Strona główna

Starty JSC w upalny czerwcowy weekend

4
Napisany dnia: 12.06.2018, 10:24 , Tagi: Brak

W dniu 9 czerwca w miejscowości Wapienne odbyła się pierwsza edycja biegu górskiego Ultra Perła w ramach cyklu Perły Małopolski.

Trasa biegu liczyła 49 km, a suma przewyższeń wynosiła 1720 m. Zawodnicy rywalizowali na szlakach Beskidu Niskiego m.in. przez Ferdel, Magurę (2x), Wątkową,  Świerzową i Kolanin. W zawodach uczestniczyło dwóch zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Mirosław Pawluś pokonał trasę w czasie 05:01:37, co pozwoliło na zajęcie 2 miejsca open. Do zwycięzcy, Mirek stracił jedyne 5 minut. Marcin Wiącek z czasem 06:34:13 zajął 34 miejsce.

W tym samym dniu, w Tarnowie odbyła się 2 eliminacja „Pucharu Tarnowa MTB”. Zawodnicy rywalizowali w formule XC na trasie w Zbylitowskiej Górze. W zawodach uczestniczył Jakub Siemiączko (JSC), który w kategorii Master 1 zajął 9 miejsce.

W dniu 10 czerwca odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w kolarstwie górskim w konkurencji XC w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej. Jedna pętla trasy, o długości ponad 2,6 km przebiegała na stoku narciarskim w Stobiernej. W zawodach uczestniczyło trzech zawodników JSC. W kategorii M30-39, Artur Gorczyca zajął 5 miejsce, a Sebastian Cyran – 9. W kategorii M40-49, Jakub Zbiegień zajął 4 miejsce.

10 czerwca w Stryszawie odbyła się również druga edycja cyklu zawodów w kolarstwie górskim Dare 2B Maraton 2018. Do tej niezwykle malowniczej miejscowości położonej w powiecie suskim wybrało się dwóch zawodników JSC. Oprócz pięknych widoków organizator zafundował im zmagania z trudną i wymagającą trasą. Jakub Gryzło wybrał trasę o długości 49 km z 2050 m przewyższenia, natomiast Piotr Gryzło wybrał trasę o długości 30 km z 1050 m przewyższenia. Obaj panowie zakończyli zawody z sukcesem – Jakub zajął trzecie, natomiast Piotr drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ a.z.
dnia 12.06.2018, 10:54. Identyfikator użytkownika: qagE0b2aboYb
Ocena
komentarza:
13
Sukces goni sukces! Brawo. Tak trzymać.
@ WKS
dnia 13.06.2018, 11:14. Identyfikator użytkownika: 7lMsWo0PllsL
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje i tak dalej...brawo.
@ Rally
dnia 13.06.2018, 21:17. Identyfikator użytkownika: gz60708240Dy
Ocena
komentarza:
3
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Piwny brzuch
dnia 14.06.2018, 11:52. Identyfikator użytkownika: vyPsRNrVrv2s
Ocena
komentarza:
1
Czy to prawda że JSC ma specjalne buty do rowerów które zwiększają siłę ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kolejny jasielski talent w „The Voice Kids”!

   

  W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w TVP 2, w drugiej edycji programu  „The Voice Kids” zobaczyliśmy 15-letniego jaślanina, Adriana Bałuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle. Adrian wykonał utwór „Im not the only one” i otrzymał nominację do dalszego udziału w programie. Młody wykonawca wybrał drużynę prowadzoną przez Cleo.

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105