Strona główna

Odprawa roczna jasielskich policjantów

8
Napisany dnia: 30.01.2019, 18:00 , Tagi: Brak

W poniedziałek w Jasielskim Domu Kultury odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka. Głównym tematem odprawy było podsumowanie 2018 roku oraz zaprezentowanie planów i zamierzeń jasielskiej Policji na ten rok.

W poniedziałek o godzinie 13, w Jasielskim Domu Kultury odbyła się odprawa roczna jasielskiej policji podsumowująca 2018 rok. Wzięli w niej udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz przedstawiciele prokuratury, służb mundurowych i samorządu terytorialnego.

Mł. insp. Robert Wróbel Komendant Powiatowy Policji w Jaśle przywitał przybyłych gości oraz policjantów i pracowników cywilnych. Następnie przedstawił strukturę organizacyjną jasielskiej policji oraz podsumował stan bezpieczeństwa w powiecie jasielskim w roku 2018, omówił wyniki pracy oraz poziom realizacji zamierzeń, zadań i priorytetów. Omówił wyzwania, z jakimi mierzyć się będziemy w najbliższym roku, podkreślając, że najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed jasielską policją, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu.

Szef jasielskich policjantów podziękował przybyłym gościom za dotychczasową współpracę i współdziałanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz wszelkiego rodzaju wsparcie, w tym także finansowe. Swoje słowa skierował również do policjantek, policjantów i pracowników - dziękując za służbę i pracę w 2018 roku.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili dobrą współpracę z kierownictwem jasielskiej komendy, jednocześnie wskazując na odpowiedzialność i znaczenie codziennej służby wszystkich funkcjonariuszy. Podziękowali za wielkie zaangażowanie i wysoką skuteczność w działaniach, tym samym życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej służby.

W trakcie narady głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek, który podsumował wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Jaśle. Komendant ocenił pozytywnie pracę jasielskiej komendy. Podkreślił znaczenie współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, samorządami i społeczeństwem wskazując na odpowiedzialność i jej znaczenie w codziennej służbie.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Oby do wiosny
dnia 31.01.2019, 09:41. Identyfikator użytkownika: KQT1OZFyu5C6
Ocena
komentarza:
-10
Gratulacje.
@ P.poz
dnia 31.01.2019, 10:43. Identyfikator użytkownika: 3RfhR5on9QPN
Ocena
komentarza:
5
Nigdy nie było informacji o Powiatowej Strazy Pozarnej w Jasle
o ich nielatwej pracy o zaslugach dla lokalnej spolecznosci.o planach
na lata następne
@ CYTAT
dnia 01.02.2019, 22:06. Identyfikator użytkownika: O7o0r32A8wk4
Ocena
komentarza:
23
Ważne że wszyscy zdrowi po tym L4 co mówili w mediach
@ uj
dnia 03.02.2019, 16:51. Identyfikator użytkownika: EYC65Zu9rrrd
Ocena
komentarza:
11
a dlaczego w JDK-u a nie na komendzie?policja zapłaciła za wynajęcie?
ile to kosztuje? może by sołtys chciał zrobic zebranie rady sołeckiej jak tanio
@ dragoness
dnia 03.02.2019, 16:58. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
3
Właśnie panowie policja STOJĄ na patrolu w "suczce" na osiedlu Na Kotlinę. Wyjść nie wyjdą, bo ich jeszcze nogi rozbolą...
@ Darmo
dnia 06.02.2019, 20:03. Identyfikator użytkownika: c8hnGJVt5fHi
Ocena
komentarza:
3
Kogo to obchodzi
@ mój pseudonim
dnia 08.02.2019, 20:00. Identyfikator użytkownika: ZTTAfyorM1a4
Ocena
komentarza:
5
"Życząc satysfakcji ze służby". Mają. 1000 zł podwyżki dostali. Tylko ilu w polskiej policji jest takich, którzy NAPRAWDĘ służą z oddaniem społeczeństwu, a ilu jest w tej robocie tylko dlatego, że krótko się pracuje?
@ voyager
dnia 20.02.2019, 15:24. Identyfikator użytkownika: KQT1OZFyu5C6
Ocena
komentarza:
0
To, że wyraziłem aprobatę za Ich trudną pracę (służbę) otrzymałem (- 10 punktów),
dziwne Państwo redaktorzy macie kryteria oceniania.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105