Strona główna

Niepodległe Jasło 1918-2018 – zaprojektuj baner i wygraj

11
Napisany dnia: 06.11.2017, 10:56 , Tagi: Brak

Miasto Jasło ogłasza konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs jest pierwszym działaniem jakie miasto podejmuje w związku z ogłoszonym w przyszłym roku jubileuszem odzyskania wolności.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób (w szczególności do grafików, projektantów, artystów plastyków i studentów kierunków artystycznych), a jego przedmiotem jest opracowanie projektu graficznego baneru promocyjnego Miasta Jasła, który zostanie zamieszczony w centrum Jasła (w Rynku), a także będzie publikowany w ramach promocji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Do konkursu należy zgłaszać projekty baneru związanego z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, z uwzględnieniem w grafice tematyki jasielskiej, wymaganych logotypów i treści: "Niepodległe Jasło 1918-2018".

Prace konkursowe można składać do 13 listopada br. Następnie komisja wyłoni trzy prace, które zostaną poddane głosowaniu internetowemu (15 - 22 listopada). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 27 listopada br. Autor zwycięskiego projektu baneru otrzyma nagrodę w wysokości 2 500 zł (brutto).

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, znajdują się na stronie Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/niepodlegle-jaslo-1918-2018-zaprojektuj-baner-i-wygraj/

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr telefonów: tel. 13 44 86 329, tel. 13 44 86 349 w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle.

Urząd Miasta w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ podatnik
dnia 06.11.2017, 12:09. Identyfikator użytkownika: auPdlExO2j1x
Ocena
komentarza:
-33
Może tak:
"Z wojennych klimatów w winne klimaty"
???
@ Uczestnik konkursu
dnia 06.11.2017, 16:06. Identyfikator użytkownika: VB0XjoHJQvI3
Ocena
komentarza:
47
Treść baneru ma przyciągać do Jasła ludzi z innych miast.Jasło miasto przyszłości, a w nim to, czego nie mają inne miasta- Figura Chrystusa, Grota NMP itp.
Uwaga! Liczba turystów w Świebodzinie po wystawieniu figury Chrystusa wzrosła 1000-krotnie. I rozpoczynać budowę dużego hotelu.
@ podatnik
dnia 07.11.2017, 08:19. Identyfikator użytkownika: 60is3OUPT8jP
Ocena
komentarza:
-8
jak już poruszyłeś temat figur ...
do wizerunku tego miasta pasuje tylko figura Matki Boskiej płaczącej...
bo jest nad czym zapłakać...
@ do @ Uczestnik konkursu
dnia 08.11.2017, 10:49. Identyfikator użytkownika: uVaJnGSBRWDU
Ocena
komentarza:
-9
No i przyciąga . Zmieniło się na lepsze. Wyszliśmy z wojny a weszliśmy do wina (alkohol to narkotyk). Jakiś to tam postęp jest ... no ale wolałbym "Z wojennych klimatów w konopne klimaty" Przynajmniej niektórym bania by się otworzyła bo o umyśle tu nima mowy.
@ belfer
dnia 08.11.2017, 13:26. Identyfikator użytkownika: vDGfq1lQpcMt
Ocena
komentarza:
-5
W konopne, ale te do ukręcenia sobie sznurka.
@ son
dnia 10.11.2017, 12:41. Identyfikator użytkownika: QhwxkHfDsUqL
Ocena
komentarza:
-6
Ja [...]ę lecz się :( jeszcze ze dwa kościoły postaw, na pewno będzie więcej turystów... Tylko jak sobie któryś z nich złamie nogę to nie będzie nawet gdzie go poskładać bo hajs który powinien iść na sprzęty w szpitalu będzie stał w postaci dwóch kolejnych monumentalnych domów Bożych. Amen.
@ jasiu
dnia 15.11.2017, 10:33. Identyfikator użytkownika: 6h3I5m2gFqcd
Ocena
komentarza:
1
Przypominam,że początkiem wszystkiego jest Bóg
@ zpfik
dnia 06.11.2017, 17:09. Identyfikator użytkownika: blatKwWRfjfg
Ocena
komentarza:
-3
Jasło miasto innowacji
pakuj torbę
zarabiaj na emigracji
@ Anna Maria
dnia 08.11.2017, 21:12. Identyfikator użytkownika: 7Vh7fI09MSnA
Ocena
komentarza:
-5
Sama prawda
@ czytelnik
dnia 09.11.2017, 08:49. Identyfikator użytkownika: IjiLL3hnFivc
Ocena
komentarza:
-4
W mieście Jasło nie ma pracowników , którzy by wymyślili coś mądrego, że trzeba robić konkurs ? Widocznie miasto Jasło ma za dużo pieniędzy.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zalewa im działki, a powiat nic z tym nie robi

  Plac targowy i pobliskie posesje na osiedlu Kaczorowy są stale zalewane przez wody deszczowe. Mieszkańcy od kilku lat zabiegają o dokończenie budowy ofosowania w kierunku rzeki Wisłoki. Do chwili obecnej jednak bezskutecznie...

 • Zadbaj o swój wzrok! Bezpłatne badanie wzroku 30.11.2017

   

  Suchość i zaczerwienienie oczu, a także pogorszenie ostrości widzenia to objawy cyfrowego zmęczenia wzroku. Przy wielogodzinnym wpatrywaniu się w ekrany zapominamy o tym, że prawidłowe ich nawilżenie można utrzymać dzięki częstemu mruganiu – od 15 do 20 razy na minutę.

 • Burmistrz musi mieć „grubą skórę”. Wypowiedź radnej uznana za dopuszczalną.

  Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł nieprawomocny wyrok w sprawie naruszenia dóbr osobistych burmistrz Małgorzaty Salachy przez radną Magdalenę Stasiowską. Sąd oddalił w całości pozew włodarza gminy Kołaczyce, a jednocześnie odstąpił od obciążania jej kosztami postępowania sądowego, o które wnosiła pozwana.

 • Poznaj bogate portfolio żarówek Philips LED - Najlepsza cena w sklepie Leddo.pl w Jaśle

 • Kiedy powstanie most?

  Mieszkańcy Jasła coraz częściej pytają o zapowiadaną przez burmistrza inwestycję mostową, która ma połączyć ul. Szopena z ul. Gądki w Jaśle...

 • Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

 • Rekord został pobity! Popłynęli dla Patryka.

   

  Tegoroczne Nocne Charytatywne Pływanie w Jaśle zapamiętane zostanie jako noc rekordów. Uczestnicy imprezy przepłynęli łącznie 434 kilometry i 125 metrów. Pływacy bili również rekordy indywidualne. Najważniejszy jest jednak cel morderczego wysiłku, którym była pomoc dla Patryka Jamuły.

 • Stanisław Zając został członkiem Zarządu Powiatu w Jaśle

  Dzisiaj na sesji nadzwyczajnej rady powiatu w Jaśle przyjęto rezygnację radnego Mateusza Lechwara z członkostwa w Zarządzie Powiatu. Starosta jasielski Adam Pawluś rekomendował na jego miejsce Stanisława Zająca, dotychczasowego wiceprzewodniczącego rady. Radni większością głosów poparli tę kandydaturę.

 • W Jaśle powstaje obelisk

  W centrum miasta rozpoczęły się prace związane z budową obelisku poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom podziemia antykomunistycznego. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy Andrzeja Pityńskiego, autora rzeźb monumentalnych o tematyce patriotycznej i martyrologicznej.

 • Jeśli jesteś mieszkańcem Jasła lub okolic, koniecznie przeczytaj!

   

  Medyczno Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle przygotowało na semestr zimowy (od stycznia 2018) ofertę edukacyjną przemyślaną tak, aby skutecznie sprostać oczekiwaniom rynku pracy. 

 • 22-latek zginął od ciosu nożem

  Do tragedii doszło w niedzielę w Bedburgu. Jak poinformowały media ogólnopolskie i regionalne 22-letni mieszkaniec Nowego Glinika został śmiertelnie ugodzony nożem w klatkę piersiową. Podejrzanym o zabójstwo jest 39-letni Polak. Obaj pochodzą z powiatu jasielskiego.

 • Proces przeciwko radnej z Kołaczyc zmierza ku końcowi

  Burmistrz Małgorzata Salacha wystąpiła przeciwko radnej na drogę sądową za naruszenie dóbr osobistych. Od Magdaleny Stasiowskiej żąda przeprosin i 12 tys. zł zadośćuczynienia. W minioną środę odbyła się ostatnia rozprawa w procesie z powództwa cywilnego.

 • Eyelinery, które pokocha każda kobieta – TOP 3

   

  Zgrabnie podkreślone oczy potrafią całkowicie odmienić damski wizerunek. Masz ochotę przejść błyskawiczną metamorfozę w zaledwie kilka minut? Te eyelinery zagwarantują Ci perfekcyjne wykończenie make-upu, a nie kosztują więcej niż 30 zł!

 • Jasło świętuje 11 listopada

   

  W całym kraju odbywają się dziś obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rocznicowe tradycyjnie odbyły się również w Jaśle. Zapoczątkowała je Msza św. w intencji Ojczyzny. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105