Strona główna

Polisę na dom kupisz bez wychodzenia z domu

0
Napisany dnia: 08.08.2017, 15:47 , Tagi: Brak

Polisa mieszkaniowa to jedno z ważniejszych ubezpieczeń, jakie każdy powinien wykupić. I choć nie jest ono ubezpieczeniem obowiązkowym, to zdecydowanie powinno się je mieć, ponieważ w trudnej sytuacji jest najlepszym i najbardziej przydatnym wsparciem finansowym. Częstym powodem, dla którego polisa ta nie jest kupowana, jest brak czasu. Teraz ten argument zaczyna tracić swoje znaczenie, ponieważ taką polisę można sobie kupić online.

Gdzie kupić polisę dla nieruchomości?

Polisę na dom można kupić klasycznie w oddziale towarzystwa ubezpieczeniowego za pośrednictwem agenta. Można jednak zrobić to również przez Internet. Takie rozwiązanie jest nie tylko prostsze, ale również wygodniejsze. Wiele towarzystw chcąc zachęcić klientów do tej formy zakupów, oferuje nawet niższe ceny przy ubezpieczaniu się online.

Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, wprowadzić dane, zaznaczyć wszystkie opcje ubezpieczeniowe i wysłać zapytanie. Po chwili pojawi się kilka propozycji od kilku towarzystw, które będą odpowiadały zaznaczonym wcześniej potrzebom ubezpieczeniowym. Co więcej, podanie w formularzu swoich danych powoduje, że przedstawione oferty są od razu wycenione zgodnie z tym, ile rzeczywiście polisa będzie kosztować, a nie szacunkowo. To oznacza, że dokonując wyboru, od razu wiadomo, jakie się z tym wyborem wiążą koszty. Na tym nie koniec. Wystarczy kliknąć pod wybraną ofertą przycisk akceptacji, aby kalkulator przeprowadził przez całą procedurę zawierania umowy. Trwa to zaledwie kilka minut, a polisa jest ważna już na drugi dzień od opłacenia składki.

Takiego zakupu można dokonać w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Można to zrobić wieczorem, po powrocie z pracy, w kolejce do lekarza czy czekając na dziecko, które właśnie jest na zajęciach dodatkowych. Nie trzeba uzależniać się od godzin pracy biura ubezpieczeniowego czy od dyspozycyjności agenta, który też nie zawsze i wszędzie jest dostępny. Więc na pytanie, gdzie ubezpieczyć mieszkanie z www.ubezpieczeniemieszkania.pl, najlepszą i nieco żartobliwą odpowiedzią będzie – w domu. Bo tak jest rzeczywiście w tym przypadku najwygodniej.

Wybór ubezpieczenia ma znaczenie

Możliwość dokonania zakupu za pośrednictwem Internetu, w domowym zaciszu, to jeszcze jedna korzyść. To sposób na bardzo szybkie i sprawne porównanie sobie dostępnych ofert, które spełniają stawiane oczekiwania. Jak wspomniano, po wprowadzeniu danych na stronie można otrzymać gotowe oferty wraz z wyceną. Można więc porównać zakres tych polis, zakres ochrony, sumy ubezpieczenia i opcje dodatkowe oferowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Gdy już znajdą się trzy czy cztery najbardziej atrakcyjne polisy, można dalej porównywać, już tylko cenowo. W ten sposób można znaleźć dla siebie najtańsze ubezpieczenie domu na www.ubezpieczeniemieszkania.pl. Oczywiście cena w tym wypadku powinna być porównywana jako ostatni czynnik. Jeżeli jednak wszystkie pozostałe parametry są satysfakcjonujące, to po co przepłacać. Warto wybrać tę polisę, która faktycznie będzie tańsza.

To wszystko zaś na spokojnie, powoli, bez stresu, napięcia i presji ze strony sprzedającego, który naciska na szybkie podjęcie decyzji. To chyba najlepszy sposób na wybranie i zakupienie ubezpieczenia. A przy tym wygodnie i tanio.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105