Strona główna

Podział punktów przy Śniadeckich

21
Napisany dnia: 09.06.2018, 23:06 , Tagi: Brak

Czarni Jasło zaledwie zremisowali spotkanie z LKS Tarnawa, choć doskonałych okazji do zdobycia bramek mieli, co najmniej kilka. Jedyne trafienie dla gospodarzy zanotował Bartłomiej Rodak.

W wyjściowym składzie jasielskiej drużyny z różnych względów zabrakło dziś Tomasza Dziobka, Bartosza Szopy oraz Łukasza Urbana, którzy stanowią trzon ekipy rywalizującej w tym sezonie o punkty na ligowych boiskach.

Jaślanie od pierwszego gwizdka starali się narzucić własny styl gry spychając gości do głębokiej defensywy. Próby dograń na skrzydła do wychodzących na pozycje Rodaka oraz Kurdziela okazywały się jednak niecelne. Jaślanie zbyt wolno rozgrywali także piłkę w środku pola, wobec czego akcje już w ich zalążku rozbijane były przez defensorów LKS-u. Goście tymczasem upatrywali swoich szans w kontratakach, co przyniosło wymierny efekt już w 12 minucie gry.

Lewą stroną boiska w kierunku linii końcowej z piłką przy nodze popędził Mariusz Wethacz. Będąc na wysokości pola karnego dograł futbolówkę po ziemi do wychodzącego na dogodną pozycję Kamila Poliniewicza, który z dziecinną łatwością umieścił ją w siatce. Niemczyński nie miał najmniejszych szans na obronę strzału oddanego z zaledwie kilku metrów.

Czarni niemal natychmiast rzucili się do odrabiania strat. Do 35 minuty bili jednak głową w przysłowiowy mur. Impas przerwał Wojciech Dziedzic, który fantastycznym, prostopadłym podaniem w uliczkę obsłużył wbiegającego za linię obrońców Bartłomieja Roadaka. Napastnik gości wpadł w pole karne i nieniepokojony przez żadnego z rywali skierował piłkę do siatki uderzeniem w kierunku dalszego słupka bramki.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bramkowym remisem. Klarownych sytuacji do zdobycia gola obie drużyny stworzyły sobie jak na lekarstwo. To jednak Czarni w pierwszych czterdziestu pięciu minutach byli stroną przeważającą.

Pierwsze minuty drugiej części meczu pokazały, że gospodarze zmierzać będą do możliwie jak najszybszego rozstrzygnięcia losów sobotniego spotkania. W 48 minucie gry przed szansą na zdobycie gola stanęli kolejno Tomasz Pałucki, a następnie Konrad Foryś. Piłkę uderzaną w kierunku bramki przez drugiego z wymienionych graczy Czarnych Jasło w ostatniej chwili zablokował jednak jeden z obrońców.

W 58 minucie meczu w polu karnym upadł Rodak. Sędzia jednak ani myślał dyktować jedenastki dla gospodarzy. Co więcej ukarał napastnika jasielskiej drużyny żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

W ostatnich trzydziestu minutach gry piłka niemal nie opuszczała połowy gości. Jaślanie mieli kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia, lecz piłka konsekwentnie omijała bramkę strzeżoną przez Pawła Lenio. Gospodarze byli rażąco nieskuteczni. W doliczonym czasie gry Czarni przeprowadzili jeszcze jedną akcję prawą stroną boiska. Piłka ostatecznie trafiła do doskonale ustawionego w polu karnym Rodaka, który w stuprocentowej sytuacji strzelił wprost w bramkarza, choć miał na tyle dużo czasu i swobody, że mógł zapytać Lenio, w który róg bramki ten życzy sobie, aby oddał strzał.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

JKS Czarni 1910 Jasło – LKS Tarnawa  1:1 (1:1)

Bramki.

JKS Czarni 1910 Jasło: Bartłomiej Rodak (35’)

LKS Tarnawa: Kamil Poliniewicz (12’)

JKS Czarni 1910 Jasło: Damian NIemczyński (Br) – Wojciech Dziedzic (C), Krzysztof Szydło, Mateusz Kurdziel, Damian kulig, Jakub Wyderka, Jakub Frączek, Tomasz Pałucki, Grzegorz Munia, Konrad Foryś, Bartłomiej Rodak – Patryk Szostak (Br), Hubert Wiśniowski, Przemysław Musiał, Michał Gabryel, Mateusz Biernacki.

Trener: Łukasz Rydarowicz.

LKS Tarnawa: Paweł Lenio (Br) – Ihor Ostrowka, Maciej Bihun, Grzegorz Pastuszak, Maciej Furdak, Gabriel Kurek, Sebastian Staszkiewicz, Mateusz Krajnik, Kacper Wywrót, Mariusz Wethacz, Kamil Poliniewicz – Tomasz Krajnik (Br), Konrad Wrobel, Daniel Marcinik, Aleksander Kazouzi.

Trener: Grzegorz Pastuszak.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Fan
dnia 10.06.2018, 08:23. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
5
Brak podstawowych zawodników Cyran,Wójtowicz,Dziobek,Urban,Żygłowicz a i tak 16 ludzi kadra to w Czarnych nie jest tak żle. Teraz odpowiedni trener,dobrze poustawiać,popracować i będzie awans w przyszłym sezonie.Powodzenia.
@ anonim
dnia 10.06.2018, 12:29. Identyfikator użytkownika: sK1L4z70vOMk
Ocena
komentarza:
3
Czarni sa klubem amatorskim i tego poziomu nie przeskocza. Odpowiedni trener z zewnatrz kasa ok 2000 zł plus dojazdy, a na treningu 6,8 zawodników. Zarzad dopóki nie rozwiaze problemu z treningami i bedzie płacił zawodnikom za przegrane mecze to tak to bedzie funkcjonowało. Bardzo trafny komentarz Alby.
@ mfu
dnia 10.06.2018, 09:13. Identyfikator użytkownika: nEhTtIoOH1JS
Ocena
komentarza:
2
No i Szopy tez nie było a z wypożyczenia do debicy wraca Nabożny. Potrzeba wzmocnień typu szybki napastnik i środek pomocy i na ta lige powinno wystarczyć.
@ ja
dnia 10.06.2018, 10:18. Identyfikator użytkownika: AWXV6uwyi2PF
Ocena
komentarza:
-1
Na ta lige napewno wystarczy, ale o awansie mozemy zapomniec na długo ...Gdyby Rodak mial chociaz 50 % skutecznośc to byloby 4:1 ..
@ alba
dnia 10.06.2018, 10:39. Identyfikator użytkownika: d5NM34c6B0wH
Ocena
komentarza:
14
problem klubu Czarni ,to nie problem kadry szkoleniowej,zmiany trenerów zgodnie z życzeniami paru marnych kibiców niczego nie zmieni. Niedowład organizacyjny ,finansowy i personalny ,źle skonstruowane umowy z zawodnikami,marnie opłacana kadra szkoleniowa, wygórowane żądania kibiców,oto główne przyczyny obecnego stanu piłki nożnej , o marnej bazie nawet nie wspominam
@ Do alba
dnia 10.06.2018, 16:06. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
-8
Przyjdź do klubu,zaoferuje pomoc,zrób coś żeby poprawić organizacyjnie.
@ ddd
dnia 11.06.2018, 18:55. Identyfikator użytkownika: acuCsh00tpuF
Ocena
komentarza:
0
v-prezes niech zajmie się klubem a nie czytaniem internetu
@ Jks
dnia 10.06.2018, 11:57. Identyfikator użytkownika: cu8bCvQV29gR
Ocena
komentarza:
-2
Nie będę go bronił ponieważ każdy kto był na meczu widział co zrobił w oststniej akcji ale pragnę zauważyć że w przeciągu całego meczu był jednym z najlepszych zawodników na boisku. I nie tylko on jest winny zmarnowanym sytuacjom.
@ dragoness
dnia 10.06.2018, 13:08. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-11
Bardzo lubię czytać relacje z meczów. Świetnie napisane.
@ JKS
dnia 10.06.2018, 16:12. Identyfikator użytkownika: Sk6lwEYZ8pvH
Ocena
komentarza:
5
Biedna, uzależniona istoto, zrób coś dla forumowiczów, przestań pisać tam, gdzie nie masz pojęcia o istocie sprawy, dla siebie też coś zrób, zamiast gnić przy komputerze, rusz zadek, wyjdź z tego swojego kurnika blokowego, łyknij powietrza, nie zaszkodzi Ci.
@ dragoness
dnia 10.06.2018, 18:44. Identyfikator użytkownika: eh7NvP7XaYOl
Ocena
komentarza:
-10
Biedny dzieciaku, o czym niby nie mam pojęcia? O stylu i języku? Bardzo mi się podoba, z przyjemnością czytam relacje, a ty przestań anonimowo czepiać się ludzi jak zapchlony kundel.
@ krasula
dnia 11.06.2018, 08:15. Identyfikator użytkownika: FEq59xlQNPTr
Ocena
komentarza:
1
dragoness czemu pyskujesz ,a sam piszesz anonimowo i wyzywasz od kundli ?
@ nope
dnia 11.06.2018, 09:34. Identyfikator użytkownika: qWMlVM2lmBOP
Ocena
komentarza:
0
Każdy normalny czlowiek wie, kim jest dragoness, bo nigdy nie ukrywała personaliów. Ponadto jest zalogowana, w przeciwieństwie do reszty szczekaczy.
@ do mfu
dnia 10.06.2018, 13:28. Identyfikator użytkownika: EsXjHiQ1ElEM
Ocena
komentarza:
-1
Zgadzam się z Tobą z jedną poprawką "skuteczny napastnik".
@ kibol
dnia 10.06.2018, 20:06. Identyfikator użytkownika: EtPVvayMjG45
Ocena
komentarza:
-1
Takiego składu jaki podczas meczu siedział po lewej stronie trybuny to chyba się nie doczekamy trzecia liga w cuglu a z tymi kopaczami grali by w dziada
@ jks
dnia 10.06.2018, 20:31. Identyfikator użytkownika: RnFqw4sC0QXP
Ocena
komentarza:
0
dokładnie...swoi zawodnicy plus ukraincy... Jeskov i Pronin i 3
liga przez 4 sezony ,pelne trybuny i super mecze...
moze doczekam jeszcze takich chwil
@ Refi
dnia 10.06.2018, 22:29. Identyfikator użytkownika: JaaRNFyKLmy9
Ocena
komentarza:
2
Sprzedawzyki
@ ja
dnia 11.06.2018, 06:55. Identyfikator użytkownika: NLxPo8gCUk2r
Ocena
komentarza:
-3
A kto tam siedział ? Bo nie zauwazylem ...I skad ci Ukraincy ?
@ jks
dnia 11.06.2018, 08:24. Identyfikator użytkownika: RnFqw4sC0QXP
Ocena
komentarza:
-1
Gogosz,Skuba,Ruminski,Janusz,Stopyra, i inni a dla twojej wiadomosci ci ukraincy to wtedy grali dla Czarnych.
grali jeszcze Kosiek,Kosiba,Kasprzyk,Zmigrocki,Ś.P.Budnik,Wszołek,Rak,Stukus,Juszczyk...
@ ja
dnia 11.06.2018, 08:31. Identyfikator użytkownika: NLxPo8gCUk2r
Ocena
komentarza:
-5
Jak to mówia Czesi i Słowacy "to se ne wrati ! "
@ czarny
dnia 10.06.2018, 20:23. Identyfikator użytkownika: 9td5iRPPbuBx
Ocena
komentarza:
5
Ja juz tylko licze ze chlopaki juz w nowym sezonie beda chcieli reprezentowc barwy Czarnych i beda bardziej przykladac sie do treningow co na pewno przelozy sie na koncowy wynik w postaci awansu. Licze tez ze panowie z zarzadu beda mieli wiekszy wplyw na chlopakow niz bylo to przed tym sezonem.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105