Strona główna

Prezent na roczek

2
Napisany dnia: 17.11.2018, 09:05 , Tagi: Brak

Pierwsze urodziny dziecka to wielkie święto dla całej rodziny. Jeśli zostaliśmy zaproszeni na tę uroczystość pewnie zastanawiamy się, jaki prezent podarować małemu solenizantowi. Może lepszym rozwiązaniem będzie podarowanie gotówki, za którą rodzice dziecka sami dokonają odpowiedniego zakupu? Podpowiadamy, jaki prezent na roczek wybrać.

Gotówka czy prezent?

Bardzo często stoimy przed takim dylematem i nie wiemy, na co się zdecydować. Gotówka na pewno będzie wygodnym rozwiązaniem – nie musimy poświęcić czasu na poszukiwania prezentu, nie musimy się obawiać, że będzie nietrafiony lub powielony przez innego urodzinowego gościa. Jeśli więc nie mamy czasu na odwiedzanie galerii handlowej czy przeglądanie Internetu, gotówka może być bezpiecznym wyborem. Jednak mamy czas i chcemy kupić coś dziecku, zamiast dawać gotówkę lub obawiamy się, że rodzice dziecka poczują się zakłopotani, wybierzmy prezent. Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki sprawdź ofertę Profi Credit.

Pchacz i jeździk

Wszystko zależy od naszego budżetu. Rynek artykułów dziecięcych oferuje szereg rozmaitych zabawek, więc nie powinniśmy mieć trudności w wyborze prezentu. Na co się zdecydować? Pamiętajmy, że roczne dziecko może dopiero stawiać swoje kroczki, więc rowerek może okazać się prezentem na wyrost.  Lepszym pomysłem będzie zakup tzw. jeździka lub pchacza. Pchacz to niewielki pojazd, który posłuży dziecku jako podparcie w pierwszych próbach chodzenia. Stabilna budowa takiej zabawki zapewni dziecku bezpieczeństwo. Jeśli nasz roczny solenizant już chodzi, możemy wybrać jeździk, czyli pojazd, na który dziecko siada i odpycha się nóżkami. T dobry trening na wzmocnienie mięśni. Nie kupujmy jednak chodzików. Zdaniem specjalistów, zaburza to poczucie równowagi dziecka, a dodatkowo negatywnie wpływa na jego kręgosłup i bioderka.

Zabawka interaktywna

Gdy dziecko skończy k, wchodzi w okres bardzo intensywnego rozwoju. Uczy się nowych umiejętności, stopniowo coraz więcej rozumie, bacznie obserwuje świat i zaczyna kształtować swój charakter. Wykorzystajmy to, zę roczny bobas chętnie uczy się nowych rzeczy i sprezentujemy zabawkę interaktywną. Taka zabawka wspomaga rozwój dziecka i jest prezentem, który posłuży dziecku przed dłuższy czas. Z dobrze dobraną zabawką maluch będzie uczył się rozpoznawania kolorów, pozna pierwsze literki, nauczy się odróżniać odgłosy zwierząt – możliwości jest bardzo dużo. Sprawdźmy, czy znajdziemy coś interesujące w sklepie z zabawkami.

Basen z kulkami

Absolutny hit ostatnich lat. Taki basen wykonany jest z przyjemnego, miękkiego materiału, a kształt basenu nadaje pianka tapicerska. Basen możemy wypełnić plastikowymi kulkami, które możemy dopasować kolorystycznie pod wystrój pokoju dziecięcego. Taka zabawka będzie świetną atrakcją dla maluszka, któremu nie stanie się żadna krzywda. Miękkie ściany basenu uginają się pod ciężarem dziecka, więc nie ma ryzyka, że maluch uderzy się o ostre krawędzie.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 17.11.2018, 11:40. Identyfikator użytkownika: do3x0wiSN4Ze
Ocena
komentarza:
-6
Najlepszy prezent to powiekszyc rodzinę, zabawa z młodszym o rok rodzeństwem nie zastąpi żadnej zabawki, a i na 500+ eis załapiemy...
@ Ja@
dnia 25.11.2018, 01:20. Identyfikator użytkownika: UXvGo7Q6251M
Ocena
komentarza:
0
Naprawde wszedzie musicie ingerowac?Wyglada na to ze policy juz nie maja mozgow I trzeba za nich myslec.Prezent kazdy powinien wybrac sam odpowiedni do wieku I taki na jaki kogo stac.Ciekawe kto sponsoruje artykul???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Paraliż w pracowni RTG. Pracownicy na L4

  Technicy elektroradiologii jasielskiego szpitala są na zwolnieniach lekarskich. Sytuacja jest bardzo trudna. Z jednej strony dyrekcja zachęcała pracowników do powrotu do pracy, z drugiej zaś strony będąc pod ścianą podpisała umowy z ościennymi szpitalami oraz technikami w celu zapewnienia pacjentom możliwości wykonywania badań.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

 • Nowoczesny bank spółdzielczy. NASZ, PODKARPACKI!

   

  Rozmowa z  RAFAELEM LELITO, wiceprezesem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku.

 • Zadbaj o wygląd i zdrowie z dietetykiem

   

  Efektywne odchudzanie, które niesie ze sobą poprawę zdrowia i samopoczucia to prawdziwe sztuka. Większość z nas ma za sobą wiele diet i prób zrzucenia zbędnych kilogramów. Nawet jeśli udawało się nam schudnąć, to zazwyczaj po jakimś czasie pojawiał się efekt jo-jo. Co więc zrobić, by utrata wagi okazała się długotrwała?

 • Alma Harmony Dye-VL – laserowe zamykanie naczynek

   

  Alma Harmony Dye-VL™ to nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • Zmiany w okresie przechowywania akt pracowniczych

   

  Od 1 stycznia 2019 r. będzie Ci łatwiej przechowywać akta pracownicze pracowników i zleceniobiorców.

 • Niepokoi cię zachowanie twojego dziecka?

   

  Jest nadwrażliwe na dotyk, dźwięk, nie reaguje na ból, nie mówi, jest nadpobudliwe, impulsywne, nie bawi się z rówieśnikami, a jego twarz nie wyraża emocji?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105