Strona główna

Trenuj kickboxing i boks z JKSW

22
Napisany dnia: 23.01.2019, 14:46 , Tagi: Brak

Treningi kickboxingu i boksu to doskonały sposób na budowanie kondycji fizycznej oraz kształtowanie charakteru. W ramach zajęć organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki w Jaśle, pod okiem trenera Jerzego Pilarza trenować mogą nawet dzieci.   

Sztuki walki nie muszą kojarzyć się przemocą i negatywnymi emocjami. Celem cyklicznie organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki treningów kickboxingu i boksu jest przede wszystkim poprawa kondycji, sprawności fizycznej oraz o sylwetki uczestników zajęć. Odbywają się one cyklicznie we wtorki, czwartki i soboty. 

Osoby biorące udział w zajęciach dzielone są na grupy pod względem stopnia zaawansowania oraz wieku. Tak, pod okiem doświadczonego trenera, Jerzego Pilarza, na matach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki trenują osoby rozpoczynające przygodę z treningiem sztuk walki, uczestnicy zaawansowani, kobiety a nawet dzieci.

Dla młodszych adeptów kickboxingu i boksu, zajęcia stanowią doskonałą formę ćwiczeń fizycznych o charakterze ogólnorozwojowym.  Program treningowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży, skonstruowany jest z uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz ich właściwego rozwoju fizycznego jak również psychofizycznego. Zdaniem Wojciecha Busia, instruktora
w Jasielskim Klubie Sportów Walki trening dedykowany specjalnie dla dzieci jest dla nie do przecenienia w odniesieniu do ich rozwoju fizycznego. - W klubie przygotowaliśmy formułę treningową dla dzieci od dziesiątego do piętnastego roku życia. Zajęcia pomagają wyładować nadmiar negatywnych emocji i oderwać się od problemów codzienności. trening buduje także właściwe nawyki zdrowotne, kondycję oraz pewność siebie potrzebną w dorosłym życiu oraz kształtuje charakter i samodyscyplinę. Uczy też właściwego podejścia do używania własnej siły i szacunku do rówieśników. Na zajęciach staramy się wprowadzać bardzo dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz usprawniających koordynację i gibkość dziecka. Podczas zajęć wiele ćwiczeń ma charakter gier i zabaw, z elementem kickboxingu i boksu oraz rywalizacji, co dzieci uwielbiają. - wyjaśnia.

JKSW zaprasza na treningi we wtorki, czwartki i soboty. Zapisy odbywają się nieprzerwanie. Wtorek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana-18.00. Czwartek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana -18.00. Sobota: grupa zaawansowana -15.00.

fot. facebook.com/jksw1

MD\WB

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ gfg
dnia 23.01.2019, 20:08. Identyfikator użytkownika: 5DG4mbdrmHA2
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ prawduuuniaa
dnia 24.01.2019, 09:32. Identyfikator użytkownika: sPDR3ctgd7ij
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Job
dnia 24.01.2019, 09:34. Identyfikator użytkownika: 4voO6uTZpcwy
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ Prawda w oczy kole
dnia 24.01.2019, 10:39. Identyfikator użytkownika: fDnjq4igz0wZ
Ocena
komentarza:
8
[Komentarz nie na temat]
@ Jaślanin
dnia 24.01.2019, 10:50. Identyfikator użytkownika: XR7oNhLI8vXl
Ocena
komentarza:
7
[Komentarz nie na temat]
@ NoToNiezłeJasło4u
dnia 24.01.2019, 10:52. Identyfikator użytkownika: ANrjltu6tokF
Ocena
komentarza:
7
[Komentarze ad personam nie odnoszą się do tematu]
@ gladiator
dnia 24.01.2019, 11:42. Identyfikator użytkownika: B4hlKHxkWv2n
Ocena
komentarza:
0
Sami się bijecie chłopcy walki dajcie luz
@ Ten obcy
dnia 24.01.2019, 13:33. Identyfikator użytkownika: fDnjq4igz0wZ
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Abdul
dnia 24.01.2019, 19:34. Identyfikator użytkownika: 0ipeH7whWijr
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ John
dnia 24.01.2019, 19:34. Identyfikator użytkownika: 0ipeH7whWijr
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ :)
dnia 24.01.2019, 22:21. Identyfikator użytkownika: QYO3vbgVAa7e
Ocena
komentarza:
3
Poco te spory ? Róbmy swoje. Jesteśmy w tym sporcie razem. Zarówno jak i jeden klub I drugi :) nie wyciągajmy brudów z przeszłości. Szanujemy się jesteśmy poważnymi ludźmi
@ majfrend
dnia 25.01.2019, 10:12. Identyfikator użytkownika: TSDY3gFr1FPs
Ocena
komentarza:
2
Wszystko jest lepsze od siedzenia przed kompem. siedzenie przed kompem to czas zmarnowany.
@ m.ciesla
dnia 28.01.2019, 19:57. Identyfikator użytkownika: U0mtsUb9jtF1
Ocena
komentarza:
0
Bardzo ciekawa dyskusja musiała być, wszystkie komentarze usuniete:)
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105