Strona główna

Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

Napisany dnia: 12.02.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Wymagania wobec naszych domów stają się coraz większe. Dziś nie wystarczy już, aby pełne były praktycznych rozwiązań. Równie ważny jest design oraz właściwa kompozycja, dzięki którym każdy domownik będzie mógł poczuć się komfortowo. Producenci oraz usługodawcy prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych rozwiązań, co przekłada się na kieszeń statystycznego Polaka. Za stosunkowo nieduże pieniądze możemy sprawić, że wnętrza naszego domu uzyskają wyjątkowy charakter.

Modne wnętrza w Twoim domu

Projektanci, co zrozumiałe, coraz częściej decydują się na wykorzystywanie nietuzinkowych rozwiązań. Za takie uznać można stosunkowo mało powszechne w naszym regionie zastosowanie ścianek tapicerowanych, zagłówków (wezgłowi) oraz tapicerowanych siedzisk do szaf wnękowych. To absolutnie nowy wymiar kreowania stylu. Co istotne daje niezwykle szerokie pole do popisu. Wybrać można rodzaj tkaniny, jej fakturę czy też kolor. W doborze właściwego rozwiązania warto postawić jednak na fachowe doradztwo, wybierając firmę, która kompleksowo zrealizuje nasze zlecenie. Dzięki temu nasz salon, sypialnia, czy tez przedpokój uzyskają nowy wymiar.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę wybierając producenta wyjaśnia Karolina Gorczyca z firmy DEER DESIGN. – Doświadczenie uczy, że kluczowymi są: jakość produktu, fachowość oraz kompleksowość świadczonych usług. Klient musi mieć poczucie, że może liczyć na wykonawcę na każdym etapie realizacji zamówienia poczynając od pomiaru przez montaż po finalizację usługi. Nasza firma daje gwarancję spełnienia tych wymagań. Nasze realizacje wykonujemy pod indywidualne zamówienie. Zawsze odzwierciedlają one potrzeby klienta, który może zdecydować o kształcie, kolorze, fakturze tkaniny i jej rodzaju. Każda realizacja traktowana jest przez nas szczególnie. Doradzamy w wyborze biorąc pod uwagę gabaryty wnętrza, jego styl oraz wiele innych elementów. Wszystko po to, aby nasi klienci byli zadowoleni  – wyjaśnia.

Ścianki tapicerowane składają się z modułowych elementów dostosowanych wielkością i kształtem do wymagań klienta. Elementy montowane są pojedynczo na przygotowanych powierzchniach. Takie rozwiązanie doskonale komponuje się z otoczeniem zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

Wizytówka Twojej firmy

Nowe trendy doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach. Lokalna firma DEER DESIGN wykonuje zlecenia również dla firm oraz przedsiębiorstw. Branża nie ma tutaj znaczenia, gdyż ścianki tapicerowane, czy też zagłówki stanowią doskonałą wizytówkę takich miejsc jak recepcje, salony urody i gabinety, biura obsługi klienta , restauracje itp. Pierwsze wrażenie stanowi często klucz do pozyskania klienta.

Dzięki swojej uniwersalności oraz praktyczności elementy tapicerowane łatwo dają się adaptować do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu i powierzchni. Akcesoria wystroju wnętrz, będące efektem ręcznej pracy ich twórców pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego stylu. To niezwykle istotne dla firm, dla których kreowanie wizerunku stanowi równie ważny element, co jakość świadczonych usług. Nowoczesny design i dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawią, że wizyta lub też pobyt klienta w hotelu, salonie fryzjerskim bądź innym miejscu, w którym musi oczekiwać na obsługę nie będzie jedynie wątpliwej jakości przyjemnością, lecz swoistego rodzaju estetycznym przeżyciem, dzięki któremu chętniej wracał będzie w wygodne i przyjazne dla niego miejsca.

Tapicerowane akcesoria wystroju wnętrz świadczą również o prestiżu firmy. W połączeniu z ręcznie tapicerowanymi meblami, stanowiącymi wyposażenie biur, czy też sal konferencyjnych sprzyjają skupieniu. Praca personelu w stylizowanych wnętrzach staję się również bardziej owocna.

Więcej na temat nowoczesnych stylizacji wnętrz znajdziecie na stronie www.deer-design.pl oraz na facebooku deerdesign.meble.

Artykuł sponsorowany

 • Radni i burmistrz rozpoczęli swoją misję

   

  Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej Jasła, która zainaugurowała nową, pięcioletnią kadencję tego gremium. Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

 • Dzisiaj pierwsza sesja Rady Miejskiej na żywo

  Dzisiaj o godzinie 16.00 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej VIII kadencji. Mieszkańcy Jasła od teraz będą mogli oglądać przebieg obrad online.

 • Aleksandra Tocka powaliła swym głosem na kolana!

  „Wielka Dama” Anny Jantar w wykonaniu wokalistki z Jasła – Aleksandry Tockiej zapewnił 21-letniej jaślance udział w drugim odcinku półfinału na żywo. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny etap, w którym widzowie wybiorą finalistów programu „The Voice of Poland”.

 • Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

   

  Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105