Strona główna

Płać kartą w kasie urzędu Starostwa Powiatowego w Jaśle

11
Napisany dnia: 04.01.2019, 09:37 , Tagi: Brak

Starostwo Powiatowe w Jaśle informuje, że w kasie urzędu możliwe jest dokonanie płatności przy użyciu karty płatniczej. Terminal płatniczy obsługuje Karty: VISA, MasterCard, Maestro.

Istnieje również możliwość dokonania opłaty przy pomocy systemu płatności mobilnych BLIK. W dalszym ciągu pozostaje możliwość realizacji opłat gotówką.

Kasa czynna:

poniedziałek: od 7.30 do 16.30

wtorek – piątek: od 7.30 do 14.30.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 04.01.2019, 19:53. Identyfikator użytkownika: 1gLKZTYlzpYh
Ocena
komentarza:
1
Udogodnienia płatnicze to mało istotna sprawa w gospodarce finansowej urzędu - o wiele ważniejsze jest to: czy dane opłaty są celowe i adekwatne do poniesionego wkładu pracy za to co, [czy komu] się płaci. Jeszcze ważniejszy jest sposób wydatkowania zebranych "danin" w taki sposób, aby służyło to wszystkim, a nie tylko określonym, lub uprzywilejowanym grupom społecznym, zawodowym...
@ Chory komentarz
dnia 04.01.2019, 20:17. Identyfikator użytkownika: bDdhxLwuZrH1
Ocena
komentarza:
0
Chcąc nie chcąc i to nie tylko w Polsce trzeba dokonywać opłat w urzędach. Tak samo jak kupować jedzenie, paliwo, gorzałę i inne rzeczy. I bardzo dobrze że takie udogodnienie się pojawiło. Skoro już muszę zapłacić za mapę geodezyjną czy prawo jazdy to dlaczego nie mogę tego zrobić kartą jak na w Lidlu czy Biedronce. Super sprawa już dawno powinno tutaj być ale lepiej późno niż wcale.
@ .
dnia 09.01.2019, 17:20. Identyfikator użytkownika: 92km1S87fkti
Ocena
komentarza:
4
Ja również jestem bardzo elastyczny. Starostwo może na moje konto wpłacać, gotówką bądź przelewem. Moja kasa czynna od pn do pt 24h, sobota-niedziela 24 h, a nie tam jakieś 7.30-14.30
@ fr
dnia 05.01.2019, 13:30. Identyfikator użytkownika: viFV0nJVa1Hd
Ocena
komentarza:
9
a punkty na karte biedronki mozna zbierac?
@ Hojb
dnia 05.01.2019, 23:08. Identyfikator użytkownika: bDdhxLwuZrH1
Ocena
komentarza:
2
Można. Playback też możesz tylko zmienić na dowód albo prawko się niestety nie da.
@ Bolec
dnia 07.01.2019, 18:33. Identyfikator użytkownika: wC51YuBIcAVu
Ocena
komentarza:
2
Jedyne osiągnięcie tej ekipy.
@ Ameryka
dnia 10.01.2019, 17:27. Identyfikator użytkownika: am8VOeSblioX
Ocena
komentarza:
5
XXI wiek zawitał do starostwa. Brawo! Ogromny sukces lokalnych władz! Niezapomniane wydarzenie!
@ redaktor
dnia 11.01.2019, 10:08. Identyfikator użytkownika: phAeVbLnDNzm
Ocena
komentarza:
0
Sukces nie sukces. Poorientowałem się trochę po gminach i w powiecie jasielskim w żadnej gminie nie ma takiej możliwości.
@ 123
dnia 11.01.2019, 17:04. Identyfikator użytkownika: hRDMglh30FqJ
Ocena
komentarza:
2
Błąd - w Skołyszynie można płacić kartą!
@ ble
dnia 22.01.2019, 14:15. Identyfikator użytkownika: niS1Cmjrna9w
Ocena
komentarza:
0
Tylko pytanie: dlaczego kasa jest czynna do 14.30, a starostwo do 15.00 ? Chcąc zapłacić pomiędzy 14.30 a 15.00 trzeba lecieć do banku lub na pocztę. Brawo Starosta, sukces niebywały.
@ Starosta
dnia 25.01.2019, 12:36. Identyfikator użytkownika: 5qZg44HoI4fx
Ocena
komentarza:
0
Kiedy ostatnio leciałeś do tego banku
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Konkurs na dyrektora szpitala coraz bliżej

  Rada Powiatu w Jaśle wybrała dziś skład komisji, której zadaniem będzie przeprowadzenie postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. To nie Zarząd Powiatu zatem, jak liczyły na to władze powiatowe zdecyduje o tym, kto zasiądzie w komisji. Wojewoda podkarpacki uchyliła uchwałę w tej materii podjętą przez radę w lutym.

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105