Strona główna

Tani kredyt gotówkowy - 3 sposoby jak go dostać

3
Napisany dnia: 26.08.2018, 22:01 , Tagi: Brak

Jeśli można płacić mniej za to samo, dlaczego nie skorzystać? Kierując się tą zasadą, przygotowaliśmy dla Ciebie trzy praktyczne porady dotyczące kredytu gotówkowego, które pozwolą Ci na maksymalnie obniżenie jego kosztów. To się opłaca!

 

1. Znajdź najkorzystniejszą ofertę

Kredyt gotówkowy jest stosunkowo prostym produktem finansowym, o niskim stopniu skomplikowania. Nie ma przy nim tylu formalności, fachowych terminów ani niejednoznacznych wyborów jak chociażby przy kredycie hipotecznym. W przypadku kredytów gotówkowych sprawa jest klarowna – zaciągasz go w banku, który proponuje najniższe koszty. Tylko jak znaleźć pośród dziesiątek ofert tę najkorzystniejszą pod względem finansowym? Obecnie nie ma z tym problemu – dzięki Internetowi można to zrobić od ręki, bez wychodzenia z domu, na co pozwalają takie narzędzia jak porównywarka finansowa kredytowo.org.

Porównywarki kredytowe, jak sama nazwa wskazuje, służą do porównywania między sobą kredytów udzielanych przez banki. Mają one formę stron internetowych, na których publikuje się zestawienia i rankingi aktualnych ofert. W jednym miejscu możesz sprawdzić warunki wielu kredytów, zestawić je ze sobą i wytypować ten najkorzystniejszy. Tego rodzaju porównywarki są przeznaczone zarówno dla kredytów gotowych, jak i samochodowych, czego przykładem jest porównywarka kredytów samochodowych kredytowo.org.

2. Dobierz dodatkowe produkty

Dla banków najważniejsze jest to, żeby pozyskać lojalnego klienta, który będzie korzystał z różnych produktów. Możesz to wykorzystać w swojej strategii negocjacyjnej, dobierając do kredytu gotówkowego inne usługi, np. kartę kredytową czy konto osobiste. Istnieje prawdopodobieństwo, że dzięki temu bank obniży Ci oprocentowanie lub prowizję, w efekcie czego Twój kredyt będzie tańszy. Nie jest to jednak pewne i zależy w dużej mierze od kwoty – przy dużych sumach taka taktyka rzeczywiście może przynieść skutek.

3. Negocjuj warunki

Czy warto próbować obniżyć oprocentowanie kredytu gotówkowego? Oczywiście tak, ale nie zawsze daje to oczekiwany rezultat. Jeżeli zadłużasz się na dużą kwotę, istnieje szansa, że bank pójdzie Ci na rękę i zredukuje koszty kredytu. Po przedstawieniu oferty wybranego banku spróbuj więc poinformować jego pracowników, że znalazłeś lepszy, tańszy kredyt. Jeśli im zależy na Tobie jako kliencie, powinni przekonywać Cię, żebyś jednak nie zmieniał swojej pierwotnej decyzji i został u nich. Również w trakcie spłacania zobowiązania, kiedy jesteś już wiarygodnym klientem dla banku, możesz spróbować renegocjować warunki.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ja@
dnia 29.08.2018, 19:33. Identyfikator użytkownika: jjpSXvJ2pQLL
Ocena
komentarza:
4
Dajcie ludziom prace .Mamicie ludzi kredytami I robicie z nich jeszcze wiekszych niewolnikow.
@ Mb
dnia 31.08.2018, 01:03. Identyfikator użytkownika: VJ8kaUeX4ipa
Ocena
komentarza:
0
A może ktoś pożyczy prywatnie pod weksel???
@ Kierowca
dnia 02.09.2018, 20:26. Identyfikator użytkownika: KV6UNNyno8lO
Ocena
komentarza:
3
Dlaczego wykorzystując trudną sytuacje pożyczkobiorcy zaniża się drastycznie
wartość mieszkania lub nieruchomości.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Opozycja pyta o wniosek w sprawie odwołania starosty Pawlusia

  Grupa dziesięciu radnych opozycji w grudniu ubiegłego roku złożyła wniosek o odwołanie Adama Pawlusia z funkcji starosty jasielskiego. Minął już ponad miesiąc, a sprawa ta nadal nie została przegłosowana przez radnych powiatowych.

 • Jaślanin walczy o Oskara branży mobile!

   

  Młodzi i utalentowani jaślanie to bez wątpienia najlepszy towar eksportowy miasta. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Krzysztofa Wróblewskiego, jaślanina, którego specjalna rękawica może już niedługo zrewolucjonizować korzystanie z technologii wirtualnej rzeczywistości. Projekt został nominowany do prestiżowej nagrody i ma szansę na Oskara branży mobile.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105