Strona główna

Protest w Jaśle

137
Napisany dnia: 01.12.2007, 22:58 , Tagi: Brak

 Ponad 150 rodziców chce żeby placówką kierował poprzedni dyrektor. Twierdzą, że konkurs na stanowisko został przeprowadzony z uchybieniami prawnymi - dlatego domagają się jego unieważnienia.

Burmistrz Jasła odpowiada, że to niemożliwe a rodzice, że w takim razie nie poślą swoich dzieci do szkoły.
Do konfliktu doszło po tym jak w Sobniowie utworzono gimnazjum. Razem z podstawówką ma być zarządzane jako zespół szkół. Dlatego rozpisano konkurs na dyrektora połączonych placówek. Zdaniem rodziców i kilku jasielskich radnych doszło do skandalu. Protestujący są rozżaleni, bo wielokrotnie pisali do burmistrz Jasła petycje o pozostawienie dotychczasowego dyrektora na stanowisku. Jednak były dyrektor szkoły twierdzi, że przy powołaniu komisji konkursowej doszło do prawnych uchybień. Podobnie twierdzą i rodzice i część radnych. Konkurs jest ważny, twierdzi burmistrz Jasła. Przy swoich żądaniach zostali też rodzice. Twierdzą, że nie wpuszczą nowego dyrektora do szkoły.
Jerzy Piękoś, który wygrał konkurs na dyrektora szkoły w Sobniowie twierdzi, że z poprzedniej placówki odszedł na własną prośbę. Likwidowano tam etaty, a on otrzymał inną propozycję pracy. Rozwiązaniem konfliktu ma być wniosek radnych o uchylenie uchwały o powołaniu zespołu szkół w Sobniowie. Wtedy gimnazjum i podstawówka działałyby oddzielnie. Jeżeli tak się stanie, konkurs na dyrektora zespołu szkół będzie anulowany, ale taka procedura może trwać nawet rok.

Marek Winiarski/TVP 3 Rzeszów

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ pa
dnia 01.12.2007, 23:10. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
reportaz zrobiony przez tvp 3 jest jednym slowem mowiac nieobiektywny... "macki osmiornicy " siegaja az po Rrzeszow...
@ ale jaja
dnia 01.12.2007, 23:46. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Chcieliście PIS to teraz macie hahhaha - A jak było z konkursem na dyr JDK ?
Podejrzewam, ze jeszcze nie jeden taki konkurs przeżyjemy. Polecam do obejrzenia tego zamieszania w tvjasło - niech wszyscy się dowiedzą jaka wygląda cała prawda.
@ ...
dnia 01.12.2007, 23:50. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Na zebraniu w Sobniowie mogliśmy się przekonac jaką osobą jest P. Burmistrz... nie odpowiadała na konkretnie zadane pytania , nie umiała wyjaśnić czemu nie wzięła pod uwagę liczne podpisy rodziców i mieszkańców osiedla ... słyszeliśmy tylko , że głosowała zgodnie z własnym sumieniem... z jakim sumieniem P. Burmistrz???
A teraz apel do wszystkich radnych miasta Jasła , zwłaszcza radnych z PIS-u... pokażcie choć raz , ze potraficie stanąć w obronie prawdy !!! Nie bądźcie bezmyślnie posłuszni temu , co Wam nakażą " z góry" ...
Uważam , ze jest jeszcze jedno wyjście ale tu ruch musi wykonać P. Piękoś. Prosze zrezygnować z tej funkcji , to jedyne, co może Pan zrobić , żeby zachować twarz . Mam nadzieje , że w komentarzach pod tym artykułem pojawia się też posty rodziców z Roztok . Niech wyjaśnią , czy odejście ze szkoły było tylko dlatego , że P. Piękoś chciał zrobic miejsce koleżance z dwójką dzieci jak to podała TV3 Rzeszów .
@ wwwww
dnia 02.12.2007, 03:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
Organista niech sie pierwsze nauczy graac a po:lol:zniej niech startuje na derektora:lol::lol::lol:
@ AS
dnia 02.12.2007, 07:28. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
Ale TVN napewno bedzie obiektywny prawda
:lol:
@ MIMI
dnia 02.12.2007, 08:10. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Organista nowym dyrektorem???:lol:Ludzie opamietajcie się!!Tam sięgają "macki Putyry", który za wszelka cenę chce żądzić wszystkim i wszystkimi!!Jak dugo będzie trwała jego tyrania??JERZY PIĘKOŚ wcale nie wybrany w wyborach demokratycznych jest zwykłym organistą a poprzednią szkołę w Gliniczku doprowadził do RUINY...A teraz zjednocząc się z P., bo nie nazwę go już księdzem, zacznie rujnować kolejna placówke!Popieram rodziców i "niektórych" radnych...P. to nowy OJCIEC DYREKTOR RYDZYK, który mysli, że jak szkoła jest niedaleko "jego" Koscioła, może równierz tam prowadzić swoje dyktatorskie rządy.
@ Taaak , pa, pa, taaak ... Spisek !
dnia 02.12.2007, 08:16. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Spisek ! Po pierwsze, tworzenie w Sobniowie gimnazjum, potrzebne obecnie jak trzeci but do pary. Po drugie, ustawienie - nieudolne zresztą - konkursu po to, aby usunąć Antka Wydrę, znakomitego dyrektora, harcerza i wychowawcę, rodowitego sobniowiaka, lubianego i wysoko cenionego przez społeczeństwo.
Po co pani burmistrz Kurowska to zrobiła ? Wydro ma dla niej "ukrytą wadę " - nie jest pisowskim lizid***. I trzeba zrobić miejsce dla Jerzego P. przybocznego i organistę księdza proboszca P. Nieważne, że Jerzy P. zarżnął już dwie szkoły w których dyrektorował - liceum katolickie i szkołę w Roztokach, gmina Tarnowiec - ważne że jest swój. Zaj****.
Kolejny prezent pani burmistrz i pana posła dla Sobniowa. Po stacji przeładunkowej śmieci rozwalą jeszcze szkołę. A na Granicznej dziury jak były tak są.
@ POWER TO THE PEOPLE!
dnia 02.12.2007, 09:19. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Przypominam ze WLADZA JEST DLA LUDZI.. a nie na odwrot!:yes:
@ vc
dnia 02.12.2007, 09:54. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
po co był ten konkurs przeciez od kilku miesiecy wszyscy w Sobniowie wiedzieli kto zostanie dyrektorem. Nie wiecie kto za tym stoi?? Protesty Rady Rodziców i Rodziców nie powstały po konkurie a po tym jak sie dowiedzieli, że dotychczasowy, który bardzo wiele zrobił dla tej szkoły ma zostac usunięty i już jest "namaszczony" nowy. Na dowód tego wielokrotne petycje Rodziców do p. Burmistrz, która na wizyty rodziców w UM odpowiadała ze nie mamy o czym rozmawiać, ale jak kręgi zbliżone do tej pani postępują tak jak z p. Kachlikiem to bez komentarza. W tej sprawie link http://www.tvkjaslo.pl/?kat=10&nid=230
@ HeyU
dnia 02.12.2007, 11:18. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
szacuken dla "Żabek..."
@ PIS-man-znowu TWOI NAMIESZALI!
dnia 02.12.2007, 11:20. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
WYTLUMACZ SIE!:rol:
@ KombinatorkA
dnia 02.12.2007, 11:30. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
a żeby było śmieszniej dzieci zmuszane są przez żonę <...> do chodzenia do kościoła... jak tak można!? ocena za uczęszczanie na msze?! parodia:confused:
@ Sympatyk rodziców
dnia 02.12.2007, 12:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
P. jest powszechnie znany jako człowiek, który wraz ze świta rządzi w Jaśle nie licząc sie z nikim. Czy on ma jakichś zwierzchników? Czy oni wiedzą , że zniechęca ludzi do Kościola? W Piśmie Św. pisze: ''Po uczynkach ich poznacie''. Boże chroń nas przed takimi księżmi.
@ t.k.
dnia 02.12.2007, 12:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
to co piszecie jest nie konca prawda . nie zarznal szkoly w Rostokach, nie pobil zadnego dziecka ,moze kiepsko gra na organch i.t.d. ,ale jako czlowiek wcale nie jest taki zly. Dyrektorem tez nie powinien byc jesli konkurs ustawiono. jedno jest pewne, ze pojawilo sie sporo klamstw na ten temat.Na dyrektora sie nie nadaje N APEWNO NIE WOLNO OCZERNIAC W TEN SPOSOB ...... WSTYD...
@ Absolwent1
dnia 02.12.2007, 12:55. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
http://forum.jaslo4u.pl/viewtopic.php?t=1333
Zapraszam na forum, trwa tam goraca dyskusja dotyczaca sobniowskiego Zespolu Szkol nr 5, czyli dawnej "ósemki"
@ malkontent
dnia 02.12.2007, 13:24. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Brawo Sobniów !!! Gamrat jest z Wami ! Udowodnijcie Rudej Pani i jej mocodawcom ze z opinią ludzi należy się liczyć. Nie pozwólcie aby Jasło stało się pośmiewiskiem niedługo już całej Polski. Kurowska jako Burmistrz to porażka. Ale ktoś na nią głosował, a wielu ostrzegało tylko nikt nie chciał słuchać. Pewnie wielu dzisiaj protestujących dostarczyło głosów tej Pani, podobnie jak w Gamracie. Ale opłakane skutki jej panowania dopiero nadchodzą. Oby ta nauczka wyleczyła nasze lokalne społeczeństwo z głosowania na populistycznych nieudaczników.
@ parafianin
dnia 02.12.2007, 13:44. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ja myśle że masz proboszcz za dużo wtrąca sie w sprawy które go nie powinny dotyczyć a mamy okzję przekonać sie o tym na tzw.kazaniu na każdym pojawia się polityka pieniądze itp.a tak naprawdę każdy przychodzi do kościoła karmić się słowem Bożym i nie słuchać o polityce i przemyśleniach wielkiego doktora z sobniowa jedynie nasi księża wikarzy mówią z sensem .a wybór nowego dyrektora piękosia to definitywna ingerencja księdza. abo co może zrobić dyrektor który doprowadził do zamknięcia szkoły w Roztokach? to rodzice powinni decydować co jest dobre dla swoich dzieci i nie pani burmustrz która obraca kota do góry ogonem.JESTEM ZA POZOSTAWIENIEM STAREGO DYREKTORA I PROSZĘ WAS O WSPARCIE NA TYM FORUM
@ harry z tybetu
dnia 02.12.2007, 13:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Zapraszam do zapoznania się i wypowiedzenia na forum
http://forum.jaslo4u.pl/viewtopic.php?t=1333
@ Wydro jest ok
dnia 02.12.2007, 13:57. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Nim poszedł do Sobniowa był dyrektorem mojej podstawówki (SP2 Osobnica). Zrobił tam porządek po "komunistycznych" rządach byłej dyrektorki (niejakiej pani G.)
@ Do organisty
dnia 02.12.2007, 14:00. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jestes chlopie bez kultury i wstydu.Ty na taki stolek???, nie nadajesz sie ani na organiste,buczysz na tych organach jakby krowy beczaly.Z Roztok mieli cie wywiesc na taczkach to zwiales,kup sobie chlopie stado baranow i pas.Zrezygnuj takze z organisty boi cie nie mozemy sluchac ,pokazal ci organista z malego kosciolka jak sie gra,ale tys jest beztalenciem.
@ Jaślanka!
dnia 02.12.2007, 14:30. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Naprawdę to wszystko jest takie żałosne jak żałosne jest tłumaczenie paniK. Pwołuje ona miernoty na wszystkie dyrektorskie stanowiska (min jak wspomniano wyżej JDK) I wszystko to niby w imię prawa i dla dobra miasta. Jakiego, chyba Krosna!!!
@ Ale jaja
dnia 02.12.2007, 14:31. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Nieudaczny organista,chce zostac dyrektorem- no popatrzcie,najwiekszy gbur w okolicy,co on moze dzieci nauczyc??Niech sie opamieta.
@ wacek
dnia 02.12.2007, 14:47. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
O co chodzi kochani jaslanie? Sami przecież w wyborach samorządowych wybraliscie burmistrza,radnych. na jakich zasłużyliscie.Poprzednia władza była zła,teraz macie dobrą.Ona robi to co powinna.Daje Wam prawo do krytyki,ale nie decyzji.A czego się spodziewaliscie po wyborach? Przecież wybrani to ludzie na przyuczeniu do pelnienia funkcji samorzadowych albo o wybujałych ambicjach osobistych.Proszę pokazać mi przyklady,ze sie mylę...A konkurs? Jaki by nie był zawsze będzie to samo.Twarz nie ma znaczenia.Jedno w tym temacie jest pozytywne-połączenie szkół,zmniejszenie wielkosci bezmyslnie wydawanych pieniędzy przez UM.wg zasady widzi mi się.Gratuluję Pani Burmistrz!!!
@ banda w jasle
dnia 02.12.2007, 15:38. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
co za banda rzadzi jaslem z gory ustaone kto zostanie dyrektorem a pani burmistrz jeszcze smie sie wypowiadac przed kamerami ze zostal ogloszony konkurs. Co za babsko rzadzi jaslem nie dosc ze malo potrafi to jeszcze jest chyba najgorzej ubranym burmistrzem jasla garsonki z tanich sklepow i te tandetne tanie bluzeczki.
@ Absolwent1
dnia 02.12.2007, 15:46. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
http://forum.jaslo4u.pl/viewtopic.php?t=1333
To jest link do forum dyskusyjnego nt. osemki
@ Chłopski rozum
dnia 02.12.2007, 16:09. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Ha, ha , ha - a ostrzegałem:lol::lol::lol:
@ swoosh'ny
dnia 02.12.2007, 16:20. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Ludzie, jaki problem? Zbierać podpisy i robić referendum.
@ Obcy
dnia 02.12.2007, 16:24. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
Mieszkańcy bierzcie sprawę w swoje ręce , ja przywiozę WAM taczkę by tą Maryję , wywieść na wysypisko , do Tarnowa , hej??? .
@ lala
dnia 02.12.2007, 16:26. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To co dzieje się w Sobniowie to jest kompromitacja PIS. My chcemy normalnosci, chcemy uczciwych ludzi takich jak Pan Wydro. Opamiętajcie sie zanim was wywiozą na taczkach
@ JA
dnia 02.12.2007, 16:27. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Niech sie P. lepiej zajmie parafia a nie wpierda** sie w nie swoje sprawy. najlepszym rozwiazaniem bedzie: Piekny Maryjan w bieszczady, Kurowska na Sybir.:):):lol::lol:
@ Apel!!
dnia 02.12.2007, 16:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Rodzice, mieszkańcy Sobniowa i okolic nie dajmy się PISowskiej władzy. Walczmy o dobro dla naszych dzieci!!!
@ mieszkaniec
dnia 02.12.2007, 16:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
toruń ma ojca rydzyka a jasło ojca dyrektora mariana
@ My
dnia 02.12.2007, 17:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
W tym wszystkim jedno jest dobre zjednoczyliśmy się i chyba w tym właśnie jest nasza siła i jeśłi tak dalej będziemy trzymać to może jest jeszcze wyjście z tej sytuacji bez zaogniania jej. teraz ruch należy do nowego dyrektora szkoły bo trudno tu mówić żeby ta osoba miała jakiś honor. Wiedział doskonale że rodzice i społeczność lokalna nie chciała go jako dyrektora ósemki a jednak zdecydował się kandydować ma jednak jeszcze szanse i o jedno proszę niech choć raz podejmię tę decyzję sam bez zasięgania opini u "najwyższego".
@ Jasło
dnia 02.12.2007, 18:22. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
P. i jego machlojki powinni jakiś film o tym nakręcić..:/
@ Marian
dnia 02.12.2007, 18:32. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Zapytajcie z jakiej obcji politycznej wywodzi się nowy dyrektor. To da wam odpowiedż na pytanie czy konkurs był normalnie przeprowadziny.
W pełni popieram stanowisko rodziców.
@ Referendum
dnia 02.12.2007, 18:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
W tej kwestii nie ma co sobie szarpac nerwow,oby bylo sprawiedliwie -przeprowadzic referendum kto za a kto przeciw i bedzie okej.
@ mieszkaniec
dnia 02.12.2007, 18:50. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
niech lepiej manek zatrudni organiste na dyrektora swojej kancelarji bo jakjest ksiądz potrzebny to łaskawców nigdy niema a księdza do ostatniej posługi trzeba z innej parafi przywozić a tak dyrektor będzie umawiał dusze na spotkanie a jego katechetka dostanie notarialne up. do namaszczenia
@ XYZ
dnia 02.12.2007, 19:01. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
MAŁY JASIELSKI RYDZYK-ant.
@ zwolennik prawdy
dnia 02.12.2007, 19:05. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
poproscie p.Zajac ona bardzo dobrze zna proboszcza Putyre to wam pomoze!!!!!:lol::lol::lol::p:p:p:bigeek::bigeek::bigeek:
@ jaslanin
dnia 02.12.2007, 19:18. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
jak sposrod prawie 40 tysiecy mieszkancow miasta nie ma czlowieka godnego pelnic obowiazki burmistrza to sie wybiera jakiegos ........z wiochy a potem placz i lament moze w przyszlych wyborach o tym pomyslicie nim zaglosujecie na talkie Cuś z pipidowki i chyba czs juz skonczyc z takimi ludzmi jak rzonce zajace putyra kurowska pawlus icala reszta oszolomow wiec czas do myslenia nadejdzie niedlugo i ludzie ci w pszyszlosci nie powinni zaistniec na mapie politycznej naszego miasta .MLODZI LUDZIE W WAS SILA w kraju juz kaczki nie kwacza TERAZ CZAS NA NASZE miasto:yes::yes::yes::yes::yes::yes:
@ Duży
dnia 02.12.2007, 19:23. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Nasz jasielski Ojciec Dyrektor P. chyba nigdy się nie opamięta.On jest najwiekszym kadrowcem w Jaśle, więc nie ma co się dziwić, że ustawia sobie na stanowiska kogo chce, i gdzie chce.Najlepszym sposobem na przerwanie tego procederu to zakończenie jego kadencjii w Jaśle i umieszczenie go w jakiejś małej dziurze np. w Bieszczadach w jakiejś pustelni ale do końca zycia.
@ Rodzic
dnia 02.12.2007, 19:26. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
przygotujcie taczki dla Mariana i Kuropatwy niech ich wywiozą na koniec świata i jeszcze dalej.
@ Powiedzmy DOŚĆ
dnia 02.12.2007, 19:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Powiedzmy dość Marianowskiej dyktaturze, powiedzmy dość katechetce powiedzmy dość organiscie i jego tyranii i braku wiedzy, powiedzmy dość PISowi i powiedzmy dość wtrącania się Koscioła do innych spraw
@ LOL
dnia 02.12.2007, 19:43. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Nie maja o co prosestować czy co ? Ale problem oddzielic szkoły albo zmienić DyReKtOrA !
@ jaslanin
dnia 02.12.2007, 20:01. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
a dlaczego pani K........... nieprzyznała tych pieniędzy np na fundacje wośp tylko dla KS. PUTYRY


URZĄD MIASTA w JAŚLE
38-200 jasło, uJ. Rynek 12
tel. (0-13144 86 311, fax (0-13144 62976
NIP 685·21-38-123 REGON 000524660
Jasło, dn. 2007-11-26
SS.8] 12-27/07
INFORMACJA
w sprawie rozstrzygnięcia konkursu z zakresu pomocy społecznej na zadaniu dotyczącym pomocy rzeczowej w postaci paczek mikołajkowych (z żywnością lub odzieżą) dla rodzin i osób ubogich z terenu miasta Jasła, dofinansowanego z budżetu miasta Jasła w 2007r.
Burmistrz Miasta Jasła informuje, że w wyniku rozstrzygnięcia konkursu przyznano dotację w wysokości 14.000,00 zł dla Caritas Diecezji Rzeszowskiej Okręg Jasło z siedzibą w Jaśle, ul. Za Bursą lA.
Szczegółowe warunki i termin realizacji zadań oraz przyznawania dotacji określone zostaną w umowie o realizację zadania.
Informacja podlega wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Jaśle oraz na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip-podkarpacie.pl/jasło ).
@ sumienie
dnia 02.12.2007, 20:19. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
jak taki czlowiek jak pan P. moze pelnic funkcje dyrektora po calym tym zamieszaniu ja sam jako czlowiek sam bym zrezygnowal z funkcji dla dobra rodzicow i dzieci ale ten pan nie rozumie ludzkich glosow on zna tylko nutki i to takie jakimi mu zagraja i tacy ludzie maja wychowywac nasze dzieci skad ten czlowiek jest jak ktos wie napiszcie to sie cos o nim dowiemy i zramy mu muzyczke krtora moze pojmie jak mieni sie organista panie P. jak panu nie wstyd jaki pan ma honor ja po takim obciachu wsadzilbym leb w organy i sluchal niskich tonow a potem spodnie za pas i spiprzalbym gdzie pieprz rosnie
@ okupacja pisowska 2007
dnia 02.12.2007, 20:27. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
B)B)B)B)lekcje jak za okupacji nauczanie w domach po 10 osob a dyrcio organista niech siedzi w szkole i gra dla wladzy swieckiej i koscielnej i echo niech niesie ta melodie po pustych salach gdzie duch putyry i kurowskiej odbija sie i ulatuje w nicosc tego swiata
@ jaślanin 2
dnia 02.12.2007, 20:48. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Było kandydatów na burmistrza wielu - ale Państwo woleliście zagłosować na panią Kurowską - a tak naprawdę na PIS. To teraz do kogo te żale ? chcieliście to macie ! :lol:
Przez 2 lata już się ludzie przekonali co do rządów PISu - i wychodzi na to, ze na górze w W/w czy na dole w Jaśle - jest tak samo.
Różnica jest taka, że tam się już skończyło - a w Jaśle jeszcze będzie ........ dopóki - dopóty nie przestaniecie dalej robić z siebie baranów...........
@ aaa
dnia 02.12.2007, 20:53. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Pracowałem w Roztokach i to co się wyrabia wobec Pana Jerzego przypomina mi polowanie na czarownice. Jedno mogę powiedzieć, Pan Jerzy był jednym z niewielu normalnych, uczciwych dyrektorów, który rozumiał pracownika a szkoła w Roztokach nie została wcale "zarżnięta". Zwolnił się na własną prośbę tylko dlatego żeby inna osobą mogła pracować. Proszę podać mi podobny przykład uczciwości. Każdy z nas myślałby o sobie w takiej sytuacji a nie o innych.
@ gdzie jesteś PiSmanie?
dnia 02.12.2007, 20:56. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Tchórz z ciebie i tyle:lol:
@ normalny
dnia 02.12.2007, 21:00. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To są właśnie metody PiS. Warto przyjrzeć się konkursom na dyrektorów szkół średnich bo tam też były machloje.PiS to dno:yes:
@ Kasia i M.
dnia 02.12.2007, 21:14. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Zadzwonili do nas znajomi żeby zobaczyć film z Sobniowa w kablówce. Nie mieliśmy wcześniej ustawionej tej nowej tvj. Bo na tej krośnieńskiej to niewiele jest ciekawego, a tą starą jasielską to już nieoglądamy. Byliśmy dosłownie przerażeni. Czy Jasłu potrzebne są takie przykre historie? Czy reakcji ludzi nie można przewidzieć? Po co to wszystko. Teraz jedni drugim szarpią nerwy a kto przewidzi finał? Pytania te kierujemy i do władz jak i do mieszkańców. Czy Jaslo nie może być normalnym miastem? Muszą o nas wszyscy wiedzieć że się tylko umiemy kłócić i prawie bić. Czy jest jakieś rozwiązanie dla nas, czy musi się coś wydarzyć żeby się opamiętać. Nie chcemy wskazywać winnych tylko apelujemy do zdrowego rozsądku wszystkich stron. Swoją drogą takie filmy niech otworzą nam oczy i niech Jasło czym prędzej znormalnieje bo takie tutaj duszno.
@ Sąsiad z innej parafii
dnia 02.12.2007, 21:34. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Już pora aby doceniać na stanowiskach ludzi szlachetnych i mądrych. Na przykładzie Sobniowa widzimy że społeczeństwo się obudziło ze snu ''nie partia, ale człowiek''.Jestem za Panem Wydro.:yes:
@ rrrrr
dnia 02.12.2007, 21:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jedno wiedzmy coś o czym mówił ś.p J.Paweł II, że w młodych jest przyszłość!!! Pamiętajmy o tym w następnych wyborach!!!!!!
@ Sobniów
dnia 02.12.2007, 21:50. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Reportaż w TVJ trochę rozczarowuje. Trudno powiedzieć, że był tendencyjny, ale jest mocno niekompletny. Spotkanie trwało 3 godz.
@ do aaa...
dnia 02.12.2007, 22:04. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Do aaa...
Skoro tak bardzo zapewniasz nas o tym jakim uczciwym człowiekiem jest nowo powołany dyrektor , to mam nadzieje , ze nam to udowodni .
Jeżeli był tak uprzejmy , że zwolnił miejsce pracy koleżance , to chyba tym bardziej nie będzie upierał się przy tym stanowisku , wiedząc , że NIKT go tam nie chce...
P . Piękoś całe lokalne społeczeństwo chce , żeby Pan zrezygnował !!!
Nie oddawał się do dyspozycji P. Burmistrz , tylko sam zrezygnował !!!
Ja może czekam na cud... ale mimo wszystko wierze , że ten człowiek ma choć odrobine godności .
@ SYLVEK
dnia 02.12.2007, 22:05. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jako niezalezny obserwator tego FORUM stwierdzam ze ,glosy POtworow sa dominujace. Proponuje nie tylko usunac PIS od wladzy lokalnej i poprosic WiceprezydentaPAWLAKA- od razu o przekazanie jasielskiej rafinerii Rosji i to jeszcze w tym roku PZPR KOMUNA smierdzi z Jasla na cala PolskeJuz niedlugo bedziecie mieli normalny globalny kolchoz.Ks Putyre zastapic Biskupem Pieronkiem a zwierzchnia wladze nad kosciolem powolac z Moskwy. Taki zrobili wizerunek jaslanie "Ci prawdziwi" jaslanie swojemu miastu.
@ PiS-man
dnia 02.12.2007, 22:35. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
O co Wam do cholery chodzi? :D Był konkurs? Był! :D Była komisja konkursowa? Była! :D Wygrał kandydat, który zdaniem KOMISJI KONKURSOWEJ był najlepszy! :D I do kogo macie pretensje? :D Jeżeli macie dowody na konkursowy "przekręt" proszę to zgłosić do prokuratury, a nie wywnętrzać się na anonimowych forach internetowych :D Skończyłem wykład - nie musicie mi bić braw :D
@ DO AAA
dnia 02.12.2007, 23:51. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Wielki obronco pana P skoro byl taki dobry to dlaczego wylecial z Rostok z wielkim szumem opamietaj sie co piszesz A TAK OGULNIE TO MY NIE CHCEMY ZADNEGO KLAWIKORDA NA DYREKTORA BO MY MAMY SWOJEGO CZYLI SUPER PANA ANTONIEGO ON MA WYGLAD NA TO STANOWISKO NIE TO CO TEN PODRZEDNY GRAJEK ON MA SWOJE CYMBALY TO NIECH ICH PILNUJE A JAK SIE MU MARZY STOLEK TO JA PROPONUJE ZEBY ZASIAD NA KUCHENNYM BO INNY MU SIE NIE NALEZY:):):):):):):):):)
@ milka*-*
dnia 03.12.2007, 00:04. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
rób ta co chce ta :p:p:p
@ do aaa od człowieka z innego osiedla
dnia 03.12.2007, 00:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To wg Pana czy Pani Dyrektor ma być dobry tylko dla pracowników. Skoro był taki dobry i tak dobrze rządził ot z litości odszedł dla kogo skoro tutaj dla jego osoby nie wybiera komisja pod Przewodnictwem Pani Burmistrz człowieka szanowanego i znanego społeczności, nauczycielo, pracownikom. Dlaczego skoro taki dobry nie rozrywają go do szkół okolicznych. Pana( Pani) komentarz jest po prostu śmieszny- chyba,że pisał to o sobie nowy skromny Dyrektor!!!!
@ kibic
dnia 03.12.2007, 03:34. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
posluchajcie drodzy jaslanie
Nie mieszajcie PISu do waszych jasielskich spraw
Nigdy Kurowska,Putyra,Zajac, Pawlus, rzonca nic wspolnego z PISem nie mieli.
Sa oni tylko banda miejscowych cadykow ktorzy zawsze podpinaja sie tam gdzie trzeba, aby byc na wierzchu. Najpierw Solidarnosc, potem ZCHN, nastepnie AWS, potem jasielskie przymierze prawicy, nastepnie PIS a teraz co, zapewne PO, bo jest na fali
Ni robcie krzywdy Kaczynskim dopisujac im wymienione wyzej osoby

A w sumie dobrze wam tak jaslanie, po co glosowaliscie na jakas tyran Babe z Dabrowki. Kurowska jeszcze wam da popalic
@ do kibica
dnia 03.12.2007, 03:34. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
masz chlopie 100 % racji
@ kibic
dnia 03.12.2007, 03:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
a jeszcze jednego wam jaslanie gratuluje
super inteligentnego,
super madrego
super umiejacego sie ustawic
super lizidupe
super radnego
Dyzia
@ robol
dnia 03.12.2007, 08:47. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ktoś pisał wczesniej o tzw. telewizjach jasielskich no to nie wiem czy widzieliscie wczoraj rano koszmar nazywany telewizją . Jak tej kablówki nie wstyd kto tam jest prezesem ? Panienka z okienka na koniec wygłupia się bezczelnie >> modliła się z wami ((x) z radia ..... a wcześniej tez były nie gorsze ich numery cały program . TO SĄ NIEPRZYZWOITE KPINY Z MIESZKAŃCÓW JASŁA. Wywalić z tąd to dziadostwo na zbity łeb ! A propo czy nie można by sprowadzić do Jasła innej normalniejszej kablówki, a to betonowe towarzystwo przepędzić np za wschodnią granicę. Betonowe! bo można do nich dzwonić i pisać i jak grochem o ścianę. Słyszy się też plotki o sumach które ponoć dostaje z jasła krośnieński obiektyw - telewizja a kasy w mieście tak malutko Jeśli ktoś wie coś o tym niech napisze. Sprawa wielce ciekawa. A co sie tyczy tej nowej jasielskiej to jeszcze zobaczymy - oby. Brawo tivi rzeszów macie tu jeszcze tyle do roboty :yes:
@ Włodzimierz Lenin
dnia 03.12.2007, 08:55. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jaślanin zastanów się co piszesz czlowieku chory z nienawiści i co wiochą nazywasz.OD ILU POKOLEń TWOJA RODZINA MIESZKA W JAśLE WIEśNIAKU ? Nie ma zgody aby Dąbrówkę PRZYRóWNYWAć do pipidówki, bo za 2 lata to nie będziemy w Jaśle burmistrza tylko SOŁTYSA wybierać.:lol::lol::lol::lol::lol:
W demokracji ludowej nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy!
Towarzysze i towarzyszki z Sobniowa popieram wasz słuszny protest. Organizujcie Rady Robotnicze i Żołnierskie- Niech Partia będzie z Wami!
@ TROJCA burmistrz proboszcz organista a g
dnia 03.12.2007, 09:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
co tu sie dzieje????!!!!! mieszkancy nie poddawajcie sie!!!!! zalatwcie ta sprawe tak jak nalezy.... zrobcie z tym porzadek. dyrektor ma zostac ten sam co byl, proboszcza zmiencie a pozniej wezcie sie za pania burmistrzowa tez trzeba ja wywalic z tego stanowiska bo do niczego sie nie nadaje... a organista brak slow on dyrektorem szkoly??????????? jak sie teraz poddacie to oznacza za ta TROJCA RYDZYKOWSKA rzadzi wami a tego chyba nie chcecie. jestesmy z wami!!!!!!!! nie poddawajcie sie bo to najgorsz co mozecie teraz zrobic!!! zadbajcie o swoje dzieci!!!!
@ Hmm....
dnia 03.12.2007, 10:04. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
A ja Wam proponuję pewien sposób pokazania Jej Mościnie Burmistrz co o niej wszyscy myślą.
Mam nadzieję , że jak co roku w Sylwestra będzie na Rynku impreza i pokaz sztucznych ogni. Zwyczajowo życzenia składają Czcigodne Władze. Jeśli pojawi się Burmistrzyni (a powinna), to wszyscy zebrani powinni ją bardzo grzecznie WYGWIZDAĆ!!! Albo tak jak to już w Sejmie bywało, brawami nie pozwolić dojść do głosu. Taka jest moja propozycja. Rozważcie ją forumowicze....
@ pppppp
dnia 03.12.2007, 10:10. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
jak to jest ze organista zostal dyrektorem szkoly??? a moze bedzie uczyc dzieci grac na organach??? ale jak skoro on sam nie umie grac i bierze sie za rzadzenie?? a wybory wyborami z tym tez zrobcie porzadek. w mojej parafi jakby proboszcz tak rzadzill to juz by go dawno tam nie bylo.mieszkancy trzymajcie sie razem a wierze ze uda wam sie to czego tak bardzo pragniecie!!!!! zaczeliscie wojne to ja skonczcie.was jest wiecej a ich tylko trojka burmistrz proboszcz i smieszny organista.
trzymam kciuki
@ xyz/2
dnia 03.12.2007, 10:13. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Ogladałem relacje z zebrania w TV Jasło. Nie znam ani Pana P. ani Pana W.
Dobrze ze relacja była bez montażu mozna było sie przekonąć o złości i nie nawiści jaka panuje w ludziach.Krzyki o wrzaski tylko tyle mozna powiedzieć o tym zebraniu .Odnisłem wrażenie ze " racja jest po naszej stronie " nasza racja i tylko nasza racja jest najważniejsza" Ludzie dla czego nie dopuszczaliście do głosu Pani Burmistrz ,każdy ma mieć prawo do swojego zdania a Wy - krzyki hałas i nic niecej
pani burmistrz nie mogła powiedzieć ani słowa . Odnisłem wrażenie ze mieszkańcy sobniwa są chorzy z nie nawiści do ludzi ktorzy maja inne zdanie niż Oni.
A wracając do problemu to Pan P powinien zrezygnować gdyż w takiej atmosferze nic nie zrobi dla szkoły czy osiedla .
@ Jeszcze wierzący
dnia 03.12.2007, 10:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Nalezy zebrać na rynku kuroskom, putre, zajaca,żonce (KPZR) weychłostać po gołych zadach i przepędzic. Przy okazji służacych radnych PISIORÓW. Nie chcemy ciemnoty. Boże pomóż Jasłu w potrzebie, bo tu jest Sodoma i Gomora.
@ do: aaa
dnia 03.12.2007, 10:48. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Panie Jerzy! Mówił Pan to już w TVP3 więc nie wiem po co się powtarzać. Dla równowagi teraz przez Pana został zwolnony p. Wydro więc bilans "szlachetności" mamy na zero. W całym tym konflikcie nie jest Pan tu postacią pierwszoplanową, a jedynie ofiarą i przez to mi Pana żal, że został Pan w to wmanewrowany. No cóż można się było nie zgodzić. Życzę Panu takiego pomysłu który pozwoli na honorowe rozwiązanie przynajmniej dla Pana tej niewygodnej sytuacji- reszta niech sie zagryza. No przecież trzeba tu jakoś żyć
@ XYZ!!!
dnia 03.12.2007, 10:58. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
DO WSZYSTKICH! Poczekajmy chwilę z tymi komentarzami może wszystko się wyjaśni, był wekend władze nie podejmowały decyzji, ani zainteresowani, a teraz zaczynacie się opluwać,,chyba nie oto nam chodziło!
@ harry z tybetu
dnia 03.12.2007, 11:46. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do xyz/2 oglądałeś relację bez montarzu? Przecież trwało to tylko godzinę w TV Jasło a całe spotkanie trwało 3 godziny.Kompletnie nie jest tak jak piszesz. Na tym spotkaniu Ruda Pani potwierdziła to, że nic nie może i że nic nie chce zrobić dla mieszkańców Sobniowa, gdzie miała największe poparcie w wyborach. Przyłapano ją kilka razy na kłamstwie... co chwilę zadawała pytanie do zebranych " Ale proszę państwa - co ja mam zrobić?" Po to jest burmistrzem żeby wiedziała co zrobić. Mam prośbę - nie oceniajcie mieszkańców Sobniowa po krótkich emisjach w TV. Łatwo jest wyzywać kogoś ("mieszkańcy Sobniowa są chorzy......"). Byłbyś chłopcze na zebraniu - inaczej byś tutaj się wypowiadał
@ `maca,DO ORGANISTY
dnia 03.12.2007, 11:55. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Człowieku jeżeli masz jeszcze resztli honoru,to po przeczytaniu większości komentarzy,pwinieneś zrezygnować natychmiast.
@ do xyz/2
dnia 03.12.2007, 12:15. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jak nie byłeś na zebraniu to trudno o obiektywną opinie... TVJ pokazało godzinną relacje , a zebranie trwało 3 godz... te 2 godz . , które nie widziałeś to być może czas P. Burmistrz na odpowiedź... która po prostu nie odpowiadała , zwlekała, kręciła ... Poczytajcie trochę w internecie o konkursach na dyrektorów... wszędzie piszą , że to zwykła farsa i kpiny z demokracji , zwycięzca znany jest od samego początku . A ludzie w SObniowie nie są chorzy z nienawiści jak piszesz w swoim poście , tylko po prostu mają dość .. miarka się przebrała... byli posłuszni temu co słyszeli na kazaniach , głosowali na tych , których nazwiska spadały z ambony , ale tym razem ks. P zwyczajnie przesadził... i pewnie zdaje sobie sprawe z tego , że ten "ruch" sporo go będzie kosztował... koniec z dyktaturą w parafii Jasło- Sobniów !!!
@ mariusz zawisza
dnia 03.12.2007, 12:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
zaprawdę powiadam wam zrubcie zakaz zwalniania ludzi z pracy
@ ttt
dnia 03.12.2007, 13:15. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
nie chcemy żadnych zmian . Pan Wydro jest w porządku i tylko jego chcemy jako dyrektora. Niech proboszcz się lepiej nie miesza w nie swoje sprawy, niech się zajmie lepiej kosciłem.i niech wreszcie przestanie wygłaszać durnowate kazania o polityce bo aż głowa boli. a organista niech spada . żępoli w kosciele i to wystarczy. nie chcemy takiego imbecyla jako dyrektora. nie dopuśćmy do tego zeby P. został dyr. nie poddamy się :<śmierć>najlepiej zeby proboszcz zrezygnował ze swojej kadencji jako proboszcz i został ktos inny proboszczem. takiego proboszcza nie chcemy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ Ani PIS ani PO
dnia 03.12.2007, 13:59. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To nie jest sprawa przynaleznosci bo w zadnej partii nie ma idealow,ale dziwi mnie bardzo ten oto czlowiek,ktory w jednym miejscu sie tak bardzo lituje nad swoja kolezanka niby ,a jakie mial plany isc na bezrobotne,juz dawno planowal podciac nogi p,Wydro(bardzo dobremu czlowiekowi)Mam dla niego propozycje,by jak najszybciej przeszedl na bezrobotne,takze by zrezygnowal z organisty,bo niema ani sluchu ani talentu.
@ anonim
dnia 03.12.2007, 14:06. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ludzie co wy za pierdoły piszecie nie znacie czlowieka tylko macie jakiej urojenia uderzyl ucznia jaja sobie robicie nie macie co robic,piszecie calkiem inne fakty które miały miejsce i co nie ktorzy to nawet nie wiedza w jakiej szkole uczyl tylko pierdoly piszą a to ze jest organista to nie ma nic do rzeczy uważam ze byly dyrektor nie umie sie pogodzic z przegraną i stąd ta cała afera
@ Do XYZ
dnia 03.12.2007, 14:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Nic się nie wyjaśni. Pamiętaj, że głupi będzie stawiał na jeszcze głupszych. I to jest całe nieszczęście dla Jasła. Niestety w Jaśle nie ma miejsca dla mądrych, oddanych miastu ludzi, a to przez tą klikę parafialno- pisowską. Jedyna nadzieja na dzień dzisiejszy to radni, ktorzy mogą wiele, a na których ciąży również obowiązek rzetelnej i uczciwej pracy na rzecz miasta, co nie tak dawno ślubowali. Tak Im dopomóż Bóg w nawróceniu zagubionych.
@ Opamietania
dnia 03.12.2007, 14:39. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Czytajac te wszystkie wypowiedzi,stwierdzic mozna wielka zlosliwosc.Co do organisty podzielam zdanie,ze powinien sie wycofac.Natomiast co do proboszcza,to te wszystkie pomowienia nie maja sensu.Jest dobrym gospodarzem w parafii.i .Ma wyksztalcenie,doswiadczenie i nikomu nie chce zrobic krzywdy.Jego wskazowki wychowawcze sa bardzo trafne i pouczajace.Oby jak najdluzej byl w naszej parafii gospodarzem.
@ Do Tłumu
dnia 03.12.2007, 16:21. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Szanowni zacietrzewieni mieszkańcy osiedla niby Sobniowa wrzawa jaką robicie pokazuje Waszą inteligencję dlaczego na zebraniu pokazaliście tylko rację jedyną słuszną to jest rację pana W. dlaczego nie zaprosiliście drugiego zainteresowanego, tupaniem i gwizdami pokazaliście swoje prawdziwe oblicze odzegnujecie od czci i wiary waszego proboszcza i władze miasta czy prawda którą chcecie pokazać jest obiektywna i jedynie słuszna jak za nieboszczki partii czy aktorskie popisy pana dyrektora W. to jest wszystko i tak ma wygladać demokracja w Waszym wykonaniu troszkę wstyd mi za Was, a czy do szkoły którą utrzymujemy my jako mieszkańcy miasta Jasła uczęszczają tylko dzieci miejskie według mojej wiedzy ponad połowa dzieci jest z Wolicy i Lask to dlaczego my mamy łozyć na utrzymanie dzieci z zewnątrz państwo radni przyglądnijcie się temu i zadecydujcie gdzie mają przepływac pieniądze z naszych podatków
@ koliber
dnia 03.12.2007, 17:28. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
no i maryjan się nie pokazał
-on się nie ukazarze właśćwią drogę wam wskarze jest teraz czas na przyjscie pana czas na odejscie chama w kosciele jest popieranie pod ''dyktado'' ''dyrektora ''swpiwamy; nie chcemy piekosa i piekosiki dyrektora spelni sie nasza wola kosciel w jaśle nie brakue tam sie nie wybierzmy -bobrym pomyskem pospeszmy bedzie piekosia do pustych lawek granie to dyrektora granie od szkoly nie zastanie
@ ktos
dnia 03.12.2007, 17:48. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Panie P.niech pan pomyśli jakiw byłoby najlepsze wyjście z tej sytuacji,ale prosze teraz pomyśleć w samemu bez doradców bo to pan a nie oni będą tu miwszkali w tej spoleczności. :rol:Jak najlepiej wyjść i z honorem.:|
@ Konrad
dnia 03.12.2007, 17:50. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
-1
Według mnie P. powinien zrezygnowac ! Dla mnie bło by hanba i wstydem przyjac posade dyrektora po czyms takim ! Zupełny brak honoru ! I nie wierze w to zeby P. angazwal sie tak jak stary dyrektor w całe życie kulturalne i sortowe w sobniowie.. Bedzie organizowal pikniki, zawody, chodzil na mecz OKS'u "Sobniów" Jasło komentowac i wszystko za darmo ? gówno prawda! ! Powiem tyle : spie***** dziadu !:upset:
@ daleki
dnia 03.12.2007, 18:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Kiedy tam na Podkarpaciu zrozumiecie, że władza bliska proboszczom zawsze będzie miała Was w d.... i tylko plebanom będzie schlebiać. Za każdym możliwym razem, przed wyborami będzie Wam kadzić, że JESTEŚMY owieczkami bożymi, a po wyborach JESTEŚCIE baranami. I to się potwierdza. Mam nadzieje, że chociaż w mikro skali, w ponownych wyborach nie będziecie głosować na osoby pokroju obecnej burmistrz, ani na posła co z proboszczem w "zażyłych" stosunkach:lol:
@ cos
dnia 03.12.2007, 19:11. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
:upset: to niw fair:upset: tak nie moze być zeby zmienili dyrektora:upset::upset::sourgrapes::rip:
@ Rysiek
dnia 03.12.2007, 19:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Wszystkie organa wladzy powinny sie kierowac prawem a nastepnie dobrem mieszkancow. W Jasle mamy coraz wiecej dziwnych sytuacji. Wyglada na to ze nalezylo by zrobic szkolenie dla samorzadowcow dotyczace podstaw prawnych. Wiecej publicznie dyskutowac o ich pracy i smiac sie glosno z braku kompetencji i tym podobnych zalet.
@ XYZ!!!
dnia 03.12.2007, 20:20. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jestem z okolic Jasła więc nie miałem wpływu na wybór Burmistrza,szkoda że my rodzice dzieci z Gminy Jasło nie mamy wpływu na obsadę Dyrektora w Sobniowskiej szkole jak nam zrzucił (do tłumu)że miasto dokłada do naszych dzieci to miasto dostaje subwencje na naszą Szkołe a pieniądze przeznacza na inne sprawy.A co do poprzedniej wypowiedzi to niech się Radni tą sprawą zajmą niech w końcu służą dla tych od których wyszli
@ Nikki
dnia 03.12.2007, 21:23. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
Wymieńcie jeden konkurs w mieście czy w powiecie, w którym zwycięzca nie był znany jeszcze przed jego ogłoszeniem. Ja nie znam takiego.
@ odpowiedź " do tłumu"
dnia 03.12.2007, 23:24. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Mam prośbe , pomyśl czasem zanim coś napiszesz i pójdzie w świat... po pierwsze nikt nie zabronił P. Piękosiowi przyjść na zebranie , po drugie , jeżeli dzieci z gminy zostałyby zabrane ze szkoły , to i samej szkoły by nie było , bo i po co , dla tej garstki co została... zresztą dzieci z Wolicy i Łask chodzą także do innych jasielskich szkół i nikt im tego nie wypomina , przy obecnym niżu demograficznym niejedna szkoła będzie jeszcze "walczyć" o ucznia , zwłaszcza jeśli wejdzie ustawa , że za uczniami "idą " pieniądze... dlatego też , tak ważne jest , czy Dyrektor danej szkoły potrafi tak zarządzać i tak gospodarzyć , zeby rodzice chcieli do danej szkoły dziecko zapisać ... a do Sobniowa, do gimnazjum chodzą nawet dzieci z Roztok , czy Glinika ... jak myślicie ilu uczniów z tych wiosek przyjdzie tu do szkoły po zmianie dyrektora... ? pewnie żaden... :| z drugiej strony prosze pomyśleć ilu uczniów może szkołe opuścić , zwłaszcza tych , którzy teraz chodzą do klasy 6 ... czy gimnazjum w Sobniowie wtedy przetrwa... ? ilu nauczycieli straci godziny...?
@ Włodzimierz Lenin
dnia 04.12.2007, 08:14. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Co do utrzymania dzieci - subwencja oświatowa liczona jest wg ilosci dzieci i to Gmina Jaslo jest poszkodowana w związku z odpływem dzieci z Wolicy i Łask a nie gmina miejska Jasło. Poza tym W.Churchil powiedział że naród ma taka władze na jaka sobie zasłużył.
Towarzysze i towarzyszki Ja i PARTIA mówimy wprost: JASŁO ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ!
@ do XYZ
dnia 04.12.2007, 08:19. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Piszesz coś niegramatycznie i tak enigmatycznie że trudno zrozumieć ten bełkot
@ Trza
dnia 04.12.2007, 10:45. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Kopnąć tą babe porządnie w dupe !!!:upset::upset::upset::upset::upset::upset:
@ Koziorozec
dnia 04.12.2007, 11:46. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Co do nieobecności pana P. na zebraniu...Dlaczego nikt nie napisze ze był zaproszony tylko brakło mu odwagi aby spojzec ludziom w oczy... Ci co byli na spotkaniu dobrze wiedzą ze materiał jaki był puszczony w telwizji jest okrojony do granic mozliwości i pokazuje celowo wybrane urywki.Jezeli chodzi o brak wypowiedzi pani burmistrz to na kazde zadane przez rodziców pytania odpowiadała , ze ona nic nie moze i nic nie poradzi. To osoba która bez swoich prawników nie potrafi wymyślic nic konkretnego.
@ xyz/2
dnia 04.12.2007, 11:47. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Mi nie chodzi o te godziny które jat twierdzisz nie poazała telewizja kablowa.
Odniosłem takie wrażenie to tej godzinnej retramsmisji.To co pokazaliście przez ten czas emisji swoją kulture do dużo daje do myślenia .Przeciesz ten reportaż był wyświetlony BEZ MONTAŻU w TV i tu jest dużo do myślenia ,
Najprostrzym rozwiązniem jest robic szkołe społeczną czego tego nie chcecie ,
Będziecie płacić nauczycielą -bedziecie mieć wpływ na obsadę nauczycieli ,dyrektora.Co za problem ?
@ Święty Antoni
dnia 04.12.2007, 11:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Konkursy, to jedna wielka bzdura, skoro i tak decyduje jakiś wiejski proboszcz. Myślę, że to początek końca rządów i wpływów kacyków piso -parafialnych. Zegnamy Was Mario, Marianie i Stanisławie. Wam już dziękujemy!!!
@ ja
dnia 04.12.2007, 12:28. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
W Nowym Zmigrodzie też Dyrektorem jest organista szkołę doprowadza do dna
@ Anioł
dnia 04.12.2007, 12:40. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
Bezczelne, pyskate, kłamliwe, prymitywne babsko będzie się smażyć w piekle razem z proboszczem.
@ jan
dnia 04.12.2007, 14:40. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To co obserwujemy w Sobniowie odzwierciedla sytuację w naszym mieście arogancja władzy niekompetencja i takich przykładów można by mnożyć naprawdę stara się nasza jasielska władza oj namieszała w trakcie roku urzędowania. Zabijając w ludziach inicjatywę pozbywając się tych którzy potrafią coś zrobić otaczając się miernymi biernymi ale wiernymi. Czy naprawdę o to chodzi czy nasze zacne miasto musi być tak krzywdzone mało już wycioerpiało w sqwojej historii. A skoro zbliża się ropcznica kiedy królowa z Dąbrówki objeła władzę w naszym mieście to wymienię jej kilka sukcesów: wprowadzenie płatnych parkingów, zablokowanie budowy zakładu utylizacji, destrukcja urzędu (ztłamszenie w ludziach inicjatywy) i próba osadzenia swojego dyrektora w Sobniowie. oto nieliczne przykłady "pasma sukcesów" miłościwie nam panującejAż strach pomyśleć co będzie w następną rocznicę. Ta pani została wybrana równięż głosami mieszkańców Sobniowa wszak na tym ośiedlu wygrała. Na szczęście mieszkańcy tego osiedla przejrzeli na oczy i po raz kolejny pokazali że są w stanie się zorganizować wszwk Sobniów z tego słynoł stara prawda lepiej późno niż wcale. Może i inne ośiedla pójdą za przykładem Sobniowa. Zacni i Wielce Szanowni mieszkańcy grodu nad trzema rzekami wpatrzeni w Sobniów nie pozwólmy by nasze miasto ztaczało się pod rządami miłościwie nam panującej. Dzisiaj dyrektor z Sobniowa ciekawe kto następny . Ps trzymam kciuki za Dyrektora Antoniego Wydro i za całą społeczność Sobniowską. RADO MIASTA LARUM GRAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ do jan
dnia 04.12.2007, 15:10. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Gościu jak juz coś piszesz to kup sobie słownik ortograficzny
@ debiutant
dnia 04.12.2007, 15:43. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
no i MAryjan sie nie pokzal
On sie ukarze
Wlasciwa droge Wam pokaze.
Jest czas na przyjscie pana
I czas na odejscie "chama "
W kosciele jest popieranie
pod dyktando "dyrektora" spiewanie
Nie chcemy Piekoscia dyrektora
spelni sie nasza wola.
Kosciolow w Jasle nie brakuje
Tam sie wybierzmy
z dobrym pomyslem pospieszmy
Bedzie Piekosia do pustych lawek granie
to dyrektorem od grania i od szkoly nie zostanie.
:p:D
@ kafar
dnia 04.12.2007, 16:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
***** wiecie. jak moze decydowac o glosach p. jak glosowali goscie nawet z kuratorium rzesowskiego??!! pomyslcie troche ludzie, a nie *********** jak ********..... **** wiecie o p. i **** wiecie o w......
@ PiS-man
dnia 04.12.2007, 17:09. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Eeee... :D Po jakości dyskusji widać, że w tym Jaśle to mieszkają sami mieszczanie w pierwszym pokoleniu :D I jaki poziom dyskursu taki też poziom poezji zaangażowanej :D
@ Stos 2007
dnia 04.12.2007, 18:15. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Mam pytanie: czy jest już w necie reportaż z TV Jasło w wiadomej sprawie???
@ do anonima
dnia 04.12.2007, 18:23. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To nie dyrektor może sie pogodzic z przegrana (najprawdopodobniej ustawioną) tylko rodzice którzy poznali Pana Wydre z bardzo dobrej strony i nie chcą go stracic bo zrobił dla tej szkoły więcej niż jakikolwiek jego poprzednik. Czy dziwisz się im ??? Ja nie . Jeżeli znajdzie się osoba która robi za dużo dobrego zostaje usunieta :/ polskie realia
@ jghwuioqhbqerui_louise
dnia 04.12.2007, 18:26. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jeśli chodzi o konkursy na dyrektorów to wypadałoby się przyjżec temu,w jaki sposób p.J. została dyrektorem SP1? Czy nie jest ona przypadkiem siostrą p. Z.?
@ sluchacz
dnia 04.12.2007, 19:12. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ta baba powiedziala w sobniowie na spotkaniu ze nie czyta komentarzy w internecie za namowa i dorada pewnego znakomitego franciszkanina /czytaj gwardian/ pewnie babsko nie wie i nie zdaje sobie sprawy z potegi NETU jak scala i jednoczy ludzi w slusznej sprawie KACZORY juz doznali tego smaku teraz czas na ta babe i jej swite:upset::upset::upset::upset::upset:
@ odpowiedź do stos2007
dnia 04.12.2007, 21:58. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
http://www.tvkjaslo.pl/ oto link do reportażu
@ jaślak
dnia 05.12.2007, 03:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Do Pismana: W tym się z tobą zgadzam. Większość mieszkańców Jasła to mieszczanie w pierwszym pokoleniu. Własnie dlatego w Jaśle PiS ma tak liczny elektorat, znacznie liczniejszy niż w innych miastach podobnej wielkości. Bo jak mówi stare ppwiedzenie, chłop ze wsi wyjdzie, ale PiS, pardon wieć z chłopa nigdy!
@ A co z zona organisty?
dnia 05.12.2007, 08:10. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Podobniez zatrudniona jako katechetka,dzieki jakiejs tam zaocznej szkole teraz uczy matematyki-hej-czy niewidzicie,ze dzieci ja ucza???. ale ma poparcie,a teraz jeszcze by pasowal organista dyrektorem to by juz byla piekna klika .Organista niech sie najpierw nauczy grac i kultury,bo nawet dzien dobry powiedziec mu sie nie chce .Wogole nawet na zwyklego nauczyciela sie nie nadaje.O.
@ obserwator obiektywny
dnia 05.12.2007, 09:44. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Na ponad 100 komentarzy nie trafil sie jeden chocby-merytoryczny.Inwektywy pod adresem p. Kurowskiej i ks,dr.Putyry to jedyne co jest proponowane dla rozwiazania nabrzmialego problemu.Problemy sa dwa.Pierwszy to połączenie szkoły podstawowej ze szkołą poprzedzającą okres szkoły średniej.Drugi to osoba dyrektora.
Co do pierwszej decyzja jest słuszna,bo oszczędna,druga niezrozumiała.Skoro był konkurs i wygrał go "faworyt" jak twierdzą protestujący,to nalezy zapytać protestujących kim oni sa w majestacie prawa? Ano nikim! Strona mogacą sie ewentualnie odwoływać od niesprawiedliwego roztrzygniecia mogłby być dyrektor o którego przywrócenie na stolek protestujacy sie domagaja.Zauwazcie państwo,ze ów pan tego nie czyni.Zatem po sprawie.Pani burmistrz w żadnym razie nie moze uniewaznic konkursu bo 150 ludziom cos sie tam zachciało.W tym kraju jest prawo
Moze ,i złe,ale jest.Nalezy go przestrzegać,a protest schowac sobie do kieszeni.
Popieram decyzje p.Kurowskiej.Egzekwuje prawo!!! Wyborcy natomiast powinni to uszanować,a nie osmieszać i tak śmiesznego miasta po okolicy i kraju.
@ Jerzy
dnia 05.12.2007, 11:22. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jako mieszkaniec Jasła i wyborca obecnej burmistrz jestem zbulwersowany jej postawa na spotkaniu. Forma i treść wypowiedzi, a poza tym zacietrzewienie i brak jakiejkolwiek próby wyjścia naprzeciw oczekiwaniom ludzi i załagodzenia konfliktu dyskwalifikują Marię Kurowska jako burmistrza 40 tys. miasta. Wstydzę się za takiego przedstwiciela miasta. Ta pani zapomniała, że to ona jest dla ludzi, a nie odwrotnie.
@ Organista???
dnia 05.12.2007, 12:15. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jaki z niego organista,szkoda bylo pieniedzy na nowe organy,ktore tyle kosztowaly,jak takie samo buczenie jak na starych.Pokazal organista z malego kosciolka jak mozna pieknie grac nawet na starych.Kupiono nowe ale zadnej roznicy,Ani glosu,ani sluchu ani talentu.Jeszcze syna chcial wepchac ale to taki sam talent jak stary.Chlopie zwiewaj poki czas,ales sobie narobil wstydu.Chyba ze czekasz jak beda cie wiesc na taczkach.
@ ktoś
dnia 05.12.2007, 13:40. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
To, że tylko 150 osób przyszlo to nie znaczy, że tylko tyle osób jest przeciwko, z moich ustaleń wynika, że częśc po prostu nie mogła przyjść, a gro ludzi po prostu nie wiedziała o spotkaniu. Jak by przyszli wszyscy bylo by nas pewnie 3 razy wiecej a może i 4 razy. Jak widac z tego forum nie tylko my ale i dużo ludzi z centrum Jasła jest po naszej stronie.
@ Do obserwatora obiektywnego ...
dnia 05.12.2007, 14:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Wcale nie jesteś obiektywny , bo z tego co czytam nie znasz sprawy... P. Burmistrz miedzy innymi złamała klauzulę tajności konkursu , co zostało udowodnione na zebraniu ... choć dla mnie osobiście tajny przebieg konkursu to bzdura ... szkoła to placówka publiczna , a urzędników obowiązuje ustawa o dostępie do informacji , ale skoro P. Burmistrz wprowadziła tę klauzulę , to powinna ją zachować ... a tłumaczenie , że co innego sie mówi w rozmowie prywatnej , niż publicznie po prostu ją ośmieszyło ... ponadto zostało wystosowane pismo do przewodniczącego konkursy , czyli P. Burmistrz od rodziców , które nie zostało przedstawione pozostałym członkom komisji... dlaczego ??? Zastanawia mnie też fakt , czemu nie było dwuetapowego przebiegu konkursu... z doswiadczenia wiem , że pierwsze jest spotkanie członków komisji , gdzie się dowiadujemy kto kandyduje na dane stanowisko , przeglada dokumenty , ewentualnie sprzeciwia danemu kandydatowi , a dopiero po ok. 2 tygodniach sam konkurs , tego tu zabrakło... i znów pytanie ... dlaczego ??? Można by tak wymieniać i wymieniać... choć Ty i tak za chwilę mi zarzucisz , że nie napisałam nic merytorycznego... ale to Twój problem .
A wiesz co może zrobić te 150 osób ... podpowiem Ci... może zebrać 10 % podpisów uprawnionych do głosowania , a to naprawdę niewiele... i ogłosić lokalne referendum !!! Prawnie możemy to zrobić gdyż właśnie mija rocznica Jej panowania . Przy poprzednim głosowaniu na burmistrza , P Kurowska ledwie się "prześlizgnęła " , tym razem może mieć mniej szczęścia ! Kochani P. Burmistrz zapomniała , że władza zwierzchnia w RP należy do Narodu , to MY sprawujemy władze przez swoich przedstawicieli i My możemy tych nieudolnych przedstawicieli zmienić... W Jaśle chyba właśnie nadeszła na to pora !!!
@ debiutant
dnia 05.12.2007, 17:30. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
jak zaczeliśmy walkę o pozostawienie starego dyrektora wydry w szkole nr8
@ debiutant
dnia 05.12.2007, 17:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
jak zaczęliśmy walkę o pozostawienie Dyrektora Wydry to się nie poddajmy .Co dal1ej! Możebyśmy się wybrali na mszę Świętą do innych kościołów jasielskich ,a organista niech brzdęgoli na mandolinie do pustych ławek.Wtedy jak jest mądry facet zrozumie że, ludzie go nie chcą ,i zrezygnuje z funkcji organistyi dyrektora.coWy na to!
@ Do obserwatora...
dnia 05.12.2007, 18:06. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
... rzekomo obiektywnego : Po takim tekście, obraźliwym dla "150 ludzi, którym się coś zachciało", szkoda dyskutować, Należy Ci się jedno stwierdzenie, na pewno bliskie Ci, PiS-owskie, partyjne - SPIEPRZAJ DZIADU. Najlepiej do Dabrówki.
@ mieszkaniec
dnia 05.12.2007, 19:08. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Niech wszyscy w Sobniowie przypomną sobie na kogo głosowali w wyborach samorządowych, Podejrzewam że na panią K ponieważ obiecała im gimnazjum. O dyrektorze nie było mowy. Czego więc teraz chcecie, rządzić:lol: nie wiecie, kto w Sobniowie rządzi . Nic nie wskuracie. A na następne wybory głosujcie zgodnie z własnym sumieniem, a nie jak wam księżulo karzą ijeszcze coś przyobiecają.
@ Rysiek
dnia 05.12.2007, 22:15. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Czyzby redakcja nie zamieszczala moich opini a moze nie dochodza?
@ abc
dnia 05.12.2007, 22:31. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
www.tvkjaslo.pl
Tu oglądniesz w/g mnie najrzetelniej pokazane 30min z zebrania
@ Ankieta
dnia 05.12.2007, 23:54. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Prosze Państwa na stronce [ z boku] właśnie została założona ankieta , można się wypowiedzieć jak oceniamy dotychczasową prace Pani Burmistrz Marii Kurowskiej , ja już swoją opinie wyraziłam . Głosujcie !
I jeszcze raz powtórze , co pisałam we wcześniejszym poście ...

JAŚLANIE najwyższa pora na lokalne referendum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ Poruszony
dnia 06.12.2007, 11:11. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Ja też już wyraziłem swoją opinię.
@ sos
dnia 07.12.2007, 11:29. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
W nastepnych wyborach wybierzmy 'DYZIA':lol::lol:
@ sos
dnia 07.12.2007, 12:18. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Nalezy uniewazniac konkursy na dyrektora doputy dopuki nie wygra NASZ W
@ Nikki
dnia 07.12.2007, 18:12. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Czy ktoś z Was piszących wie, jaki jest skład komisji konkursowej? I czy mozna "ustawić" konkurs? Jak? O tym nikt nie powiedział. A to takie proste.
@ ela
dnia 08.12.2007, 00:35. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
znam Marysie i trochę się dziwię że dała się w to wszystko wciągnąć- Ona - Taka - Święta- nic z tego nie rozumiem
@ Nikki - można !
dnia 08.12.2007, 08:50. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Dziecinnie proste. Uchylę rąbka tajemnicy : Kurator oswiaty ma trzy głosy. Pytanie brzmi : Dlaczego kurator oświaty, p. K. - PiS, (lub główny pomagier - p. C., wicekurator, kandydat PiS na posła) przyslał na ten kornkurs swoich jako przedstawicieli ludzi nowo zatrudnionych (bez doswiadczenia, ale wdzięcznych i wiernych), którzy nigdy do tej pory nie byli w szkole w Sobniowie ? Ma przecież ludzi, którzy tę szkołę nadzorują na co dzień.
Znasz odpowiedź ?
Dodaj do tego reprezentację miasta, o której decyduje pani burmistrz i pana z Solidarności, który jakoś dziwnie często pielgrzymuje do pani k.
W takiej formule, gdy nie jest ważne co prezentuje kandydat, tylko skąd pochodzi to "konkurs" mógłby się ograniczyć do głosowania korespondencyjnego.
@ mysza
dnia 08.12.2007, 09:46. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Przeczytałam poraz kolejny wszystkie wypowiedzi i stwierdzam, że bardzo mało jest obrońcow "zwycięskiego" dyrektora. Może się jeszcze nie obudzili lub nie wiedzą o dyskusji.
To milczenie jest bardzo wymowne. Nie bójcie się, może najwyższy czas byśmy poznzli ukryte zalety tego pana. Może to my się "mylimy". Bo jedną "zaletę" już napewno poznaliśmy, brak godności (na jego miejscu dawno złożyłabym rezygnację, mimo poparcia osób wyżej postawionych).
@ Do Nikki
dnia 08.12.2007, 20:42. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Jak to dzisiaj wszystko wiecie, jak się ustawia konkursy napewno z własnego doświadczenia z czasów "panowania świętoszków" byłego starosty G i supernaczelnik D.
@ dyzio
dnia 09.12.2007, 16:32. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
wziąłeś stówe za ślub a nie wiedziałeś w którym momencie grać marsza brakuje słów na twój spiew i granie na mszy
@ Zwyciężyliśmy bitwę a nie wojnę
dnia 10.12.2007, 12:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
zwarte szeregi należy utrzymać i rozprawiać się z resztą. Dyrektor nieistniejącej szkoły pan P. poszedł na pierwszy ogień- jak on bidulek i żonka katechetka ludziom w oczy popatrzą. Teraz ludzie nie można na tym poprzestać bo już były zapowiedzi wyciągania konsekwencji wobec protestujących p*****an. Co powiecie o tym aby p. burmistrz była następna?? Ja też na tą panią w drugej turze oddałem swój głos ale czas to naprawić.
@ Włodzimierz Lenin
dnia 10.12.2007, 13:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
do JANA - stłamszenie w ludziach inicjatywy- buechachachacha- chłopie zastanów się nad treścią tego co piszesz.Od 10 lat to miasto jest w agonii- układziki , lokalna magnateria ,której wszystko wolno.Dlaczego poważni inwestorzy omijają to miasto szerokim łukiem jak strefę zapowietrzoną?? Gdzie się Jasłu z Krosnem równać - teraz Gorlice i Sanok nas odstawiają - Biecz ma hotel trzygwiazdkowy a w Jaśle nie ma gdzie piwa wypić.Potworzyło świętojebliwe Towarzystwo kółka wzajemnej adoracji i zabawa trwa w najlepsze jak na Tytaniku.Towarzysze robotnicy i chłopi już czas!
@ kpiny
dnia 14.12.2007, 16:37. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ktoś kto napisał o konkursach ma rację.Zgóry wiadomo kto będzie dyrektorem,tak było w Sobniowie, Gamracie i Żólkowie...to kpina, konkursy ? po co to wszystko.Dyrektorzy powinni zajmować się szkołą ,dbać o uczniów i swoich pracowników,rozmawiać z rodzicami i z nimi współpracować.Ajak jest w rzeczywistości? Jest garstka ulubinych rodziców p. dyr a reszta się nie liczy.A nauczyciele boją się cokolwiek powiedzieć zeby nie podpaść.ech, szkoda gadać.Jasło było niegdyś bardzo przyjaznym, miłym maistem a teraz?Teraz jest coraz gorzej.Burmistrzem powinien być rodowidy Jaślanin,pozdrawiamJasło "tonie "to przykre.papa:(
@ HaNNA
dnia 24.05.2010, 17:41. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
1
Wszystkie te obłudy to kłamstwo i chamstwo!!
Jesteścieludzie chorzy PSYCHICZNIE !!!
Nawet go nie znacie a wyżywaciesię na biednym człowieku!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki

   

  Już w najbliższą sobotę, 26 maja odbędzie się otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki w Jaśle. Teraz ramki do fotografii, lustra oraz oprawy obrazów będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszystko w cenach producenta.

 • Kuchnia Twoich marzeń nie musi być droga - leddo.pl podpowiada jak odmienić wnętrze światłem.

   

  Marzysz o pięknej, przestronnej i jasnej aranżacji swojej kuchni? Z leddo.pl to żaden problem. Nie ważne czy Twój kulinarny raj przeszedł właśnie kapitalny remont czy dopiero powstaje projekt. A może jest to tylko mała kuchnia w niewielkim mieszkaniu na poddaszu? Wielkość nie ma znaczenia - liczy się oświetlenie.

 • 50-latek spłonął żywcem

  W jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kościuszki w Jaśle doszło do tragedii. 50-letni mężczyzna zmarł w wyniku samopodpalenia.

 • Bezpłatne badanie wzroku 28 maja!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Zderzenie poloneza z citroenem na "Pohulance"

   

  Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wojska Polskiego doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka poloneza.

 • Walczyła ze Stasiowską. Teraz musi jej zwrócić pieniądze

  Magdalena Stasiowska złożyła zażalenie na postanowienie sądu I instancji. Małgorzata Salacha prawomocnym postanowieniem Sądu Apelacyjnego musi zwrócić radnej 6537 zł.

 • Myjnia pod oknami to nieporozumienie – mówią mieszkańcy

  Na osiedlu Gamrat w odległości kilkunastu metrów od bloku budowana jest jednostanowiskowa myjnia samochodowa. Mieszkańcy obawiają się hałasu, wzmożonego ruchu, środków chemicznych i oparów wydostających się z myjni. Inwestor zapewnia, że będzie to obiekt zamknięty.

 • Otwórz drzwi Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105