Osiągnięcia młodych muzyków z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. W. Lutosławskiego w Jaśle
- Zuzanna Walczyk gitara, naucz. p. Jarosław Stompel
- I miejsce w III grupie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010
- Michał Dybaś trąbka, naucz. p. Ireneusz Fatyga
- wyróżnienie w II kategorii w klasie instrumentów dętych blaszanych na IX Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. Łańcut 2010
- III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Jasło 2010
- I miejsce w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010
- Anna Mocek skrzypce, naucz. p. Maciej Wulw
- II miejsce na Regionalnym Konkursie "Dźwięki smyczkiem malowane" Dębica 2010
- Marcin Zięba trąbka, naucz. p. Ireneusz Fatyga
- I miejsce w I grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010
- Anna Pikul sakshorn, naucz. p. Tadeusz Wróbel
- II miejsce w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010
- wyróżnienie w II kategorii w klasie instrumentów dętych blaszanych na IX Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. Łańcut 2010
- Paweł Chochołek trąbka, naucz. p. Tadeusz Wróbel
- wyróżnienie w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010
- Zespół wokalny Cantabile prowadzenie p. Monika Twarduś
- I nagroda w Konkursie "Na nutę kantyczek" Jasło 2010.
- Paulina Pietrusza - gitara, naucz. p. Jarosław Stompel
- I miejsce w II grupie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010
- Weronika Kiełtyka flet, naucz. p. Dariusz Krzok
- wyróżnienie I stopnia na IV Festiwalu Młodych Flecistów Kolbuszowa 2009
- wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Festiwalu Fletowym Sochaczew 2010
- Mateusz Rąpała gitara, naucz. p. Jarosław Stompel,
- wyróżnienie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010
- Kamil Szpak fortepian, naucz. p. Jadwiga Błażowska
- nagroda na II Festiwalu im. księcia Michała Kleofasa Ogińskiego w Iwoniczu Zdroju
- Rafał Pietrusza gitara, naucz. p. Jarosław Stompel
- wyróżnienie I stopnia na IV Festiwalu Młodych Gitarzystów Kolbuszowa 2009
- wyróżnienie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010
- Edward Baciak naucz. p. Agnieszka Kudasik
- II miejsce na Regionalnym Konkursie o Życiu i Twórczości F. Chopina Lubaczów 2010
- Michał Pietruś naucz. p. Tadeusz Wróbel
- wyróżnienie w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010
- Zespół instrumentów dętych naucz. p. Ireneusz Fatyga
- nagroda na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010
- Szymon Dybaś trąbka, naucz. p. Ireneusz Fatyga
- wyróżnienie w II kategorii w klasie instrumentów dętych blaszanych na IX Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. Łańcut 2010
Jan Rysz