Strona główna

Niepodległe Jasło 1918-2018 – zaprojektuj baner i wygraj

11
Napisany dnia: 06.11.2017, 10:56 , Tagi: Brak

Miasto Jasło ogłasza konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs jest pierwszym działaniem jakie miasto podejmuje w związku z ogłoszonym w przyszłym roku jubileuszem odzyskania wolności.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób (w szczególności do grafików, projektantów, artystów plastyków i studentów kierunków artystycznych), a jego przedmiotem jest opracowanie projektu graficznego baneru promocyjnego Miasta Jasła, który zostanie zamieszczony w centrum Jasła (w Rynku), a także będzie publikowany w ramach promocji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Do konkursu należy zgłaszać projekty baneru związanego z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, z uwzględnieniem w grafice tematyki jasielskiej, wymaganych logotypów i treści: "Niepodległe Jasło 1918-2018".

Prace konkursowe można składać do 13 listopada br. Następnie komisja wyłoni trzy prace, które zostaną poddane głosowaniu internetowemu (15 - 22 listopada). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 27 listopada br. Autor zwycięskiego projektu baneru otrzyma nagrodę w wysokości 2 500 zł (brutto).

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, znajdują się na stronie Urzędu Miasta w Jaśle pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/niepodlegle-jaslo-1918-2018-zaprojektuj-baner-i-wygraj/

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr telefonów: tel. 13 44 86 329, tel. 13 44 86 349 w godzinach pracy Urzędu Miasta w Jaśle.

Urząd Miasta w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ podatnik
dnia 06.11.2017, 12:09. Identyfikator użytkownika: auPdlExO2j1x
Ocena
komentarza:
-33
Może tak:
"Z wojennych klimatów w winne klimaty"
???
@ Uczestnik konkursu
dnia 06.11.2017, 16:06. Identyfikator użytkownika: VB0XjoHJQvI3
Ocena
komentarza:
47
Treść baneru ma przyciągać do Jasła ludzi z innych miast.Jasło miasto przyszłości, a w nim to, czego nie mają inne miasta- Figura Chrystusa, Grota NMP itp.
Uwaga! Liczba turystów w Świebodzinie po wystawieniu figury Chrystusa wzrosła 1000-krotnie. I rozpoczynać budowę dużego hotelu.
@ podatnik
dnia 07.11.2017, 08:19. Identyfikator użytkownika: 60is3OUPT8jP
Ocena
komentarza:
-8
jak już poruszyłeś temat figur ...
do wizerunku tego miasta pasuje tylko figura Matki Boskiej płaczącej...
bo jest nad czym zapłakać...
@ do @ Uczestnik konkursu
dnia 08.11.2017, 10:49. Identyfikator użytkownika: uVaJnGSBRWDU
Ocena
komentarza:
-9
No i przyciąga . Zmieniło się na lepsze. Wyszliśmy z wojny a weszliśmy do wina (alkohol to narkotyk). Jakiś to tam postęp jest ... no ale wolałbym "Z wojennych klimatów w konopne klimaty" Przynajmniej niektórym bania by się otworzyła bo o umyśle tu nima mowy.
@ belfer
dnia 08.11.2017, 13:26. Identyfikator użytkownika: vDGfq1lQpcMt
Ocena
komentarza:
-5
W konopne, ale te do ukręcenia sobie sznurka.
@ son
dnia 10.11.2017, 12:41. Identyfikator użytkownika: QhwxkHfDsUqL
Ocena
komentarza:
-6
Ja [...]ę lecz się :( jeszcze ze dwa kościoły postaw, na pewno będzie więcej turystów... Tylko jak sobie któryś z nich złamie nogę to nie będzie nawet gdzie go poskładać bo hajs który powinien iść na sprzęty w szpitalu będzie stał w postaci dwóch kolejnych monumentalnych domów Bożych. Amen.
@ jasiu
dnia 15.11.2017, 10:33. Identyfikator użytkownika: 6h3I5m2gFqcd
Ocena
komentarza:
1
Przypominam,że początkiem wszystkiego jest Bóg
@ zpfik
dnia 06.11.2017, 17:09. Identyfikator użytkownika: blatKwWRfjfg
Ocena
komentarza:
-3
Jasło miasto innowacji
pakuj torbę
zarabiaj na emigracji
@ Anna Maria
dnia 08.11.2017, 21:12. Identyfikator użytkownika: 7Vh7fI09MSnA
Ocena
komentarza:
-5
Sama prawda
@ czytelnik
dnia 09.11.2017, 08:49. Identyfikator użytkownika: IjiLL3hnFivc
Ocena
komentarza:
-4
W mieście Jasło nie ma pracowników , którzy by wymyślili coś mądrego, że trzeba robić konkurs ? Widocznie miasto Jasło ma za dużo pieniędzy.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105