Polska 0-2 Ekwador - koniec meczu !!

9

Niestety nasi piłkarze przegrali pierwszy mecz z Ekwadorem 2:0 stawia nas to w bardzo ciężkiej sytuacji i szansa wyjścia z grupy bardzo się oddaliła. Można powiedzieć, ze mieliśmy w tym meczu pecha sędzia nie podyktował ewidentnego wolnego w pierwszej połowie, nie uznał poprawnie strzelonej bramki dopatrując się spalonego, następnie słupek i poprzeczka. Niestety siła naszego ognia była naprawdę kiepska, pierwszy celny strzał na bramkę nasi oddali dopiero w 75 minucie.
Dumni możemy być tylko z naszych kibiców na stadionie, którzy do końca głośno dopingowali.
Przed nami mecz 14 czerwca z Niemcami musimy go wygrać, aby mieć jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy.

Właśnie zakończyła się pierwsza połowa meczu naszej reprezentacji z Ekwadorem. Polacy przegrywają od 24 minuty po bramce strzelonej przez C. Tenorio. Nasi piłkarze pomimo straconej bramki rozgrywają całkiem niezłe zawody. Miejmy nadzieje, że nasi niesieni dopingiem 35tys. kibiców, którzy zasiedli na stadionie w drugiej połowie pokażą na co ich naprawdę stać i wygrają ten mecz.

A oto i opis najciekawszych akcji meczu:

24 min 0 - 1 Ekwador
Po wrzucie z autu De La Cruza, piłkę przedłużył Delgado, który uprzedził Jopa; do futbolówki dopadł C. Tenorio i posłał ją głową do siatki obok bezradnego Boruca; zaspał w tej sytuacji Baszczyński, który nie upilnował strzelca gola.

53 min.
Krzynówek w sytuacji sam na sam pokonał Morę, jednak w momencie, gdy podawał do niego Szymkowiak, Krzynowek był na spalonym - tak uznał japoński sędzia - niestety się pomulił bo spalonego nie było powinno być 1:1

68 min.
Mamy pierwszą zmiane w naszym zespole za Sobolewskiego wchodzi Jeleń. Następuje też zmiana ustawienia z 4-5-1 na 4-4-2

77 min.
Drugia zmiana, za Krzynówka wchodzi Kamil Kosowski

80 min. 0 - 2 Ekwador
Bramke po szybkiej akcji strzela Delgado niestety przegrywamy 2:0 eh...