Strona główna

Osiedle Kopernika potrafi się bawić

9
Napisany dnia: 11.09.2017, 14:58 , Tagi: Brak

Wczoraj na osiedlu Kopernika odbyła się trzecia edycja Pikniku z Osiedlem Kopernika.
Po raz kolejny zarówno dzieci, jak również dorośli mieli doskonałą okazję do tego, aby świetnie się bawić, wspierając jednocześnie okoliczną szkołę oraz przedszkole.

W minioną niedzielę na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Przedszkola Miejskiego nr 6 odbył się Piknik z Osiedlem Kopernika. Jego organizatorami są: Zarząd Osiedla Kopernika, wymienione wyżej placówki oświatowe, Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz radni Rady Miejskiej w Jaśle z osiedla, na którym odbywa się piknik. Wsparcia organizatorom tradycyjnie udzielił jasielski magistrat.

To już trzecia edycja imprezy, której głównym celem jest integracja mieszkańców osiedla Kopernika. Piknik odwiedzali jednak jaślanie, na co dzień mieszkający również na innych osiedlach. Fakt ten nie powinien dziwić, bowiem imprezie towarzyszyła słoneczna pogoda a organizatorzy przygotowali dla uczestników moc atrakcji.

Zadowolone były przede wszystkim dzieci, z których znaczna część uczęszcza do pobliskich placówek oświatowych. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie oraz przejażdżki quadem.  W występach artystycznych swoje talenty zaprezentowali uczniowie szkoły podstawowej oraz przedszkolaki.

Doskonałą zabawę zapewnił Tomasz Berkowicz wraz ze Studiem Tańca AT DANCE.
W zorganizowanych przez grupę zabawach doskonale odnajdowały się najmłodsze dzieci, których nie trzeba było długo zapraszać do tańca. Dla nieco starszych z kolei nie lada gratką okazał się koncert zespołu Rompey. Przez całe popołudnie do tańca przygrywał Zespół Braci Łąckich.

Piknik z Osiedlem Kopernika to nie tylko zabawa. Podczas imprezy zbierane są również środki finansowe na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Przedszkola Miejskiego nr 6.  

Pieniądze, które uzyskamy ze sprzedaży losów w loterii fantowej będą przeznaczone na zakup m.in. pomocy dydaktycznych zarówno dla szkoły podstawowej jak też dla przedszkola. Każdy los jest pełny. Tak na dobrą sprawę te pieniążki bumerangiem wracają do rodziców, a właściwie do dzieci, które uczą się w szkole i uczęszczają do przedszkola. – mówi Bogusława Wójcik, przewodnicząca Zarządu Osiedla Kopernika.

W ramach loterii przygotowano 1100 losów. Ze względu na fakt, iż każdy z nich był „pełny”, organizatorzy musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, aby przygotować tak znaczną liczbę nagród i gadżetów. Te udało się pozyskać głównie dzięki sponsorom.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ g
dnia 11.09.2017, 18:09. Identyfikator użytkownika: NvC8pbXT0Anz
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Black_Milk
dnia 11.09.2017, 18:15. Identyfikator użytkownika: EFKiWv3FH6oG
Ocena
komentarza:
20
Rompey dla festynach dla małych dzieci?
Przecież to promocja zła, łatwych pieniędzy, seksu i o tym jak 5 gram pomoże w Twojej drodze ku szczęściu...
Nie dziwie się artyście, nie dziwie się "rudej" , która widzi w tym sztukę...
Dziwie się tylko rodzicom.
@ t
dnia 11.09.2017, 19:24. Identyfikator użytkownika: jmXO6JL0zHP6
Ocena
komentarza:
7
sory ,taki mamy klimat... umyslowy:)
@ k
dnia 11.09.2017, 21:47. Identyfikator użytkownika: avC2N44fmpJ3
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Alek
dnia 11.09.2017, 23:20. Identyfikator użytkownika: lNf0kvecnUIK
Ocena
komentarza:
13
Na rompeyu nic nie było słychać, a na berkowiczu to mój bumbox lepiej by dawał
@ Stary Glina
dnia 12.09.2017, 00:58. Identyfikator użytkownika: Q44cLuC2PTSc
Ocena
komentarza:
5
Byłem, losy kupiłem, jasielską Czwórkę wsparłem. Wyrazy szacunku i uznania dla Pani Dyrektor oraz Państwa nauczycieli, którzy poświęcając swój wolny czas zaangażowali się w akcję. Pan Berkowicz, Rompey , i Bracia Łąccy na czele z Panią solistką - fantastyczni. Wyrazy uznania dla występujących dzieciaków i dla pięknie śpiewającej dziewczynki, której nazwiska nie zapamiętałem ale moim skromnym zdaniem kiedyś będzie o niej głośno jak o Michale Szpaku, który Jasła się nie wstydzi.
@ Michau
dnia 12.09.2017, 07:53. Identyfikator użytkownika: F8Go8k4XiUkO
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Bleid
dnia 12.09.2017, 09:45. Identyfikator użytkownika: LAlxgpJdHFox
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Knur
dnia 17.09.2017, 13:44. Identyfikator użytkownika: de6IVkQCavgk
Ocena
komentarza:
1
Oj bawią się bawią aż im wszyscy zazdroszczą. Łobuziaki cypiski
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Uczniowie jasielskiego "Medyka" na praktykach zawodowych w Warszawie

   

  W dniach 8- 19 stycznia 2018 uczniowie w zawodzie Technik Farmaceutyczny jasielskiego „Medyka” odbywają praktyki zawodowe w aptece Ojców Bonifratrów „Salus Infirmorum” w Warszawie.

 • Samochód wjechał wprost w budynek

   

  Na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej z ulicą Krasińskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca chevroletem wjechała wprost w pobliski budynek.

 • Darmowy kurs języka angielskiego

   

  Zapraszamy na darmowy kurs języka angielskiego skierowany do osób niepracujących, emerytów, rencistów, stażystów ze środków PUP,  Kurs gwarantuje pozyskanie kompetencji komunikacyjnych oraz certyfikatu dzięki, którym będziesz mógł dostać pracę za granicą!

 • Jak w ranking najlepszych szkół w Polsce wypadły jasielskie szkoły?

  Miesięcznik „Perspektywy” po raz kolejny przygotował ogólnopolski ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. Wśród wyróżnionych szkół znalazły się również technikum i liceum z Jasła. Zobaczcie, które miejsce i jaki tytuł zostały im przyznane.

 • Dobra zmiana, dobre zdrowie – nowa jakość odchudzania w Jaśle

 • Dane pedofilów i gwałcicieli są dostępne w Internecie

  Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się kim są, jak wyglądają i gdzie mieszkają najgroźniejsi gwałciciele i pedofile.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105