Strona główna

Tani kredyt gotówkowy - 3 sposoby jak go dostać

3
Napisany dnia: 26.08.2018, 22:01 , Tagi: Brak

Jeśli można płacić mniej za to samo, dlaczego nie skorzystać? Kierując się tą zasadą, przygotowaliśmy dla Ciebie trzy praktyczne porady dotyczące kredytu gotówkowego, które pozwolą Ci na maksymalnie obniżenie jego kosztów. To się opłaca!

 

1. Znajdź najkorzystniejszą ofertę

Kredyt gotówkowy jest stosunkowo prostym produktem finansowym, o niskim stopniu skomplikowania. Nie ma przy nim tylu formalności, fachowych terminów ani niejednoznacznych wyborów jak chociażby przy kredycie hipotecznym. W przypadku kredytów gotówkowych sprawa jest klarowna – zaciągasz go w banku, który proponuje najniższe koszty. Tylko jak znaleźć pośród dziesiątek ofert tę najkorzystniejszą pod względem finansowym? Obecnie nie ma z tym problemu – dzięki Internetowi można to zrobić od ręki, bez wychodzenia z domu, na co pozwalają takie narzędzia jak porównywarka finansowa kredytowo.org.

Porównywarki kredytowe, jak sama nazwa wskazuje, służą do porównywania między sobą kredytów udzielanych przez banki. Mają one formę stron internetowych, na których publikuje się zestawienia i rankingi aktualnych ofert. W jednym miejscu możesz sprawdzić warunki wielu kredytów, zestawić je ze sobą i wytypować ten najkorzystniejszy. Tego rodzaju porównywarki są przeznaczone zarówno dla kredytów gotowych, jak i samochodowych, czego przykładem jest porównywarka kredytów samochodowych kredytowo.org.

2. Dobierz dodatkowe produkty

Dla banków najważniejsze jest to, żeby pozyskać lojalnego klienta, który będzie korzystał z różnych produktów. Możesz to wykorzystać w swojej strategii negocjacyjnej, dobierając do kredytu gotówkowego inne usługi, np. kartę kredytową czy konto osobiste. Istnieje prawdopodobieństwo, że dzięki temu bank obniży Ci oprocentowanie lub prowizję, w efekcie czego Twój kredyt będzie tańszy. Nie jest to jednak pewne i zależy w dużej mierze od kwoty – przy dużych sumach taka taktyka rzeczywiście może przynieść skutek.

3. Negocjuj warunki

Czy warto próbować obniżyć oprocentowanie kredytu gotówkowego? Oczywiście tak, ale nie zawsze daje to oczekiwany rezultat. Jeżeli zadłużasz się na dużą kwotę, istnieje szansa, że bank pójdzie Ci na rękę i zredukuje koszty kredytu. Po przedstawieniu oferty wybranego banku spróbuj więc poinformować jego pracowników, że znalazłeś lepszy, tańszy kredyt. Jeśli im zależy na Tobie jako kliencie, powinni przekonywać Cię, żebyś jednak nie zmieniał swojej pierwotnej decyzji i został u nich. Również w trakcie spłacania zobowiązania, kiedy jesteś już wiarygodnym klientem dla banku, możesz spróbować renegocjować warunki.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ja@
dnia 29.08.2018, 19:33. Identyfikator użytkownika: jjpSXvJ2pQLL
Ocena
komentarza:
4
Dajcie ludziom prace .Mamicie ludzi kredytami I robicie z nich jeszcze wiekszych niewolnikow.
@ Mb
dnia 31.08.2018, 01:03. Identyfikator użytkownika: VJ8kaUeX4ipa
Ocena
komentarza:
0
A może ktoś pożyczy prywatnie pod weksel???
@ Kierowca
dnia 02.09.2018, 20:26. Identyfikator użytkownika: KV6UNNyno8lO
Ocena
komentarza:
3
Dlaczego wykorzystując trudną sytuacje pożyczkobiorcy zaniża się drastycznie
wartość mieszkania lub nieruchomości.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Jedna z najlepszych polskich uczelni kształci w Jaśle!

   

  "Uczelnia Wyższa Roku 2018", "Studia z Przyszłością 2018", "Uczelnia Liderów 2018"...  Przyznane wyróżnienia potwierdzają, że łódzka Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna to obecnie jedna z najlepszych polskich uczelni. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ na AHE można studiować również w Jaśle - dzięki funkcjonującemu w naszym mieście Wydziałowi Zamiejscowemu!

 • Zbliża się finał procesu w sprawie zabójstwa Haliny G.

  W miniony poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Krośnie odbyła się kolejna rozprawa w sprawie oskarżonego Janusza G. o zabójstwo swojej byłej żony. Zeznania złożył policjant, który w areszcie śledczym w Sanoku przesłuchiwał więźniów osadzonych w jednej celi z oskarżonym.

 • Znamy listy kandydatów do Rady Powiatu Jasielskiego

   

  Za miesiąc mieszkańcy powiatu jasielskiego zdecydują w głosowaniu o tym, kto zasiądzie w radzie powiatu przyszłej kadencji. Na stronach Państwowej Komisji Wyborczej pojawiły się już informacje o listach kandydatów. Widnieją na nich głównie sprawdzone nazwiska.

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105