Strona główna

Niepodległe Jasło 1918-2018 – zaprojektuj baner i wygraj

11
Napisany dnia: 06.11.2017, 10:56 , Tagi: Brak

Miasto Jasło ogłasza konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs jest pierwszym działaniem jakie miasto podejmuje w związku z ogłoszonym w przyszłym roku jubileuszem odzyskania wolności.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób (w szczególności do grafików, projektantów, artystów plastyków i studentów kierunków artystycznych), a jego przedmiotem jest opracowanie projektu graficznego baneru promocyjnego Miasta Jasła, który zostanie zamieszczony w centrum Jasła (w Rynku), a także będzie publikowany w ramach promocji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Do konkursu należy zgłaszać projekty baneru związanego z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, z uwzględnieniem w grafice tematyki jasielskiej, wymaganych logotypów i treści: "Niepodległe Jasło 1918-2018".

Prace konkursowe można składać do 13 listopada br. Następnie komisja wyłoni trzy prace, które zostaną poddane głosowaniu internetowemu (15 - 22 listopada). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 27 listopada br. Autor zwycięskiego projektu baneru otrzyma nagrodę w wysokości 2 500 zł (brutto).

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, znajdują się na stronie Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/niepodlegle-jaslo-1918-2018-zaprojektuj-baner-i-wygraj/

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr telefonów: tel. 13 44 86 329, tel. 13 44 86 349 w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle.

Urząd Miasta w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ podatnik
dnia 06.11.2017, 12:09. Identyfikator użytkownika: auPdlExO2j1x
Ocena
komentarza:
-33
Może tak:
"Z wojennych klimatów w winne klimaty"
???
@ Uczestnik konkursu
dnia 06.11.2017, 16:06. Identyfikator użytkownika: VB0XjoHJQvI3
Ocena
komentarza:
47
Treść baneru ma przyciągać do Jasła ludzi z innych miast.Jasło miasto przyszłości, a w nim to, czego nie mają inne miasta- Figura Chrystusa, Grota NMP itp.
Uwaga! Liczba turystów w Świebodzinie po wystawieniu figury Chrystusa wzrosła 1000-krotnie. I rozpoczynać budowę dużego hotelu.
@ podatnik
dnia 07.11.2017, 08:19. Identyfikator użytkownika: 60is3OUPT8jP
Ocena
komentarza:
-8
jak już poruszyłeś temat figur ...
do wizerunku tego miasta pasuje tylko figura Matki Boskiej płaczącej...
bo jest nad czym zapłakać...
@ do @ Uczestnik konkursu
dnia 08.11.2017, 10:49. Identyfikator użytkownika: uVaJnGSBRWDU
Ocena
komentarza:
-9
No i przyciąga . Zmieniło się na lepsze. Wyszliśmy z wojny a weszliśmy do wina (alkohol to narkotyk). Jakiś to tam postęp jest ... no ale wolałbym "Z wojennych klimatów w konopne klimaty" Przynajmniej niektórym bania by się otworzyła bo o umyśle tu nima mowy.
@ belfer
dnia 08.11.2017, 13:26. Identyfikator użytkownika: vDGfq1lQpcMt
Ocena
komentarza:
-5
W konopne, ale te do ukręcenia sobie sznurka.
@ son
dnia 10.11.2017, 12:41. Identyfikator użytkownika: QhwxkHfDsUqL
Ocena
komentarza:
-6
Ja [...]ę lecz się :( jeszcze ze dwa kościoły postaw, na pewno będzie więcej turystów... Tylko jak sobie któryś z nich złamie nogę to nie będzie nawet gdzie go poskładać bo hajs który powinien iść na sprzęty w szpitalu będzie stał w postaci dwóch kolejnych monumentalnych domów Bożych. Amen.
@ jasiu
dnia 15.11.2017, 10:33. Identyfikator użytkownika: 6h3I5m2gFqcd
Ocena
komentarza:
1
Przypominam,że początkiem wszystkiego jest Bóg
@ zpfik
dnia 06.11.2017, 17:09. Identyfikator użytkownika: blatKwWRfjfg
Ocena
komentarza:
-3
Jasło miasto innowacji
pakuj torbę
zarabiaj na emigracji
@ Anna Maria
dnia 08.11.2017, 21:12. Identyfikator użytkownika: 7Vh7fI09MSnA
Ocena
komentarza:
-5
Sama prawda
@ czytelnik
dnia 09.11.2017, 08:49. Identyfikator użytkownika: IjiLL3hnFivc
Ocena
komentarza:
-4
W mieście Jasło nie ma pracowników , którzy by wymyślili coś mądrego, że trzeba robić konkurs ? Widocznie miasto Jasło ma za dużo pieniędzy.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wicestarosta jasielski aniołem stróżem

  Szpitale muszą dbać o sprzęt niezbędny do wykonywania diagnostyki na wysokim poziomie, jak również innych urządzeń przydatnych w poradniach. Do tego potrzebne są także dobre dusze, które pomogą w osiągnięciu celu...

 • Czy komendant Krzyżak odejdzie ze służby?

  Komendant jasielskiej policji zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o zwolnienie go ze służby w związku z nabyciem praw emerytalnych. Decyzję w tej sprawie podejmie szef Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma na to trzy miesiące.

 • Nowy sprzęt pozwoli dostrzec najmniejsze zmiany chorobowe!

  Od niedawna w Pracowni Endoskopii jasielskiego szpitala wykonywane są badania na nowym urządzeniu najnowszej generacji. To kolejny sprzęt zakupiony w ostatnich latach, dzięki któremu skuteczniej będzie można diagnozować pacjentów.

 • Czołowe zderzenie toyoty z chevroletem w Wolicy

   

  W Wolicy doszło dziś rano do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

 • Czarni postawieni pod ścianą

  Władze Jasła przyznały dotację na realizację przedsięwzięć sportowych w bieżącym roku. Największe kontrowersje wzbudziła kwota 150 tys. zł dla Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło. Okazuje się, że to za mało, aby mogli dokończyć sezon w rozgrywkach wiosennych. Zarząd Czarnych walczy o klub, a wspierają go w tym jego sympatycy, przedsiębiorcy i byli zawodnicy.

 •  

  Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Inwestują w oczyszczalnię ścieków i kanalizują gminę

  W tym roku zakończy się budowa nowego sekwencyjnego reaktora biologicznego oraz modernizacja oczyszczalni ścieków w Nowym Żmigrodzie. W ramach tej inwestycji powstała nowa sieć kanalizacji z przyłączami w Mytarzy, Mytarce i Nowym Żmigrodzie...

 • Atrakcyjna nieruchomość w sercu Beskidu Niskiego

   

  Krempna - wyjątkowa miejscowość w Beskidzie Niskim, zachwycająca krajobrazami i nienaruszoną przyrodą. Siedziba Magurskiego Parku Narodowego, słynna także z z zalewu na rzece Wisłoka a także bezcennych zabytków i pamiątek przeszłości. W tej oto turystycznej miejscowości mamy do sprzedania atrakcyjną działkę o powierzchni około 1,6 hektara położoną w cichej i spokojnej okolicy.

 • Duże rodziny mogą więcej

   

  W ostatnich latach polityka prorodzinna państwa weszła w okres dojrzałości. Przede wszystkim na szczególną opiekę liczyć mogą rodziny, z co najmniej dwójką dzieci oraz wielodzietne. Jednym z programów, którego uruchomienie okazało się sukcesem jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Polacy jednak nie zawsze wiedzą jak i gdzie mogą z niej korzystać.

 • Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

   

  Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105