Strona główna

Parkuj za darmo!

27
Napisany dnia: 14.11.2017, 17:00 , Tagi: Brak

Weź udział w Promocji ePARK i parkuj w Płatnej Strefie za free aż do końca grudnia. Kierowcy w Jaśle parkują wygodniej i za darmo!

Pobierz oficjalną aplikację ePARK ze sklepu Google Play lub AppStore (www.zaePARKuj.pl), dokonaj rejestracji konta i opłać pierwszy bilet, a za kolejne parkowania środki z karty płatniczej nie będą pobierane!

Dodatkowo, dzięki aplikacji wygodnie zaparkujesz w systemie START/STOP lub przedłużysz czas parkowania bez powracania do samochodu. Bez szukania drobnych i bez moknięcia. Warto ułatwiać sobie życie!

Konto w aplikacji zostanie doładowane w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków Promocji. Warunkiem prawidłowego działania środków dodatkowych jest poprawnie zarejestrowana w aplikacji karta płatnicza. Promocja przeznaczona jest dla nowych Użytkowników opłacających parkowanie w Płatnej Strefie w Jaśle. Koszt promocyjnych parkowań nie może przekroczyć 500 zł.

Aplikacja ePARK to oficjalna metoda płatności za postój w Strefie Płatnego Parkowania.

Umożliwia opłacenie postoju w wygodny i szybki sposób. Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć lub przedłużyć parkowanie.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, wystarczy podać swój adres e-mail i nr rejestracyjny pojazdu.

Ani przedpłata, ani cykliczne doładowywanie konta w aplikacji nie jest wymagane. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą (debetową lub kredytową), a płatność realizowana będzie automatycznie po zakończeniu parkowania. Dodatkowo system pamięta nr rejestracyjny i potrafi automatycznie zlokalizować, w której strefie parkujemy. Eliminuje to uciążliwe wpisywanie danych w parkomacie lub poszukiwanie nazwy strefy, w której się znajdujemy.

Zasadniczą korzyścią korzystania z aplikacji, którą doceni każdy, kto choć raz błędnie zaplanował czas postoju, jest możliwość płacenia za postój w Płatnej Strefie w systemie START/STOP. Płacimy wtedy za realny czas parkowania i nie musimy przejmować się przekroczeniem wykupionego czasu. Jeśli korzystamy z kilku pojazdów lub parkujemy bardzo często, aplikacja pozwala na otrzymanie pełnego zestawienia wszystkich zakupionych biletów, co ułatwia zarządzanie wydatkami.

Aplikację można pobrać ze strony www.zaePARKuj.pl, na pytania ekipa ePARK odpowiada na facebooku: www.facebook.com/eparkpl lub pod adresem kontakt@electronicparking.pl.

Regulamin Promocji „Parkuj za free”

1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Promocji „Parkuj za free” (zwanej dalej „Promocją”) jest Electronic Parking Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piotrkowskiej 33/6, 90-410 Łódź, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000545065, REGON: 360849133, zwana dalej: „Organizatorem”.

2. Regulamin określa prawa i obowiązkiUczestników Promocji.

3. Definicje:

Regulamin - niniejszy Regulamin Promocji;

Promocja – akcja promocyjna pod nazwą: „Parkuj za free”;

Usługi - usługi świadczone drogą elektroniczną przez Organizatora za pośrednictwem aplikacji ePARK, służącej do poboru opłat za postój w Strefach Płatnego Parkowania dostępnych w aplikacji;

Użytkownik - osoba fizyczna korzystająca z systemu ePARK, upoważniona do udziału w Promocji po spełnieniu jej warunków;

2. Warunki Promocji

1. Promocja opiera się na mechanizmie doładowania konta Użytkownika w aplikacji ePARK środkami dodatkowymi po wykonaniu czynności określonych przez Organizatora.

2. Promocja prowadzona jest w Strefie Płatnego Parkowania miasta Jasło od dnia 15.11.2017 do 31.12.2017.

3. Celem Promocji jest zachęcenieUżytkowników do korzystania z aplikacji mobilnej ePARK, służącej do poboru opłat w Strefie Płatnego Parkowania w Jaśle.

4. W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, któraskorzysta z usług świadczonych przez Organizatora.

5. W czasie trwania PromocjiUżytkownik musi pobrać aplikację ePARK dostępną w sklepach Google Play i iOS, dokonać rejestracji konta oraz opłacić pierwszy bilet. Po dokonaniu tych czynności konto Użytkownika w aplikacji ePARK zostanie doładowane kwotą 500 PLN do wykorzystania na kolejne postoje wykonane za pośrednictwem aplikacji ePARK. Doładowanie promocyjne nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od spełnienia warunków Promocji.

6. Płatności za kolejne parkowania będą pobierane z kwoty doładowania. Warunkiem prawidłowego działania środków dodatkowych jest poprawnie zarejestrowana w aplikacji karta płatnicza, czyli nieposiadająca blokad na płatności internetowe lub korespondencyjne.

7. Środki niewykorzystane do 31.12.2017 do 23:59 przepadają. Promocja kończy się również w momencie wykorzystania kwoty doładowania. Po upływie terminu ważnościdoładowania promocyjnego, nie będzie ono przedłużane lub zamieniane na ekwiwalent pieniężny.

8. Promocja dostępna jest tylko dla nowych Użytkowników – przez nowego Użytkownika rozumie się adres email i nr rejestracyjny pojazdu, który przed rozpoczęciem Promocji nie miał zakupionego biletu za pośrednictwem aplikacji ePARK.

9. Jeden Użytkownik możekorzystać z Promocji tylko dla jednego pojazdu.

10. Kwota doładowania promocyjnego nie podlega wymianie na gotówkę.

11. Wykorzystanie środków dodatkowych z doładowania promocyjnego podlega weryfikacji przez Organizatora, w celu wykrycia ewentualnych nadużyć lub naruszeń Regulaminu lub przepisów prawa.

12. Promocja nie łączysię z innymi promocjami Organizatora.

13. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

 3. Postanowienia końcowe

1. Reklamacje dotyczące Promocji możnazgłaszać mailowo na adres: kontakt@electronicparking.pl, w tytule maila należywpisać: „Parkuj za free - reklamacja”.

2. Reklamacje rozpatrywane będą niezwłocznie, jednakże w terminie nie dłuższymniż 14 dni od ich otrzymania przez Organizatora z zastrzeżeniem, żewiadomość napłynęła do Organizatora zgodnie z punktem 3.1 Regulaminu.

3. Regulamin będziedostępny w okresie trwania Promocji na stronie: http://electronicparking.pl/wp-content/uploads/Parkuj_za_free_regulamin.pdf

4. Złamanie ustaleń Regulaminu Promocji przez Uczestnika będzie oznaczało jego wykluczenie z uczestnictwa w Promocji.

5. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Promocji jest Organizator.

6. Dane osobowe Uczestników pozyskane w ramach Promocji będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu prawidłowej realizacji Promocji.

7. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

8. Organizator oświadcza, że Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani tworzona we współpracy z serwisem społecznościowym Facebook. Wszelkie informacje przekazywane przez Uczestników powierzane są Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

ePARK

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ...
dnia 14.11.2017, 17:37. Identyfikator użytkownika: fESK5qqTijkX
Ocena
komentarza:
21
Za darmo, to nawet w mordę nie dostaniesz ...
@ aa
dnia 14.11.2017, 19:10. Identyfikator użytkownika: DiMasRabgRPb
Ocena
komentarza:
21
Szukają jelonków?
@ Rufen
dnia 14.11.2017, 19:43. Identyfikator użytkownika: ViRQebDHi0F6
Ocena
komentarza:
14
e-faktura
e-urząd
e-park

proponuje jeszcze e-papier toaletowy
@ podatnik
dnia 15.11.2017, 07:34. Identyfikator użytkownika: 3k54DQppOLqV
Ocena
komentarza:
9
tu się nie zgodzę
w krajach rozwiniętych załatwianie 90% spraw urzędowych i czynności finansowych związanych z naszym życiem załatwia się siedząc przy kawie w domu,rachunki opłaca się z telefonu itd...
oszczędza to nasz czas jak i pieniądze że nie wspomnę o czymś niepoliczalnym czym jest stres i wzrost ciśnienia na widok "żanetki" za urzędowym biurkiem

ale nie w tym naszym kraju gdzie ktoś wymyslił EPUAP!!!
pokusiłem się ostatnio o użycie tego systemu,wpisałem dane,dołączyłem wymagane dokumenty w formacie i rozmiarze jaki jest skrupulatnie wymagany (w normalnym kraju wystarcza czytelny skan) i...udało się poszło!!!sukces!!!

za dwa dni zamiast maila że sprawa ma się dobrze dostałem telefon że mam się zgłosić do pani Żanetki do pok nr 102 bo jest błąd,wszystko źlei do [...] i ona nie ogarnie i mam to wszystko tradycyjnie na papierze i w ogóle co ja sobie myślę ...

wracając do propozycji co by tu jeszcze e- wymyslić:

marzą mi się e-Żanetki w każdym j...nym polskim urzędzie!!!
@ Rufen
dnia 15.11.2017, 13:12. Identyfikator użytkownika: VKX2Py4gPZKw
Ocena
komentarza:
1
do @podatnik

Jak widzę to nigdy nie byłeś w krajach rozwiniętych po za celami turystycznymi.

W Niemczech nie wiele załatwisz przez neta co najwyżej prześlesz dokumenty Które i tak musisz wysłać pocztą lub dostarczyć do urzędu, umówisz termin w urzędzie to to tyle.

W tym roku z wielkim hukiem i kampanią informacyjną wprowadzano płatności zbliżeniowe w marketach spożywczych.

E-faktura co to takiego ??? Niemcy czegoś takiego nie znają wszystko przychodzi pocztą listem zwykłym
@ podatnik
dnia 15.11.2017, 15:57. Identyfikator użytkownika: nV7wxC1XHbXV
Ocena
komentarza:
2
czytaj ze zrozumieniem...kraje rozwinięte a nie Niemcy.
@ Rufen
dnia 15.11.2017, 17:42. Identyfikator użytkownika: NxJXX84XiTgc
Ocena
komentarza:
-1
Polska nie jest krajem rozwiniętym
@ Rufen
dnia 15.11.2017, 21:14. Identyfikator użytkownika: CsQb6Nkm1FpW
Ocena
komentarza:
0
Ja osobiście uważam że kraje rozwinięte to te kraje w których jest wysoki poziom życia społeczeństwa ,a nie te kraje w których jest wszystko "e".
Wręcz odwrotnie kraje w których jest wszystko "e" cofają się w rozwoju.
Bo na ten przykład coraz mniej ludzie się z sobą kontaktują w realu nie wymieniają poglądów nie ma wzajemnych relacji.
@ Rufen
dnia 15.11.2017, 21:37. Identyfikator użytkownika: CsQb6Nkm1FpW
Ocena
komentarza:
2
Panie Podatnik mamy właśnie dowód na to że do cywilizacji nam daleko
usunięto twój wpis mimo iż nie naruszał ogólnie przyjętych zasad i norm ,a był jedynie krytyką systemu Cepik 2,0
@ podatnik
dnia 15.11.2017, 22:58. Identyfikator użytkownika: k0FkFhV87aRV
Ocena
komentarza:
0
władza nie lubi krytyki...
@ New Word Order NADCHODZI
dnia 14.11.2017, 20:00. Identyfikator użytkownika: RWwUQsNjShJ2
Ocena
komentarza:
9
Załatwianie takich spraw komórkami to etap przejściowy bo w końcowym to ogłupiacz HD ogłosi że jutro pod urzędem miasta macię się ustawić i wam wczepią CZIPA coby takie sprawy załatwiać. Oczywiście owy układzik scalony będzie miał wiele wiele innych funkcji o których nie będziecie mieli pojęcia.
@ kondzior
dnia 14.11.2017, 20:44. Identyfikator użytkownika: fEZuZGHQ1CoC
Ocena
komentarza:
9
ja już mam wszczepili mojemu psu i już wiedzą gdzie spaceruje z moim pupilem i kiedy mnie nie ma w domu a telefon to dopiero zabawka nie dla mnie tylko dla no tych wiesz wiecie, a w szkołach uczą tego jak samodzielnie nie myśleć (kiedy mnie wyłączysz)
@ k
dnia 14.11.2017, 22:14. Identyfikator użytkownika: rbXBeVE4caiW
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ ja
dnia 14.11.2017, 20:09. Identyfikator użytkownika: ScnEPH0xTMPe
Ocena
komentarza:
11
A co z tymi co maja starsze telefony? Czyzby dyskryminacja ?
@ Rufen
dnia 14.11.2017, 20:31. Identyfikator użytkownika: ViRQebDHi0F6
Ocena
komentarza:
9
Oczywiście że dyskryminacja.
@ ja
dnia 15.11.2017, 11:00. Identyfikator użytkownika: 1uyFXKdOLjHT
Ocena
komentarza:
1
do tego trzeba mieć kartę płatniczą wymagana przy rejestracji konta
@ pyrtum pyrtum
dnia 14.11.2017, 20:30. Identyfikator użytkownika: fEZuZGHQ1CoC
Ocena
komentarza:
13
gdzie mam zaparkować jak paringów nie ma w jaśle, a podziemny by się przydał najlepiej pod rynkiem jasła albo 2wu piętrowiec na placu żwirki
@ do władz miasta
dnia 15.11.2017, 07:13. Identyfikator użytkownika: svpm4U66CgmW
Ocena
komentarza:
5
Jasło jest zanieczyszczone spalinami. Auto za autem. Stach wyjść z domu w godzinach szczytu. Kiedy wreszcie włodarze pomyślą o mieszczuchach. A może tak wziąć przykład z innych miast i zablokować wjazd do centrum . MKS wtedy by nie były od" kreską ", a ludziom w mieście żyło by się normalnie i zdrowo.
@ smród w mieści
dnia 15.11.2017, 07:33. Identyfikator użytkownika: M1jIwBWJ3aRp
Ocena
komentarza:
5
Najwięcej zatruwają powietrze przedpotopowe autobusy miejskie i PKS-u. Strach za takim jechać. Często dym z rury wydechowej ogranicza nawet widoczność.
@ smród w miescie
dnia 15.11.2017, 12:26. Identyfikator użytkownika: GId7cPzznDnr
Ocena
komentarza:
3
Kto dopuszcza takie samochody do eksploatacji?

to nie tylko pks mks (większość mks jest wymieniona) ile jest "trupów" prywatnych użytkowników dróg, i co niektóre busy
@ nie z metra cięty
dnia 15.11.2017, 16:11. Identyfikator użytkownika: rbNPv2MzIqZD
Ocena
komentarza:
1
Samis obie dopuszczają... Przecież na pekaesie jest stacja diagnostyczna...
@ Pytania
dnia 15.11.2017, 07:18. Identyfikator użytkownika: M1jIwBWJ3aRp
Ocena
komentarza:
8
Ciekawsze kwiatki z regulaminu:
1. Promocja opiera się na mechanizmie doładowania konta Użytkownika w aplikacji ePARK środkami dodatkowymi po wykonaniu czynności określonych przez Organizatora.

Jakich czynności określonych przez operatora? Może trzeba na przykład założyć rachunek w określonym banku, pobrać z niego kartę płatniczą lub coś w tym stylu? Dlaczego nie jest to napisane w regulaminie?

11. Wykorzystanie środków dodatkowych z doładowania promocyjnego podlega weryfikacji przez Organizatora, w celu wykrycia ewentualnych nadużyć lub naruszeń Regulaminu lub przepisów prawa.

W jaki sposób można wykorzystać te środki dodatkowe (czyli te 500 zł) skoro ePark służy tylko do opłacania parkowania w Jaśle? Po co ta weryfikacja i w jaki sposób?

No i przede wszystkim kwota 500 zł. Parkowanie w Jaśle kosztuje 1 zł za godzinę to do końca roku za parkowanie od 7 do 17 przez 34 dni robocze może to kosztować maksymalnie 340 zł. Równie dobrze mogli by promocyjnie dać 5 milionów zł, a i tak nikt ich nie wykorzysta.
Czy aby nie chodzi tu o to aby przy okazji wyłudzić dane osobowe i dane kart płatniczych?
@ hahahahaha
dnia 15.11.2017, 07:58. Identyfikator użytkownika: 5aIfPU4FleGI
Ocena
komentarza:
-1
Bzdury. Tak jakby nie mieli danych kazdego uzytkownika karty, telefonu czy innego urządzenia.
@ handel
dnia 15.11.2017, 08:19. Identyfikator użytkownika: AJMlxuG0S8BY
Ocena
komentarza:
3
Niby kto miałby mieć? Mają banki, ale nie inne firmy. Dla takich "innych" firm handel danymi osobowymi to często bardzo dobry interes. A już komplet danych z adresem, peselem, numerem rachunku bankowego, numerem kart płatniczych to dopiero gratka.
@ ja
dnia 15.11.2017, 11:02. Identyfikator użytkownika: 1uyFXKdOLjHT
Ocena
komentarza:
3
dokładnie o to chodzi
@ aaaa
dnia 15.11.2017, 10:24. Identyfikator użytkownika: ANdLg1jcPGLv
Ocena
komentarza:
0
Czy ktoś się w ogóle orientuje ile płatny jest parking bez promocji?
@ HY.
dnia 16.11.2017, 15:00. Identyfikator użytkownika: WLIReZc5FxCk
Ocena
komentarza:
0
Parkuj za darmo jeżdżąc na deskorolce.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zalewa im działki, a powiat nic z tym nie robi

  Plac targowy i pobliskie posesje na osiedlu Kaczorowy są stale zalewane przez wody deszczowe. Mieszkańcy od kilku lat zabiegają o dokończenie budowy ofosowania w kierunku rzeki Wisłoki. Do chwili obecnej jednak bezskutecznie...

 • Zadbaj o swój wzrok! Bezpłatne badanie wzroku 30.11.2017

   

  Suchość i zaczerwienienie oczu, a także pogorszenie ostrości widzenia to objawy cyfrowego zmęczenia wzroku. Przy wielogodzinnym wpatrywaniu się w ekrany zapominamy o tym, że prawidłowe ich nawilżenie można utrzymać dzięki częstemu mruganiu – od 15 do 20 razy na minutę.

 • Burmistrz musi mieć „grubą skórę”. Wypowiedź radnej uznana za dopuszczalną.

  Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł nieprawomocny wyrok w sprawie naruszenia dóbr osobistych burmistrz Małgorzaty Salachy przez radną Magdalenę Stasiowską. Sąd oddalił w całości pozew włodarza gminy Kołaczyce, a jednocześnie odstąpił od obciążania jej kosztami postępowania sądowego, o które wnosiła pozwana.

 • Poznaj bogate portfolio żarówek Philips LED - Najlepsza cena w sklepie Leddo.pl w Jaśle

 • Kiedy powstanie most?

  Mieszkańcy Jasła coraz częściej pytają o zapowiadaną przez burmistrza inwestycję mostową, która ma połączyć ul. Szopena z ul. Gądki w Jaśle...

 • Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

 • Rekord został pobity! Popłynęli dla Patryka.

   

  Tegoroczne Nocne Charytatywne Pływanie w Jaśle zapamiętane zostanie jako noc rekordów. Uczestnicy imprezy przepłynęli łącznie 434 kilometry i 125 metrów. Pływacy bili również rekordy indywidualne. Najważniejszy jest jednak cel morderczego wysiłku, którym była pomoc dla Patryka Jamuły.

 • Stanisław Zając został członkiem Zarządu Powiatu w Jaśle

  Dzisiaj na sesji nadzwyczajnej rady powiatu w Jaśle przyjęto rezygnację radnego Mateusza Lechwara z członkostwa w Zarządzie Powiatu. Starosta jasielski Adam Pawluś rekomendował na jego miejsce Stanisława Zająca, dotychczasowego wiceprzewodniczącego rady. Radni większością głosów poparli tę kandydaturę.

 • W Jaśle powstaje obelisk

  W centrum miasta rozpoczęły się prace związane z budową obelisku poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom podziemia antykomunistycznego. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy Andrzeja Pityńskiego, autora rzeźb monumentalnych o tematyce patriotycznej i martyrologicznej.

 • Jeśli jesteś mieszkańcem Jasła lub okolic, koniecznie przeczytaj!

   

  Medyczno Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle przygotowało na semestr zimowy (od stycznia 2018) ofertę edukacyjną przemyślaną tak, aby skutecznie sprostać oczekiwaniom rynku pracy. 

 • 22-latek zginął od ciosu nożem

  Do tragedii doszło w niedzielę w Bedburgu. Jak poinformowały media ogólnopolskie i regionalne 22-letni mieszkaniec Nowego Glinika został śmiertelnie ugodzony nożem w klatkę piersiową. Podejrzanym o zabójstwo jest 39-letni Polak. Obaj pochodzą z powiatu jasielskiego.

 • Proces przeciwko radnej z Kołaczyc zmierza ku końcowi

  Burmistrz Małgorzata Salacha wystąpiła przeciwko radnej na drogę sądową za naruszenie dóbr osobistych. Od Magdaleny Stasiowskiej żąda przeprosin i 12 tys. zł zadośćuczynienia. W minioną środę odbyła się ostatnia rozprawa w procesie z powództwa cywilnego.

 • Eyelinery, które pokocha każda kobieta – TOP 3

   

  Zgrabnie podkreślone oczy potrafią całkowicie odmienić damski wizerunek. Masz ochotę przejść błyskawiczną metamorfozę w zaledwie kilka minut? Te eyelinery zagwarantują Ci perfekcyjne wykończenie make-upu, a nie kosztują więcej niż 30 zł!

 • Jasło świętuje 11 listopada

   

  W całym kraju odbywają się dziś obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rocznicowe tradycyjnie odbyły się również w Jaśle. Zapoczątkowała je Msza św. w intencji Ojczyzny. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105