Strona główna

TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU w Centrum Zdrowia Dr Mastej

Napisany dnia: 15.05.2018, 08:10 , Tagi: Brak

Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

System terapii nietrzymania moczu i schorzeń uroginekologicznych Salus URO generuje stymulujące pole elektromagnetyczne. Specjalnie opracowane parametry pozwalają wywołać optymalny skurcz potrzebny do regeneracji mięśni. Stymulacja jest swego rodzaju programem treningowym. Trening przebiega niezależnie od zaangażowania, a nawet woli pacjenta. Terapia jest niesamowicie komfortowa dla pacjenta, ponieważ odbywa się przez cienką warstwę ubrania.

Po pełnej kuracji, która trwa około 3-4 tygodni (około 10 -12 zabiegów) dochodzi do odbudowy osłabionych mięśni odpowiedzialnych za mimowolny wyciek moczu i zmniejszenie problemu o około 80 – 90%.

Poniższe ilustracje obrazują przyczynę problemu oraz poprawy w wyniku terapii SALUS URO

Mięśnie są zbyt słabe i nie 
zapewniają zamknięcia 
ujścia z pęcherza moczowego.

Terapia doprowadza do stopniowej poprawy siły mięśni.
W efekcie ujście ujście pęcherza zamyka się.

W wyniku terapii nastąpiło
całkowite przywrócenie siły
mięśni dna miednicy i pełna
kontrola wypływu moczu.

GŁĘBOKA STYMULACJA ELEKTROMAGNETYCZNA

w Centrum Zdrowia Dr Mastej 

SALUS TALENT PRO

Innowacyjna terapia polem elektromagnetycznym o indukcji magnetycznej rzędu 3 Tesli, wykorzystywana do stymulacji głęboko położonych nerwów obwodowych, naczyń krwionośnych i mięśni.

Salus Talent – jako wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący stymulator elektromagnetyczny, pozwala na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego wielkiej częstotliwości, które przenikając przez głębokie warstwy tkanek i kości stymuluje wyznaczony obszar chorobowy.

Z dużym powodzeniem stosowany jest m.in. w przypadku  rwy kulszowej czy choroby zwyrodnieniowej stawów. Pełna seria to 6-8 zabiegów wykonywanych 2 – 3 razy w tygodniu.

WSKAZANIA:

Schorzenia kręgosłupa

 • Ostry/przewlekły ból odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa,
 • Rwa kulszowa, rwa barkowa,
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa.

Zaburzenia w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego

 • Bark zamrożony (ograniczenie ruchomości wskutek zmian zapalnych lub   zwyrodnieniowych),
 • Zwyrodnienia stawów biodrowych, kolanowych, barkowych,
 • Reumatoidalne zapalenie stawów.

Uszkodzenie nerwów obwodowych
Osłabienie / zaniki mięśniowe
Zaburzenia układu moczowo-płciowego

 • Nietrzymanie moczu,
 • Ból prostaty.

Informacja i rejestracja w Centrum Zdrowia Dr Mastej

Tel. 669 474 435, ul. Staszica 21, 38-200 Jasło

www.mastej.pl | www.fisjo.pl

Artykuł sponsorowany

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105