Strona główna
Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych
2

Zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 8 zostali zwycięzcami turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Jasła rocznik 2004 i młodsi. Organizatorem turnieju, w którym udział wzięło 7 szkół, był MKS Gamracik przy Szkole Podstawowej nr 11 w Jaśle.

Napisany dnia: 25.10.2017, 10:30
Judocy powalczyli w Zakopanem
7

W Zakopanem odbył się Międzynarodowy Turniej Judo dzieci oraz Puchar Polski młodzików. Nie mogło tam zabraknąć wychowanków klubów Akademii Sportów Walki Jasło i Akademii Judo Dębowiec, którzy zaprezentowali się rewelacyjnie. Nasi wychowankowie rywalizowali podczas dwóch dni tego turnieju.

Napisany dnia: 25.10.2017, 08:58
Łemkowyna Ultra Trail® - poznając nowe granice wytrzymałości zawodników JSC
12

Co powiecie na nowe jesienne wyzwanie po dzikim Beskidzie Niskim? – historyczne hasło z 2014 r. zapraszające do wzięcia udziału w pierwszej edycji biegu Łemkowyna Ultra Trail. Obecnie wchodząc na stronę internetową Organizatora ukazuje się hasło: „Podejmij biegowe wyzwanie w dzikiej krainie Łemków” Poprzednie oraz teraźniejsze, tajemnicze i bardzo zachęcające.

Napisany dnia: 23.10.2017, 10:50
Wymęczone zwycięstwo Czarnych
23

Czarni Jasło podejmowali dziś na własnym stadionie drużynę Ostoi Kołaczyce. Gospodarze długo męczyli się z przeciwnikiem. Ostatecznie jednak goście musieli uznać wyższość jasielskiej drużyny. Zwycięskiego gola dla Czarnych strzelił w drugiej połowie spotkania Bartłomiej Rodak.

Napisany dnia: 22.10.2017, 22:17
3 Rajd Grodzki już wkrótce
4

W dniach 28 -29 października br. na terenie powiatów gorlickiego i jasielskiego odbędzie się Rajd Grodzki, którego bazą będzie Biecz. Właśnie ruszyły zapisy do udziału  w tym rajdzie. 

Napisany dnia: 19.10.2017, 08:31
Sport, który łączy pokolenia
24

Minionej soboty już po raz piąty biegacze, rolkarze oraz nartorolkarze pojawili się na ulicach Jasła w ramach imprezy Run & Rollspeed. W zawodach wzięło udział ponad dwustu zawodników z wielu zakątków całej Polski.

Napisany dnia: 10.10.2017, 09:02
Przełęcz Dukla na kolanach
26

Czarni Jasło pewnie pokonali na własnym boisku drużynę Przełęczy Dukla 4:1. Jaślanie od pierwszej do ostatniej minuty spotkania kontrolowali przebieg gry. Dwoma trafieniami i asystą popisał się Damian Kulig.

Napisany dnia: 07.10.2017, 22:18
II Bieg Beskidnika - udany powrót na beskidzkie ścieżki
8

Dogodne warunki atmosferyczne, piękna trasa, przyjazna atmosfera i wysoka frekwencja – to wszystko sprawiło, że II Bieg Beskidnika możemy uznać za bardzo udaną imprezę biegową.

Napisany dnia: 05.10.2017, 08:42
Ale się działo! Event sportowy ,,Razem przekroczymy bariery"
2

Pod takim hasłem, a zarazem tytułem projektu realizowanego przez Dom Pomocy Społecznej w Foluszu, w sobotę 30 września 2017 r., w Cieklinie odbył się rajd nordic walking.

Napisany dnia: 04.10.2017, 14:44
Przyjdź na seminarium z Arkadiuszem Kaszubą!
2

7 października br. o godzinie 12.00 na obiekcie Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbędzie się II Otwarte Seminarium Spartan z jednym najlepszych zawodników w Polsce oraz na świecie kickboxingu w formule K1 oraz Low Kick Arkadiuszem Kaszuba zawodnikiem Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki.

Napisany dnia: 02.10.2017, 10:37
II Bieg Beskidnika
0

Starosta Jasielski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zapraszają na II Bieg Beskidnika.

Napisany dnia: 27.09.2017, 12:49
„Razem przekroczymy bariery”
0

Powiat Jasielski wraz
z Domem Pomocy Społecznej w Foluszu realizuje projekt pod nazwą  „Razem przekroczymy bariery”.
W jego ramach osoby z różnych środowisk biorą udział w zajęciach nordic walking pod okiem instruktorów. Finał projektu odbędzie się w Foluszu 30 września 2017 r.

Napisany dnia: 26.09.2017, 11:52
Strażacy-ochotnicy walczyli o miano najlepszej drużyny w powiecie
15

W tym roku to Osiek Jasielski był gospodarzem X Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. W zawodach udział wzięły 23 drużyny. Strażacy – ochotnicy mieli niepowtarzalną okazję do zaprezentowania zdobytych przez siebie w ramach treningów umiejętności zgromadzonej na miejscowym stadionie publiczności.

Napisany dnia: 25.09.2017, 10:47
Czarni bliscy zwycięstwa
27

Czarni Jasło zremisowali z Partyzantem Targowiska 1:1 w sobotnim meczu klasy okręgowej. Jaślanie byli bliscy zwycięstwa. W doliczonym czasie gry po rzucie karnym wykorzystanym przez Kuliga gospodarze prowadzili jednym trafieniem.

Napisany dnia: 24.09.2017, 10:26
"Kręcimy dla Marcina" Sztafetę rowerową
1

Ponad 4000 kilometrów, ponad 80 polskich miast w 16 województwach, a na to wszystko 23 dni – to plan sztafety rowerowej „Kręcimy dla Marcina”. Przedstawiciele różnych służb mundurowych, zrzeszonych w grupie „Mundur na rowerze”, przejadą na rowerach przez Polskę, by pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie policjanta z Rzeszowa. Akcję „Kręcimy dla Marcina” patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta.

Napisany dnia: 22.09.2017, 10:25
Nowy sezon, nowe sukcesy judoków ASW
1

Wychowankowie klubu Akademia Sportów Walki Jasło sekcja judo wzięli udział dwóch turniejach, które zainaugurowały nowy sezon. Nasi podopieczni przywieźli do Jasła złoty, srebrny i brązowy medal.

Napisany dnia: 22.09.2017, 10:09
Memoriał im. Jerzego Janusza
1

Już w najbliższą sobotę (23.09.2017) na hali MOSiR w Jaśle znów będzie można zobaczyć siatkówkę na wysokim krajowym poziomie. W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza, o godzinie 17:00 odbędzie się towarzyski mecz pomiędzy dwoma zespołami Ekstra Ligi Piłki Siatkowej Kobiet: Treflem Proxima Kraków i Polskim Cukrem Muszynianką.

 

Napisany dnia: 20.09.2017, 09:53
Jasielski Klub Sportów Walki rozpoczął treningi
31

Nie trzeba być osiłkiem, aby poznawać tajniki sztuk walki. Trenować mogą w zasadzie wszyscy, mężczyźni i kobiety.  Zajęcia pod okiem doświadczonego instruktora to doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Napisany dnia: 19.09.2017, 07:30
VIII Memoriał im. Jerzego Janusza - zapowiedź
0

Już w najbliższą sobotę (23.09.2017) na hali MOSiR w Jaśle znów będzie można zobaczyć siatkówkę na wysokim krajowym poziomie. W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza, o godzinie 17:00 odbędzie się towarzyski mecz pomiędzy dwoma zespołami Ekstra Ligi Piłki Siatkowej Kobiet: Treflem Proxima Kraków i Polskim Cukrem Muszynianką.

Napisany dnia: 18.09.2017, 12:00
Czarni pokonali Gaudium Łężyny
13

JKS Czarni 1910 Jasło pokonali 1:2 Gaudium Łężyny w wyjazdowym meczu VII kolejki ligi okręgowej.

Napisany dnia: 18.09.2017, 09:07
 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Konkurs na dyrektora szpitala coraz bliżej

  Rada Powiatu w Jaśle wybrała dziś skład komisji, której zadaniem będzie przeprowadzenie postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. To nie Zarząd Powiatu zatem, jak liczyły na to władze powiatowe zdecyduje o tym, kto zasiądzie w komisji. Wojewoda podkarpacki uchyliła uchwałę w tej materii podjętą przez radę w lutym.

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105