Strona główna

Niepodległe Jasło 1918-2018 – zaprojektuj baner i wygraj

11
Napisany dnia: 06.11.2017, 10:56 , Tagi: Brak

Miasto Jasło ogłasza konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs jest pierwszym działaniem jakie miasto podejmuje w związku z ogłoszonym w przyszłym roku jubileuszem odzyskania wolności.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób (w szczególności do grafików, projektantów, artystów plastyków i studentów kierunków artystycznych), a jego przedmiotem jest opracowanie projektu graficznego baneru promocyjnego Miasta Jasła, który zostanie zamieszczony w centrum Jasła (w Rynku), a także będzie publikowany w ramach promocji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Do konkursu należy zgłaszać projekty baneru związanego z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, z uwzględnieniem w grafice tematyki jasielskiej, wymaganych logotypów i treści: "Niepodległe Jasło 1918-2018".

Prace konkursowe można składać do 13 listopada br. Następnie komisja wyłoni trzy prace, które zostaną poddane głosowaniu internetowemu (15 - 22 listopada). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 27 listopada br. Autor zwycięskiego projektu baneru otrzyma nagrodę w wysokości 2 500 zł (brutto).

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, znajdują się na stronie Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/niepodlegle-jaslo-1918-2018-zaprojektuj-baner-i-wygraj/

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr telefonów: tel. 13 44 86 329, tel. 13 44 86 349 w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle.

Urząd Miasta w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ podatnik
dnia 06.11.2017, 12:09. Identyfikator użytkownika: auPdlExO2j1x
Ocena
komentarza:
-33
Może tak:
"Z wojennych klimatów w winne klimaty"
???
@ Uczestnik konkursu
dnia 06.11.2017, 16:06. Identyfikator użytkownika: VB0XjoHJQvI3
Ocena
komentarza:
47
Treść baneru ma przyciągać do Jasła ludzi z innych miast.Jasło miasto przyszłości, a w nim to, czego nie mają inne miasta- Figura Chrystusa, Grota NMP itp.
Uwaga! Liczba turystów w Świebodzinie po wystawieniu figury Chrystusa wzrosła 1000-krotnie. I rozpoczynać budowę dużego hotelu.
@ podatnik
dnia 07.11.2017, 08:19. Identyfikator użytkownika: 60is3OUPT8jP
Ocena
komentarza:
-8
jak już poruszyłeś temat figur ...
do wizerunku tego miasta pasuje tylko figura Matki Boskiej płaczącej...
bo jest nad czym zapłakać...
@ do @ Uczestnik konkursu
dnia 08.11.2017, 10:49. Identyfikator użytkownika: uVaJnGSBRWDU
Ocena
komentarza:
-9
No i przyciąga . Zmieniło się na lepsze. Wyszliśmy z wojny a weszliśmy do wina (alkohol to narkotyk). Jakiś to tam postęp jest ... no ale wolałbym "Z wojennych klimatów w konopne klimaty" Przynajmniej niektórym bania by się otworzyła bo o umyśle tu nima mowy.
@ belfer
dnia 08.11.2017, 13:26. Identyfikator użytkownika: vDGfq1lQpcMt
Ocena
komentarza:
-5
W konopne, ale te do ukręcenia sobie sznurka.
@ son
dnia 10.11.2017, 12:41. Identyfikator użytkownika: QhwxkHfDsUqL
Ocena
komentarza:
-6
Ja [...]ę lecz się :( jeszcze ze dwa kościoły postaw, na pewno będzie więcej turystów... Tylko jak sobie któryś z nich złamie nogę to nie będzie nawet gdzie go poskładać bo hajs który powinien iść na sprzęty w szpitalu będzie stał w postaci dwóch kolejnych monumentalnych domów Bożych. Amen.
@ jasiu
dnia 15.11.2017, 10:33. Identyfikator użytkownika: 6h3I5m2gFqcd
Ocena
komentarza:
1
Przypominam,że początkiem wszystkiego jest Bóg
@ zpfik
dnia 06.11.2017, 17:09. Identyfikator użytkownika: blatKwWRfjfg
Ocena
komentarza:
-3
Jasło miasto innowacji
pakuj torbę
zarabiaj na emigracji
@ Anna Maria
dnia 08.11.2017, 21:12. Identyfikator użytkownika: 7Vh7fI09MSnA
Ocena
komentarza:
-5
Sama prawda
@ czytelnik
dnia 09.11.2017, 08:49. Identyfikator użytkownika: IjiLL3hnFivc
Ocena
komentarza:
-4
W mieście Jasło nie ma pracowników , którzy by wymyślili coś mądrego, że trzeba robić konkurs ? Widocznie miasto Jasło ma za dużo pieniędzy.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105