Strona główna
Ale się działo! Event sportowy ,,Razem przekroczymy bariery"
2

Pod takim hasłem, a zarazem tytułem projektu realizowanego przez Dom Pomocy Społecznej w Foluszu, w sobotę 30 września 2017 r., w Cieklinie odbył się rajd nordic walking.

Napisany dnia: 04.10.2017, 14:44
Przyjdź na seminarium z Arkadiuszem Kaszubą!
2

7 października br. o godzinie 12.00 na obiekcie Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle odbędzie się II Otwarte Seminarium Spartan z jednym najlepszych zawodników w Polsce oraz na świecie kickboxingu w formule K1 oraz Low Kick Arkadiuszem Kaszuba zawodnikiem Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki.

Napisany dnia: 02.10.2017, 10:37
II Bieg Beskidnika
0

Starosta Jasielski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zapraszają na II Bieg Beskidnika.

Napisany dnia: 27.09.2017, 12:49
„Razem przekroczymy bariery”
0

Powiat Jasielski wraz
z Domem Pomocy Społecznej w Foluszu realizuje projekt pod nazwą  „Razem przekroczymy bariery”.
W jego ramach osoby z różnych środowisk biorą udział w zajęciach nordic walking pod okiem instruktorów. Finał projektu odbędzie się w Foluszu 30 września 2017 r.

Napisany dnia: 26.09.2017, 11:52
Strażacy-ochotnicy walczyli o miano najlepszej drużyny w powiecie
15

W tym roku to Osiek Jasielski był gospodarzem X Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. W zawodach udział wzięły 23 drużyny. Strażacy – ochotnicy mieli niepowtarzalną okazję do zaprezentowania zdobytych przez siebie w ramach treningów umiejętności zgromadzonej na miejscowym stadionie publiczności.

Napisany dnia: 25.09.2017, 10:47
Czarni bliscy zwycięstwa
27

Czarni Jasło zremisowali z Partyzantem Targowiska 1:1 w sobotnim meczu klasy okręgowej. Jaślanie byli bliscy zwycięstwa. W doliczonym czasie gry po rzucie karnym wykorzystanym przez Kuliga gospodarze prowadzili jednym trafieniem.

Napisany dnia: 24.09.2017, 10:26
"Kręcimy dla Marcina" Sztafetę rowerową
1

Ponad 4000 kilometrów, ponad 80 polskich miast w 16 województwach, a na to wszystko 23 dni – to plan sztafety rowerowej „Kręcimy dla Marcina”. Przedstawiciele różnych służb mundurowych, zrzeszonych w grupie „Mundur na rowerze”, przejadą na rowerach przez Polskę, by pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie policjanta z Rzeszowa. Akcję „Kręcimy dla Marcina” patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta.

Napisany dnia: 22.09.2017, 10:25
Nowy sezon, nowe sukcesy judoków ASW
1

Wychowankowie klubu Akademia Sportów Walki Jasło sekcja judo wzięli udział dwóch turniejach, które zainaugurowały nowy sezon. Nasi podopieczni przywieźli do Jasła złoty, srebrny i brązowy medal.

Napisany dnia: 22.09.2017, 10:09
Memoriał im. Jerzego Janusza
1

Już w najbliższą sobotę (23.09.2017) na hali MOSiR w Jaśle znów będzie można zobaczyć siatkówkę na wysokim krajowym poziomie. W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza, o godzinie 17:00 odbędzie się towarzyski mecz pomiędzy dwoma zespołami Ekstra Ligi Piłki Siatkowej Kobiet: Treflem Proxima Kraków i Polskim Cukrem Muszynianką.

 

Napisany dnia: 20.09.2017, 09:53
Jasielski Klub Sportów Walki rozpoczął treningi
31

Nie trzeba być osiłkiem, aby poznawać tajniki sztuk walki. Trenować mogą w zasadzie wszyscy, mężczyźni i kobiety.  Zajęcia pod okiem doświadczonego instruktora to doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Napisany dnia: 19.09.2017, 07:30
VIII Memoriał im. Jerzego Janusza - zapowiedź
0

Już w najbliższą sobotę (23.09.2017) na hali MOSiR w Jaśle znów będzie można zobaczyć siatkówkę na wysokim krajowym poziomie. W ramach VIII Memoriału im. Jerzego Janusza, o godzinie 17:00 odbędzie się towarzyski mecz pomiędzy dwoma zespołami Ekstra Ligi Piłki Siatkowej Kobiet: Treflem Proxima Kraków i Polskim Cukrem Muszynianką.

Napisany dnia: 18.09.2017, 12:00
Czarni pokonali Gaudium Łężyny
13

JKS Czarni 1910 Jasło pokonali 1:2 Gaudium Łężyny w wyjazdowym meczu VII kolejki ligi okręgowej.

Napisany dnia: 18.09.2017, 09:07
Już 1 października druga edycja Biegu Beskidnika
10

Podczas ubiegłorocznej edycji biegu w Foluszu k/Jasła rywalizowało ze sobą ponad 260 zawodników, w tym wielu należących do czołówki polskich biegaczy górskich.

Napisany dnia: 14.09.2017, 09:44
Czarni zdemolowali Kotwicę
30

Czarni Jasło odnieśli przekonujące zwycięstwo nad Kotwicą Korczyna w niedzielnym meczu klasy okręgowej. Jaślanie nie pozostawili złudzeń liderowi tabeli, który musiał przełknąć gorycz dotkliwej porażki. Trzy bramki dla jasielskiej drużyny strzelił Damian Kulig.

Napisany dnia: 11.09.2017, 11:37
Medalowa nordicowa „Primátorská desiatka”w Popradzie
1

W Popradzie na Słowacji w ramach cyklu zawodów „Tatry v pohybe” odbyła się „Primátorská desiatka” dla miłośników Nordic Walking. Również członkowie Jasielskiego Stowarzyszenia Nordic Walking NW-Team Jasło jako jedyni polscy kijkarze wzięli w niej udział.

Napisany dnia: 07.09.2017, 13:54
Darmowe wejście na mecz II rundy Pucharu Polski: JKS Czarni 1910 Jasło - Nafta Jedlicze
12

Zarząd JKS Czarni 1910 Jasło zdecydował, iż kibice będą mogli obejrzeć mecz II rundy Pucharu Polski: JKS Czarni 1910 Jasło- Nafta Jedlicze za darmo.

Napisany dnia: 06.09.2017, 11:05
Festiwal siatkówki w Dębowcu
3

W dniach 9-10 września w Dębowcu odbędzie się V Międzywojewódzki Festiwal Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Napisany dnia: 05.09.2017, 09:55
Czarni wracają na tarczy ze Skołyszyna
33

Jaślanie w meczu piątej kolejki klasy okręgowej nie sprostali drużynie LKS-u Skołyszyn. Czarni przegrali na wyjeździe 2:1. Mecz do ostatniego gwizdka trzymał w napięciu. Zwycięskiego gola gospodarze strzelili w doliczonym czasie gry.

Napisany dnia: 03.09.2017, 23:05
To dopiero początek przygody
14

Utworzenie akademii piłkarskiej dla dzieci w Błażkowej okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Podczas wakacji w treningach uczestniczyło ponad siedemdziesięcioro młodych zawodników. W minioną niedzielę inicjatorzy projektu wraz z dziećmi oraz ich rodzicami dokonali podsumowania pierwszych miesięcy działania akademii.

Napisany dnia: 29.08.2017, 07:30
Grad bramek przy Śniadeckich
38

Czarni pokonali wczoraj gości z Grabówki 4:2 w meczu czwartej kolejki klasy okręgowej. Trzy punkty zostały w Jaśle, choć zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Jaślanom brakowało jednak skuteczności pod bramką rywali.

Napisany dnia: 27.08.2017, 08:45
 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105