Strona główna

Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

Napisany dnia: 12.02.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Wymagania wobec naszych domów stają się coraz większe. Dziś nie wystarczy już, aby pełne były praktycznych rozwiązań. Równie ważny jest design oraz właściwa kompozycja, dzięki którym każdy domownik będzie mógł poczuć się komfortowo. Producenci oraz usługodawcy prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych rozwiązań, co przekłada się na kieszeń statystycznego Polaka. Za stosunkowo nieduże pieniądze możemy sprawić, że wnętrza naszego domu uzyskają wyjątkowy charakter.

Modne wnętrza w Twoim domu

Projektanci, co zrozumiałe, coraz częściej decydują się na wykorzystywanie nietuzinkowych rozwiązań. Za takie uznać można stosunkowo mało powszechne w naszym regionie zastosowanie ścianek tapicerowanych, zagłówków (wezgłowi) oraz tapicerowanych siedzisk do szaf wnękowych. To absolutnie nowy wymiar kreowania stylu. Co istotne daje niezwykle szerokie pole do popisu. Wybrać można rodzaj tkaniny, jej fakturę czy też kolor. W doborze właściwego rozwiązania warto postawić jednak na fachowe doradztwo, wybierając firmę, która kompleksowo zrealizuje nasze zlecenie. Dzięki temu nasz salon, sypialnia, czy tez przedpokój uzyskają nowy wymiar.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę wybierając producenta wyjaśnia Karolina Gorczyca z firmy DEER DESIGN. – Doświadczenie uczy, że kluczowymi są: jakość produktu, fachowość oraz kompleksowość świadczonych usług. Klient musi mieć poczucie, że może liczyć na wykonawcę na każdym etapie realizacji zamówienia poczynając od pomiaru przez montaż po finalizację usługi. Nasza firma daje gwarancję spełnienia tych wymagań. Nasze realizacje wykonujemy pod indywidualne zamówienie. Zawsze odzwierciedlają one potrzeby klienta, który może zdecydować o kształcie, kolorze, fakturze tkaniny i jej rodzaju. Każda realizacja traktowana jest przez nas szczególnie. Doradzamy w wyborze biorąc pod uwagę gabaryty wnętrza, jego styl oraz wiele innych elementów. Wszystko po to, aby nasi klienci byli zadowoleni  – wyjaśnia.

Ścianki tapicerowane składają się z modułowych elementów dostosowanych wielkością i kształtem do wymagań klienta. Elementy montowane są pojedynczo na przygotowanych powierzchniach. Takie rozwiązanie doskonale komponuje się z otoczeniem zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

Wizytówka Twojej firmy

Nowe trendy doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach. Lokalna firma DEER DESIGN wykonuje zlecenia również dla firm oraz przedsiębiorstw. Branża nie ma tutaj znaczenia, gdyż ścianki tapicerowane, czy też zagłówki stanowią doskonałą wizytówkę takich miejsc jak recepcje, salony urody i gabinety, biura obsługi klienta , restauracje itp. Pierwsze wrażenie stanowi często klucz do pozyskania klienta.

Dzięki swojej uniwersalności oraz praktyczności elementy tapicerowane łatwo dają się adaptować do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu i powierzchni. Akcesoria wystroju wnętrz, będące efektem ręcznej pracy ich twórców pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego stylu. To niezwykle istotne dla firm, dla których kreowanie wizerunku stanowi równie ważny element, co jakość świadczonych usług. Nowoczesny design i dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawią, że wizyta lub też pobyt klienta w hotelu, salonie fryzjerskim bądź innym miejscu, w którym musi oczekiwać na obsługę nie będzie jedynie wątpliwej jakości przyjemnością, lecz swoistego rodzaju estetycznym przeżyciem, dzięki któremu chętniej wracał będzie w wygodne i przyjazne dla niego miejsca.

Tapicerowane akcesoria wystroju wnętrz świadczą również o prestiżu firmy. W połączeniu z ręcznie tapicerowanymi meblami, stanowiącymi wyposażenie biur, czy też sal konferencyjnych sprzyjają skupieniu. Praca personelu w stylizowanych wnętrzach staję się również bardziej owocna.

Więcej na temat nowoczesnych stylizacji wnętrz znajdziecie na stronie www.deer-design.pl oraz na facebooku deerdesign.meble.

Artykuł sponsorowany

 • Ile zezwoleń na sprzedaż alkoholu będzie wydawać Jasło?

  Prezydent podpisał w styczniu nowelizację ustawy o ograniczeniu sprzedaży alkoholu. A to oznacza, że władze samorządowe wyznaczą miejsca, w których będzie można pić napoje alkoholowe, wprowadzą limit udzielania zezwoleń na sprzedaż wszystkich alkoholi. Mogą również zakazać ich sprzedaży nocą.

 • Ostatnie dni zapisów do przedszkoli w Jaśle!

  23 lutego mija termin składania wniosków o przyjęcie do jasielskich przedszkoli. Władze miasta wyznaczyły w tym roku termin o miesiąc wcześniej niż w latach poprzednich. 

 • Anna Kopeć odznaczona za niezwykłą odwagę w ratowaniu Żydów

  Gdy w 1942 r. rozpoczęły się masowe mordy Żydów, Anna i Stanisław Kopciowie postanowili pomóc zaprzyjaźnionej rodzinie Kruegerów w ukryciu ich najbliższych za ryzyko utraty własnego życia. Prezydent Andrzej Duda za ten bohaterski czyn odznaczył panią Annę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

 • Rozpoczyna się projekt dla osób młodych w wieku 18-29 lat „ODKRYJ SIEBIE I ZNAJDŹ ZATRUDNIENIE!”

 • Paliła się stodoła. Zagrożone były pobliskie domy

  Około 19.30 w miejscowości Czeluśnica wybuchł pożar budynku gospodarczego znajdującego się w bardzo bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Gdyby nieszybka akcja gaśnicza strażaków, ogień mógłby przenieść się na budynki mieszkalne.

 • Na tę halę czekano 210 lat!

  Mieszkańcy Nowego Żmigrodu, a w szczególności uczniowie Szkoły Podstawowej cieszą się z otwarcia nowej pełnowymiarowej hali sportowej. Z obiektu będą korzystać licealiści, przedszkolaki, a w godzinach popołudniowych dorośli mieszkańcy gminy. Budowa hali trwała dwa lata i kosztowała ponad 4 mln zł.<FOTOGALERIA>

 • W nogach mają już 1000 kilometrów!

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki mają za sobą już ponad połowę dystansu wyprawy. Zimowa ekspedycja przez "Łuk Karpat Zima 2017/2018” wciąż trwa. Śmiałkowie początkiem lutego przekroczyli granicę i kontynuują przejście Karpat rumuńskich.

 • Wicestarosta jasielski aniołem stróżem

  Szpitale muszą dbać o sprzęt niezbędny do wykonywania diagnostyki na wysokim poziomie, jak również innych urządzeń przydatnych w poradniach. Do tego potrzebne są także dobre dusze, które pomogą w osiągnięciu celu...

 • Czy komendant Krzyżak odejdzie ze służby?

  Komendant jasielskiej policji zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o zwolnienie go ze służby w związku z nabyciem praw emerytalnych. Decyzję w tej sprawie podejmie szef Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma na to trzy miesiące.

 • Nowy sprzęt pozwoli dostrzec najmniejsze zmiany chorobowe!

  Od niedawna w Pracowni Endoskopii jasielskiego szpitala wykonywane są badania na nowym urządzeniu najnowszej generacji. To kolejny sprzęt zakupiony w ostatnich latach, dzięki któremu skuteczniej będzie można diagnozować pacjentów.

 • Czołowe zderzenie toyoty z chevroletem w Wolicy

   

  W Wolicy doszło dziś rano do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

 •  

  Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105