Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Sensacyjne zwycięstwo siatkarzy MKS "MOSiR" Jasło

5

Juniorzy MKS "MOSiR" Jasło rozegrali w podkarpackiej lidze rewanżowy pojedynek z aktualnymi mistrzami Polski w kategorii juniorów AKS Asecco Rzeszów, odnosząc sensacyjne zwycięstwo 3:2 w setach 25:22, 22:25 18:25,27:25, 15:10. Mecz dostarczył niezmiernie dużo wrażeń. Po dwóch setach wynik był remisowy.

Trzeci set rozegrany został pod dyktando gości, którzy wygrali wyraźnie do 18. Wydawało się, że jaślanie nie będą w stanie podjąć walki z utytułowanym przeciwnikiem, ale nie poddali się i w czwartym secie rozgorzała ambitna walka o każdą piłkę, która zakończyła się na przewagi zwycięstwem ekipy jasielskiej  27:25. Tie break od poczatku do końca należał do drużyny jasielskiej, i zakończył się wyraźnym zwycięstwem 15:10, a cały mecz wygrali jaślanie  3:2.

Zespół jasielski pod kierownictwem Bartosza Kilara wystapił w składzie : P.Frączek, B. Wojnarowicz, D. Mastaj, J. Kozłowski, N. Zając, A. Adam, M. Samborski, K. Tomasik, H. Błażejowski, Sz. Skicki, B. Ochoński.

Równie dobry występ zanotowali również kadeci jasielskiego klubu MKS "MOSiR" Jasło, którzy w sobotę rozegrali mecz z drużyną UKS Stalowa Wola. W całym meczu dominowali zawodnicy jasielscy, odnosząc łatwe zwycięstwo 3:0 w setach do 9, 23, 20.

Podopieczni trenera Bartosza Kilara wystapili w skladzie: J. Byczek, M. Samborski, J. Dziwak, M. Kozioł, J. Kozłowski, B. Wojnarowicz, J. Dyląg, H. Błażejowski, B. Ochoński.

Nie powiodło się natomiast drużynie seniorów, którzy rozegrali mecz z zespołem SST Racławówka, przegrywając na wyjeździe 3:1, w setach 25:22, 16:25, 25:21, 25:21. Pomimo porażki jaślanie nadal porzewodzą w swojej grupie rozgrywkowej IV ligi. Drużyna MKS "MOSiR" pod wodzą Bartosza Kilara wystapili w skladzie: D. Kmiecik, K. Fryszkowski, K. Zięba, A. Adam, K. Wasko, D. Wiernusz, P. Zieliński, K. Piróg, P. Fraczek, H. Błażejowski, T. Nowak.