Strona główna

Ogrzewacze gazowe do ogrodu

0
Napisany dnia: 30.04.2018, 06:34 , Tagi: Brak

Wiosna i lato to najpiękniejsze pory roku, podczas których nie tylko wyjeżdżamy na wakacje, ale też odpoczywamy w ogrodach, tych przydomowych oraz znajdujących się w innym miejscu. Jaki jest przepis na udany wieczór w takim miejscu? Jak zadbać o nastrój chwil spędzonych w ogrodzie?

Sposoby na klimat w ogrodzie

Mają bardzo duże szczęście ci, którzy mogą korzystać z własnych przydomowych ogrodów. Jest to miejsce idealne na spotkania z przyjaciółmi, jak również z własną rodziną. Aby czas spędzony w tym miejscu był jak najprzyjemniejszy, warto zadbać o wygodne meble ogrodowe, a także stylowe dodatki, takie jak poduchy, koce, którymi można się okryć itd.

Pewnym pomysłem jest także ustawienie w ogrodzie huśtawki ogrodowej. To na niej miło spędza się czas na czytaniu ulubionych książek i czasopism. Można oprócz tego pozwolić sobie na małą drzemkę. Ogrodowa przestrzeń będzie się również dobrze prezentowała wtedy, gdy zasadzimy kwiaty, albo po prostu ustawimy donice z ozdobnymi roślinami.

Ciepło w ogrodzie – magia ogrzewacza gazowego

Niestety pogoda w naszym kraju nas nie rozpieszcza, wieczory są zazwyczaj chłodne, jest tak nawet podczas miesięcy wakacyjnych. Nie oznacza to jednak, że należy rezygnować ze wspólnie spędzonego czasu w ogrodzie. Jest wręcz przeciwnie, czas ten można sobie jeszcze bardziej umilić. A to za sprawą ogrzewacza gazowego do ogrodu.

Nie tylko podniesie on temperaturę, ale również stworzy niepowtarzalny klimat podczas chwil spędzonych w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.

Ogrzewacz ogrodowy – co należy do jego zalet?

Przede wszystkim jest to znakomity design, ogień ogrzewacza można podziwiać z czterech stron, co powoduje niesamowite wrażenia estetyczne. Dostępność wersji wykończeń dolnej części PATIO z szybą w kolorze białym lub czarnym, a także wersja stalowa dają możliwość wyboru odpowiedniego modelu. Ogrzewacz bardzo dobrze wygląda, a ponadto sprawia, iż w danej przestrzeni jest po prostu cieplej. Świadczyć może o tym również fakt, że ogrzewacze tego rodzaju wykorzystywane są bardzo często w ogródkach restauracyjnych.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pomnik Chrystusa Króla coraz bliżej

  Skwer z pomnikiem powstanie na użyczonej przez miasto działce przy ul. na Kotlinę. Inwestorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Budowy Pomnika Chrystusa Króla.

 • Pierogi rządzą w Tarnowcu

   

  W tym roku, odbył się dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” w Tarnowcu. Tym razem Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla gości ponad 100 tys. pierogów, które w ciągu kilku godzin rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

 • Nie chcą masztu sieci Play. Boją się promieniowania

  Mieszkańcy przysiółka Barzykówka w Trzcinicy są zaniepokojeni planowaną inwestycją sieci Play. W pobliskim sąsiedztwie ich domów ma zostać postawiony maszt sieci komórkowej o wysokości 50 metrów...

 • Pierwszy dzwonek tuż tuż…

   

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już czas, aby zaopatrzyć się w zeszyty, tornistry oraz inne artykuły szkolne. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak postawić na dobrą jakość w atrakcyjnej cenie, które zapewnia nowa hurtownia papiernicza Duo Creative Papier, Wojciecha Warywody.

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105