Strona główna

Podział punktów przy Śniadeckich

21
Napisany dnia: 09.06.2018, 23:06 , Tagi: Brak

Czarni Jasło zaledwie zremisowali spotkanie z LKS Tarnawa, choć doskonałych okazji do zdobycia bramek mieli, co najmniej kilka. Jedyne trafienie dla gospodarzy zanotował Bartłomiej Rodak.

W wyjściowym składzie jasielskiej drużyny z różnych względów zabrakło dziś Tomasza Dziobka, Bartosza Szopy oraz Łukasza Urbana, którzy stanowią trzon ekipy rywalizującej w tym sezonie o punkty na ligowych boiskach.

Jaślanie od pierwszego gwizdka starali się narzucić własny styl gry spychając gości do głębokiej defensywy. Próby dograń na skrzydła do wychodzących na pozycje Rodaka oraz Kurdziela okazywały się jednak niecelne. Jaślanie zbyt wolno rozgrywali także piłkę w środku pola, wobec czego akcje już w ich zalążku rozbijane były przez defensorów LKS-u. Goście tymczasem upatrywali swoich szans w kontratakach, co przyniosło wymierny efekt już w 12 minucie gry.

Lewą stroną boiska w kierunku linii końcowej z piłką przy nodze popędził Mariusz Wethacz. Będąc na wysokości pola karnego dograł futbolówkę po ziemi do wychodzącego na dogodną pozycję Kamila Poliniewicza, który z dziecinną łatwością umieścił ją w siatce. Niemczyński nie miał najmniejszych szans na obronę strzału oddanego z zaledwie kilku metrów.

Czarni niemal natychmiast rzucili się do odrabiania strat. Do 35 minuty bili jednak głową w przysłowiowy mur. Impas przerwał Wojciech Dziedzic, który fantastycznym, prostopadłym podaniem w uliczkę obsłużył wbiegającego za linię obrońców Bartłomieja Roadaka. Napastnik gości wpadł w pole karne i nieniepokojony przez żadnego z rywali skierował piłkę do siatki uderzeniem w kierunku dalszego słupka bramki.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bramkowym remisem. Klarownych sytuacji do zdobycia gola obie drużyny stworzyły sobie jak na lekarstwo. To jednak Czarni w pierwszych czterdziestu pięciu minutach byli stroną przeważającą.

Pierwsze minuty drugiej części meczu pokazały, że gospodarze zmierzać będą do możliwie jak najszybszego rozstrzygnięcia losów sobotniego spotkania. W 48 minucie gry przed szansą na zdobycie gola stanęli kolejno Tomasz Pałucki, a następnie Konrad Foryś. Piłkę uderzaną w kierunku bramki przez drugiego z wymienionych graczy Czarnych Jasło w ostatniej chwili zablokował jednak jeden z obrońców.

W 58 minucie meczu w polu karnym upadł Rodak. Sędzia jednak ani myślał dyktować jedenastki dla gospodarzy. Co więcej ukarał napastnika jasielskiej drużyny żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

W ostatnich trzydziestu minutach gry piłka niemal nie opuszczała połowy gości. Jaślanie mieli kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia, lecz piłka konsekwentnie omijała bramkę strzeżoną przez Pawła Lenio. Gospodarze byli rażąco nieskuteczni. W doliczonym czasie gry Czarni przeprowadzili jeszcze jedną akcję prawą stroną boiska. Piłka ostatecznie trafiła do doskonale ustawionego w polu karnym Rodaka, który w stuprocentowej sytuacji strzelił wprost w bramkarza, choć miał na tyle dużo czasu i swobody, że mógł zapytać Lenio, w który róg bramki ten życzy sobie, aby oddał strzał.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

JKS Czarni 1910 Jasło – LKS Tarnawa  1:1 (1:1)

Bramki.

JKS Czarni 1910 Jasło: Bartłomiej Rodak (35’)

LKS Tarnawa: Kamil Poliniewicz (12’)

JKS Czarni 1910 Jasło: Damian NIemczyński (Br) – Wojciech Dziedzic (C), Krzysztof Szydło, Mateusz Kurdziel, Damian kulig, Jakub Wyderka, Jakub Frączek, Tomasz Pałucki, Grzegorz Munia, Konrad Foryś, Bartłomiej Rodak – Patryk Szostak (Br), Hubert Wiśniowski, Przemysław Musiał, Michał Gabryel, Mateusz Biernacki.

Trener: Łukasz Rydarowicz.

LKS Tarnawa: Paweł Lenio (Br) – Ihor Ostrowka, Maciej Bihun, Grzegorz Pastuszak, Maciej Furdak, Gabriel Kurek, Sebastian Staszkiewicz, Mateusz Krajnik, Kacper Wywrót, Mariusz Wethacz, Kamil Poliniewicz – Tomasz Krajnik (Br), Konrad Wrobel, Daniel Marcinik, Aleksander Kazouzi.

Trener: Grzegorz Pastuszak.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Fan
dnia 10.06.2018, 08:23. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
5
Brak podstawowych zawodników Cyran,Wójtowicz,Dziobek,Urban,Żygłowicz a i tak 16 ludzi kadra to w Czarnych nie jest tak żle. Teraz odpowiedni trener,dobrze poustawiać,popracować i będzie awans w przyszłym sezonie.Powodzenia.
@ anonim
dnia 10.06.2018, 12:29. Identyfikator użytkownika: sK1L4z70vOMk
Ocena
komentarza:
3
Czarni sa klubem amatorskim i tego poziomu nie przeskocza. Odpowiedni trener z zewnatrz kasa ok 2000 zł plus dojazdy, a na treningu 6,8 zawodników. Zarzad dopóki nie rozwiaze problemu z treningami i bedzie płacił zawodnikom za przegrane mecze to tak to bedzie funkcjonowało. Bardzo trafny komentarz Alby.
@ mfu
dnia 10.06.2018, 09:13. Identyfikator użytkownika: nEhTtIoOH1JS
Ocena
komentarza:
2
No i Szopy tez nie było a z wypożyczenia do debicy wraca Nabożny. Potrzeba wzmocnień typu szybki napastnik i środek pomocy i na ta lige powinno wystarczyć.
@ ja
dnia 10.06.2018, 10:18. Identyfikator użytkownika: AWXV6uwyi2PF
Ocena
komentarza:
-1
Na ta lige napewno wystarczy, ale o awansie mozemy zapomniec na długo ...Gdyby Rodak mial chociaz 50 % skutecznośc to byloby 4:1 ..
@ alba
dnia 10.06.2018, 10:39. Identyfikator użytkownika: d5NM34c6B0wH
Ocena
komentarza:
14
problem klubu Czarni ,to nie problem kadry szkoleniowej,zmiany trenerów zgodnie z życzeniami paru marnych kibiców niczego nie zmieni. Niedowład organizacyjny ,finansowy i personalny ,źle skonstruowane umowy z zawodnikami,marnie opłacana kadra szkoleniowa, wygórowane żądania kibiców,oto główne przyczyny obecnego stanu piłki nożnej , o marnej bazie nawet nie wspominam
@ Do alba
dnia 10.06.2018, 16:06. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
-8
Przyjdź do klubu,zaoferuje pomoc,zrób coś żeby poprawić organizacyjnie.
@ ddd
dnia 11.06.2018, 18:55. Identyfikator użytkownika: acuCsh00tpuF
Ocena
komentarza:
0
v-prezes niech zajmie się klubem a nie czytaniem internetu
@ Jks
dnia 10.06.2018, 11:57. Identyfikator użytkownika: cu8bCvQV29gR
Ocena
komentarza:
-2
Nie będę go bronił ponieważ każdy kto był na meczu widział co zrobił w oststniej akcji ale pragnę zauważyć że w przeciągu całego meczu był jednym z najlepszych zawodników na boisku. I nie tylko on jest winny zmarnowanym sytuacjom.
@ dragoness
dnia 10.06.2018, 13:08. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-11
Bardzo lubię czytać relacje z meczów. Świetnie napisane.
@ JKS
dnia 10.06.2018, 16:12. Identyfikator użytkownika: Sk6lwEYZ8pvH
Ocena
komentarza:
5
Biedna, uzależniona istoto, zrób coś dla forumowiczów, przestań pisać tam, gdzie nie masz pojęcia o istocie sprawy, dla siebie też coś zrób, zamiast gnić przy komputerze, rusz zadek, wyjdź z tego swojego kurnika blokowego, łyknij powietrza, nie zaszkodzi Ci.
@ dragoness
dnia 10.06.2018, 18:44. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-10
Biedny dzieciaku, o czym niby nie mam pojęcia? O stylu i języku? Bardzo mi się podoba, z przyjemnością czytam relacje, a ty przestań anonimowo czepiać się ludzi jak zapchlony kundel.
@ krasula
dnia 11.06.2018, 08:15. Identyfikator użytkownika: FEq59xlQNPTr
Ocena
komentarza:
1
dragoness czemu pyskujesz ,a sam piszesz anonimowo i wyzywasz od kundli ?
@ nope
dnia 11.06.2018, 09:34. Identyfikator użytkownika: qWMlVM2lmBOP
Ocena
komentarza:
0
Każdy normalny czlowiek wie, kim jest dragoness, bo nigdy nie ukrywała personaliów. Ponadto jest zalogowana, w przeciwieństwie do reszty szczekaczy.
@ do mfu
dnia 10.06.2018, 13:28. Identyfikator użytkownika: EsXjHiQ1ElEM
Ocena
komentarza:
-1
Zgadzam się z Tobą z jedną poprawką "skuteczny napastnik".
@ kibol
dnia 10.06.2018, 20:06. Identyfikator użytkownika: EtPVvayMjG45
Ocena
komentarza:
-1
Takiego składu jaki podczas meczu siedział po lewej stronie trybuny to chyba się nie doczekamy trzecia liga w cuglu a z tymi kopaczami grali by w dziada
@ jks
dnia 10.06.2018, 20:31. Identyfikator użytkownika: RnFqw4sC0QXP
Ocena
komentarza:
0
dokładnie...swoi zawodnicy plus ukraincy... Jeskov i Pronin i 3
liga przez 4 sezony ,pelne trybuny i super mecze...
moze doczekam jeszcze takich chwil
@ Refi
dnia 10.06.2018, 22:29. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
2
Sprzedawzyki
@ ja
dnia 11.06.2018, 06:55. Identyfikator użytkownika: NLxPo8gCUk2r
Ocena
komentarza:
-3
A kto tam siedział ? Bo nie zauwazylem ...I skad ci Ukraincy ?
@ jks
dnia 11.06.2018, 08:24. Identyfikator użytkownika: RnFqw4sC0QXP
Ocena
komentarza:
-1
Gogosz,Skuba,Ruminski,Janusz,Stopyra, i inni a dla twojej wiadomosci ci ukraincy to wtedy grali dla Czarnych.
grali jeszcze Kosiek,Kosiba,Kasprzyk,Zmigrocki,Ś.P.Budnik,Wszołek,Rak,Stukus,Juszczyk...
@ ja
dnia 11.06.2018, 08:31. Identyfikator użytkownika: NLxPo8gCUk2r
Ocena
komentarza:
-5
Jak to mówia Czesi i Słowacy "to se ne wrati ! "
@ czarny
dnia 10.06.2018, 20:23. Identyfikator użytkownika: 9td5iRPPbuBx
Ocena
komentarza:
5
Ja juz tylko licze ze chlopaki juz w nowym sezonie beda chcieli reprezentowc barwy Czarnych i beda bardziej przykladac sie do treningow co na pewno przelozy sie na koncowy wynik w postaci awansu. Licze tez ze panowie z zarzadu beda mieli wiekszy wplyw na chlopakow niz bylo to przed tym sezonem.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kolejny jasielski talent w „The Voice Kids”!

   

  W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w TVP 2, w drugiej edycji programu  „The Voice Kids” zobaczyliśmy 15-letniego jaślanina, Adriana Bałuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle. Adrian wykonał utwór „Im not the only one” i otrzymał nominację do dalszego udziału w programie. Młody wykonawca wybrał drużynę prowadzoną przez Cleo.

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105