Strona główna
Wymęczone zwycięstwo Czarnych
4

Czarni Jasło podejmowali dziś na własnym stadionie drużynę Ostoi Kołaczyce. Gospodarze długo męczyli się z przeciwnikiem. Ostatecznie jednak goście musieli uznać wyższość jasielskiej drużyny. Zwycięskiego gola dla Czarnych strzelił w drugiej połowie spotkania Bartłomiej Rodak.

Napisany dnia: 22.10.2017, 22:17
3 Rajd Grodzki już wkrótce
0

W dniach 28 -29 października br. na terenie powiatów gorlickiego i jasielskiego odbędzie się Rajd Grodzki, którego bazą będzie Biecz. Właśnie ruszyły zapisy do udziału  w tym rajdzie. 

Napisany dnia: 19.10.2017, 08:31
Sport, który łączy pokolenia
23

Minionej soboty już po raz piąty biegacze, rolkarze oraz nartorolkarze pojawili się na ulicach Jasła w ramach imprezy Run & Rollspeed. W zawodach wzięło udział ponad dwustu zawodników z wielu zakątków całej Polski.

Napisany dnia: 10.10.2017, 09:02
Przełęcz Dukla na kolanach
26

Czarni Jasło pewnie pokonali na własnym boisku drużynę Przełęczy Dukla 4:1. Jaślanie od pierwszej do ostatniej minuty spotkania kontrolowali przebieg gry. Dwoma trafieniami i asystą popisał się Damian Kulig.

Napisany dnia: 07.10.2017, 22:18
II Bieg Beskidnika - udany powrót na beskidzkie ścieżki
8

Dogodne warunki atmosferyczne, piękna trasa, przyjazna atmosfera i wysoka frekwencja – to wszystko sprawiło, że II Bieg Beskidnika możemy uznać za bardzo udaną imprezę biegową.

Napisany dnia: 05.10.2017, 08:42
Ale się działo! Event sportowy ,,Razem przekroczymy bariery"
2

Pod takim hasłem, a zarazem tytułem projektu realizowanego przez Dom Pomocy Społecznej w Foluszu, w sobotę 30 września 2017 r., w Cieklinie odbył się rajd nordic walking.

Napisany dnia: 04.10.2017, 14:44
Przyjdź na seminarium z Arkadiuszem Kaszubą!
2

7 października br. o godzinie 12.00 na obiekcie Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbędzie się II Otwarte Seminarium Spartan z jednym najlepszych zawodników w Polsce oraz na świecie kickboxingu w formule K1 oraz Low Kick Arkadiuszem Kaszuba zawodnikiem Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki.

Napisany dnia: 02.10.2017, 10:37
II Bieg Beskidnika
0

Starosta Jasielski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zapraszają na II Bieg Beskidnika.

Napisany dnia: 27.09.2017, 12:49
„Razem przekroczymy bariery”
0

Powiat Jasielski wraz
z Domem Pomocy Społecznej w Foluszu realizuje projekt pod nazwą  „Razem przekroczymy bariery”.
W jego ramach osoby z różnych środowisk biorą udział w zajęciach nordic walking pod okiem instruktorów. Finał projektu odbędzie się w Foluszu 30 września 2017 r.

Napisany dnia: 26.09.2017, 11:52
Strażacy-ochotnicy walczyli o miano najlepszej drużyny w powiecie
15

W tym roku to Osiek Jasielski był gospodarzem X Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. W zawodach udział wzięły 23 drużyny. Strażacy – ochotnicy mieli niepowtarzalną okazję do zaprezentowania zdobytych przez siebie w ramach treningów umiejętności zgromadzonej na miejscowym stadionie publiczności.

Napisany dnia: 25.09.2017, 10:47
Czarni bliscy zwycięstwa
27

Czarni Jasło zremisowali z Partyzantem Targowiska 1:1 w sobotnim meczu klasy okręgowej. Jaślanie byli bliscy zwycięstwa. W doliczonym czasie gry po rzucie karnym wykorzystanym przez Kuliga gospodarze prowadzili jednym trafieniem.

Napisany dnia: 24.09.2017, 10:26
"Kręcimy dla Marcina" Sztafetę rowerową
1

Ponad 4000 kilometrów, ponad 80 polskich miast w 16 województwach, a na to wszystko 23 dni – to plan sztafety rowerowej „Kręcimy dla Marcina”. Przedstawiciele różnych służb mundurowych, zrzeszonych w grupie „Mundur na rowerze”, przejadą na rowerach przez Polskę, by pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie policjanta z Rzeszowa. Akcję „Kręcimy dla Marcina” patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta.

Napisany dnia: 22.09.2017, 10:25
Nowy sezon, nowe sukcesy judoków ASW
1

Wychowankowie klubu Akademia Sportów Walki Jasło sekcja judo wzięli udział dwóch turniejach, które zainaugurowały nowy sezon. Nasi podopieczni przywieźli do Jasła złoty, srebrny i brązowy medal.

Napisany dnia: 22.09.2017, 10:09
Memoriał im. Jerzego Janusza
1

Już w najbliższą sobotę (23.09.2017) na hali MOSiR w Jaśle znów będzie można zobaczyć siatkówkę na wysokim krajowym poziomie. W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza, o godzinie 17:00 odbędzie się towarzyski mecz pomiędzy dwoma zespołami Ekstra Ligi Piłki Siatkowej Kobiet: Treflem Proxima Kraków i Polskim Cukrem Muszynianką.

 

Napisany dnia: 20.09.2017, 09:53
Jasielski Klub Sportów Walki rozpoczął treningi
29

Nie trzeba być osiłkiem, aby poznawać tajniki sztuk walki. Trenować mogą w zasadzie wszyscy, mężczyźni i kobiety.  Zajęcia pod okiem doświadczonego instruktora to doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Napisany dnia: 19.09.2017, 07:30
VIII Memoriał im. Jerzego Janusza - zapowiedź
0

Już w najbliższą sobotę (23.09.2017) na hali MOSiR w Jaśle znów będzie można zobaczyć siatkówkę na wysokim krajowym poziomie. W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza, o godzinie 17:00 odbędzie się towarzyski mecz pomiędzy dwoma zespołami Ekstra Ligi Piłki Siatkowej Kobiet: Treflem Proxima Kraków i Polskim Cukrem Muszynianką.

Napisany dnia: 18.09.2017, 12:00
Czarni pokonali Gaudium Łężyny
13

JKS Czarni 1910 Jasło pokonali 1:2 Gaudium Łężyny w wyjazdowym meczu VII kolejki ligi okręgowej.

Napisany dnia: 18.09.2017, 09:07
Już 1 października druga edycja Biegu Beskidnika
10

Podczas ubiegłorocznej edycji biegu w Foluszu k/Jasła rywalizowało ze sobą ponad 260 zawodników, w tym wielu należących do czołówki polskich biegaczy górskich.

Napisany dnia: 14.09.2017, 09:44
Czarni zdemolowali Kotwicę
30

Czarni Jasło odnieśli przekonujące zwycięstwo nad Kotwicą Korczyna w niedzielnym meczu klasy okręgowej. Jaślanie nie pozostawili złudzeń liderowi tabeli, który musiał przełknąć gorycz dotkliwej porażki. Trzy bramki dla jasielskiej drużyny strzelił Damian Kulig.

Napisany dnia: 11.09.2017, 11:37
Medalowa nordicowa „Primátorská desiatka”w Popradzie
1

W Popradzie na Słowacji w ramach cyklu zawodów „Tatry v pohybe” odbyła się „Primátorská desiatka” dla miłośników Nordic Walking. Również członkowie Jasielskiego Stowarzyszenia Nordic Walking NW-Team Jasło jako jedyni polscy kijkarze wzięli w niej udział.

Napisany dnia: 07.09.2017, 13:54
 • Seat uderzył w kię. Kierowcy trafili do szpitala

  Do wypadku drogowego doszło przed godziną 11-tą w Trzcinicy. Na drodze krajowej nr 28 Seat Cordoba zderzył się czołowo z Kią Sportage. Poszkodowani w tym zdarzeniu zostali kierowcy obu pojazdów.

 • Mieszkańcy mówią o problemach na osiedlach

  Osiedla Górka Klasztorna czeka na odwodnienie ulic Pelczara i Prusa, Sobniów ma problem z piratami drogowymi a Brzyszczki i Hankówka zwracają uwagę na zły stan dróg i chodników...

 • Żegnaj Wiesiu, będzie Cię nam brakowało…

  16 października zmarł dr Wiesław Krajewski, długoletni zastępca ordynatora i starszy asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

 • Szpital i powiat triumfują!

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał największą w historii powiatu dotację w kwocie 10 mln zł. Dzisiaj w siedzibie starostwa nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie z RPO WP przez marszałka Władysława Ortyla i dyrektora szpitala Michała Burbelkę.

 • Największy wybór płaszczy i kurtek w Jaśle

   

  Zapraszamy do sklepu Cotton Club na nową jesienno-zimową kolekcję odzieży. Znajdziesz u nas największy w Jaśle wybór płaszczy i kurtek w rozmiarach 34-54 uznanych polskich marek.

 • Program samorządowy PO wielką niewiadomą

   

  Dziś na płycie jasielskiego Rynku z dziennikarzami spotkały się wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska oraz posłanka Joanna Frydrych. Tematem przewodnim spotkania były zbliżające się wybory samorządowe. Na szczegóły programu samorządowego Platformy Obywatelskiej trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

 • „Dni porad” - wybierz odpowiedni materac pod okiem lekarza ortopedy w salonie meblowym Relax

   

  Dlaczego tak bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materaca? Jakie tak naprawdę powinniśmy wybrać podłoże aby mieć 100% gwarancję na nocny relaks i regenerację ciała?

 • Budowa lądowiska przy nowej komendzie. Czy to się uda?

  Temat związany z budową lądowiska dla helikopterów w Jaśle ucichł. Obecnie priorytetowym zadaniem dla powiatu jest rozbudowa jasielskiego szpitala. Inwestycji nie da się jednak uniknąć. Szpitalne Oddziały Ratunkowe muszą mieć lądowisko na 1 stycznia 2021 r.

 • SPA dla Twojego samochodu

   

  Każdy samochód zasługuje na to, aby wyglądać pięknie. Auto o lśniącym lakierze, bez zarysowań oraz czystym wnętrzu to wizytówka każdego kierowcy. Warto jednak postawić na doświadczenie profesjonalistów, którzy potrafią podarować każdemu samochodowi drugą młodość.

 • Pamiętajmy o swoich bliskich zmarłych. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w środę. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Jest to niezwykły czas zadumy i refleksji, pamiętajmy więc o bliskich, pochowanych na cmentarzach.

 • Jaślanie wybierają się na pionierską wyprawę górską - 2000 kilometrów przez zimowe Karpaty

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki zamierzają jako pionierzy pokonać pieszo całe Karpaty zimą. Drugie największe pasmo górskie w Europie, a zarazem najdziksze zakątki naszego kontynentu.

 • Darmowe szkolenia komputerowe

   

  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

 • Leddo.pl - Lider sprzedaży oświetlenia w Internecie w Polsce znajdujący się w zasięgu ręki w Jaśle.

   

  Leddo.pl jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom innowacyjnych produktów oświetleniowych wykonanych w nowoczesnej technologii LED.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105