Strona główna

Targi ślubne już w niedzielę!

6
Napisany dnia: 02.11.2018, 22:02 , Tagi: Brak

Już w najbliższą niedzielę 4 listopada 2018 r. odbędą się Targi Ślubne Jasło. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Restauracji u Schabińskiej przy ul. Floriańskiej 42.

Swoje usługi zaprezentują profesjonalne firmy z branży ślubnej z naszego regionu. W ten wyjątkowy dzień z pewnością nie obędzie się bez obrączek ślubnych, przepięknej sukni, dekoracji ślubnych czy auta do ślubu. Zapewniamy również fotografa i videofilmowanie, zespół, słodkości z cukierni, wędliny regionalne, konsultacje z dietetykiem, fotobudkę, fotolustro oraz inne gadżety na rozkręcenie imprezy.  A może zdecydujecie się na pomoc eksperta, który pomoże w organizacji wesela?

Całą imprezę poprowadzi dla Was Arkadiusz Habrat - autor książki pt.: ”Jak zorganizować udane Wesele - porady Weselnego Experta",  konferansjer oraz prezenter w Telewizji Rzeszów Na Żywo.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz pierwszego tańca w wykonaniu pary tanecznej z Klubu tańca Sportowego Gasiek z Rzeszowa.

Każdy kto nas odwiedzi ma szanse na wyjątkowe rabaty od wystawców. Oczywiście czekają również nagrody w postaci voucherów, w tym voucher w wysokości 500 zł na zakup obrączek ślubnych.

ZAPRASZAMY!

4.11.2018 w godzinach 11.00 – 17.00 Wstęp wolny.

Sprawdź na facebook.com/Targi-Ślubne-Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Bolec
dnia 04.11.2018, 08:50. Identyfikator użytkownika: Rumh2yCLMnPm
Ocena
komentarza:
-1
Znów jakieś naciąganie
@ KLOS
dnia 04.11.2018, 11:09. Identyfikator użytkownika: SLn3F9wYfP70
Ocena
komentarza:
1
Konsultacje z dietetykiem?Śmieszne
@ ha
dnia 04.11.2018, 12:58. Identyfikator użytkownika: 3KarSPxdq8gO
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Lol
dnia 04.11.2018, 19:12. Identyfikator użytkownika: 1LDERlWRhAcu
Ocena
komentarza:
2
Targi tragiczne 10 firm jak bylo to max
@ Dobre
dnia 04.11.2018, 21:39. Identyfikator użytkownika: rT09f9EFD4Ey
Ocena
komentarza:
6
Dietetyk G. Schabiński, he,he
@ Aga
dnia 08.11.2018, 08:06. Identyfikator użytkownika: kDVqpuZsDhxZ
Ocena
komentarza:
1
Ciekawe ...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Radni i burmistrz rozpoczęli swoją misję

   

  Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej Jasła, która zainaugurowała nową, pięcioletnią kadencję tego gremium. Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

 • Dzisiaj pierwsza sesja Rady Miejskiej na żywo

  Dzisiaj o godzinie 16.00 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej VIII kadencji. Mieszkańcy Jasła od teraz będą mogli oglądać przebieg obrad online.

 • Aleksandra Tocka powaliła swym głosem na kolana!

  „Wielka Dama” Anny Jantar w wykonaniu wokalistki z Jasła – Aleksandry Tockiej zapewnił 21-letniej jaślance udział w drugim odcinku półfinału na żywo. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny etap, w którym widzowie wybiorą finalistów programu „The Voice of Poland”.

 • Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

   

  Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105