Strona główna

Weekendowe granie w Nowym Żmigrodzie

15
Napisany dnia: 06.08.2018, 10:20 , Tagi: Brak

W niedzielę, na stadionie sportowym w Nowym Żmigrodzie odbyły się Dni Ziemi Żmigrodzkiej. Na scenie wystąpili Zbóje, Matusz Mijal oraz gwiazda wieczoru, zespół Weekend.

Zobacz obszerną FOTORELACJĘ

Stadion w Nowym Żmigrodzie zaczął zapełniać się już po godzinie 14. Dla dzieci organizatorzy przygotowali gry i zabawy. Nie lada atrakcją dla gości tegorocznych Dni Ziemi Żmigrodzkiej okazał się pokaz skoków spadochronowych.

Około godziny 17. zainteresowanie osób obecnych niedzielnego popołudnia na stadionie skupiło się na scenie. Tam mieli okazję zaprezentować się młodzi wykonawcy, rodem z gminy Nowy Żmigród. Nie zabrakło również występów kapel ludowych. Publiczność mogła podziwiać przyodzianych w tradycyjne stroje ludowe „Żmigrodzan” oraz „Magurzanki”.

Muzyczne emocje zaczęły narastać wraz z występami Tria Galicyjskiego z Niebylca oraz Kapeli Podwórkowej „Zimny Drań”. Na stadion zaczęli tłumnie ściągać mieszkańcy gminy oraz innych miejscowości powiatu jasielskiego. Po wcześniejszych opadach deszczu oraz burzy nie było już śladu, a zza chmur przedzierały się ostatnie promienie słońca.

Prawdziwa zabawa zaczęła się wraz z pojawieniem się na scenie zespołu góralskiego „Zbóje”. Ze sceny popłynęły doskonale wszystkim znane melodie. Publiczność wespół z zespołem zaśpiewała m.in. piosenkę „Znów nieprzespana noc”. Zespół z Zakopanego nie tylko zachwycił muzyką oraz góralskim folklorem, lecz również doskonałym poczuciem humoru. Publiczność zgromadzona pod sceną, obserwując zabawy przygotowane przez „Zbójów” śmiałą się do rozpuku.

Po 21. klimat Podhala, zastąpiony został przez muzykę popularną w wykonaniu urodzonego w Jaśle, Mateusza Mijala. Wokalista zaśpiewał swoje największe przeboje, wśród których znalazły się: „Wirtualni”, „Winny”, „Za to, co mam”, czy też „Niech się ludzie śmieją”. W przerwie występu Mateusza Mijala odbył się pokaz sztucznych ogni.

Przysłowiową wisienką na torcie był koncert zespołu Weekend. Grupa na czele z wokalistą, Radosławem Liszewskim, to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny disco polo. Zespół to jednak nie tylko jego lider. Na scenie pojawiła się również emanująca niespożytą energią, trzyosobowa sekcja taneczna. Formacja zaprezentowała największe swoje przeboje, w tym: „Ona tańczy dla mnie”, „Za miłość mą” oraz „Jesteś zajebista”. W chłodny wieczór, Weekend bez trudu zdołał rozgrzać do czerwoności publiczność zgromadzoną pod sceną.

Tegoroczne Dni Ziemi Żmigrodzkiej zakończyła trwająca do późnych godzin nocnych dyskoteka pod gwiazdami.

Patronat nad wydarzeniem objął m.in. portal informacyjny jaslo4u.pl  

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kasiek
dnia 06.08.2018, 10:51. Identyfikator użytkownika: RkirJloVO9aS
Ocena
komentarza:
17
Wyraźnie byliśmy na różnych Dniach Ziemii Żmigrodzkiej! :)
@ e tam
dnia 08.08.2018, 22:09. Identyfikator użytkownika: QDHEyArYd05Y
Ocena
komentarza:
-5
panie Burmistrz JASŁO niech Pan zobaczy jak sie robi imprezy masowe nap. DNI JASŁA
dobra nauka by sie Panu przydała ze ŻMIGRODU
@ rohu
dnia 13.08.2018, 20:58. Identyfikator użytkownika: FJ9kvZhluaqk
Ocena
komentarza:
2
do "e tam" - wstydziłbym sie gdyby takie "gwiazdy" wystapily na Dniach Jasla !
@ mieszko
dnia 06.08.2018, 16:02. Identyfikator użytkownika: JN086IKPw0Hk
Ocena
komentarza:
-21
Super impreza jak co roku !!! Brawo dla Wójta !!!
@ .
dnia 06.08.2018, 22:28. Identyfikator użytkownika: YDGcHatdfNRD
Ocena
komentarza:
-11
rwałybyśmy tych dwóch jak szpaki czereśnie
@ Prawda
dnia 07.08.2018, 07:58. Identyfikator użytkownika: 4SXnFL1621OY
Ocena
komentarza:
22
Kiepska organizacja, kiepskie widowisko, kiepskie Gwiazdy- ogólna ocena -3!!!
@ Był tam
dnia 07.08.2018, 17:13. Identyfikator użytkownika: NqSFuIoiKebO
Ocena
komentarza:
-10
Po filmikach widac że pudzie bawili.się swietnie :) a ty pewnie byles tak pijany ze wszystko było koepskie nawet teoja.rownowaga :)
@ kermit
dnia 07.08.2018, 09:55. Identyfikator użytkownika: KQ63TntIaa5i
Ocena
komentarza:
-11
byłem widziałem bardzo fajna impreza, weekend zbóje i mijal dali czadu !!
@ Lary
dnia 07.08.2018, 17:14. Identyfikator użytkownika: NqSFuIoiKebO
Ocena
komentarza:
-9
to był super weeekend !!!
@ kwh
dnia 07.08.2018, 18:12. Identyfikator użytkownika: gsDyqbryK2M9
Ocena
komentarza:
10
Słuchasz disco i wiem wszystko .
@ fresh
dnia 08.08.2018, 14:13. Identyfikator użytkownika: JNBL5pUXayfr
Ocena
komentarza:
6
Wieś niech się bawi, ok, ale po dożynkach.
@ ROckFan
dnia 10.08.2018, 13:49. Identyfikator użytkownika: Y9R4iQ7WZ2q0
Ocena
komentarza:
1
Dyszko z pola i wiara ma mokro, drogi zakorkowane itp, a na dobrą muzę np. rodzimy TugBoat by mało kto poszedł bo to już przy tym "nóżka nie chodzi" i jakieś takie różnorodne zbyt spójne charmonicznie dźwięki, a nie takie umpc umpc "I wy mi pomożecie, tancerza ujrzeć chcecie, jak papier w toalecie, będę kręcił się", z BMWiooo wypadające.
@ Kierowca
dnia 10.08.2018, 14:50. Identyfikator użytkownika: gHiCm6iQCF6b
Ocena
komentarza:
4
Trzeba się ruszyć z domu na ciekawe imprezy w Jaśle.
A nie siedzieć w domu i gnuśnieć.
W każdą niedzielę jest ciekawe wydarzenie. Chodzę i jestem zadowolony.
Czas jest cenny i trzeba go wykorzystać a nie przeżyć go bezowocnie.
Są osoby marudne, które chcą przeżyć życie byle jak.
Życie jest piękne i trzeba się nim cieszyć.
Gdy przyjdzie starszy wiek to człowiek żałuje wielu nie wykorzystanych
okazji i możliwości. Gdy teraz może wyjść z domu i nacieszyć się życiem
to niech tak robi jak najczęściej. A nie tylko narzekać.
@ poiuy
dnia 12.08.2018, 09:29. Identyfikator użytkownika: 22TFYAeyRB1t
Ocena
komentarza:
7
żeby tak jeszcze nie ten playback to wszystko by było ok.
@ Aga
dnia 16.08.2018, 09:14. Identyfikator użytkownika: rTG1UVaeKXEv
Ocena
komentarza:
0
Fajnie było.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Syn i brat Janusza G. odmówili składania wyjaśnień

  Trwa proces w głośnej sprawie przeciwko Januszowi G. oskarżonemu o zabójstwo swojej byłej żony Haliny, pielęgniarki z Jasła. W miniony piątek sąd przesłuchał kolejnych świadków. W sądzie stawili się syn Janusza G. - Bartłomiej i jego brat Andrzej. Obaj skorzystali z odmowy do składania zeznań.

 • Wezbrane wody w rzece Ropie nie spędzą już więcej snu z powiek mieszkańcom

   

  Mieszkańcy Pustej Woli, Siedlisk Sławęcińskich, Przysiek i Trzcinicy, mogą czuć się bezpieczniej. Dzięki budowie lewego obwałowania rzeki Ropy, przy intensywnych opadach deszczu i w obliczu wzbierających wód na rzece Ropie będą spać spokojniej. Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie zadania inwestycyjnego, którego wartość wyniosła blisko 8,4 mln zł.

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Weekendowe granie w Nowym Żmigrodzie

   

  W niedzielę, na stadionie sportowym w Nowym Żmigrodzie odbyły się Dni Ziemi Żmigrodzkiej. Na scenie wystąpili Zbóje, Matusz Mijal oraz gwiazda wieczoru, zespół Weekend.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105