Strona główna

Polisę na dom kupisz bez wychodzenia z domu

0
Napisany dnia: 08.08.2017, 15:47 , Tagi: Brak

Polisa mieszkaniowa to jedno z ważniejszych ubezpieczeń, jakie każdy powinien wykupić. I choć nie jest ono ubezpieczeniem obowiązkowym, to zdecydowanie powinno się je mieć, ponieważ w trudnej sytuacji jest najlepszym i najbardziej przydatnym wsparciem finansowym. Częstym powodem, dla którego polisa ta nie jest kupowana, jest brak czasu. Teraz ten argument zaczyna tracić swoje znaczenie, ponieważ taką polisę można sobie kupić online.

Gdzie kupić polisę dla nieruchomości?

Polisę na dom można kupić klasycznie w oddziale towarzystwa ubezpieczeniowego za pośrednictwem agenta. Można jednak zrobić to również przez Internet. Takie rozwiązanie jest nie tylko prostsze, ale również wygodniejsze. Wiele towarzystw chcąc zachęcić klientów do tej formy zakupów, oferuje nawet niższe ceny przy ubezpieczaniu się online.

Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, wprowadzić dane, zaznaczyć wszystkie opcje ubezpieczeniowe i wysłać zapytanie. Po chwili pojawi się kilka propozycji od kilku towarzystw, które będą odpowiadały zaznaczonym wcześniej potrzebom ubezpieczeniowym. Co więcej, podanie w formularzu swoich danych powoduje, że przedstawione oferty są od razu wycenione zgodnie z tym, ile rzeczywiście polisa będzie kosztować, a nie szacunkowo. To oznacza, że dokonując wyboru, od razu wiadomo, jakie się z tym wyborem wiążą koszty. Na tym nie koniec. Wystarczy kliknąć pod wybraną ofertą przycisk akceptacji, aby kalkulator przeprowadził przez całą procedurę zawierania umowy. Trwa to zaledwie kilka minut, a polisa jest ważna już na drugi dzień od opłacenia składki.

Takiego zakupu można dokonać w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Można to zrobić wieczorem, po powrocie z pracy, w kolejce do lekarza czy czekając na dziecko, które właśnie jest na zajęciach dodatkowych. Nie trzeba uzależniać się od godzin pracy biura ubezpieczeniowego czy od dyspozycyjności agenta, który też nie zawsze i wszędzie jest dostępny. Więc na pytanie, gdzie ubezpieczyć mieszkanie z www.ubezpieczeniemieszkania.pl, najlepszą i nieco żartobliwą odpowiedzią będzie – w domu. Bo tak jest rzeczywiście w tym przypadku najwygodniej.

Wybór ubezpieczenia ma znaczenie

Możliwość dokonania zakupu za pośrednictwem Internetu, w domowym zaciszu, to jeszcze jedna korzyść. To sposób na bardzo szybkie i sprawne porównanie sobie dostępnych ofert, które spełniają stawiane oczekiwania. Jak wspomniano, po wprowadzeniu danych na stronie można otrzymać gotowe oferty wraz z wyceną. Można więc porównać zakres tych polis, zakres ochrony, sumy ubezpieczenia i opcje dodatkowe oferowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Gdy już znajdą się trzy czy cztery najbardziej atrakcyjne polisy, można dalej porównywać, już tylko cenowo. W ten sposób można znaleźć dla siebie najtańsze ubezpieczenie domu na www.ubezpieczeniemieszkania.pl. Oczywiście cena w tym wypadku powinna być porównywana jako ostatni czynnik. Jeżeli jednak wszystkie pozostałe parametry są satysfakcjonujące, to po co przepłacać. Warto wybrać tę polisę, która faktycznie będzie tańsza.

To wszystko zaś na spokojnie, powoli, bez stresu, napięcia i presji ze strony sprzedającego, który naciska na szybkie podjęcie decyzji. To chyba najlepszy sposób na wybranie i zakupienie ubezpieczenia. A przy tym wygodnie i tanio.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Na krajowej 28 w Zimnej Wodzie spłonęła ciężarówka

   

  Na odcinku drogi krajowej 28 Zimna Woda - Szebnie spłonął samochód ciężarowy. W akcji gaśniczej udział brało kilka zastępów straży pożarnej.

 • Otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki

   

  Już w najbliższą sobotę, 26 maja odbędzie się otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki w Jaśle. Teraz ramki do fotografii, lustra oraz oprawy obrazów będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszystko w cenach producenta.

 • Kuchnia Twoich marzeń nie musi być droga - leddo.pl podpowiada jak odmienić wnętrze światłem.

   

  Marzysz o pięknej, przestronnej i jasnej aranżacji swojej kuchni? Z leddo.pl to żaden problem. Nie ważne czy Twój kulinarny raj przeszedł właśnie kapitalny remont czy dopiero powstaje projekt. A może jest to tylko mała kuchnia w niewielkim mieszkaniu na poddaszu? Wielkość nie ma znaczenia - liczy się oświetlenie.

 • 50-latek spłonął żywcem

  W jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kościuszki w Jaśle doszło do tragedii. 50-letni mężczyzna zmarł w wyniku samopodpalenia.

 • Bezpłatne badanie wzroku 28 maja!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Zderzenie poloneza z citroenem na "Pohulance"

   

  Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wojska Polskiego doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka poloneza.

 • Walczyła ze Stasiowską. Teraz musi jej zwrócić pieniądze

  Magdalena Stasiowska złożyła zażalenie na postanowienie sądu I instancji. Małgorzata Salacha prawomocnym postanowieniem Sądu Apelacyjnego musi zwrócić radnej 6537 zł.

 • Myjnia pod oknami to nieporozumienie – mówią mieszkańcy

  Na osiedlu Gamrat w odległości kilkunastu metrów od bloku budowana jest jednostanowiskowa myjnia samochodowa. Mieszkańcy obawiają się hałasu, wzmożonego ruchu, środków chemicznych i oparów wydostających się z myjni. Inwestor zapewnia, że będzie to obiekt zamknięty.

 • Otwórz drzwi Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105