Strona główna

Polisę na dom kupisz bez wychodzenia z domu

0
Napisany dnia: 08.08.2017, 15:47 , Tagi: Brak

Polisa mieszkaniowa to jedno z ważniejszych ubezpieczeń, jakie każdy powinien wykupić. I choć nie jest ono ubezpieczeniem obowiązkowym, to zdecydowanie powinno się je mieć, ponieważ w trudnej sytuacji jest najlepszym i najbardziej przydatnym wsparciem finansowym. Częstym powodem, dla którego polisa ta nie jest kupowana, jest brak czasu. Teraz ten argument zaczyna tracić swoje znaczenie, ponieważ taką polisę można sobie kupić online.

Gdzie kupić polisę dla nieruchomości?

Polisę na dom można kupić klasycznie w oddziale towarzystwa ubezpieczeniowego za pośrednictwem agenta. Można jednak zrobić to również przez Internet. Takie rozwiązanie jest nie tylko prostsze, ale również wygodniejsze. Wiele towarzystw chcąc zachęcić klientów do tej formy zakupów, oferuje nawet niższe ceny przy ubezpieczaniu się online.

Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, wprowadzić dane, zaznaczyć wszystkie opcje ubezpieczeniowe i wysłać zapytanie. Po chwili pojawi się kilka propozycji od kilku towarzystw, które będą odpowiadały zaznaczonym wcześniej potrzebom ubezpieczeniowym. Co więcej, podanie w formularzu swoich danych powoduje, że przedstawione oferty są od razu wycenione zgodnie z tym, ile rzeczywiście polisa będzie kosztować, a nie szacunkowo. To oznacza, że dokonując wyboru, od razu wiadomo, jakie się z tym wyborem wiążą koszty. Na tym nie koniec. Wystarczy kliknąć pod wybraną ofertą przycisk akceptacji, aby kalkulator przeprowadził przez całą procedurę zawierania umowy. Trwa to zaledwie kilka minut, a polisa jest ważna już na drugi dzień od opłacenia składki.

Takiego zakupu można dokonać w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Można to zrobić wieczorem, po powrocie z pracy, w kolejce do lekarza czy czekając na dziecko, które właśnie jest na zajęciach dodatkowych. Nie trzeba uzależniać się od godzin pracy biura ubezpieczeniowego czy od dyspozycyjności agenta, który też nie zawsze i wszędzie jest dostępny. Więc na pytanie, gdzie ubezpieczyć mieszkanie z www.ubezpieczeniemieszkania.pl, najlepszą i nieco żartobliwą odpowiedzią będzie – w domu. Bo tak jest rzeczywiście w tym przypadku najwygodniej.

Wybór ubezpieczenia ma znaczenie

Możliwość dokonania zakupu za pośrednictwem Internetu, w domowym zaciszu, to jeszcze jedna korzyść. To sposób na bardzo szybkie i sprawne porównanie sobie dostępnych ofert, które spełniają stawiane oczekiwania. Jak wspomniano, po wprowadzeniu danych na stronie można otrzymać gotowe oferty wraz z wyceną. Można więc porównać zakres tych polis, zakres ochrony, sumy ubezpieczenia i opcje dodatkowe oferowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Gdy już znajdą się trzy czy cztery najbardziej atrakcyjne polisy, można dalej porównywać, już tylko cenowo. W ten sposób można znaleźć dla siebie najtańsze ubezpieczenie domu na www.ubezpieczeniemieszkania.pl. Oczywiście cena w tym wypadku powinna być porównywana jako ostatni czynnik. Jeżeli jednak wszystkie pozostałe parametry są satysfakcjonujące, to po co przepłacać. Warto wybrać tę polisę, która faktycznie będzie tańsza.

To wszystko zaś na spokojnie, powoli, bez stresu, napięcia i presji ze strony sprzedającego, który naciska na szybkie podjęcie decyzji. To chyba najlepszy sposób na wybranie i zakupienie ubezpieczenia. A przy tym wygodnie i tanio.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjne zakończenie wakacji 2017r.

 • „Munduru nie zdejmę, broni nie złożę…”

   

  W tym roku przypada 120 rocznica urodzin majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Na tak zwanych łąkach hubalowych już po raz kolejny oddano hołd urodzonemu w Jaśle bohaterowi. Tłumy jaślan mogły zobaczyć zapierające dech w piersiach widowisko historyczne.

 • Pojedziemy pociągiem do Krakowa

   

  Od października jaślanie będą mogli podróżować koleją z Jasła do Krakowa i odwrotnie. To dobra wiadomość przede wszystkim dla studentów, którzy uczą się na krakowskich uczelniach. Podróżni za przejazd pociągiem z Krakowa do Jasła zapłacą 16 zł. W taryfie obowiązywać będą  wszystkie ulgi.

 • Policjant wjechał motocyklem w znak drogowy

   Dwaj policjanci poruszający się na motocyklach patrolowali rejon osiedla Gamrat. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy. 

 • Jazda na hulajnodze? Jest szybka, tania i ekologiczna mówią urzędnicy

  Jasło jest pierwszym miastem w Polsce, w którym urzędnicy wykorzystują hulajnogi z napędem elektrycznym do poruszania się w celach służbowych. Pracownicy jasielskiego magistratu wyliczają same zalety tego ekologicznego środka transportu. 

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Bezpłatne kursy komputerowe w Jaśle

   

  Poszukujesz bezpłatnych kursów? Uważasz, że dzięki szkoleniom poprawisz swoją sytuację na rynku pracy? A może potrzebujesz podnieść swoje umiejętności w posługiwaniu się komputerem? Jeśli poszukujesz informacji na temat dofinansowanych szkoleń zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu – tu znajdziesz odpowiedź gdzie się udać.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105