Strona główna

Szkoła Mistrzostwa Sportowego od września w Jaśle

Napisany dnia: 11.03.2019, 07:30 , Tagi: Brak

Od nowego roku szkolnego 2019/2020 w Jaśle rozpocznie działalność pierwsza w mieście 
i powiecie jasielskim Szkoła Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna.

SMS powstanie na terenie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle przy ul. Szkolnej 38 dzięki czemu uczniowie będą mieli dostęp nie tylko do doskonale wyszkolonej i doświadczonej kadry nauczycielskiej ale także dzięki dobrej lokalizacji także do obiektów sportowych w tym boiska ze sztuczną nawierzchnią typu Orlik oraz obiektów MOSiR (stadion, hala, siłownia, basen).

Dzięki zróżnicowanej ofercie dydaktyczno - sportowej dla uczniów SMS nie zabraknie ciekawych zajęć pozalekcyjnych w tym m.in obozów sportowych, spotkań ze znanymi sportowcami, rozwijania zainteresowań w kołach naukowych a także kursu I pomocy.
 
Wyjątkowym atutem SMS jest prowadzenie zajęć sportowych w godzinach przedpołudniowych co pozwala rozwijać zainteresowania uczniów według własnych preferencji po zajęciach.
 
Pierwsza w Jaśle SMS zaprasza w swoje szeregi wszystkich chłopców i dziewczęta z roczników,  które w roku szkolnym 2019/2020 będą uczęszczać do klas IV-VIII oraz oprócz nauki chcą rozwijać swoje zdolności w zakresie piłki nożnej.
 
SMS oferuje naukę w bardzo dobrze wyposażonej Szkole, doskonałą bazę szkoleniową, wykwalifikowaną kadrę trenerską a także możliwość doskonalenia swoich zdolności piłkarskich już od najmłodszych lat.
 
Dla uczniów SMS kadra trenerska przygotowała specjalny plan treningowy z wykorzystaniem nowoczesnych technik a także najnowocześniejszego sprzętu. Dla wszystkich uczniów oferujemy możliwość skorzystania z ciepłych posiłków, kompletny sprzęt sportowy, udział w ogólnopolskich turniejach piłkarskich.
 
Nie czekaj, wybierz SMS już dziś!
 
Spotkanie informacyjne 12.03.2019 r. o godzinie 17:00 w Auli Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle przy ul. Szkolnej 38.

Odwiedź stronę szkoły i dowiedz się więcej > smsjaslo.pl

Artykuł sponsorowany

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Zmarł Józef Biernacki wieloletni prezes JKMiRJ

  We wtorek 12 marca br. zmarł w wieku 70 lat Józef Biernacki, współzałożyciel Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle oraz jego wieloletni prezes. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • Podróżnicy z Jasła wyróżnieni na festiwalu "Kolosy"

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy w minionym roku zakończyli zimowy trawers Karpat, otrzymali wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU na 21. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów "Kolosy" w Gdyni...

 • Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Kraków - Jasło

   

  Podróżni, którzy korzystają z oferty połączeń kolejowych Kraków – Jasło – Kraków wkrótce mogą spodziewać się utrudnień w ruchu pociągów. Ich powodem są planowane prace modernizacyjne na linii 108, które mają rozpocząć się już niebawem.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105