Seniorzy wracją z dalekiego wyjazdu z cennym remisem

20

Drużyna trenera Jacka Klisiewicza zremisowała 1:1 w swoim drugim meczu IV ligi podkarpackiej. Przed meczem niepewny był występ Łukasza Urbana. Po rozgrzewce meczowej nasz środkowy pomocnik niestety zgłosił, że nie będzie mógł wystąpić w tym meczu.

Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando Czarnych, w okresie pierwszych dwudziestu minut Nasza drużyna stworzyła sobie dwie sytuacje po których powinny paść bramki. Niestety ta sztuka się nie udała, na domiar złego po okresie bardzo dobrej gry niespodziewanej kontuzji doznał Bartosz Szopa, który musiał opuścić plac gry już w dwudziestej czwartej minucie meczu. Gospodarze próbowali zaskoczyć dobrze broniącego w tym spotkaniu Niemczyńskiego, ale nasz bramkarz spisywał się bardzo dobrze. W przerwie trener musiał dokonać kolejnej niewymuszonej zmiany. Kapitan Naszej drużyny, Wojtek Dziedzic ze względu na kłopoty zdrowotne nie mógł dalej kontynuować gry i od początku drugiej połowy zastąpił go Jacek Kaszycki.

Gospodarze zdobyli bramkę po strzale samobójczym w sześćdziesiątej siódmej minucie w meczu. Podopieczni trenera Klisiewicza zareagowali bardzo pozytywnie i już w dwie minuty później wyrównali na 1:1. Strzelcem gola był Aleksander Nabożny, który wykorzystał zamieszanie podbramkowe.

KS Wiązownica – JKS Czarni 1910 Jasło 1:1 (0:0)

1:0 Borowiec 67′ (samobójcza)
1:1 Nabożny 69′

Czarni: Niemczyński – Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic – Munia, Chrząszcz, Szopa, Rodak, Kulig – Folwarski

dnia 17.08.2016, 12:48 · Zgłoś
Dla kogo ciekawy?chyba dla klapacza i jemu podobnych weteranow taniego winka na osiedlowym stadionie
-1
@ patusan
dnia 17.08.2016, 11:41 · Zgłoś
A gdyby dodac do tej informacji jeszcze tabele rozgrywek to dla kibicow byloby to pomocne...
0
@ czarny
dnia 16.08.2016, 10:46 · Zgłoś
Z punktu widzenia walki na boisku to mamy zwyciestwo i remis.Takze druzyna prezentuje sie dobrze.Wiekszosc osob uwazala ze beda baty dostawac co mecz .Tymczasem tak nie jest.Jak beda omijac chlopakow kontuzje to mysle ze bedzie mozna zrobic dobry wynik w tej rundzie.
0
@ kibic
dnia 16.08.2016, 09:03 · Zgłoś
Ja mam takie pytanie, bo na Waszej stronie internetowej jest napisane ze bramkę strzelił Nabożny, na podkarpacielive było jest napisane że Foryś, a pod jeszcze innnym artykułem jest napisane ze Folwarski, to jak w końcu było ? oczywiści naważniejsze że ktoś strzelił :)
dnia 16.08.2016, 09:31 · Zgłoś
Drużyna awansowała a kibice totalne dno na podkarpaciu.
0
@ max
dnia 15.08.2016, 22:05 · Zgłoś
A ja mysle ze najsłabsi sa kibice,na wyjazdach ich nie ma a u siebie garstka.
dnia 15.08.2016, 21:34 · Zgłoś
A ja uważam, że najsłabszą formacją jest atak.
-3
@ czarny
dnia 15.08.2016, 21:09 · Zgłoś
niestety lepszych nie ma i trzeba grac takimi chlopakami jacy sa.Po za tym to mlodziezowiec.
-3
@ xemen
dnia 15.08.2016, 18:37 · Zgłoś
borowiec to sie nie nadaje do składu - niech kopie w c klasie!!!
-4
@ 19maly10
dnia 15.08.2016, 11:51 · Zgłoś
4 z 6 zawodników na pewno już wróci na następny mecz przynajmniej mam taką nadzieję sądząc po kontuzja które są mniej poważne a raczej wyszły z dnia na dzień , cyran jest nad morzem sądząc po zdj na fb , tusinski był na ostatnim treningu ale nie trenował z drużyną tylko z boku , z tego co się dowiedziałem 2 tyg temu przeszedł rekonstrukcje wiazadla wiec w tej rundzie na pewno już nie zagra , co z następna nie wiem wszystko zależy od tego jAK bd pracował bo rehabilitacja jest ciężka , wiec nie pisał bym ze to styl życia czy zależne to jest od przygotowania a raczej od grania w piłkę (tusinski szopka urban Stelmach )w przypadku tych 3 zawodników są to pokręcone stawy skokowe czy też od choroby w przypadku dziedzicad
-1
@ czarny
dnia 15.08.2016, 10:29 · Zgłoś
w okregowce tez byly takie problemy czy to kontuzje czy kartki ,wiec wiadoma bylo ze moze tak byc i w 4 lidze.Takze nie ma co teraz plakac ze czesc zawodnikow wypada z gry.
1
@ kij
dnia 15.08.2016, 11:24 · Zgłoś
Kiedy w okregowce było tylu kontuzjowanych?Jesli doliczymy ,Phamvana to jest prawie oddział szpitalny.Ja bynajmniej nie płacze bo nie podniecam się tak Czarnymi Jasło jak ty,tylko zastanawiają mnie te tak liczne kontuzje młodych chłopaków.
6
@ do czarny
dnia 15.08.2016, 10:04 · Zgłoś
Mysl i czytaj ze zrozumieniem,na poczatku rozgrywek kontuzjowany był tylko Tusiński a reszta rozleciała sie w tydzien w trakcie rozgrywek.Gdyby klub był bogaty miałby 30 zawodników i po problemie tylko tak jest z Krosnie i ludzie maja juz tego dosyc bo Karpaty sa na koncu stawki.Pieniadze nie graja w piłke.Powrotu do zdrowia szybkiego chłopakom życzę.
-6
@ jjj
dnia 15.08.2016, 23:29 · Zgłoś
i będzie tych 3 punktów brakowało do utrzymania sie w "lidze Podwórkowej". a pan czarny mówi że ok. kiro, ok. cała banda dzialaczy ok.
1
@ czarny
dnia 15.08.2016, 09:32 · Zgłoś
wiadoma rzecza bylo przed rozgrywkami zeby uzupelnic kadre w razie kontuzji.
2
@ kij
dnia 15.08.2016, 09:20 · Zgłoś
Tusinski,Urban,Szopa,Cyran,Dziedzic,Stelmach czyli 6 zawodników stanowiących o sile drużyny kontuzjowanych.Remis w takim zestawieniu to cud,pytanie jakim cudem zrobimy teraz punkty z Wolczanką,Pilznem czy Wiśniową skoro brakuje ludzi do gry.Na słabą Wiązownice wystarczyło,na przyszłych rywali juz nie.Skąd aż tyle kontuzji?nieprawidlowe treningi?styl zycia?koszmar i do tego oddane 3 pkt. z Tuczempami za darmo.