Strona główna

VIII Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci i młodzieży Bielsko- Biała

6
Napisany dnia: 14.01.2019, 13:00 , Tagi: Brak

Międzynarodowy Turniej Judo w Bielsko- Białej zgromadził ponad 1300 zawodników ze 115 klubów z kraju i Europy. Nasi zawodnicy UKS MOSIR JASLO również pokazali się z jak najlepszej strony.

Srebrny medal dla Jasła przywiozła Julia Wojdyła, natomiast dla Jakuba Piątka brakło trochę szczęścia i niestety przegrał walkę o brązowy medal i tym samym uplasował się na 5 miejscu. Alan Nowak i Kasper Krzakiewicz, mogą przyznać że ten turniej nie był dla nich szczęśliwy, niestety nie przeszli walk eliminacyjnych. To pierwszy turniej w tym roku i może być tylko lepiej.

Gratulacje za piękną sportową postawę. Wielkie podziękowania dla Urzędu Miasta Jasła za wspieranie kariery młodych judoków.

www.judomosir.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kier
dnia 14.01.2019, 21:04. Identyfikator użytkownika: F9eAm6cPxMW7
Ocena
komentarza:
6
Znowu urząd miasta zafundował wyjazd dzieciakom i trenerom na zabawę? To juz nie jest nawet śmieszne tylko żałosne.
@ do kier
dnia 15.01.2019, 07:38. Identyfikator użytkownika: PkGf29vfseRK
Ocena
komentarza:
-6
Urząd Miasta finansuje działalność klubow sportowych na caly rok. Kwota jest przezbaczona na opłaty za halę, wyjazdy, oplaty startowe itp. Cieszmy się, że dzieciaki poświęcają wolny wekend, aby realizować swoje marzenia.
@ rodzic z uks 6
dnia 15.01.2019, 07:45. Identyfikator użytkownika: n1SVmAvUVcHe
Ocena
komentarza:
7
Inne dzieciaki także chciałyby w ten sposób podróżować po kraju i świecie i realizować swoje marzenia w Jaśle ale nie maja tak pięknej hali czy tak hojnego i przychylnego dla Nich Burmistrza, który wspierałby wyjazdy ich na takie spotkania cotygodniowe.
@ Judo
dnia 15.01.2019, 10:11. Identyfikator użytkownika: AZVzc6jJoczj
Ocena
komentarza:
-6
Nikt im tego nie zabrania trzeba uprawiac jakiś sport trenowac wytrwale a wtedy bedą turnieje i wyjazdy a samo siedzenie w domu przed netem nic nie da.
@ do rodzic
dnia 15.01.2019, 13:24. Identyfikator użytkownika: PkGf29vfseRK
Ocena
komentarza:
1
Przecież wasz klub również jest finansowany przez Urząd Miasta.
@ Socer
dnia 18.01.2019, 08:07. Identyfikator użytkownika: nMhUwCcpOLLl
Ocena
komentarza:
2
Nie ma hali, nie ma stadionu, nie ma boisk treningowych ..orlików nie wolno odśnieżać w zimie, Klimat do sportu. o stadionie mowa była 9 lat temu przy okazji 100 lecia Czarnych, każdy wie jak to wygląda wszystkie miasta na odjechały pod względem infrastruktury teraz gminy wiejskie biorą się za infrastrukturę piłkarską a my w czarnej du...
Nie mówię żeby budować stadion Czarnych . Stadion dla Jasła !!! powstaje SMS, jest AP, UKS 6, Global wiele młodych talentów piłkarskich z Jasła zmuszona jest trenować w Krośnie, Rzeszowie itp. Jasielska brać piłkarska musi się zjednoczyć i działać razem dla tych młodych adeptów piłkarskich!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105