Strona główna

Przyjdź na seminarium z Arkadiuszem Kaszubą!

2
Napisany dnia: 02.10.2017, 10:37 , Tagi: Brak

7 października br. o godzinie 12.00 na obiekcie Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbędzie się II Otwarte Seminarium Spartan z jednym najlepszych zawodników w Polsce oraz na świecie kickboxingu w formule K1 oraz Low Kick Arkadiuszem Kaszuba zawodnikiem Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki.

Seminarium kierowanie jest do wszystkich sympatyków kickboxingu,a sama możliwość odbycia treningu pod okiem wielokrotnego mistrza Polski oraz mistrza świata jest wydarzeniem bez precedensu! Celem Spartan jest promocja tak pięknej dyscypliny sportu jaka jest kickboxing. Udział w zajęciach prowadzonych przez Arkadiusza Kaszuba potwierdza już wiele zainteresowanych zawodników i zawodniczek z różnych klubów min: Pszczyńska Akademia Sztuk Walk sekcja Wyżne, Rzeszowski Klub Sportów Walki,Akademia Sportu i Sztuk Walki Krosno, Klub Walka Rzeszów i wiele innych a zgłoszenia ciągle napływają.

Koszt uczestnictwa w Seminarium to jedyne symboliczne 10 zł – pozostałe koszty pokrywa organizator czyli ASW sekcja Spartan Jasło. Wpłacać można osobiście u instruktorów Spartan lub bezpośrednio przed rozpoczęciem seminarium również u instruktorów.

Nadmieniamy również ze na pierwszym otwartym seminarium Spartan w lipcu odwiedził nas również mistrz świata kickboxingu w formule K1, Low Kick oraz wielokrotny mistrz Polski Łukasz Pławecki trener oraz zawodnik klubu Halny Nowy Sącz z którym sekcja Spartan bardzo blisko współpracuje i już za niedługo owocem tej współpracy będzie wielkie wydarzenie sportowe w Jaśle!! Pierwsze seminarium zgromadziło 70 osób i było całkowicie darmowe !!! Spartanie promują Kickboxing w Jaśle nie patrząc na żadne zyski jesteśmy jednostką samofinansującą się !

Zgłosić można się telefonicznie pod numerem telefonu 794218607, można również napisać meila sebastian_kustek@onet.pl lub na zajęciach Spartan u instruktorów.

Zapraszamy również na zajecia sekcji Spartan możesz do nas dołączyć w każdej chwili !!

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ To jest to
dnia 03.10.2017, 22:03. Identyfikator użytkownika: SKG7ajQplnR5
Ocena
komentarza:
8
Elegancko!!! Ekipa z Rzeszowa już szykuje się na wyjazd
@ Świetne!
dnia 12.10.2017, 07:46. Identyfikator użytkownika: lmKpmbxmQ3ge
Ocena
komentarza:
2
Bardzo dobre seminarium. Na wysokim poziomie. Czekamy na kolejne!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Strach tutaj mieszkać - mówią pogorzelcy z Dąbrówki

  Los nie rozpieszcza rodziny Zwolińskich. Jeszcze do niedawna ich strapieniem był zalany dom po ubiegłorocznej ulewie, a dzisiaj ich jedyny dach nad głową stanął w płomieniach. To drugi w ostatnim czasie dramat rodziny z powiatu jasielskiego, której z pomocą przychodzą władze gminy.

 • Większość rady nie chce ośrodka w Ożennej

  Burzliwą dyskusję stoczyli dzisiaj radni powiatowi. Duże kontrowersje budziła inwestycja związana z powstaniem Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej, o której od dawna marzył starosta Adam Pawluś. Radni podzieli się na za i przeciw realizacji tego przedsięwzięcia...

 • Nie żyje kierowca nissana, który zderzył się z cysterną

   

  Na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach doszło do zderzenia się osobowego nissana z samochodem ciężarowym. Kierowcy osobówki mimo reanimacji nie udało się uratować. Droga jest zablokowana. AKTUALIZACJA.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

 • Z Żakiem ku lepszej przyszłości

   

  Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

 • Janusz G. nie przyznał się do zabójstwa byłej żony

  Przed Sądem Okręgowym w Krośnie rozpoczął się proces w sprawie pozbawienia życia Haliny G. z Jasła. Oskarżony, były mąż kobiety nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. Zdaniem prokuratury motywem działania Janusza G. były pieniądze.

 • 6 sposobów na zwiększenie swojej motywacji, czyli jak wytrwać na diecie

 • Pojedziemy pociągiem z Jasła do Zagórza

   

  Od dziś obowiązuje nowy rozkład pociągów. PKP Intercity S.A. uruchamia połączenie z Jasła do Zagórza jako łącznik do pociągów dalekobieżnych z Gdyni. Tym samym podróżni otrzymają możliwość łatwiejszego dotarcia do Bieszczadów  i odwrotnie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105