Strona główna

Podsumowanie akcji "Znicz 2017" w powiecie jasielskim

6
Napisany dnia: 05.11.2017, 14:59 , Tagi: Brak

Policjanci podsumowali działania "Znicz 2017" na drogach powiatu jasielskiego. Funkcjonariusze wzywani byli do 18 kolizji drogowych i jednego wypadku. Podczas 7 dniowej akcji wyeliminowali z ruchu pięciu kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu.

Jasielscy policjanci zakończyli działania prewencyjne "Znicz 2017", które trwały od piątku - 27 października do czwartku - 2 listopada. W ciągu tych 7 dni funkcjonariusze wzywani byli do 18 kolizji i 1 wypadku, w którym ranna została 1 osoba. Mundurowi wyeliminowali także z ruchu 5 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po wcześniejszym wypiciu alkoholu.

W trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, w ramach prowadzonej akcji Znicz 2017, policjanci pełniący służbę w rejonach cmentarzy na terenie powiatu jasielskiego rozdawali pieszym odblaskowe opaski ufundowane przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Człowiek z lasu
dnia 05.11.2017, 15:29. Identyfikator użytkownika: ojQ0TcSo5Ytu
Ocena
komentarza:
-7
Znakowanie kobiet opaskami fluoroscencyjnymi powinno być zakazane.
@ belfer
dnia 05.11.2017, 17:59. Identyfikator użytkownika: gUxqb7NKWfoV
Ocena
komentarza:
-2
A to dlaczego?
@ ciekawy
dnia 05.11.2017, 21:13. Identyfikator użytkownika: y4n1LUFh0XyM
Ocena
komentarza:
-2
faktycznie nie mozna znakowac kobiet opaskami...
@ karola
dnia 06.11.2017, 07:34. Identyfikator użytkownika: OUSpUQ2QusGy
Ocena
komentarza:
-2
Przystojny policjant jeden z nielicznych !
@ Kierowca
dnia 07.11.2017, 19:21. Identyfikator użytkownika: 5PxspXCuTLN5
Ocena
komentarza:
6
Dlaczego obraźliwe treści nie są kasowane.
@ Warez
dnia 13.11.2017, 08:40. Identyfikator użytkownika: bqyhcGiCBhvR
Ocena
komentarza:
0
5 nietrzeźwych w 7 dziach - jest OK bezpiecznie
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wicestarosta jasielski aniołem stróżem

  Szpitale muszą dbać o sprzęt niezbędny do wykonywania diagnostyki na wysokim poziomie, jak również innych urządzeń przydatnych w poradniach. Do tego potrzebne są także dobre dusze, które pomogą w osiągnięciu celu...

 • Czy komendant Krzyżak odejdzie ze służby?

  Komendant jasielskiej policji zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o zwolnienie go ze służby w związku z nabyciem praw emerytalnych. Decyzję w tej sprawie podejmie szef Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma na to trzy miesiące.

 • Nowy sprzęt pozwoli dostrzec najmniejsze zmiany chorobowe!

  Od niedawna w Pracowni Endoskopii jasielskiego szpitala wykonywane są badania na nowym urządzeniu najnowszej generacji. To kolejny sprzęt zakupiony w ostatnich latach, dzięki któremu skuteczniej będzie można diagnozować pacjentów.

 • Czołowe zderzenie toyoty z chevroletem w Wolicy

   

  W Wolicy doszło dziś rano do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

 • Czarni postawieni pod ścianą

  Władze Jasła przyznały dotację na realizację przedsięwzięć sportowych w bieżącym roku. Największe kontrowersje wzbudziła kwota 150 tys. zł dla Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło. Okazuje się, że to za mało, aby mogli dokończyć sezon w rozgrywkach wiosennych. Zarząd Czarnych walczy o klub, a wspierają go w tym jego sympatycy, przedsiębiorcy i byli zawodnicy.

 •  

  Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Inwestują w oczyszczalnię ścieków i kanalizują gminę

  W tym roku zakończy się budowa nowego sekwencyjnego reaktora biologicznego oraz modernizacja oczyszczalni ścieków w Nowym Żmigrodzie. W ramach tej inwestycji powstała nowa sieć kanalizacji z przyłączami w Mytarzy, Mytarce i Nowym Żmigrodzie...

 • Atrakcyjna nieruchomość w sercu Beskidu Niskiego

   

  Krempna - wyjątkowa miejscowość w Beskidzie Niskim, zachwycająca krajobrazami i nienaruszoną przyrodą. Siedziba Magurskiego Parku Narodowego, słynna także z z zalewu na rzece Wisłoka a także bezcennych zabytków i pamiątek przeszłości. W tej oto turystycznej miejscowości mamy do sprzedania atrakcyjną działkę o powierzchni około 1,6 hektara położoną w cichej i spokojnej okolicy.

 • Duże rodziny mogą więcej

   

  W ostatnich latach polityka prorodzinna państwa weszła w okres dojrzałości. Przede wszystkim na szczególną opiekę liczyć mogą rodziny, z co najmniej dwójką dzieci oraz wielodzietne. Jednym z programów, którego uruchomienie okazało się sukcesem jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Polacy jednak nie zawsze wiedzą jak i gdzie mogą z niej korzystać.

 • Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

   

  Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105