Strona główna

Starty JSC w upalny czerwcowy weekend

4
Napisany dnia: 12.06.2018, 10:24 , Tagi: Brak

W dniu 9 czerwca w miejscowości Wapienne odbyła się pierwsza edycja biegu górskiego Ultra Perła w ramach cyklu Perły Małopolski.

Trasa biegu liczyła 49 km, a suma przewyższeń wynosiła 1720 m. Zawodnicy rywalizowali na szlakach Beskidu Niskiego m.in. przez Ferdel, Magurę (2x), Wątkową,  Świerzową i Kolanin. W zawodach uczestniczyło dwóch zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Mirosław Pawluś pokonał trasę w czasie 05:01:37, co pozwoliło na zajęcie 2 miejsca open. Do zwycięzcy, Mirek stracił jedyne 5 minut. Marcin Wiącek z czasem 06:34:13 zajął 34 miejsce.

W tym samym dniu, w Tarnowie odbyła się 2 eliminacja „Pucharu Tarnowa MTB”. Zawodnicy rywalizowali w formule XC na trasie w Zbylitowskiej Górze. W zawodach uczestniczył Jakub Siemiączko (JSC), który w kategorii Master 1 zajął 9 miejsce.

W dniu 10 czerwca odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w kolarstwie górskim w konkurencji XC w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej. Jedna pętla trasy, o długości ponad 2,6 km przebiegała na stoku narciarskim w Stobiernej. W zawodach uczestniczyło trzech zawodników JSC. W kategorii M30-39, Artur Gorczyca zajął 5 miejsce, a Sebastian Cyran – 9. W kategorii M40-49, Jakub Zbiegień zajął 4 miejsce.

10 czerwca w Stryszawie odbyła się również druga edycja cyklu zawodów w kolarstwie górskim Dare 2B Maraton 2018. Do tej niezwykle malowniczej miejscowości położonej w powiecie suskim wybrało się dwóch zawodników JSC. Oprócz pięknych widoków organizator zafundował im zmagania z trudną i wymagającą trasą. Jakub Gryzło wybrał trasę o długości 49 km z 2050 m przewyższenia, natomiast Piotr Gryzło wybrał trasę o długości 30 km z 1050 m przewyższenia. Obaj panowie zakończyli zawody z sukcesem – Jakub zajął trzecie, natomiast Piotr drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ a.z.
dnia 12.06.2018, 10:54. Identyfikator użytkownika: qagE0b2aboYb
Ocena
komentarza:
13
Sukces goni sukces! Brawo. Tak trzymać.
@ WKS
dnia 13.06.2018, 11:14. Identyfikator użytkownika: 7lMsWo0PllsL
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje i tak dalej...brawo.
@ Rally
dnia 13.06.2018, 21:17. Identyfikator użytkownika: gz60708240Dy
Ocena
komentarza:
3
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Piwny brzuch
dnia 14.06.2018, 11:52. Identyfikator użytkownika: vyPsRNrVrv2s
Ocena
komentarza:
1
Czy to prawda że JSC ma specjalne buty do rowerów które zwiększają siłę ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Szanowni Mieszkańcy Jasła!

   

  Podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Jasła ponieważ - podobnie ja Państwo - pragnę, aby nasze piękne Miasto znów stanęło w rzędzie dynamicznie rozwijających się miejscowości Podkarpacia. - Andrzej Czernecki.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105