Strona główna

TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU w Centrum Zdrowia Dr Mastej

Napisany dnia: 15.05.2018, 08:10 , Tagi: Brak

Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

System terapii nietrzymania moczu i schorzeń uroginekologicznych Salus URO generuje stymulujące pole elektromagnetyczne. Specjalnie opracowane parametry pozwalają wywołać optymalny skurcz potrzebny do regeneracji mięśni. Stymulacja jest swego rodzaju programem treningowym. Trening przebiega niezależnie od zaangażowania, a nawet woli pacjenta. Terapia jest niesamowicie komfortowa dla pacjenta, ponieważ odbywa się przez cienką warstwę ubrania.

Po pełnej kuracji, która trwa około 3-4 tygodni (około 10 -12 zabiegów) dochodzi do odbudowy osłabionych mięśni odpowiedzialnych za mimowolny wyciek moczu i zmniejszenie problemu o około 80 – 90%.

Poniższe ilustracje obrazują przyczynę problemu oraz poprawy w wyniku terapii SALUS URO

Mięśnie są zbyt słabe i nie 
zapewniają zamknięcia 
ujścia z pęcherza moczowego.

Terapia doprowadza do stopniowej poprawy siły mięśni.
W efekcie ujście ujście pęcherza zamyka się.

W wyniku terapii nastąpiło
całkowite przywrócenie siły
mięśni dna miednicy i pełna
kontrola wypływu moczu.

GŁĘBOKA STYMULACJA ELEKTROMAGNETYCZNA

w Centrum Zdrowia Dr Mastej 

SALUS TALENT PRO

Innowacyjna terapia polem elektromagnetycznym o indukcji magnetycznej rzędu 3 Tesli, wykorzystywana do stymulacji głęboko położonych nerwów obwodowych, naczyń krwionośnych i mięśni.

Salus Talent – jako wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący stymulator elektromagnetyczny, pozwala na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego wielkiej częstotliwości, które przenikając przez głębokie warstwy tkanek i kości stymuluje wyznaczony obszar chorobowy.

Z dużym powodzeniem stosowany jest m.in. w przypadku  rwy kulszowej czy choroby zwyrodnieniowej stawów. Pełna seria to 6-8 zabiegów wykonywanych 2 – 3 razy w tygodniu.

WSKAZANIA:

Schorzenia kręgosłupa

 • Ostry/przewlekły ból odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa,
 • Rwa kulszowa, rwa barkowa,
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa.

Zaburzenia w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego

 • Bark zamrożony (ograniczenie ruchomości wskutek zmian zapalnych lub   zwyrodnieniowych),
 • Zwyrodnienia stawów biodrowych, kolanowych, barkowych,
 • Reumatoidalne zapalenie stawów.

Uszkodzenie nerwów obwodowych
Osłabienie / zaniki mięśniowe
Zaburzenia układu moczowo-płciowego

 • Nietrzymanie moczu,
 • Ból prostaty.

Informacja i rejestracja w Centrum Zdrowia Dr Mastej

Tel. 669 474 435, ul. Staszica 21, 38-200 Jasło

www.mastej.pl | www.fisjo.pl

Artykuł sponsorowany

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105