Strona główna

Podsumowanie akcji "Znicz 2017" w powiecie jasielskim

6
Napisany dnia: 05.11.2017, 14:59 , Tagi: Brak

Policjanci podsumowali działania "Znicz 2017" na drogach powiatu jasielskiego. Funkcjonariusze wzywani byli do 18 kolizji drogowych i jednego wypadku. Podczas 7 dniowej akcji wyeliminowali z ruchu pięciu kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu.

Jasielscy policjanci zakończyli działania prewencyjne "Znicz 2017", które trwały od piątku - 27 października do czwartku - 2 listopada. W ciągu tych 7 dni funkcjonariusze wzywani byli do 18 kolizji i 1 wypadku, w którym ranna została 1 osoba. Mundurowi wyeliminowali także z ruchu 5 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po wcześniejszym wypiciu alkoholu.

W trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, w ramach prowadzonej akcji Znicz 2017, policjanci pełniący służbę w rejonach cmentarzy na terenie powiatu jasielskiego rozdawali pieszym odblaskowe opaski ufundowane przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Człowiek z lasu
dnia 05.11.2017, 15:29. Identyfikator użytkownika: ojQ0TcSo5Ytu
Ocena
komentarza:
-7
Znakowanie kobiet opaskami fluoroscencyjnymi powinno być zakazane.
@ belfer
dnia 05.11.2017, 17:59. Identyfikator użytkownika: gUxqb7NKWfoV
Ocena
komentarza:
-2
A to dlaczego?
@ ciekawy
dnia 05.11.2017, 21:13. Identyfikator użytkownika: y4n1LUFh0XyM
Ocena
komentarza:
-2
faktycznie nie mozna znakowac kobiet opaskami...
@ karola
dnia 06.11.2017, 07:34. Identyfikator użytkownika: OUSpUQ2QusGy
Ocena
komentarza:
-2
Przystojny policjant jeden z nielicznych !
@ Kierowca
dnia 07.11.2017, 19:21. Identyfikator użytkownika: 5PxspXCuTLN5
Ocena
komentarza:
6
Dlaczego obraźliwe treści nie są kasowane.
@ Warez
dnia 13.11.2017, 08:40. Identyfikator użytkownika: bqyhcGiCBhvR
Ocena
komentarza:
0
5 nietrzeźwych w 7 dziach - jest OK bezpiecznie
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105