Dariusz Pomprowicz, lekarz medycyny został wybrany na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jaśle. Wyłoniony w drodze postępowania kwalifikacyjnego będzie pełnił tę funkcję od 1 stycznia 2012 roku przez kolejne 5 lat.
Dariusz Pomprowicz, absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, od 1 listopada 1992 roku pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle. Od 1 października 1996 roku pełni funkcję kierownika Prosektorium Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, a od 1998 roku wpisany jest w rejestr biegłych sądowych Sądu Okręgowego w Krośnie. W 1999 roku Dariusz Pomprowicz ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania funduszami ubezpieczeń zdrowotnych w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, a w 2004 roku uzyskał II stopień z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej.
Katarzyna Pacwa
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Doktorze, gratuluje.
Straszny smród!
Nie jest to najlepsze życzenie: "oby cię Pomprowicz leczył..."
Panie Kmiecik, gratuluję decyzji, odrzucił Pan na to stanowisko dużo lepsze osoby, brawo.
Czy pan Pomprowicz należy do Platformy Obywatelskiej ?
Bo nieświadomy jestem a starostwo w artykule o nim nic nie pisze na temat przynależności partyjnej Pomprowicza.
Tak? Otwórz oczy, teraz w starostwie trzeba mieć znajomości, żeby lepiej wykształconego przyjąć do pracy, np. w sanepidzie. Jak nie masz znajomości, to możesz być nie wiem po jakich szkołach a i tak pracy nie znajdziesz. Tyle w tym temacie. A z tego co się orientuję, to starosta decyduje o tym, kto będzie zarządzał sanepidem. Tak więc Panie Kmiecik - jeszcze raz brawo! Bezrobotnych nie zatrudni, zatrudnia lekarzy, aż się ku*** na usta cisną!
Ja ludzi nie obrażam a Ty tak.
nie będą już jeździć po wioskach i nadrabiać mandatami,,,
"starym postkomunistycznym bykiem"!!!
Po pierwsze bycie dyrektorem sanepidu nie jest ani prestiżowe ani nie zarabia się kokosów…Na dyrektora tam idą Ci którzy już nie mają w życiu innych możliwości zarobku..
No ale w części komentarzy powyżej jest trochę prawdy – Pan Pomprowicz jest współwłaścicielem Biura podróży MADART, w którym jest ogromna rotacja pracownic z powodu lepkich łap Pana P i atmosfery jaką tworzy małżonka…. Dodatkowo chyba wszyscy widzieli go nie raz jak prowadzał się ze swoją kochanką po mieście….
Jeżeli chodzi o szpital to nie pracuje tam z powodu swojego zdrowia – zaawansowanej cukrzycy oraz poważnych problemów ze wzrokiem-a tak nawiasem mówiąc to jednym z kryteriów na stanowisko dyr. Sanepidu jest dobry stan zdrowia
Niestety poklepywanie czy obejmowanie swoich pracownic ma tylko jedna nazwę... i to też przyczynia się do rzucania pracy w tym biurze. Zresztą w przypadku bycia opryskliwym wobec pracowników to razem z żoną potrafią to idealnie :). Można więc się spodziewać, że taka sama sytuacja będzie w Sanepidzie.
A człowiek, który ma kochankę oszukuje i nie jest wiarygodny w żadnej dziedzinie życia.
No ale gratuluję posady :)
Prawdą jest że w konkursie startowały osoby znacznie bardziej wykwalifikowane i reprezentacyjne, ale tu nie liczyły się kwalifikacje. Skoro jednak Sanepid chce mieć takiego szefa, to zastanawiam się czy im gratulować, czy współczuć, chociaż Darek, to pociecha, która naprawdę da się lubić.
Ludzie czy w tej Polsce nie może być na stanowisku ktoś z kompetencjami
Jak zwykle... ukł...
Może okaże się, że wybór Pana Darka na dyrektora był trafny ale dla mnie ten człowiek nie jest po prostu wiarygodny i z zarządzaniem firmą też kiepsko sobie radzi - to biuro ledwo się utrzymuje... A Sanepid to pewnie z 50 osób i nie zdziwiłabym się gdyby pracownicy zaczęli mieć "obowiązek" jeżdżenia na wycieczki z tym biurem :p.
I uprzedzając ataki, że w Internecie łatwo kogoś anonimowo opluć, to wiem, że tak na prawdę obecnie nikt nie jest tu tak do końca anonimowy a oszczerstwa są karalne :) i za moje wypowiedzi biorę 100% odpowiedzialności :)
Nie znam Pana Doktora więc go nie oceniam, ale też wiem jak krzywdzące (zarówno dla samego oskarżanego jak i jego rodziny) potrafią być niekiedy takie komentarze.
I wykształcenie do zarządzania Sanepidem może i ma ale czy się nadaje.. On wcale nie jest spoza układów. Jest przykładem, że nie liczy się nic tylko znajomości...
Ale skoro taka wola powiatu... wzięli sobie na przechowanie na parę lat chorego doktora :) :):)
Jak widać jednak prawda w oczy kole...
znajomosci u wujka mu brakowac nie bedzie xd
A co wam przeszkadza, że ma kochankę, też bym sobie poszukał normalnej kobiety jakbym był w jego sytuacji :)
stary - teraz czekaj na pukanie do drzwi i bedziesz doktorowi P. grubą kasiorę płacił "za zniesławienie". a na drugi raz zanim zaczniesz komentować to se coś poczytaj o adresach IP, itp. :)))
A tak a propo Jaslanko, czy Ty lub ktoś Ci bliski aby nie startował w tym konkursie na Dyrektora Sanepidu? i dlaczego w związku z tym nie ujawniasz, że Doktor Pomprowicz [...] się w majtki jak miał 2 latka.
Zasady komentowania
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
