Strona główna

Przyjdź na seminarium z Arkadiuszem Kaszubą!

2
Napisany dnia: 02.10.2017, 10:37 , Tagi: Brak

7 października br. o godzinie 12.00 na obiekcie Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbędzie się II Otwarte Seminarium Spartan z jednym najlepszych zawodników w Polsce oraz na świecie kickboxingu w formule K1 oraz Low Kick Arkadiuszem Kaszuba zawodnikiem Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki.

Seminarium kierowanie jest do wszystkich sympatyków kickboxingu,a sama możliwość odbycia treningu pod okiem wielokrotnego mistrza Polski oraz mistrza świata jest wydarzeniem bez precedensu! Celem Spartan jest promocja tak pięknej dyscypliny sportu jaka jest kickboxing. Udział w zajęciach prowadzonych przez Arkadiusza Kaszuba potwierdza już wiele zainteresowanych zawodników i zawodniczek z różnych klubów min: Pszczyńska Akademia Sztuk Walk sekcja Wyżne, Rzeszowski Klub Sportów Walki,Akademia Sportu i Sztuk Walki Krosno, Klub Walka Rzeszów i wiele innych a zgłoszenia ciągle napływają.

Koszt uczestnictwa w Seminarium to jedyne symboliczne 10 zł – pozostałe koszty pokrywa organizator czyli ASW sekcja Spartan Jasło. Wpłacać można osobiście u instruktorów Spartan lub bezpośrednio przed rozpoczęciem seminarium również u instruktorów.

Nadmieniamy również ze na pierwszym otwartym seminarium Spartan w lipcu odwiedził nas również mistrz świata kickboxingu w formule K1, Low Kick oraz wielokrotny mistrz Polski Łukasz Pławecki trener oraz zawodnik klubu Halny Nowy Sącz z którym sekcja Spartan bardzo blisko współpracuje i już za niedługo owocem tej współpracy będzie wielkie wydarzenie sportowe w Jaśle!! Pierwsze seminarium zgromadziło 70 osób i było całkowicie darmowe !!! Spartanie promują Kickboxing w Jaśle nie patrząc na żadne zyski jesteśmy jednostką samofinansującą się !

Zgłosić można się telefonicznie pod numerem telefonu 794218607, można również napisać meila sebastian_kustek@onet.pl lub na zajęciach Spartan u instruktorów.

Zapraszamy również na zajecia sekcji Spartan możesz do nas dołączyć w każdej chwili !!

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ To jest to
dnia 03.10.2017, 22:03. Identyfikator użytkownika: SKG7ajQplnR5
Ocena
komentarza:
8
Elegancko!!! Ekipa z Rzeszowa już szykuje się na wyjazd
@ Świetne!
dnia 12.10.2017, 07:46. Identyfikator użytkownika: lmKpmbxmQ3ge
Ocena
komentarza:
2
Bardzo dobre seminarium. Na wysokim poziomie. Czekamy na kolejne!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kisiel i czekoladka mogą być niebezpieczne

  Do 21 komend na Podkarpaciu trafiły edukacyjne walizki narkotykowe. Policjanci z Jasła od września przeprowadzają szkolenia wśród rodziców, nauczycieli i pedagogów, aby wzbudzić u dorosłych czujność i wspólnie przeciwdziałać uzależnieniom, a także zapobiegać przestępczości nieletnich.

 • Jasło: W lokalach wyborczych trwa głosowanie

  Dzisiaj od rana trwają wybory uzupełniającego do Rady Miejskiej w Jaśle w okręgu wyborczym nr 19. O mandat radnego ubiega się pięciu kandydatów. Osoby uprawnione do głosowania będą mogły oddać głos do godz. 21.00.

 • Budżetowy impas

  Wczoraj Rada Powiatu w Jaśle miała podjąć uchwałę w sprawie budżetu na 2018 r., do głosowania jednak nie doszło. Na wniosek radnego Janusza Przetacznika została zarządzona przerwa w obradach. To efekt wielu wątpliwości i obaw radnych względem propozycji, które pojawiły się w projekcie budżetu.

 • Soboty nie dla „Hubala”

   

  Jaślanie, przynajmniej na razie mogą zapomnieć o sobotnich podróżach pociągiem do Krakowa. Powodem, dla którego sobotnie połączenie nie wejdzie w najbliższym czasie do rozkładu jazdy, mają być względy techniczne i organizacyjne. Strona małopolska jednak zapewnia, iż będzie przyglądać się sprawie.

 • Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

   

  Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

 • „Wierzę, że mogę osiągnąć wszystko”

   

  Cukiernictwo to wielka pasja Patrycji Janusz. Niedawno uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle wygrała ogólnopolski konkurs „Bake&Play”. Życie Patrycji i jej plany na przyszłość ściśle związane są ze sztuką cukierniczą. Nie boi się sięgać po swoje. 

 • Wojna o śmietnik

  Kontener, który od wielu lat mieścił się na działce miejskiej stał się kością niezgody między mieszkańcami wspólnot przy ul. Kościuszki w Jaśle a jasielskim magistratem. - Nie zgadzamy się na to, aby przenosić ten śmietnik w inne miejsce. Stoi on tutaj od 60 lat i nikomu do tej pory nie przeszkadzał...

 • Oferta świąteczna sklepu Leddo.pl Jasło

   

  Miło nam Państwa poinformować o nowej ofercie oświetleniowej sklepu Leddo.pl. Na nadchodzące święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę gadżetów i dekoracji, dzięki którym można pięknie przystroić ogród, dom lub mieszkanie, nadając im magicznego klimatu i tworząc niezapomniany nastrój. Gorąco zapraszamy!

 • Wypadek z udziałem TIR-a w Żółkowie

   

  Około godziny 23. na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żołków doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Fiat Seicento zderzył się  z samochodem ciężarowym. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105