Strona główna

Po wizycie ROW-u w Toruniu

3
Napisany dnia: 13.06.2017, 12:05 , Tagi: Brak

Zakończyła się 6. Kolejka rozgrywek w PGE Ekstra ligi w żużlu. Tym razem drużyna Get Well Toruń, była gospodarzem niedzielnego spotkania i zmagała się z drużyną z południowej części Polski, ROW-em Rybnikiem.

Początek sezonu nie był najlepszy dla Torunia, przed spotkaniem z Rybnikiem wicemistrzowie Polski dotychczas rozegrali 4 mecze w sezonie, w których ponieśli porażki. Rybnickie Rekiny przyjechały do Torunia z wielkimi nadziejami, bo przed spotkaniem ich sytuacja w tabeli była nieco lepsza, ponieważ rozgrywając 3 mecze, w jednym wygrali natomiast w dwóch odnieśli porażkę. Mimo tego że obie drużyny miały chęć na zwycięstwo, wygrać mógł tylko jeden. Gospodarze triumfowali tego popołudnia wysoko wygrywając 53:37.

Robert Kościecha (trener Torunia), tuż po spotkaniu, bardzo chwalił swoich zawodników. Twierdził, że tej niedzieli wszyscy zawodnicy się wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i wszystko wypaliło. Sam trener ma nadzieję, że najgorszy okres sezonu jest już za nimi, a po tym spotkaniu pierwszy raz w sezonie mogą się spać spokojnie. Goście nie byli na tyle mocni by wygrać te zawody. Tak podsumował wydarzenia z toru trener drużyny ROW-uMirosław Korbel. Dodał również że taśmy, defekty, porażki na milimetry to niewątpliwie przyczyniło się do ich porażki. Zresztą o tych okolicznościach mówi już wiele tekstów seo rybnik.

Najlepszym zawodnikiem Toruńskiej drużyny okazał się Greg Hancock zdobywając 13 pkt dla gospodarzy. 11 oczek zdobył Adrian Miedziński, świetnie również spisali się Chris Holder i Grzegorz Walasek. Najsłabszy w drużynie był junior Igor Kopeć Sobczyński, zdobywając w tym spotkaniu 1 pkt. W ekipie gospodarzy na pewno tego dnia świetnie spisał się Grigorij Łaguta, notując na swoim koncie 13 pkt. Tobiasz Musielak 10 pkt, Damian Baliński 7 oczek. Najsłabszym ogniwem był Rafał Szombierski który z Torunia wyjechał bez punktów.  Pewnie tego dnia rekiny odczuły brak kontuzjowanego Friedrika Lindgrena, również junior Rybnickiej ekipy Kacper Woryna, przyzwyczaił wcześniej swoją publiczność do większej zdobyczy punktowej, jednak w tą niedziele na swoim koncie zgromadził tylko 3 pkt.

Po 6. kolejce spotkań Ekstraligi w tabeli liderem jest Stal Gorzów z 9 pkt, jeśli chcesz postawić na ten zespół sprawdź kod promocyjny Forbet 2017. Natomiast Toruń i Rybnik zajmują kolejno 5 i 6 miejsce w tabeli z tym samym dorobkiem punktowym. Za tydzień kolejne wzmagania, kolejne emocje. Przed nami jeszcze sporo spotkań, które mogą sporo namieszać w tabeli.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Laszlo Bodi
dnia 13.06.2017, 18:26. Identyfikator użytkownika: CUTe1LVKdqs7
Ocena
komentarza:
1
Pomijając fakt, że mecz odbył się 28 maja br. strasznie się to czyta, aż oczy pieką.
@ Hgdegbb
dnia 13.06.2017, 21:08. Identyfikator użytkownika: Nb6EAVrGuele
Ocena
komentarza:
-1
Dawno temu i w Toruniu :))
@ Pogratulowac jaslo4u
dnia 13.06.2017, 22:35. Identyfikator użytkownika: y4TxBDJTVXTX
Ocena
komentarza:
1
Napiszecie jeszcze o meczu krykieta w Kualla Lupur.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjne zakończenie wakacji 2017r.

 • „Munduru nie zdejmę, broni nie złożę…”

   

  W tym roku przypada 120 rocznica urodzin majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Na tak zwanych łąkach hubalowych już po raz kolejny oddano hołd urodzonemu w Jaśle bohaterowi. Tłumy jaślan mogły zobaczyć zapierające dech w piersiach widowisko historyczne.

 • Pojedziemy pociągiem do Krakowa

   

  Od października jaślanie będą mogli podróżować koleją z Jasła do Krakowa i odwrotnie. To dobra wiadomość przede wszystkim dla studentów, którzy uczą się na krakowskich uczelniach. Podróżni za przejazd pociągiem z Krakowa do Jasła zapłacą 16 zł. W taryfie obowiązywać będą  wszystkie ulgi.

 • Policjant wjechał motocyklem w znak drogowy

   Dwaj policjanci poruszający się na motocyklach patrolowali rejon osiedla Gamrat. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy. 

 • Jazda na hulajnodze? Jest szybka, tania i ekologiczna mówią urzędnicy

  Jasło jest pierwszym miastem w Polsce, w którym urzędnicy wykorzystują hulajnogi z napędem elektrycznym do poruszania się w celach służbowych. Pracownicy jasielskiego magistratu wyliczają same zalety tego ekologicznego środka transportu. 

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Bezpłatne kursy komputerowe w Jaśle

   

  Poszukujesz bezpłatnych kursów? Uważasz, że dzięki szkoleniom poprawisz swoją sytuację na rynku pracy? A może potrzebujesz podnieść swoje umiejętności w posługiwaniu się komputerem? Jeśli poszukujesz informacji na temat dofinansowanych szkoleń zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu – tu znajdziesz odpowiedź gdzie się udać.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105