Strona główna

Weekendowe starty JSC

12
Napisany dnia: 15.05.2018, 09:03 , Tagi: Brak

W dniu 12 mają seria maratonów rowerowych zawitała do Wierchomli, gdzie odbyła się trzecia edycja tego cyklu. Tradycją się stało, że zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wezmą w nim udział. Kolarze do wyboru mieli trzy dystanse: hobby 28 km i 1144m przewyższenia, mega 48 km i 1947 m przewyższenia oraz najdłuższy giga 67 km. i 2650 m przewyższenia.

Na dystansie Hobby Piotr Gryzło zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej, Dominik Szumiec 15 miejsce a Sebastian Cyran uplasował się na 13 miejscu.

Dystans mega wybrało 6 zawodników JSC. W kategorii M3 Krzysztof Kosiek był 44, Mateusz Dachowski po wielu problemach technicznych ukończył zmagania na 50 miejscu a Jerzy Reczek na 53 miejscu. W kategorii M4 Janusz Zaleśny zajmuje 45 miejsce a Robert Śliwowski 57. Kolejna kategoria to M5, w której Tomasz Radziejowski zajmuje wysokie 8 miejsce.

Najtrudniejszy i najdłuższy dystans wybrało pięciu zawodników. Jakub Gryzło zajmuje 2 miejsce, a Jakub Siemiączko 9 w swojej kategorii wiekowej. Kolejne podium zgarnia Marek Gorczyca, który również staje na 2 miejscu. Niestety pechowy dzień był dla Pawła Lusińskiego, który z powodu kontuzji musiał zjechać z trasy oraz dla Łukasza Szumca, którego wyeliminował defekt sprzętu.

W klasyfikacji drużynowej jasielscy cykliści zajęli 4 miejsce, ale w klasyfikacji generalnej dalej utrzymują 3 lokatę.

Również 12 maja po terenach Beskidu Niskiego odbył się rowerowy rajd na orientację „Hawran”. Start znajdował się w Nowicy i uczestnicy trasy turystycznej mieli do zaliczenia 15 punktów kontrolnych w limicie 7 godzin. Ewelina Borkowska Pawluś oraz Mirosław Pawluś zaliczyli 12 punktów w czasie 6.57, co pozwoliło zająć 10 miejsce. Warto również nadmienić iż Ewelina zajęła 3 miejsce wśród kobiet.

W tym samym dniu, w Krakowie, wystartował organizowany przez Czesława Langa, Vienna Life Maraton. Tutaj na dystansie hobby Rafał Cygan, zajmuje 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ kolosz ;)
dnia 15.05.2018, 10:19. Identyfikator użytkownika: JMCc3rG86FWP
Ocena
komentarza:
7
Brawo-brawo dla chłopaków i dziewczyny :) z JSC
@ Asd.
dnia 15.05.2018, 10:58. Identyfikator użytkownika: jOF1hPfsgpCO
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje za wytrwałość i pasję dla wszystkich z JSC.
@ tom
dnia 15.05.2018, 20:56. Identyfikator użytkownika: 6iOVHmjeyaDJ
Ocena
komentarza:
6
Gratulujemy Jsc.
@ Człowiek z lasu
dnia 15.05.2018, 23:47. Identyfikator użytkownika: wAAnAlYzT8Pk
Ocena
komentarza:
3
Ale nikt na stopa tej dziewczyny nie wziął. Nieładnie.
@ Czlowiek z gUr
dnia 16.05.2018, 00:17. Identyfikator użytkownika: 5UlduJkFYxO8
Ocena
komentarza:
1
przeciez widac ze ten z tylu bierze ją na stopa - juz sie zatrzymuje.
@ osi
dnia 16.05.2018, 06:29. Identyfikator użytkownika: 3UBH2Q7uIHPQ
Ocena
komentarza:
-3
Megowcy słabo. Hobbyści i Gigowcy brawo!
@ Czlowiek z gUr
dnia 16.05.2018, 10:22. Identyfikator użytkownika: oLomnWPUwGZG
Ocena
komentarza:
3
Słabo? to sam se pojedz.
@ Dziaraxc
dnia 16.05.2018, 13:12. Identyfikator użytkownika: et6sDUSJ8VMM
Ocena
komentarza:
-5
Jeżdżę od dwóch miesięcy MTB i tylko jeden z JSC mnie wyprzedził na mega o 2 minuty , a że jestem słaby to podzielam @OSI Że chyba mocno nie pojechaliście
@ Zdegustowany
dnia 16.05.2018, 14:27. Identyfikator użytkownika: DqAKYJcEjztc
Ocena
komentarza:
0
Bo na trasie MEGA była degustacja lokalnych potraw w kole gospodyń wiejskich i grzech było nie wstąpić...
PS. Paru zawodników dotarło na metę w poniedziałek.
@ do Dziaraxc
dnia 17.05.2018, 15:33. Identyfikator użytkownika: lWRe8Y5HdDpe
Ocena
komentarza:
0
Wpadnij na hobby lub giga i wtedy napisz :)
@ do Dziaraxc
dnia 17.05.2018, 15:35. Identyfikator użytkownika: lWRe8Y5HdDpe
Ocena
komentarza:
0
przejechałeś w 3:38 ?
@ Rally
dnia 19.05.2018, 17:42. Identyfikator użytkownika: hl9EtKyu5c9d
Ocena
komentarza:
1
Brawo Gryszu ! Brawo Młody Gryszu !
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wójt Staniszewski żongluje starymi inwestycjami

  W gazecie samorządowej gminy Dębowiec "Gminne Echa" wójt chwali się osiągnięciami nie tyle sprzed czterech ostatnich lat, co inwestycjami realizowanymi nawet osiem lat temu. Czy dwumiesięcznik został wykorzystany do prowadzenia kampanii wyborczej? Faktem jest, że Zbigniew Staniszewski po raz piąty ubiega się o urząd wójta gminy Dębowiec.

 • Szanowni mieszkańcy Gminy Jasło

   

  Już w niedzielę wspólnie podejmiemy decyzję, kto przez najbliższe pięć lat będzie sprawował zaszczytny, ale i niezwykle zobowiązujący urząd Wójta Gminy Jasło.

 • PZD z nowym sprzętem i zapleczem socjalnym

  Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez wiele lat nie mieli odpowiedniego zaplecza socjalnego. W ostatnim jednak czasie wybudowany został budynek wraz z siedmiostanowiskowym garażem, który poprawi komfort i warunki ich pracy. Inwestycja ma się zakończyć wiosną przyszłego roku.

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Szanowni Mieszkańcy Jasła!

   

  Podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Jasła ponieważ - podobnie ja Państwo - pragnę, aby nasze piękne Miasto znów stanęło w rzędzie dynamicznie rozwijających się miejscowości Podkarpacia. - Andrzej Czernecki.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105