Strona główna

„Od małego na całego”

6
Napisany dnia: 06.06.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Sportowe emocje i wyśmienita zabawa przez cały upalny dzień towarzyszyły dzieciom i ich opiekunom podczas I Jasielskiego Pikniku Piłkarskiego – od małego na całego.

Turniej dla dzieci rocznika 2009 był jedną z głównych atrakcji całego wydarzenia, a młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła w pocie czoła rywalizowali o wspaniałe trofea i nagrody jakie przygotowali dla nich Organizatorzy i sponsorzy. Wśród składach drużyn można było znaleźć przedstawicieli i przedstawicielki ekip z terenu całego powiatu jasielskiego. Główna płyta stadionu przy ul. Śniadeckich w Jaśle, gdzie swoje mecze rozgrywają drużyny Czarnych Jasło, gościła znamienitych gości z Błażkowej, Kołaczyc, Nienaszowa i Jasła.

W sportowych zmaganiach to właśnie drużyna gospodarzy reprezentująca Akademię Piłkarską UKS 6 Jasło, okazała się najmniej gościnna i zwyciężyła po emocjonujących i wyrównanych meczach. Niejeden piłkarz drużyn seniorskich mógł z zazdrością patrzeć jak młodzi piłkarze z zapałem, wolą walki i determinacją walczyli nie tylko z przeciwnikami, lecz także z upalną pogodą. Atrakcji nie brakowało również kilka metrów dalej za tzw. trybuną krytą jasielskiego stadionu. Tam właśnie organizatorzy przygotowali piknik dla swoich gości, gdzie w przerwach między zmaganiami piłkarskimi a także po nich, wszyscy, którzy walczyli na boisku bądź kulturalnie dopingowali młodych piłkarzy mogli cieszyć się rozmaitymi atrakcjami.

Oczywiście w tym wyjątkowym dla siebie dniu, dzieci znaleźć mogły najwięcej uciechy w stoisku z piłkarskimi tatuażami, zabawkami czy też darmowym popcornem i watą cukrową. Dla wszystkich kibiców organizatorzy przygotowali stoisko z gadżetami oraz nieodłącznym już elementem jasielskiego stadionu – grillowaną kiełbaską z dodatkami. Głośną muzykę i zabawę dwukrotnie przerywały przygotowane przez gospodarzy atrakcje, w postaci prezentacji grupy motocyklowej oraz pokazów ratownictwa medycznego PSP w Jaśle.. Kiedy rozpoczął się mecz drużyny seniorskiej Czarnych z Polonią Kopytowa, setki serpentyn i balonów wylądowały na murawie przy głośnym dopingu młodych kibiców i ich rodziców. Specjalna oprawa meczowa to kolejna z atrakcji przygotowana przez Jasielski Klub Sportowy. W przerwie meczu młodzi zawodnicy zostali z odpowiednimi honorami ugoszczeni na płycie stadionu gdzie wręczone zostały im pamiątkowe medale, puchary oraz upominki.

Miejmy nadzieję, że impreza, którą Czarni organizowali po raz pierwszy dzięki postawie małych piłkarzy, uśmiechom dzieci oraz wspanialej integracji jasielskiej społeczności zostanie imprezą cykliczną i za rok po raz kolejny dzień dziecka spędzimy przy Śniadeckich.  

JKS Czarni 1910 Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ rodzic UKS 6
dnia 06.06.2018, 07:47. Identyfikator użytkownika: nEhTtIoOH1JS
Ocena
komentarza:
11
Brawo Czarni Jasło . Dzieciaki bardzo zadowolone. Świetna inicjatywa, oby tak dalej . Pozdrawiamy.
@ Kibic
dnia 06.06.2018, 13:54. Identyfikator użytkownika: HearRBkVjo7E
Ocena
komentarza:
8
Brawo Czarni Jasło - pomału do przodu.
@ Majkel
dnia 06.06.2018, 21:12. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
7
Jak coś dobrego ten klub robi to cisza jak makiem zasiał, jak przegrali piłkarze mecz z kopytową to 70 komentarzy.Typowe jasielskie piekiełko i ludzie bez zasad na internecie.
@ kibic
dnia 06.06.2018, 21:41. Identyfikator użytkownika: vTusaysImtT6
Ocena
komentarza:
4
Podziękowania dla chłopaków co zaangażowali się w działalność w klubie, widać zmiany moze nie sportowe ale przynajmniej wizerunkowe na lepsze !
@ KIBIC
dnia 06.06.2018, 23:20. Identyfikator użytkownika: QyY8snuXeDud
Ocena
komentarza:
0
tak dalej wisloka blazkowa
@ Kierowca
dnia 10.06.2018, 09:50. Identyfikator użytkownika: pMqgKhOcolt6
Ocena
komentarza:
1
Kluby sportowe zrzeszające młodzież są szkołą wychowawczą młodego pokolenia.
Uczą dyscypliny, zaangażowania, współpracy zespołowej, wyznaczanie celów
i konsekwentnego ich realizowania oraz radości z zwycięstwa i otrzymanej nagrody.
Należy wspierać kluby i traktować ich jako miejsca wychowujące młodzież.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pierogi rządzą w Tarnowcu

   

  W tym roku, odbył się dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” w Tarnowcu. Tym razem Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla gości ponad 100 tys. pierogów, które w ciągu kilku godzin rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

 • Nie chcą masztu sieci Play. Boją się promieniowania

  Mieszkańcy przysiółka Barzykówka w Trzcinicy są zaniepokojeni planowaną inwestycją sieci Play. W pobliskim sąsiedztwie ich domów ma zostać postawiony maszt sieci komórkowej o wysokości 50 metrów...

 • Pierwszy dzwonek tuż tuż…

   

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już czas, aby zaopatrzyć się w zeszyty, tornistry oraz inne artykuły szkolne. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak postawić na dobrą jakość w atrakcyjnej cenie, które zapewnia nowa hurtownia papiernicza Duo Creative Papier, Wojciecha Warywody.

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105