Strona główna

Starty JSC w upalny czerwcowy weekend

4
Napisany dnia: 12.06.2018, 10:24 , Tagi: Brak

W dniu 9 czerwca w miejscowości Wapienne odbyła się pierwsza edycja biegu górskiego Ultra Perła w ramach cyklu Perły Małopolski.

Trasa biegu liczyła 49 km, a suma przewyższeń wynosiła 1720 m. Zawodnicy rywalizowali na szlakach Beskidu Niskiego m.in. przez Ferdel, Magurę (2x), Wątkową,  Świerzową i Kolanin. W zawodach uczestniczyło dwóch zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Mirosław Pawluś pokonał trasę w czasie 05:01:37, co pozwoliło na zajęcie 2 miejsca open. Do zwycięzcy, Mirek stracił jedyne 5 minut. Marcin Wiącek z czasem 06:34:13 zajął 34 miejsce.

W tym samym dniu, w Tarnowie odbyła się 2 eliminacja „Pucharu Tarnowa MTB”. Zawodnicy rywalizowali w formule XC na trasie w Zbylitowskiej Górze. W zawodach uczestniczył Jakub Siemiączko (JSC), który w kategorii Master 1 zajął 9 miejsce.

W dniu 10 czerwca odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w kolarstwie górskim w konkurencji XC w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej. Jedna pętla trasy, o długości ponad 2,6 km przebiegała na stoku narciarskim w Stobiernej. W zawodach uczestniczyło trzech zawodników JSC. W kategorii M30-39, Artur Gorczyca zajął 5 miejsce, a Sebastian Cyran – 9. W kategorii M40-49, Jakub Zbiegień zajął 4 miejsce.

10 czerwca w Stryszawie odbyła się również druga edycja cyklu zawodów w kolarstwie górskim Dare 2B Maraton 2018. Do tej niezwykle malowniczej miejscowości położonej w powiecie suskim wybrało się dwóch zawodników JSC. Oprócz pięknych widoków organizator zafundował im zmagania z trudną i wymagającą trasą. Jakub Gryzło wybrał trasę o długości 49 km z 2050 m przewyższenia, natomiast Piotr Gryzło wybrał trasę o długości 30 km z 1050 m przewyższenia. Obaj panowie zakończyli zawody z sukcesem – Jakub zajął trzecie, natomiast Piotr drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ a.z.
dnia 12.06.2018, 10:54. Identyfikator użytkownika: qagE0b2aboYb
Ocena
komentarza:
13
Sukces goni sukces! Brawo. Tak trzymać.
@ WKS
dnia 13.06.2018, 11:14. Identyfikator użytkownika: 7lMsWo0PllsL
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje i tak dalej...brawo.
@ Rally
dnia 13.06.2018, 21:17. Identyfikator użytkownika: gz60708240Dy
Ocena
komentarza:
3
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Piwny brzuch
dnia 14.06.2018, 11:52. Identyfikator użytkownika: vyPsRNrVrv2s
Ocena
komentarza:
1
Czy to prawda że JSC ma specjalne buty do rowerów które zwiększają siłę ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105