Strona główna

„Od małego na całego”

6
Napisany dnia: 06.06.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Sportowe emocje i wyśmienita zabawa przez cały upalny dzień towarzyszyły dzieciom i ich opiekunom podczas I Jasielskiego Pikniku Piłkarskiego – od małego na całego.

Turniej dla dzieci rocznika 2009 był jedną z głównych atrakcji całego wydarzenia, a młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła w pocie czoła rywalizowali o wspaniałe trofea i nagrody jakie przygotowali dla nich Organizatorzy i sponsorzy. Wśród składach drużyn można było znaleźć przedstawicieli i przedstawicielki ekip z terenu całego powiatu jasielskiego. Główna płyta stadionu przy ul. Śniadeckich w Jaśle, gdzie swoje mecze rozgrywają drużyny Czarnych Jasło, gościła znamienitych gości z Błażkowej, Kołaczyc, Nienaszowa i Jasła.

W sportowych zmaganiach to właśnie drużyna gospodarzy reprezentująca Akademię Piłkarską UKS 6 Jasło, okazała się najmniej gościnna i zwyciężyła po emocjonujących i wyrównanych meczach. Niejeden piłkarz drużyn seniorskich mógł z zazdrością patrzeć jak młodzi piłkarze z zapałem, wolą walki i determinacją walczyli nie tylko z przeciwnikami, lecz także z upalną pogodą. Atrakcji nie brakowało również kilka metrów dalej za tzw. trybuną krytą jasielskiego stadionu. Tam właśnie organizatorzy przygotowali piknik dla swoich gości, gdzie w przerwach między zmaganiami piłkarskimi a także po nich, wszyscy, którzy walczyli na boisku bądź kulturalnie dopingowali młodych piłkarzy mogli cieszyć się rozmaitymi atrakcjami.

Oczywiście w tym wyjątkowym dla siebie dniu, dzieci znaleźć mogły najwięcej uciechy w stoisku z piłkarskimi tatuażami, zabawkami czy też darmowym popcornem i watą cukrową. Dla wszystkich kibiców organizatorzy przygotowali stoisko z gadżetami oraz nieodłącznym już elementem jasielskiego stadionu – grillowaną kiełbaską z dodatkami. Głośną muzykę i zabawę dwukrotnie przerywały przygotowane przez gospodarzy atrakcje, w postaci prezentacji grupy motocyklowej oraz pokazów ratownictwa medycznego PSP w Jaśle.. Kiedy rozpoczął się mecz drużyny seniorskiej Czarnych z Polonią Kopytowa, setki serpentyn i balonów wylądowały na murawie przy głośnym dopingu młodych kibiców i ich rodziców. Specjalna oprawa meczowa to kolejna z atrakcji przygotowana przez Jasielski Klub Sportowy. W przerwie meczu młodzi zawodnicy zostali z odpowiednimi honorami ugoszczeni na płycie stadionu gdzie wręczone zostały im pamiątkowe medale, puchary oraz upominki.

Miejmy nadzieję, że impreza, którą Czarni organizowali po raz pierwszy dzięki postawie małych piłkarzy, uśmiechom dzieci oraz wspanialej integracji jasielskiej społeczności zostanie imprezą cykliczną i za rok po raz kolejny dzień dziecka spędzimy przy Śniadeckich.  

JKS Czarni 1910 Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ rodzic UKS 6
dnia 06.06.2018, 07:47. Identyfikator użytkownika: nEhTtIoOH1JS
Ocena
komentarza:
11
Brawo Czarni Jasło . Dzieciaki bardzo zadowolone. Świetna inicjatywa, oby tak dalej . Pozdrawiamy.
@ Kibic
dnia 06.06.2018, 13:54. Identyfikator użytkownika: HearRBkVjo7E
Ocena
komentarza:
8
Brawo Czarni Jasło - pomału do przodu.
@ Majkel
dnia 06.06.2018, 21:12. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
7
Jak coś dobrego ten klub robi to cisza jak makiem zasiał, jak przegrali piłkarze mecz z kopytową to 70 komentarzy.Typowe jasielskie piekiełko i ludzie bez zasad na internecie.
@ kibic
dnia 06.06.2018, 21:41. Identyfikator użytkownika: vTusaysImtT6
Ocena
komentarza:
4
Podziękowania dla chłopaków co zaangażowali się w działalność w klubie, widać zmiany moze nie sportowe ale przynajmniej wizerunkowe na lepsze !
@ KIBIC
dnia 06.06.2018, 23:20. Identyfikator użytkownika: QyY8snuXeDud
Ocena
komentarza:
0
tak dalej wisloka blazkowa
@ Kierowca
dnia 10.06.2018, 09:50. Identyfikator użytkownika: pMqgKhOcolt6
Ocena
komentarza:
1
Kluby sportowe zrzeszające młodzież są szkołą wychowawczą młodego pokolenia.
Uczą dyscypliny, zaangażowania, współpracy zespołowej, wyznaczanie celów
i konsekwentnego ich realizowania oraz radości z zwycięstwa i otrzymanej nagrody.
Należy wspierać kluby i traktować ich jako miejsca wychowujące młodzież.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Szanowni Mieszkańcy Jasła!

   

  Podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Jasła ponieważ - podobnie ja Państwo - pragnę, aby nasze piękne Miasto znów stanęło w rzędzie dynamicznie rozwijających się miejscowości Podkarpacia. - Andrzej Czernecki.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105