Strona główna

Polisę na dom kupisz bez wychodzenia z domu

0
Napisany dnia: 08.08.2017, 15:47 , Tagi: Brak

Polisa mieszkaniowa to jedno z ważniejszych ubezpieczeń, jakie każdy powinien wykupić. I choć nie jest ono ubezpieczeniem obowiązkowym, to zdecydowanie powinno się je mieć, ponieważ w trudnej sytuacji jest najlepszym i najbardziej przydatnym wsparciem finansowym. Częstym powodem, dla którego polisa ta nie jest kupowana, jest brak czasu. Teraz ten argument zaczyna tracić swoje znaczenie, ponieważ taką polisę można sobie kupić online.

Gdzie kupić polisę dla nieruchomości?

Polisę na dom można kupić klasycznie w oddziale towarzystwa ubezpieczeniowego za pośrednictwem agenta. Można jednak zrobić to również przez Internet. Takie rozwiązanie jest nie tylko prostsze, ale również wygodniejsze. Wiele towarzystw chcąc zachęcić klientów do tej formy zakupów, oferuje nawet niższe ceny przy ubezpieczaniu się online.

Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, wprowadzić dane, zaznaczyć wszystkie opcje ubezpieczeniowe i wysłać zapytanie. Po chwili pojawi się kilka propozycji od kilku towarzystw, które będą odpowiadały zaznaczonym wcześniej potrzebom ubezpieczeniowym. Co więcej, podanie w formularzu swoich danych powoduje, że przedstawione oferty są od razu wycenione zgodnie z tym, ile rzeczywiście polisa będzie kosztować, a nie szacunkowo. To oznacza, że dokonując wyboru, od razu wiadomo, jakie się z tym wyborem wiążą koszty. Na tym nie koniec. Wystarczy kliknąć pod wybraną ofertą przycisk akceptacji, aby kalkulator przeprowadził przez całą procedurę zawierania umowy. Trwa to zaledwie kilka minut, a polisa jest ważna już na drugi dzień od opłacenia składki.

Takiego zakupu można dokonać w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Można to zrobić wieczorem, po powrocie z pracy, w kolejce do lekarza czy czekając na dziecko, które właśnie jest na zajęciach dodatkowych. Nie trzeba uzależniać się od godzin pracy biura ubezpieczeniowego czy od dyspozycyjności agenta, który też nie zawsze i wszędzie jest dostępny. Więc na pytanie, gdzie ubezpieczyć mieszkanie z www.ubezpieczeniemieszkania.pl, najlepszą i nieco żartobliwą odpowiedzią będzie – w domu. Bo tak jest rzeczywiście w tym przypadku najwygodniej.

Wybór ubezpieczenia ma znaczenie

Możliwość dokonania zakupu za pośrednictwem Internetu, w domowym zaciszu, to jeszcze jedna korzyść. To sposób na bardzo szybkie i sprawne porównanie sobie dostępnych ofert, które spełniają stawiane oczekiwania. Jak wspomniano, po wprowadzeniu danych na stronie można otrzymać gotowe oferty wraz z wyceną. Można więc porównać zakres tych polis, zakres ochrony, sumy ubezpieczenia i opcje dodatkowe oferowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Gdy już znajdą się trzy czy cztery najbardziej atrakcyjne polisy, można dalej porównywać, już tylko cenowo. W ten sposób można znaleźć dla siebie najtańsze ubezpieczenie domu na www.ubezpieczeniemieszkania.pl. Oczywiście cena w tym wypadku powinna być porównywana jako ostatni czynnik. Jeżeli jednak wszystkie pozostałe parametry są satysfakcjonujące, to po co przepłacać. Warto wybrać tę polisę, która faktycznie będzie tańsza.

To wszystko zaś na spokojnie, powoli, bez stresu, napięcia i presji ze strony sprzedającego, który naciska na szybkie podjęcie decyzji. To chyba najlepszy sposób na wybranie i zakupienie ubezpieczenia. A przy tym wygodnie i tanio.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bójka na turnieju o puchar burmistrza

  Podczas turnieju halowej piłki nożnej o puchar burmistrza doszło do rękoczynów między grającymi ze sobą drużynami z Kołaczyc i Sobniowa. W ostatnich minutach mecz został przerwany. Piłkarze Ostoi mówią o skandalicznym zachowaniu rywali oraz wycofaniu się z zawodów.

 • Nowoczesne a zarazem proste narzędzie dla biznesu. Program polecany przez Księgowych i użytkowników

   

  sBiznes to innowacyjny oraz intuicyjny program, który zawiera elementy pomocne w  pracy, zarządzaniu, nadzorze i kontroli mikro, małych i średnich firm oraz osób prowadzących Jednoosobową Działalność Gospodarczą (m.in. dzięki obsłudze JPK).

 • Nowe warianty przebiegu obwodnicy Jasła

   

  Trwają spotkania informacyjne w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 73 na odcinku Pilzno – Jasło, podczas których mieszkańcy mogą zapoznać się z projektowanymi wariantami przebiegu trasy, szczególnie planowanych obwodnic, w tym obwodnicy Jasła. Inwestor czeka na opinie i zastrzeżenia.

 • Janusz G. oskarżony o zabójstwo pielęgniarki

  Od tajemniczego zniknięcia Haliny Gorczycy z Jasła minęło już trzy i pół roku. Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa mężowi zaginionej – Januszowi G. Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień.

 • Ostatnia szansa - nieważne ile masz lat! Technik farmaceutyczny po raz ostatni! W kraju i jasielskim "Medyku"

 • Samochód wjechał wprost w budynek

   

  Na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej z ulicą Krasińskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca chevroletem wjechała wprost w pobliski budynek.

 • Darmowy kurs języka angielskiego

   

  Zapraszamy na darmowy kurs języka angielskiego skierowany do osób niepracujących, emerytów, rencistów, stażystów ze środków PUP,  Kurs gwarantuje pozyskanie kompetencji komunikacyjnych oraz certyfikatu dzięki, którym będziesz mógł dostać pracę za granicą!

 • Jak w ranking najlepszych szkół w Polsce wypadły jasielskie szkoły?

  Miesięcznik „Perspektywy” po raz kolejny przygotował ogólnopolski ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. Wśród wyróżnionych szkół znalazły się również technikum i liceum z Jasła. Zobaczcie, które miejsce i jaki tytuł zostały im przyznane.

 • Dobra zmiana, dobre zdrowie – nowa jakość odchudzania w Jaśle

 • Dane pedofilów i gwałcicieli są dostępne w Internecie

  Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się kim są, jak wyglądają i gdzie mieszkają najgroźniejsi gwałciciele i pedofile.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105