Strona główna

Po wizycie ROW-u w Toruniu

3
Napisany dnia: 13.06.2017, 12:05 , Tagi: Brak

Zakończyła się 6. Kolejka rozgrywek w PGE Ekstra ligi w żużlu. Tym razem drużyna Get Well Toruń, była gospodarzem niedzielnego spotkania i zmagała się z drużyną z południowej części Polski, ROW-em Rybnikiem.

Początek sezonu nie był najlepszy dla Torunia, przed spotkaniem z Rybnikiem wicemistrzowie Polski dotychczas rozegrali 4 mecze w sezonie, w których ponieśli porażki. Rybnickie Rekiny przyjechały do Torunia z wielkimi nadziejami, bo przed spotkaniem ich sytuacja w tabeli była nieco lepsza, ponieważ rozgrywając 3 mecze, w jednym wygrali natomiast w dwóch odnieśli porażkę. Mimo tego że obie drużyny miały chęć na zwycięstwo, wygrać mógł tylko jeden. Gospodarze triumfowali tego popołudnia wysoko wygrywając 53:37.

Robert Kościecha (trener Torunia), tuż po spotkaniu, bardzo chwalił swoich zawodników. Twierdził, że tej niedzieli wszyscy zawodnicy się wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i wszystko wypaliło. Sam trener ma nadzieję, że najgorszy okres sezonu jest już za nimi, a po tym spotkaniu pierwszy raz w sezonie mogą się spać spokojnie. Goście nie byli na tyle mocni by wygrać te zawody. Tak podsumował wydarzenia z toru trener drużyny ROW-uMirosław Korbel. Dodał również że taśmy, defekty, porażki na milimetry to niewątpliwie przyczyniło się do ich porażki. Zresztą o tych okolicznościach mówi już wiele tekstów seo rybnik.

Najlepszym zawodnikiem Toruńskiej drużyny okazał się Greg Hancock zdobywając 13 pkt dla gospodarzy. 11 oczek zdobył Adrian Miedziński, świetnie również spisali się Chris Holder i Grzegorz Walasek. Najsłabszy w drużynie był junior Igor Kopeć Sobczyński, zdobywając w tym spotkaniu 1 pkt. W ekipie gospodarzy na pewno tego dnia świetnie spisał się Grigorij Łaguta, notując na swoim koncie 13 pkt. Tobiasz Musielak 10 pkt, Damian Baliński 7 oczek. Najsłabszym ogniwem był Rafał Szombierski który z Torunia wyjechał bez punktów.  Pewnie tego dnia rekiny odczuły brak kontuzjowanego Friedrika Lindgrena, również junior Rybnickiej ekipy Kacper Woryna, przyzwyczaił wcześniej swoją publiczność do większej zdobyczy punktowej, jednak w tą niedziele na swoim koncie zgromadził tylko 3 pkt.

Po 6. kolejce spotkań Ekstraligi w tabeli liderem jest Stal Gorzów z 9 pkt, jeśli chcesz postawić na ten zespół sprawdź kod promocyjny Forbet 2017. Natomiast Toruń i Rybnik zajmują kolejno 5 i 6 miejsce w tabeli z tym samym dorobkiem punktowym. Za tydzień kolejne wzmagania, kolejne emocje. Przed nami jeszcze sporo spotkań, które mogą sporo namieszać w tabeli.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Laszlo Bodi
dnia 13.06.2017, 18:26. Identyfikator użytkownika: CUTe1LVKdqs7
Ocena
komentarza:
1
Pomijając fakt, że mecz odbył się 28 maja br. strasznie się to czyta, aż oczy pieką.
@ Hgdegbb
dnia 13.06.2017, 21:08. Identyfikator użytkownika: Nb6EAVrGuele
Ocena
komentarza:
-1
Dawno temu i w Toruniu :))
@ Pogratulowac jaslo4u
dnia 13.06.2017, 22:35. Identyfikator użytkownika: y4TxBDJTVXTX
Ocena
komentarza:
1
Napiszecie jeszcze o meczu krykieta w Kualla Lupur.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • „Dziecinada. Nie dorośli do bycia radnymi”

  Mogliśmy się spodziewać burzliwej dyskusji, braku poparcia większości radnych dla udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi 992, czy odrzucenie inwestycji w Ożennej, ale nie tego, że większość radnych nie przyjdzie na obrady sesji nadzwyczajnej…

 • Czy wystarczy pieniędzy na przebudowę stadionu w Trzcinicy?

  Początkiem marca powiat ogłosił drugi przetarg na przeprowadzenie modernizacji stadionu sportowego wraz z rozbudową obiektów lekkoatletycznych przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione. Najniższa oferta przewyższała możliwości finansowe samorządu powiatu.

 • Szansa na staże dla osób młodych

   

  W Jaśle rozpoczyna się realizacja projektu „Aktywność edukacyjno – zawodowa – drogą do Twojego sukcesu” skierowanego do  osób młodych w wieku 18-29 lat.

 • Trzy złote medale zdobyte w kickboxingu w Niemczech!

  Zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza i jego asystenta Wojciecha Busia odnieśli duży sukces w Mistrzostwach Makroregionu Baden Niemcy w kickboxingu..

 • Budowa nowego odcinka drogi 992 pod znakiem zapytania

  To ostatni dzwonek dla władz powiatu jasielskiego i miasta Jasła, aby podjąć decyzję w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 między rondem imienia Adama Lazarowicza, a rondem imienia księdza Kazimierza Wojciechowskiego.

 • Radni chcą pełnowymiarowego boiska treningowego

  W Jaśle brakuje pełnowymiarowego boiska treningowego do piłki nożnej. Dzięki poparciu radnych długo oczekiwane zadanie będzie możliwe do realizacji. Czy uda się jednak przystąpić do tego zadania? Wszystko zależeć będzie od tego, czy miasto uzyska dofinansowanie...

 • Wiosna bez Limitów w sieci TELGAM

   

  Nowa wiosenna promocja w sieci Telgam to jedynie 16,90 zł za komórkę miesięcznie i rozmowy bez limitów na telefony komórkowe, stacjonarne oraz nielimitowane SMS -y do wszystkich sieci.

 • Pustelnik z Dębowca skazany na 3 lata więzienia

  Dzisiaj w jasielskim sądzie zapadł wyrok w sprawie Wojciecha P. pustelnika z Dębowca oskarżonego przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne 14-letniego chłopca. Proces w tej sprawie odbywał się za zamkniętymi drzwiami.

 • Działkowiec widział podejrzanego mężczyznę niedaleko domu Haliny G.

  W miniony piątek przed krośnieńskim sądem zeznawało kolejnych dziesięć osób w procesie Janusza G. oskarżonego o zabójstwo żony. Proces jest poszlakowy, gdyż nie ma ani ciała ani narzędzia zbrodni.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105