Strona główna

Po wizycie ROW-u w Toruniu

3
Napisany dnia: 13.06.2017, 12:05 , Tagi: Brak

Zakończyła się 6. Kolejka rozgrywek w PGE Ekstra ligi w żużlu. Tym razem drużyna Get Well Toruń, była gospodarzem niedzielnego spotkania i zmagała się z drużyną z południowej części Polski, ROW-em Rybnikiem.

Początek sezonu nie był najlepszy dla Torunia, przed spotkaniem z Rybnikiem wicemistrzowie Polski dotychczas rozegrali 4 mecze w sezonie, w których ponieśli porażki. Rybnickie Rekiny przyjechały do Torunia z wielkimi nadziejami, bo przed spotkaniem ich sytuacja w tabeli była nieco lepsza, ponieważ rozgrywając 3 mecze, w jednym wygrali natomiast w dwóch odnieśli porażkę. Mimo tego że obie drużyny miały chęć na zwycięstwo, wygrać mógł tylko jeden. Gospodarze triumfowali tego popołudnia wysoko wygrywając 53:37.

Robert Kościecha (trener Torunia), tuż po spotkaniu, bardzo chwalił swoich zawodników. Twierdził, że tej niedzieli wszyscy zawodnicy się wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i wszystko wypaliło. Sam trener ma nadzieję, że najgorszy okres sezonu jest już za nimi, a po tym spotkaniu pierwszy raz w sezonie mogą się spać spokojnie. Goście nie byli na tyle mocni by wygrać te zawody. Tak podsumował wydarzenia z toru trener drużyny ROW-uMirosław Korbel. Dodał również że taśmy, defekty, porażki na milimetry to niewątpliwie przyczyniło się do ich porażki. Zresztą o tych okolicznościach mówi już wiele tekstów seo rybnik.

Najlepszym zawodnikiem Toruńskiej drużyny okazał się Greg Hancock zdobywając 13 pkt dla gospodarzy. 11 oczek zdobył Adrian Miedziński, świetnie również spisali się Chris Holder i Grzegorz Walasek. Najsłabszy w drużynie był junior Igor Kopeć Sobczyński, zdobywając w tym spotkaniu 1 pkt. W ekipie gospodarzy na pewno tego dnia świetnie spisał się Grigorij Łaguta, notując na swoim koncie 13 pkt. Tobiasz Musielak 10 pkt, Damian Baliński 7 oczek. Najsłabszym ogniwem był Rafał Szombierski który z Torunia wyjechał bez punktów.  Pewnie tego dnia rekiny odczuły brak kontuzjowanego Friedrika Lindgrena, również junior Rybnickiej ekipy Kacper Woryna, przyzwyczaił wcześniej swoją publiczność do większej zdobyczy punktowej, jednak w tą niedziele na swoim koncie zgromadził tylko 3 pkt.

Po 6. kolejce spotkań Ekstraligi w tabeli liderem jest Stal Gorzów z 9 pkt, jeśli chcesz postawić na ten zespół sprawdź kod promocyjny Forbet 2017. Natomiast Toruń i Rybnik zajmują kolejno 5 i 6 miejsce w tabeli z tym samym dorobkiem punktowym. Za tydzień kolejne wzmagania, kolejne emocje. Przed nami jeszcze sporo spotkań, które mogą sporo namieszać w tabeli.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Laszlo Bodi
dnia 13.06.2017, 18:26. Identyfikator użytkownika: CUTe1LVKdqs7
Ocena
komentarza:
1
Pomijając fakt, że mecz odbył się 28 maja br. strasznie się to czyta, aż oczy pieką.
@ Hgdegbb
dnia 13.06.2017, 21:08. Identyfikator użytkownika: Nb6EAVrGuele
Ocena
komentarza:
-1
Dawno temu i w Toruniu :))
@ Pogratulowac jaslo4u
dnia 13.06.2017, 22:35. Identyfikator użytkownika: y4TxBDJTVXTX
Ocena
komentarza:
1
Napiszecie jeszcze o meczu krykieta w Kualla Lupur.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Jasło: W lokalach wyborczych trwa głosowanie

  Dzisiaj od rana trwają wybory uzupełniającego do Rady Miejskiej w Jaśle w okręgu wyborczym nr 19. O mandat radnego ubiega się pięciu kandydatów. Osoby uprawnione do głosowania będą mogły oddać głos do godz. 21.00.

 • Budżetowy impas

  Wczoraj Rada Powiatu w Jaśle miała podjąć uchwałę w sprawie budżetu na 2018 r., do głosowania jednak nie doszło. Na wniosek radnego Janusza Przetacznika została zarządzona przerwa w obradach. To efekt wielu wątpliwości i obaw radnych względem propozycji, które pojawiły się w projekcie budżetu.

 • Soboty nie dla „Hubala”

   

  Jaślanie, przynajmniej na razie mogą zapomnieć o sobotnich podróżach pociągiem do Krakowa. Powodem, dla którego sobotnie połączenie nie wejdzie w najbliższym czasie do rozkładu jazdy, mają być względy techniczne i organizacyjne. Strona małopolska jednak zapewnia, iż będzie przyglądać się sprawie.

 • „Wierzę, że mogę osiągnąć wszystko”

   

  Cukiernictwo to wielka pasja Patrycji Janusz. Niedawno uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle wygrała ogólnopolski konkurs „Bake&Play”. Życie Patrycji i jej plany na przyszłość ściśle związane są ze sztuką cukierniczą. Nie boi się sięgać po swoje. 

 • Wojna o śmietnik

  Kontener, który od wielu lat mieścił się na działce miejskiej stał się kością niezgody między mieszkańcami wspólnot przy ul. Kościuszki w Jaśle a jasielskim magistratem. - Nie zgadzamy się na to, aby przenosić ten śmietnik w inne miejsce. Stoi on tutaj od 60 lat i nikomu do tej pory nie przeszkadzał...

 • Oferta świąteczna sklepu Leddo.pl Jasło

   

  Miło nam Państwa poinformować o nowej ofercie oświetleniowej sklepu Leddo.pl. Na nadchodzące święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę gadżetów i dekoracji, dzięki którym można pięknie przystroić ogród, dom lub mieszkanie, nadając im magicznego klimatu i tworząc niezapomniany nastrój. Gorąco zapraszamy!

 • „… można odejść na zawsze, by stale być blisko”

   

   

   

 • Wypadek z udziałem TIR-a w Żółkowie

   

  Około godziny 23. na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żołków doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Fiat Seicento zderzył się  z samochodem ciężarowym. 

 • Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

   

  Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

 • Weekend cudów

   

  Szlachetna Paczka znów łączy ludzi o wielkich sercach. W rejonie Jasło pomoc dotarła do 56 domów. Były łzy, ogromne wzruszenie oraz nieograniczone pokłady pozytywnej energii.

 • Zainwestują w oczyszczalnię ścieków

  Włodarze gmin Kołaczyce i Brzyska podpisali list intencyjny w sprawie współpracy w zakresie gospodarki ściekowej. Inwestycja pozwoli na budowę sieci kanalizacyjnej na części gminy Brzyska oraz na odprowadzenie ścieków do oczyszczalni w Kołaczycach, która zostanie zmodernizowana i rozbudowana..

 • Jednolite pliki kontrolne dla każdego przedsiębiorcy

   

  Od 1 stycznia 2018 roku każdy mikro przedsiębiorca  jest obowiązany do przesyłania jednolitych plików kontrolnych. Mikroprzedsiebiorcą jest  każda jednoosobowa działalność gospodarcza, nawet taka w której nie zatrudnia się pracowników. 

 • Promocji "U Leona" ciąg dalszy!

   

  Wykorzystaj okazję. Skorzystaj z ostatniej chwili na zakup płytek ceramicznych w niższych cenach! W ofercie wyprzedażowej znajdziecie płytki już od 13 zł/m2.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105