Strona główna

Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

Napisany dnia: 12.02.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Wymagania wobec naszych domów stają się coraz większe. Dziś nie wystarczy już, aby pełne były praktycznych rozwiązań. Równie ważny jest design oraz właściwa kompozycja, dzięki którym każdy domownik będzie mógł poczuć się komfortowo. Producenci oraz usługodawcy prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych rozwiązań, co przekłada się na kieszeń statystycznego Polaka. Za stosunkowo nieduże pieniądze możemy sprawić, że wnętrza naszego domu uzyskają wyjątkowy charakter.

Modne wnętrza w Twoim domu

Projektanci, co zrozumiałe, coraz częściej decydują się na wykorzystywanie nietuzinkowych rozwiązań. Za takie uznać można stosunkowo mało powszechne w naszym regionie zastosowanie ścianek tapicerowanych, zagłówków (wezgłowi) oraz tapicerowanych siedzisk do szaf wnękowych. To absolutnie nowy wymiar kreowania stylu. Co istotne daje niezwykle szerokie pole do popisu. Wybrać można rodzaj tkaniny, jej fakturę czy też kolor. W doborze właściwego rozwiązania warto postawić jednak na fachowe doradztwo, wybierając firmę, która kompleksowo zrealizuje nasze zlecenie. Dzięki temu nasz salon, sypialnia, czy tez przedpokój uzyskają nowy wymiar.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę wybierając producenta wyjaśnia Karolina Gorczyca z firmy DEER DESIGN. – Doświadczenie uczy, że kluczowymi są: jakość produktu, fachowość oraz kompleksowość świadczonych usług. Klient musi mieć poczucie, że może liczyć na wykonawcę na każdym etapie realizacji zamówienia poczynając od pomiaru przez montaż po finalizację usługi. Nasza firma daje gwarancję spełnienia tych wymagań. Nasze realizacje wykonujemy pod indywidualne zamówienie. Zawsze odzwierciedlają one potrzeby klienta, który może zdecydować o kształcie, kolorze, fakturze tkaniny i jej rodzaju. Każda realizacja traktowana jest przez nas szczególnie. Doradzamy w wyborze biorąc pod uwagę gabaryty wnętrza, jego styl oraz wiele innych elementów. Wszystko po to, aby nasi klienci byli zadowoleni  – wyjaśnia.

Ścianki tapicerowane składają się z modułowych elementów dostosowanych wielkością i kształtem do wymagań klienta. Elementy montowane są pojedynczo na przygotowanych powierzchniach. Takie rozwiązanie doskonale komponuje się z otoczeniem zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

Wizytówka Twojej firmy

Nowe trendy doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach. Lokalna firma DEER DESIGN wykonuje zlecenia również dla firm oraz przedsiębiorstw. Branża nie ma tutaj znaczenia, gdyż ścianki tapicerowane, czy też zagłówki stanowią doskonałą wizytówkę takich miejsc jak recepcje, salony urody i gabinety, biura obsługi klienta , restauracje itp. Pierwsze wrażenie stanowi często klucz do pozyskania klienta.

Dzięki swojej uniwersalności oraz praktyczności elementy tapicerowane łatwo dają się adaptować do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu i powierzchni. Akcesoria wystroju wnętrz, będące efektem ręcznej pracy ich twórców pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego stylu. To niezwykle istotne dla firm, dla których kreowanie wizerunku stanowi równie ważny element, co jakość świadczonych usług. Nowoczesny design i dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawią, że wizyta lub też pobyt klienta w hotelu, salonie fryzjerskim bądź innym miejscu, w którym musi oczekiwać na obsługę nie będzie jedynie wątpliwej jakości przyjemnością, lecz swoistego rodzaju estetycznym przeżyciem, dzięki któremu chętniej wracał będzie w wygodne i przyjazne dla niego miejsca.

Tapicerowane akcesoria wystroju wnętrz świadczą również o prestiżu firmy. W połączeniu z ręcznie tapicerowanymi meblami, stanowiącymi wyposażenie biur, czy też sal konferencyjnych sprzyjają skupieniu. Praca personelu w stylizowanych wnętrzach staję się również bardziej owocna.

Więcej na temat nowoczesnych stylizacji wnętrz znajdziecie na stronie www.deer-design.pl oraz na facebooku deerdesign.meble.

Artykuł sponsorowany

 • Pierogi rządzą w Tarnowcu

   

  W tym roku, odbył się dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” w Tarnowcu. Tym razem Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla gości ponad 100 tys. pierogów, które w ciągu kilku godzin rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

 • Nie chcą masztu sieci Play. Boją się promieniowania

  Mieszkańcy przysiółka Barzykówka w Trzcinicy są zaniepokojeni planowaną inwestycją sieci Play. W pobliskim sąsiedztwie ich domów ma zostać postawiony maszt sieci komórkowej o wysokości 50 metrów...

 • Pierwszy dzwonek tuż tuż…

   

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już czas, aby zaopatrzyć się w zeszyty, tornistry oraz inne artykuły szkolne. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak postawić na dobrą jakość w atrakcyjnej cenie, które zapewnia nowa hurtownia papiernicza Duo Creative Papier, Wojciecha Warywody.

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105