Strona główna

Płać kartą w kasie urzędu Starostwa Powiatowego w Jaśle

9
Napisany dnia: 04.01.2019, 09:37 , Tagi: Brak

Starostwo Powiatowe w Jaśle informuje, że w kasie urzędu możliwe jest dokonanie płatności przy użyciu karty płatniczej. Terminal płatniczy obsługuje Karty: VISA, MasterCard, Maestro.

Istnieje również możliwość dokonania opłaty przy pomocy systemu płatności mobilnych BLIK. W dalszym ciągu pozostaje możliwość realizacji opłat gotówką.

Kasa czynna:

poniedziałek: od 7.30 do 16.30

wtorek – piątek: od 7.30 do 14.30.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 04.01.2019, 19:53. Identyfikator użytkownika: 1gLKZTYlzpYh
Ocena
komentarza:
1
Udogodnienia płatnicze to mało istotna sprawa w gospodarce finansowej urzędu - o wiele ważniejsze jest to: czy dane opłaty są celowe i adekwatne do poniesionego wkładu pracy za to co, [czy komu] się płaci. Jeszcze ważniejszy jest sposób wydatkowania zebranych "danin" w taki sposób, aby służyło to wszystkim, a nie tylko określonym, lub uprzywilejowanym grupom społecznym, zawodowym...
@ Chory komentarz
dnia 04.01.2019, 20:17. Identyfikator użytkownika: bDdhxLwuZrH1
Ocena
komentarza:
0
Chcąc nie chcąc i to nie tylko w Polsce trzeba dokonywać opłat w urzędach. Tak samo jak kupować jedzenie, paliwo, gorzałę i inne rzeczy. I bardzo dobrze że takie udogodnienie się pojawiło. Skoro już muszę zapłacić za mapę geodezyjną czy prawo jazdy to dlaczego nie mogę tego zrobić kartą jak na w Lidlu czy Biedronce. Super sprawa już dawno powinno tutaj być ale lepiej późno niż wcale.
@ .
dnia 09.01.2019, 17:20. Identyfikator użytkownika: 92km1S87fkti
Ocena
komentarza:
4
Ja również jestem bardzo elastyczny. Starostwo może na moje konto wpłacać, gotówką bądź przelewem. Moja kasa czynna od pn do pt 24h, sobota-niedziela 24 h, a nie tam jakieś 7.30-14.30
@ fr
dnia 05.01.2019, 13:30. Identyfikator użytkownika: viFV0nJVa1Hd
Ocena
komentarza:
9
a punkty na karte biedronki mozna zbierac?
@ Hojb
dnia 05.01.2019, 23:08. Identyfikator użytkownika: bDdhxLwuZrH1
Ocena
komentarza:
2
Można. Playback też możesz tylko zmienić na dowód albo prawko się niestety nie da.
@ Bolec
dnia 07.01.2019, 18:33. Identyfikator użytkownika: wC51YuBIcAVu
Ocena
komentarza:
2
Jedyne osiągnięcie tej ekipy.
@ Ameryka
dnia 10.01.2019, 17:27. Identyfikator użytkownika: am8VOeSblioX
Ocena
komentarza:
5
XXI wiek zawitał do starostwa. Brawo! Ogromny sukces lokalnych władz! Niezapomniane wydarzenie!
@ redaktor
dnia 11.01.2019, 10:08. Identyfikator użytkownika: phAeVbLnDNzm
Ocena
komentarza:
-1
Sukces nie sukces. Poorientowałem się trochę po gminach i w powiecie jasielskim w żadnej gminie nie ma takiej możliwości.
@ 123
dnia 11.01.2019, 17:04. Identyfikator użytkownika: hRDMglh30FqJ
Ocena
komentarza:
3
Błąd - w Skołyszynie można płacić kartą!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105