Strona główna

Weekendowe starty JSC

12
Napisany dnia: 15.05.2018, 09:03 , Tagi: Brak

W dniu 12 mają seria maratonów rowerowych zawitała do Wierchomli, gdzie odbyła się trzecia edycja tego cyklu. Tradycją się stało, że zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wezmą w nim udział. Kolarze do wyboru mieli trzy dystanse: hobby 28 km i 1144m przewyższenia, mega 48 km i 1947 m przewyższenia oraz najdłuższy giga 67 km. i 2650 m przewyższenia.

Na dystansie Hobby Piotr Gryzło zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej, Dominik Szumiec 15 miejsce a Sebastian Cyran uplasował się na 13 miejscu.

Dystans mega wybrało 6 zawodników JSC. W kategorii M3 Krzysztof Kosiek był 44, Mateusz Dachowski po wielu problemach technicznych ukończył zmagania na 50 miejscu a Jerzy Reczek na 53 miejscu. W kategorii M4 Janusz Zaleśny zajmuje 45 miejsce a Robert Śliwowski 57. Kolejna kategoria to M5, w której Tomasz Radziejowski zajmuje wysokie 8 miejsce.

Najtrudniejszy i najdłuższy dystans wybrało pięciu zawodników. Jakub Gryzło zajmuje 2 miejsce, a Jakub Siemiączko 9 w swojej kategorii wiekowej. Kolejne podium zgarnia Marek Gorczyca, który również staje na 2 miejscu. Niestety pechowy dzień był dla Pawła Lusińskiego, który z powodu kontuzji musiał zjechać z trasy oraz dla Łukasza Szumca, którego wyeliminował defekt sprzętu.

W klasyfikacji drużynowej jasielscy cykliści zajęli 4 miejsce, ale w klasyfikacji generalnej dalej utrzymują 3 lokatę.

Również 12 maja po terenach Beskidu Niskiego odbył się rowerowy rajd na orientację „Hawran”. Start znajdował się w Nowicy i uczestnicy trasy turystycznej mieli do zaliczenia 15 punktów kontrolnych w limicie 7 godzin. Ewelina Borkowska Pawluś oraz Mirosław Pawluś zaliczyli 12 punktów w czasie 6.57, co pozwoliło zająć 10 miejsce. Warto również nadmienić iż Ewelina zajęła 3 miejsce wśród kobiet.

W tym samym dniu, w Krakowie, wystartował organizowany przez Czesława Langa, Vienna Life Maraton. Tutaj na dystansie hobby Rafał Cygan, zajmuje 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ kolosz ;)
dnia 15.05.2018, 10:19. Identyfikator użytkownika: JMCc3rG86FWP
Ocena
komentarza:
7
Brawo-brawo dla chłopaków i dziewczyny :) z JSC
@ Asd.
dnia 15.05.2018, 10:58. Identyfikator użytkownika: jOF1hPfsgpCO
Ocena
komentarza:
7
Gratulacje za wytrwałość i pasję dla wszystkich z JSC.
@ tom
dnia 15.05.2018, 20:56. Identyfikator użytkownika: 6iOVHmjeyaDJ
Ocena
komentarza:
6
Gratulujemy Jsc.
@ Człowiek z lasu
dnia 15.05.2018, 23:47. Identyfikator użytkownika: wAAnAlYzT8Pk
Ocena
komentarza:
3
Ale nikt na stopa tej dziewczyny nie wziął. Nieładnie.
@ Czlowiek z gUr
dnia 16.05.2018, 00:17. Identyfikator użytkownika: 5UlduJkFYxO8
Ocena
komentarza:
1
przeciez widac ze ten z tylu bierze ją na stopa - juz sie zatrzymuje.
@ osi
dnia 16.05.2018, 06:29. Identyfikator użytkownika: 3UBH2Q7uIHPQ
Ocena
komentarza:
-3
Megowcy słabo. Hobbyści i Gigowcy brawo!
@ Czlowiek z gUr
dnia 16.05.2018, 10:22. Identyfikator użytkownika: oLomnWPUwGZG
Ocena
komentarza:
3
Słabo? to sam se pojedz.
@ Dziaraxc
dnia 16.05.2018, 13:12. Identyfikator użytkownika: et6sDUSJ8VMM
Ocena
komentarza:
-5
Jeżdżę od dwóch miesięcy MTB i tylko jeden z JSC mnie wyprzedził na mega o 2 minuty , a że jestem słaby to podzielam @OSI Że chyba mocno nie pojechaliście
@ Zdegustowany
dnia 16.05.2018, 14:27. Identyfikator użytkownika: DqAKYJcEjztc
Ocena
komentarza:
0
Bo na trasie MEGA była degustacja lokalnych potraw w kole gospodyń wiejskich i grzech było nie wstąpić...
PS. Paru zawodników dotarło na metę w poniedziałek.
@ do Dziaraxc
dnia 17.05.2018, 15:33. Identyfikator użytkownika: lWRe8Y5HdDpe
Ocena
komentarza:
0
Wpadnij na hobby lub giga i wtedy napisz :)
@ do Dziaraxc
dnia 17.05.2018, 15:35. Identyfikator użytkownika: lWRe8Y5HdDpe
Ocena
komentarza:
0
przejechałeś w 3:38 ?
@ Rally
dnia 19.05.2018, 17:42. Identyfikator użytkownika: hl9EtKyu5c9d
Ocena
komentarza:
1
Brawo Gryszu ! Brawo Młody Gryszu !
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kolejny jasielski talent w „The Voice Kids”!

   

  W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w TVP 2, w drugiej edycji programu  „The Voice Kids” zobaczyliśmy 15-letniego jaślanina, Adriana Bałuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle. Adrian wykonał utwór „Im not the only one” i otrzymał nominację do dalszego udziału w programie. Młody wykonawca wybrał drużynę prowadzoną przez Cleo.

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105