Strona główna

Po wizycie ROW-u w Toruniu

3
Napisany dnia: 13.06.2017, 12:05 , Tagi: Brak

Zakończyła się 6. Kolejka rozgrywek w PGE Ekstra ligi w żużlu. Tym razem drużyna Get Well Toruń, była gospodarzem niedzielnego spotkania i zmagała się z drużyną z południowej części Polski, ROW-em Rybnikiem.

Początek sezonu nie był najlepszy dla Torunia, przed spotkaniem z Rybnikiem wicemistrzowie Polski dotychczas rozegrali 4 mecze w sezonie, w których ponieśli porażki. Rybnickie Rekiny przyjechały do Torunia z wielkimi nadziejami, bo przed spotkaniem ich sytuacja w tabeli była nieco lepsza, ponieważ rozgrywając 3 mecze, w jednym wygrali natomiast w dwóch odnieśli porażkę. Mimo tego że obie drużyny miały chęć na zwycięstwo, wygrać mógł tylko jeden. Gospodarze triumfowali tego popołudnia wysoko wygrywając 53:37.

Robert Kościecha (trener Torunia), tuż po spotkaniu, bardzo chwalił swoich zawodników. Twierdził, że tej niedzieli wszyscy zawodnicy się wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i wszystko wypaliło. Sam trener ma nadzieję, że najgorszy okres sezonu jest już za nimi, a po tym spotkaniu pierwszy raz w sezonie mogą się spać spokojnie. Goście nie byli na tyle mocni by wygrać te zawody. Tak podsumował wydarzenia z toru trener drużyny ROW-uMirosław Korbel. Dodał również że taśmy, defekty, porażki na milimetry to niewątpliwie przyczyniło się do ich porażki. Zresztą o tych okolicznościach mówi już wiele tekstów seo rybnik.

Najlepszym zawodnikiem Toruńskiej drużyny okazał się Greg Hancock zdobywając 13 pkt dla gospodarzy. 11 oczek zdobył Adrian Miedziński, świetnie również spisali się Chris Holder i Grzegorz Walasek. Najsłabszy w drużynie był junior Igor Kopeć Sobczyński, zdobywając w tym spotkaniu 1 pkt. W ekipie gospodarzy na pewno tego dnia świetnie spisał się Grigorij Łaguta, notując na swoim koncie 13 pkt. Tobiasz Musielak 10 pkt, Damian Baliński 7 oczek. Najsłabszym ogniwem był Rafał Szombierski który z Torunia wyjechał bez punktów.  Pewnie tego dnia rekiny odczuły brak kontuzjowanego Friedrika Lindgrena, również junior Rybnickiej ekipy Kacper Woryna, przyzwyczaił wcześniej swoją publiczność do większej zdobyczy punktowej, jednak w tą niedziele na swoim koncie zgromadził tylko 3 pkt.

Po 6. kolejce spotkań Ekstraligi w tabeli liderem jest Stal Gorzów z 9 pkt, jeśli chcesz postawić na ten zespół sprawdź kod promocyjny Forbet 2017. Natomiast Toruń i Rybnik zajmują kolejno 5 i 6 miejsce w tabeli z tym samym dorobkiem punktowym. Za tydzień kolejne wzmagania, kolejne emocje. Przed nami jeszcze sporo spotkań, które mogą sporo namieszać w tabeli.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Laszlo Bodi
dnia 13.06.2017, 18:26. Identyfikator użytkownika: CUTe1LVKdqs7
Ocena
komentarza:
1
Pomijając fakt, że mecz odbył się 28 maja br. strasznie się to czyta, aż oczy pieką.
@ Hgdegbb
dnia 13.06.2017, 21:08. Identyfikator użytkownika: Nb6EAVrGuele
Ocena
komentarza:
-1
Dawno temu i w Toruniu :))
@ Pogratulowac jaslo4u
dnia 13.06.2017, 22:35. Identyfikator użytkownika: y4TxBDJTVXTX
Ocena
komentarza:
1
Napiszecie jeszcze o meczu krykieta w Kualla Lupur.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105