Strona główna

„Od małego na całego”

6
Napisany dnia: 06.06.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Sportowe emocje i wyśmienita zabawa przez cały upalny dzień towarzyszyły dzieciom i ich opiekunom podczas I Jasielskiego Pikniku Piłkarskiego – od małego na całego.

Turniej dla dzieci rocznika 2009 był jedną z głównych atrakcji całego wydarzenia, a młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła w pocie czoła rywalizowali o wspaniałe trofea i nagrody jakie przygotowali dla nich Organizatorzy i sponsorzy. Wśród składach drużyn można było znaleźć przedstawicieli i przedstawicielki ekip z terenu całego powiatu jasielskiego. Główna płyta stadionu przy ul. Śniadeckich w Jaśle, gdzie swoje mecze rozgrywają drużyny Czarnych Jasło, gościła znamienitych gości z Błażkowej, Kołaczyc, Nienaszowa i Jasła.

W sportowych zmaganiach to właśnie drużyna gospodarzy reprezentująca Akademię Piłkarską UKS 6 Jasło, okazała się najmniej gościnna i zwyciężyła po emocjonujących i wyrównanych meczach. Niejeden piłkarz drużyn seniorskich mógł z zazdrością patrzeć jak młodzi piłkarze z zapałem, wolą walki i determinacją walczyli nie tylko z przeciwnikami, lecz także z upalną pogodą. Atrakcji nie brakowało również kilka metrów dalej za tzw. trybuną krytą jasielskiego stadionu. Tam właśnie organizatorzy przygotowali piknik dla swoich gości, gdzie w przerwach między zmaganiami piłkarskimi a także po nich, wszyscy, którzy walczyli na boisku bądź kulturalnie dopingowali młodych piłkarzy mogli cieszyć się rozmaitymi atrakcjami.

Oczywiście w tym wyjątkowym dla siebie dniu, dzieci znaleźć mogły najwięcej uciechy w stoisku z piłkarskimi tatuażami, zabawkami czy też darmowym popcornem i watą cukrową. Dla wszystkich kibiców organizatorzy przygotowali stoisko z gadżetami oraz nieodłącznym już elementem jasielskiego stadionu – grillowaną kiełbaską z dodatkami. Głośną muzykę i zabawę dwukrotnie przerywały przygotowane przez gospodarzy atrakcje, w postaci prezentacji grupy motocyklowej oraz pokazów ratownictwa medycznego PSP w Jaśle.. Kiedy rozpoczął się mecz drużyny seniorskiej Czarnych z Polonią Kopytowa, setki serpentyn i balonów wylądowały na murawie przy głośnym dopingu młodych kibiców i ich rodziców. Specjalna oprawa meczowa to kolejna z atrakcji przygotowana przez Jasielski Klub Sportowy. W przerwie meczu młodzi zawodnicy zostali z odpowiednimi honorami ugoszczeni na płycie stadionu gdzie wręczone zostały im pamiątkowe medale, puchary oraz upominki.

Miejmy nadzieję, że impreza, którą Czarni organizowali po raz pierwszy dzięki postawie małych piłkarzy, uśmiechom dzieci oraz wspanialej integracji jasielskiej społeczności zostanie imprezą cykliczną i za rok po raz kolejny dzień dziecka spędzimy przy Śniadeckich.  

JKS Czarni 1910 Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ rodzic UKS 6
dnia 06.06.2018, 07:47. Identyfikator użytkownika: nEhTtIoOH1JS
Ocena
komentarza:
11
Brawo Czarni Jasło . Dzieciaki bardzo zadowolone. Świetna inicjatywa, oby tak dalej . Pozdrawiamy.
@ Kibic
dnia 06.06.2018, 13:54. Identyfikator użytkownika: HearRBkVjo7E
Ocena
komentarza:
8
Brawo Czarni Jasło - pomału do przodu.
@ Majkel
dnia 06.06.2018, 21:12. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
7
Jak coś dobrego ten klub robi to cisza jak makiem zasiał, jak przegrali piłkarze mecz z kopytową to 70 komentarzy.Typowe jasielskie piekiełko i ludzie bez zasad na internecie.
@ kibic
dnia 06.06.2018, 21:41. Identyfikator użytkownika: vTusaysImtT6
Ocena
komentarza:
4
Podziękowania dla chłopaków co zaangażowali się w działalność w klubie, widać zmiany moze nie sportowe ale przynajmniej wizerunkowe na lepsze !
@ KIBIC
dnia 06.06.2018, 23:20. Identyfikator użytkownika: QyY8snuXeDud
Ocena
komentarza:
0
tak dalej wisloka blazkowa
@ Kierowca
dnia 10.06.2018, 09:50. Identyfikator użytkownika: pMqgKhOcolt6
Ocena
komentarza:
1
Kluby sportowe zrzeszające młodzież są szkołą wychowawczą młodego pokolenia.
Uczą dyscypliny, zaangażowania, współpracy zespołowej, wyznaczanie celów
i konsekwentnego ich realizowania oraz radości z zwycięstwa i otrzymanej nagrody.
Należy wspierać kluby i traktować ich jako miejsca wychowujące młodzież.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kolejny jasielski talent w „The Voice Kids”!

   

  W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w TVP 2, w drugiej edycji programu  „The Voice Kids” zobaczyliśmy 15-letniego jaślanina, Adriana Bałuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle. Adrian wykonał utwór „Im not the only one” i otrzymał nominację do dalszego udziału w programie. Młody wykonawca wybrał drużynę prowadzoną przez Cleo.

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105