Strona główna

Regulator dla znajomego, gadżety dla Ciebie – nowy konkurs firmy TECH Sterowniki

Napisany dnia: 30.07.2018, 07:30 , Tagi: Brak

Lubisz dostawać prezenty? A może wolisz je dawać innym? W najnowszym konkursie firmy TECH Sterowniki możesz i jedno i drugie. Oznacz w poście konkursowym na Facebooku znajomego, któremu chciałbyś podarować regulator pokojowy ST-295v3 i uzasadnij w komentarzu swój wybór. Wyślemy do niego urządzenie, a Ty dodatkowo zgarniesz pakiet firmowych gadżetów.

Zasady konkursu

Ktoś z Twoich znajomych lub członków rodziny właśnie buduje lub remontuje dom? Świetnie. W takim razie spraw mu oryginalny prezent w postaci regulatora pokojowego ST-295v3, który pomoże mu efektywnie zarządzać temperaturą w pomieszczeniu.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że wykonasz zaledwie dwa kroki:

 1. W poście konkursowym na Facebooku: https://bit.ly/2OgYVT0 oznaczysz znajomego, któremu chciałbyś podarować urządzenie.
 2. Uzasadnisz dlaczego, to właśnie do niego powinna powędrować nagroda.

Konkurs trwa do dnia 3.08.2018 roku. Każdy z uczestników może przesłać jedno zgłoszenie. Zwycięzca zostanie wyłoniony w terminie 14 dni od daty zakończenia Konkursu.

Ułatw komuś bliskiemu zarządzanie ogrzewaniem

Czy prezenty muszą być banalne? Oczywiście, że nie! Pomyśl, kogo termostat pokojowyfirmy TECH Sterowniki ucieszy i dlaczego. Może płaci zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie, a może często w sezonie w jego domu jest za gorąco? Twój prezent w postaci regulatora może poprawić komfort jego i domowników, zwłaszcza że poziom temperatury jest tak ważny dla zdrowia, samopoczucia i jakości wypoczynku. Pokażesz, że dbałość o ciepło w domu może być wygodniejsze.

Podaruj regulator bez okazji

Sprawić, by ktoś się uśmiechnął? Bezcenne. Nie musisz czekać na specjalną okazję, by sprezentować komuś bliskiemu regulator dosterowania ogrzewaniem. Możesz to zrobić tak po prostu. Oznaczając znajomego w poście, mile go zaskoczysz i pokażesz, że jest dla Ciebie ważny. A dodatkowo otrzymasz także drobne gadżety firmowe, które będą Ci przypominać o wygranej i udziale w zabawie. Satysfakcja gwarantowana.

Nie przegap okazji i weź udział w Konkursie! W końcu więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu!

Artykuł sponsorowany

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105