Strona główna

Regulator dla znajomego, gadżety dla Ciebie – nowy konkurs firmy TECH Sterowniki

Napisany dnia: 30.07.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Lubisz dostawać prezenty? A może wolisz je dawać innym? W najnowszym konkursie firmy TECH Sterowniki możesz i jedno i drugie. Oznacz w poście konkursowym na Facebooku znajomego, któremu chciałbyś podarować regulator pokojowy ST-295v3 i uzasadnij w komentarzu swój wybór. Wyślemy do niego urządzenie, a Ty dodatkowo zgarniesz pakiet firmowych gadżetów.

Zasady konkursu

Ktoś z Twoich znajomych lub członków rodziny właśnie buduje lub remontuje dom? Świetnie. W takim razie spraw mu oryginalny prezent w postaci regulatora pokojowego ST-295v3, który pomoże mu efektywnie zarządzać temperaturą w pomieszczeniu.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że wykonasz zaledwie dwa kroki:

 1. W poście konkursowym na Facebooku: https://bit.ly/2OgYVT0 oznaczysz znajomego, któremu chciałbyś podarować urządzenie.
 2. Uzasadnisz dlaczego, to właśnie do niego powinna powędrować nagroda.

Konkurs trwa do dnia 3.08.2018 roku. Każdy z uczestników może przesłać jedno zgłoszenie. Zwycięzca zostanie wyłoniony w terminie 14 dni od daty zakończenia Konkursu.

Ułatw komuś bliskiemu zarządzanie ogrzewaniem

Czy prezenty muszą być banalne? Oczywiście, że nie! Pomyśl, kogo termostat pokojowyfirmy TECH Sterowniki ucieszy i dlaczego. Może płaci zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie, a może często w sezonie w jego domu jest za gorąco? Twój prezent w postaci regulatora może poprawić komfort jego i domowników, zwłaszcza że poziom temperatury jest tak ważny dla zdrowia, samopoczucia i jakości wypoczynku. Pokażesz, że dbałość o ciepło w domu może być wygodniejsze.

Podaruj regulator bez okazji

Sprawić, by ktoś się uśmiechnął? Bezcenne. Nie musisz czekać na specjalną okazję, by sprezentować komuś bliskiemu regulator dosterowania ogrzewaniem. Możesz to zrobić tak po prostu. Oznaczając znajomego w poście, mile go zaskoczysz i pokażesz, że jest dla Ciebie ważny. A dodatkowo otrzymasz także drobne gadżety firmowe, które będą Ci przypominać o wygranej i udziale w zabawie. Satysfakcja gwarantowana.

Nie przegap okazji i weź udział w Konkursie! W końcu więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu!

Artykuł sponsorowany

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105