Strona główna

Podsumowanie cyklicznych startów zawodników JSC w 2018 roku

8
Napisany dnia: 11.10.2018, 08:43 , Tagi: Brak

W bieżącym roku zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów brali udział w wielu zawodach sportowych. Większość z nich wchodziło w skład zawodów cyklicznych, czyli takich, na których zawodnicy za poszczególne starty zdobywają określoną ilość punków, które sumowało się do klasyfikacji generalnej.

Wszystkie zawody tego typu w bieżącym roku dobiegły końca.

Głównym celem zawodników JSC były starty w zawodach organizowanych przez jasielską sieć sklepów MPM –Kellys Cyklokarpaty. Zawodnicy biorący w nich udział rywalizowali w wielu miejscach województwa podkarpackiego i małopolskiego. Zawody odbywały się kolejno w miejscowościach: Horyniec Zdrój, Przemyśl, Wierchomla, Kluszkowce, Brzozów, Łopuszna, Pruchnik, Wojnicz, Kasina Wielka, Dukla, Myślenice oraz Rzyki. Do klasyfikacji  generalnej liczone były punkty zdobyte na 7 najlepszych startach zawodnika na danym dystansie.

Ostatecznie klasyfikacja generalna dla zawodników JSC w Kellys Cyklokarpatach przedstawia się następująco:

Dystans Hobby :

MM2 -  Piotr Gryzło 3 m-ce,

MM3 – Sebastian Cyran  - 12 m-ce, Rafał Cygan – 14 m-ce, Sylwester Dubiel – 24 m-ce.

Dystans Mega:

MM3 – Mateusz Dachowski – 9 m-ce, Artur Gorczyca -  13 m-ce, Krzysztof Kosiek – 21 m-ce

MM5 – Tomasz Radziejowski – 5 m-ce

Dystans Giga:

GM3 – Jakub Gryzło – 6 m-ce, Jakub Siemiączko – 7 m-ce,

GM4 – Jakub Zbiegień – 7 m-ce,

GM5 – Marek Gorczyca – 2 m-ce

Należy dodać, że dwóch zawodników JSC ukończyło wszystkie edycje tegorocznych Cyklokarpat. Byli to Krzysztof Kosiek oraz Sebastian Cyran.

W drużynowej klasyfikacji generalnej Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zajęło 4 miejsce.

Kolejnymi cyklicznymi zawodami były zawody Szprycha Podkarpackie Maratony Rowerowe, które jak sama nazwa wskazuje odbywały się na terenie naszego województwa. Zawodnicy startowali kolejno w Łańcucie, Ropczycach, Komańczy, Lubeni oraz w Boguchwale. Aby zawodnik mógł zająć miejsce w klasyfikacji generalnej tego cyklu, musiał wziąć udział w 4 z pięciu zawodów.

Zawodnicy JSC w tym cyklu najlepiej wypadli na dystansie Mini, w którym w kategorii M3 Rafał Cygan zajął 1 m-ce, natomiast Sebastian Cyran – 2 m-ce. Na dystansie Mega Witold Cisło w kategorii M4 zajął 9 m-ce.

Ostatnim z cyklicznych zawodów były Dare2B Maratony MTB – zawody w kolarstwie górskim, które odbywały się na terenie województwa małopolskiego. Zawody odbywały się kolejno w Skrzyszowie, Stryszawie, Zakliczynie, Piwnicznej Zdroju oraz w Tyliczu. Tutaj również do klasyfikacji generalnej liczone były punkty zdobyte w czterech najlepszych startach. Ostatecznie tylko dwóch zawodników JSC zajęło w tym cyklu miejsca w klasyfikacji generalnej. Byli to Piotr Gryzło, który na najkrótszym dystansie Quarter w kategorii M1 zajął 1 m-ce oraz Jakub Gryzło, który na średnim dystansie Half w kategorii M3 zajął 3 m-ce.

Starty w wielu zawodach wiążą się z ponoszeniem kosztów, dlatego też nieoceniona dla zawodników jest pomoc lokalnych sponsorów. Największe wsparcie finansowe udziela zawodnikom JSC organizator maratonów Kellys Cyklokarpaty – sieć sklepów MPM. Współpraca z tą jasielską firmą trwa od kilku lat za co zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów bardzo dziękują.

Do grona sponsorów dołączyło również Miasto Jasło, firma Betex, sklep rowerowy Magura Sport, siłownia Fabryka Mocy oraz sklep Top Odżywki.

Wszystkim powyższym sponsorom zawodnicy JSC również bardzo dziękują, licząc, że współpraca trwać będzie nadal a przyszły sezon pokaże, że warto inwestować w zawodników JSC, którzy na wielu arenach sportowych reprezentują miasto Jasło.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ on
dnia 11.10.2018, 19:05. Identyfikator użytkownika: BgQ3T362wWzA
Ocena
komentarza:
2
No i brawo chłopaki. Jeszcze tylko prezesa zmienić bo nic nie robi a chełpi się sukcesami całej ekipy.
@ Ooo
dnia 12.10.2018, 10:35. Identyfikator użytkownika: gjNVHByt9nZq
Ocena
komentarza:
5
Widzę, że oprócz kampanii samorządowej rozpoczyna się kampania w JSC.
Gratulacje dla całej ekipy JSC.
@ asd
dnia 12.10.2018, 13:39. Identyfikator użytkownika: TgDB1vyYYzMK
Ocena
komentarza:
5
B r a w o WY!
@ Rally
dnia 12.10.2018, 20:36. Identyfikator użytkownika: ZCBR5fJ9dDcl
Ocena
komentarza:
1
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Gryszu !!!
@ Toldi
dnia 15.10.2018, 14:28. Identyfikator użytkownika: mPU3vreLTpIb
Ocena
komentarza:
1
Zamiast pisać po forach powiedz prezesowi w 4 oczy, JSC to grupa ludzi, przede wszystkim. Wywlekanie tego typu spraw jest delikatnie mówiąc nie stosowne.
@ do Toldi
dnia 15.10.2018, 23:55. Identyfikator użytkownika: X6PQnOnYfyml
Ocena
komentarza:
2
@ ??
dnia 16.10.2018, 13:52. Identyfikator użytkownika: Nn0aEwxYMNmI
Ocena
komentarza:
1
to prezes ma 4 oczy??
@ on
dnia 16.10.2018, 20:29. Identyfikator użytkownika: ls81UQJEZdEi
Ocena
komentarza:
0
Delikatnie mówiąc Panie Prezesie to by Pan sam ustąpił. Są ludzie, którzy mają inicjatywę zrobić coś więcej aniżeli odcinać kupony i stopować rozwój tak jak Pan.
Bez poważania!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105