, 08:49. Identyfikator użytkownika: IjiLL3hnFivc
Ocena
komentarza:
-4
W mieście Jasło nie ma pracowników , którzy by wymyślili coś mądrego, że trzeba robić konkurs ? Widocznie miasto Jasło ma za dużo pieniędzy.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105