Strona główna

Sprawdź innowacyjną metodę Montessori

Napisany dnia: 03.02.2019, 19:26 , Tagi: Brak

Drodzy Rodzice!

Planujecie zapisać swoje dziecko do przedszkola?

Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola.

To pierwsze  w Jaśle, innowacyjne przedszkole, prowadzone metodą znaną od ponad 110 lat na całym świecie  - dr Marii Montessori.

W celu uzyskania informacji i bliższego zapoznania się ze specyfiką metody Montessori  zapraszamy Rodziców na SPOTKANIE INFORMACYJNE w dniu 7 lutego 2019 r. (czwartek) o godz. 17:00.

Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zaprezentujemy słynne materiały Montessori, które rozwijają sferę fizyczną, matematyczną, przyrodniczą, językową i kulturową dziecka, uwrażliwiają sensorycznie oraz uczą i przygotowują dziecko do radzenia sobie w codziennych życiowych czynnościach.

Zapisy pod nr tel. 534 771 716

Prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie.

Przedszkole Montessori „Chatka Puchatka”

Jasło, ul. Towarowa 29 (budynek Bud – Mario)

FB/Montessori Jasło Żłobek i Przedszkole

Artykuł sponsorowany

 

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105