Strona główna

Tani kredyt gotówkowy - 3 sposoby jak go dostać

3
Napisany dnia: 26.08.2018, 22:01 , Tagi: Brak

Jeśli można płacić mniej za to samo, dlaczego nie skorzystać? Kierując się tą zasadą, przygotowaliśmy dla Ciebie trzy praktyczne porady dotyczące kredytu gotówkowego, które pozwolą Ci na maksymalnie obniżenie jego kosztów. To się opłaca!

 

1. Znajdź najkorzystniejszą ofertę

Kredyt gotówkowy jest stosunkowo prostym produktem finansowym, o niskim stopniu skomplikowania. Nie ma przy nim tylu formalności, fachowych terminów ani niejednoznacznych wyborów jak chociażby przy kredycie hipotecznym. W przypadku kredytów gotówkowych sprawa jest klarowna – zaciągasz go w banku, który proponuje najniższe koszty. Tylko jak znaleźć pośród dziesiątek ofert tę najkorzystniejszą pod względem finansowym? Obecnie nie ma z tym problemu – dzięki Internetowi można to zrobić od ręki, bez wychodzenia z domu, na co pozwalają takie narzędzia jak porównywarka finansowa kredytowo.org.

Porównywarki kredytowe, jak sama nazwa wskazuje, służą do porównywania między sobą kredytów udzielanych przez banki. Mają one formę stron internetowych, na których publikuje się zestawienia i rankingi aktualnych ofert. W jednym miejscu możesz sprawdzić warunki wielu kredytów, zestawić je ze sobą i wytypować ten najkorzystniejszy. Tego rodzaju porównywarki są przeznaczone zarówno dla kredytów gotowych, jak i samochodowych, czego przykładem jest porównywarka kredytów samochodowych kredytowo.org.

2. Dobierz dodatkowe produkty

Dla banków najważniejsze jest to, żeby pozyskać lojalnego klienta, który będzie korzystał z różnych produktów. Możesz to wykorzystać w swojej strategii negocjacyjnej, dobierając do kredytu gotówkowego inne usługi, np. kartę kredytową czy konto osobiste. Istnieje prawdopodobieństwo, że dzięki temu bank obniży Ci oprocentowanie lub prowizję, w efekcie czego Twój kredyt będzie tańszy. Nie jest to jednak pewne i zależy w dużej mierze od kwoty – przy dużych sumach taka taktyka rzeczywiście może przynieść skutek.

3. Negocjuj warunki

Czy warto próbować obniżyć oprocentowanie kredytu gotówkowego? Oczywiście tak, ale nie zawsze daje to oczekiwany rezultat. Jeżeli zadłużasz się na dużą kwotę, istnieje szansa, że bank pójdzie Ci na rękę i zredukuje koszty kredytu. Po przedstawieniu oferty wybranego banku spróbuj więc poinformować jego pracowników, że znalazłeś lepszy, tańszy kredyt. Jeśli im zależy na Tobie jako kliencie, powinni przekonywać Cię, żebyś jednak nie zmieniał swojej pierwotnej decyzji i został u nich. Również w trakcie spłacania zobowiązania, kiedy jesteś już wiarygodnym klientem dla banku, możesz spróbować renegocjować warunki.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ja@
dnia 29.08.2018, 19:33. Identyfikator użytkownika: jjpSXvJ2pQLL
Ocena
komentarza:
4
Dajcie ludziom prace .Mamicie ludzi kredytami I robicie z nich jeszcze wiekszych niewolnikow.
@ Mb
dnia 31.08.2018, 01:03. Identyfikator użytkownika: VJ8kaUeX4ipa
Ocena
komentarza:
0
A może ktoś pożyczy prywatnie pod weksel???
@ Kierowca
dnia 02.09.2018, 20:26. Identyfikator użytkownika: KV6UNNyno8lO
Ocena
komentarza:
3
Dlaczego wykorzystując trudną sytuacje pożyczkobiorcy zaniża się drastycznie
wartość mieszkania lub nieruchomości.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Jaślanie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

   

  Tłumy jaślan odśpiewały dziś na płycie miejskiego rynku hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej. W ten sposób uczczono jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Patriotyczna wyprawa jaślan na ziemię lwowską

   

  W sobotę i niedzielę 3 - 4 listopada harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle - Hufiec ZHP  w Jaśle im. Rodziny Madejewskich - odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  

 • Jasielska młodzież dla Niepodległej

   

  Młodzi jaślanie i mieszkańcy powiatu jasielskiego pokazali dziś jak wspaniale można obchodzić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołując się do polskiego dorobku kulturowego godnie uczcili pamięć o wydarzeniach sprzed wieku, kiedy to Rzeczpospolita rodziła się na nowo, powstając niczym mityczny feniks z popiołów po wojennej zawierusze oraz ponad stu latach zaborczej niewoli.

 • Od 20 lat w służbie lokalnej społeczności

   

  W tym roku mija dwadzieścia lat od powstania Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle. Dwie dekady działalności to doskonała okazja do dokonania podsumowań.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Tak Jasło wybijało się na niepodległość

   

  Sto lat temu na oczach tłumu jaślan oraz mieszkańców okolicznych wsi, Karol Polak usunął z fasady budynku ówczesnego starostwa dwugłowego austriackiego orła. Na gmachu zawiesił orła białego w koronie na czerwonym polu. Dziś podczas widowiska plenerowego na jasielskim rynku przypomniano symboliczne wydarzenia z 1 listopada 1918 r.

 • Spłonęły kontenery na osiedlu Gamrat

  W minioną niedzielę przy ul. Mickiewicza w Jaśle spaleniu uległy dwadzieścia dwa pojemniki na odpady. Pożar wybuchł przed godziną drugą w nocy. Nagranie z monitoringu wskazuje jednak na to, że mogło to być celowe podpalenie. Sprawę wyjaśniają policjanci z jasielskiej komendy.

 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w rękach specjalistów

   

  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle pełni funkcję wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu jasielskiego.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105