Strona główna

Starty JSC w upalny czerwcowy weekend

4
Napisany dnia: 12.06.2018, 10:24 , Tagi: Brak

W dniu 9 czerwca w miejscowości Wapienne odbyła się pierwsza edycja biegu górskiego Ultra Perła w ramach cyklu Perły Małopolski.

Trasa biegu liczyła 49 km, a suma przewyższeń wynosiła 1720 m. Zawodnicy rywalizowali na szlakach Beskidu Niskiego m.in. przez Ferdel, Magurę (2x), Wątkową,  Świerzową i Kolanin. W zawodach uczestniczyło dwóch zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Mirosław Pawluś pokonał trasę w czasie 05:01:37, co pozwoliło na zajęcie 2 miejsca open. Do zwycięzcy, Mirek stracił jedyne 5 minut. Marcin Wiącek z czasem 06:34:13 zajął 34 miejsce.

W tym samym dniu, w Tarnowie odbyła się 2 eliminacja „Pucharu Tarnowa MTB”. Zawodnicy rywalizowali w formule XC na trasie w Zbylitowskiej Górze. W zawodach uczestniczył Jakub Siemiączko (JSC), który w kategorii Master 1 zajął 9 miejsce.

W dniu 10 czerwca odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w kolarstwie górskim w konkurencji XC w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej. Jedna pętla trasy, o długości ponad 2,6 km przebiegała na stoku narciarskim w Stobiernej. W zawodach uczestniczyło trzech zawodników JSC. W kategorii M30-39, Artur Gorczyca zajął 5 miejsce, a Sebastian Cyran – 9. W kategorii M40-49, Jakub Zbiegień zajął 4 miejsce.

10 czerwca w Stryszawie odbyła się również druga edycja cyklu zawodów w kolarstwie górskim Dare 2B Maraton 2018. Do tej niezwykle malowniczej miejscowości położonej w powiecie suskim wybrało się dwóch zawodników JSC. Oprócz pięknych widoków organizator zafundował im zmagania z trudną i wymagającą trasą. Jakub Gryzło wybrał trasę o długości 49 km z 2050 m przewyższenia, natomiast Piotr Gryzło wybrał trasę o długości 30 km z 1050 m przewyższenia. Obaj panowie zakończyli zawody z sukcesem – Jakub zajął trzecie, natomiast Piotr drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ a.z.
dnia 12.06.2018, 10:54. Identyfikator użytkownika: qagE0b2aboYb
Ocena
komentarza:
13
Sukces goni sukces! Brawo. Tak trzymać.
@ WKS
dnia 13.06.2018, 11:14. Identyfikator użytkownika: 7lMsWo0PllsL
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje i tak dalej...brawo.
@ Rally
dnia 13.06.2018, 21:17. Identyfikator użytkownika: gz60708240Dy
Ocena
komentarza:
3
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Piwny brzuch
dnia 14.06.2018, 11:52. Identyfikator użytkownika: vyPsRNrVrv2s
Ocena
komentarza:
1
Czy to prawda że JSC ma specjalne buty do rowerów które zwiększają siłę ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105