Strona główna

Targi ślubne już w niedzielę!

6
Napisany dnia: 02.11.2018, 22:02 , Tagi: Brak

Już w najbliższą niedzielę 4 listopada 2018 r. odbędą się Targi Ślubne Jasło. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Restauracji u Schabińskiej przy ul. Floriańskiej 42.

Swoje usługi zaprezentują profesjonalne firmy z branży ślubnej z naszego regionu. W ten wyjątkowy dzień z pewnością nie obędzie się bez obrączek ślubnych, przepięknej sukni, dekoracji ślubnych czy auta do ślubu. Zapewniamy również fotografa i videofilmowanie, zespół, słodkości z cukierni, wędliny regionalne, konsultacje z dietetykiem, fotobudkę, fotolustro oraz inne gadżety na rozkręcenie imprezy.  A może zdecydujecie się na pomoc eksperta, który pomoże w organizacji wesela?

Całą imprezę poprowadzi dla Was Arkadiusz Habrat - autor książki pt.: ”Jak zorganizować udane Wesele - porady Weselnego Experta",  konferansjer oraz prezenter w Telewizji Rzeszów Na Żywo.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz pierwszego tańca w wykonaniu pary tanecznej z Klubu tańca Sportowego Gasiek z Rzeszowa.

Każdy kto nas odwiedzi ma szanse na wyjątkowe rabaty od wystawców. Oczywiście czekają również nagrody w postaci voucherów, w tym voucher w wysokości 500 zł na zakup obrączek ślubnych.

ZAPRASZAMY!

4.11.2018 w godzinach 11.00 – 17.00 Wstęp wolny.

Sprawdź na facebook.com/Targi-Ślubne-Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Bolec
dnia 04.11.2018, 08:50. Identyfikator użytkownika: Rumh2yCLMnPm
Ocena
komentarza:
-1
Znów jakieś naciąganie
@ KLOS
dnia 04.11.2018, 11:09. Identyfikator użytkownika: SLn3F9wYfP70
Ocena
komentarza:
1
Konsultacje z dietetykiem?Śmieszne
@ ha
dnia 04.11.2018, 12:58. Identyfikator użytkownika: 3KarSPxdq8gO
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Lol
dnia 04.11.2018, 19:12. Identyfikator użytkownika: 1LDERlWRhAcu
Ocena
komentarza:
2
Targi tragiczne 10 firm jak bylo to max
@ Dobre
dnia 04.11.2018, 21:39. Identyfikator użytkownika: rT09f9EFD4Ey
Ocena
komentarza:
6
Dietetyk G. Schabiński, he,he
@ Aga
dnia 08.11.2018, 08:06. Identyfikator użytkownika: kDVqpuZsDhxZ
Ocena
komentarza:
1
Ciekawe ...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kolejny jasielski talent w „The Voice Kids”!

   

  W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w TVP 2, w drugiej edycji programu  „The Voice Kids” zobaczyliśmy 15-letniego jaślanina, Adriana Bałuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle. Adrian wykonał utwór „Im not the only one” i otrzymał nominację do dalszego udziału w programie. Młody wykonawca wybrał drużynę prowadzoną przez Cleo.

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105