Strona główna

Sukcesy zawodników ASW JUDO JASŁO w Krakowie

1
Napisany dnia: 11.02.2019, 20:39 , Tagi: Brak

Jak co roku liga rozpoczęła się Memoriałem Pawła Pytlińskiego zorganizowanym przez TS Wisłę Kraków. Swoje zgłoszenie potwierdziło 500 zawodników z całej Polski i zagranicy. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszego klubu i zawodników, którzy reprezentowali nas i nasze miasto w liczbie dwudziestu dwóch osób.

W klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy zdobyli dwa złote, trzy srebrne i trzy brązowe medale. Na najważniejszym miejscu na podium, w swoich kategoriach wagowych stanęły Blanka Zbylut i Aleksandra Sieńkowska.

Srebre medale na zakończenie swoich zmagań otrzymali Mateusz Kluszczyk, Oliwia Ulaszek, Kornelia Mikrut , a na trzecim miejscu zawody zakończył Patryk Zawadzki, Filip Burda, Norbert Woźniak, i Oliwier Bęben.

Pozostałym naszym reprezentantom czyli Gabrysia Jaracz, Wojtek Jaracz, Błażej Woźniak, Kacper Maciuszczak, Mikolaj Olchawa, Weronika Ulaszek, Jagoda Dzik, Radek Bęben, Lena Kozek, Lena Gunia Julka i Mateusz Zagórscy nie udało im sie przejść eliminacji mimo dobrych walk.

Cieszy też fakt, że wartości Fair Play naszym zawodnikom nie są obce co pokazała Oliwia Ulaszek, która otrzymała nagrodę za uczciwą postawę w czasie zawodów przyznając się na własną niekorzyść do pomyłki podczas walki o złoto.

Drugi dzień to tradycyjne treningi międzyklubowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i wpływają na rozwój sportowy młodych zawodników.

Bardzo cieszymy sie z osiągnięć naszych zawodników i czekamy na kolejne, a będzie to możliwe bo już 2 marca IJL zagości w Jaśle na które serdeczne zapraszamy!

Karol Śmietana

UKS ASW JUDO JASŁO

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ BODEK1963
dnia 12.02.2019, 13:24. Identyfikator użytkownika: UItutP6GAbIq
Ocena
komentarza:
2
Gratulacje i szacunek dla trenerów sportów walki w Jaśle. Trzymam kciuki za was i za waszych zawodników i zawodniczek. Pozdrawiam.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105