Strona główna

„Od małego na całego”

6
Napisany dnia: 06.06.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Sportowe emocje i wyśmienita zabawa przez cały upalny dzień towarzyszyły dzieciom i ich opiekunom podczas I Jasielskiego Pikniku Piłkarskiego – od małego na całego.

Turniej dla dzieci rocznika 2009 był jedną z głównych atrakcji całego wydarzenia, a młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła w pocie czoła rywalizowali o wspaniałe trofea i nagrody jakie przygotowali dla nich Organizatorzy i sponsorzy. Wśród składach drużyn można było znaleźć przedstawicieli i przedstawicielki ekip z terenu całego powiatu jasielskiego. Główna płyta stadionu przy ul. Śniadeckich w Jaśle, gdzie swoje mecze rozgrywają drużyny Czarnych Jasło, gościła znamienitych gości z Błażkowej, Kołaczyc, Nienaszowa i Jasła.

W sportowych zmaganiach to właśnie drużyna gospodarzy reprezentująca Akademię Piłkarską UKS 6 Jasło, okazała się najmniej gościnna i zwyciężyła po emocjonujących i wyrównanych meczach. Niejeden piłkarz drużyn seniorskich mógł z zazdrością patrzeć jak młodzi piłkarze z zapałem, wolą walki i determinacją walczyli nie tylko z przeciwnikami, lecz także z upalną pogodą. Atrakcji nie brakowało również kilka metrów dalej za tzw. trybuną krytą jasielskiego stadionu. Tam właśnie organizatorzy przygotowali piknik dla swoich gości, gdzie w przerwach między zmaganiami piłkarskimi a także po nich, wszyscy, którzy walczyli na boisku bądź kulturalnie dopingowali młodych piłkarzy mogli cieszyć się rozmaitymi atrakcjami.

Oczywiście w tym wyjątkowym dla siebie dniu, dzieci znaleźć mogły najwięcej uciechy w stoisku z piłkarskimi tatuażami, zabawkami czy też darmowym popcornem i watą cukrową. Dla wszystkich kibiców organizatorzy przygotowali stoisko z gadżetami oraz nieodłącznym już elementem jasielskiego stadionu – grillowaną kiełbaską z dodatkami. Głośną muzykę i zabawę dwukrotnie przerywały przygotowane przez gospodarzy atrakcje, w postaci prezentacji grupy motocyklowej oraz pokazów ratownictwa medycznego PSP w Jaśle.. Kiedy rozpoczął się mecz drużyny seniorskiej Czarnych z Polonią Kopytowa, setki serpentyn i balonów wylądowały na murawie przy głośnym dopingu młodych kibiców i ich rodziców. Specjalna oprawa meczowa to kolejna z atrakcji przygotowana przez Jasielski Klub Sportowy. W przerwie meczu młodzi zawodnicy zostali z odpowiednimi honorami ugoszczeni na płycie stadionu gdzie wręczone zostały im pamiątkowe medale, puchary oraz upominki.

Miejmy nadzieję, że impreza, którą Czarni organizowali po raz pierwszy dzięki postawie małych piłkarzy, uśmiechom dzieci oraz wspanialej integracji jasielskiej społeczności zostanie imprezą cykliczną i za rok po raz kolejny dzień dziecka spędzimy przy Śniadeckich.  

JKS Czarni 1910 Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ rodzic UKS 6
dnia 06.06.2018, 07:47. Identyfikator użytkownika: nEhTtIoOH1JS
Ocena
komentarza:
11
Brawo Czarni Jasło . Dzieciaki bardzo zadowolone. Świetna inicjatywa, oby tak dalej . Pozdrawiamy.
@ Kibic
dnia 06.06.2018, 13:54. Identyfikator użytkownika: HearRBkVjo7E
Ocena
komentarza:
8
Brawo Czarni Jasło - pomału do przodu.
@ Majkel
dnia 06.06.2018, 21:12. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
7
Jak coś dobrego ten klub robi to cisza jak makiem zasiał, jak przegrali piłkarze mecz z kopytową to 70 komentarzy.Typowe jasielskie piekiełko i ludzie bez zasad na internecie.
@ kibic
dnia 06.06.2018, 21:41. Identyfikator użytkownika: vTusaysImtT6
Ocena
komentarza:
4
Podziękowania dla chłopaków co zaangażowali się w działalność w klubie, widać zmiany moze nie sportowe ale przynajmniej wizerunkowe na lepsze !
@ KIBIC
dnia 06.06.2018, 23:20. Identyfikator użytkownika: QyY8snuXeDud
Ocena
komentarza:
0
tak dalej wisloka blazkowa
@ Kierowca
dnia 10.06.2018, 09:50. Identyfikator użytkownika: pMqgKhOcolt6
Ocena
komentarza:
1
Kluby sportowe zrzeszające młodzież są szkołą wychowawczą młodego pokolenia.
Uczą dyscypliny, zaangażowania, współpracy zespołowej, wyznaczanie celów
i konsekwentnego ich realizowania oraz radości z zwycięstwa i otrzymanej nagrody.
Należy wspierać kluby i traktować ich jako miejsca wychowujące młodzież.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105