Strona główna

Węgierki najlepsze

11
Napisany dnia: 17.10.2018, 10:42 , Tagi: Brak

Węgierska drużyna z Nyíregyházy zdobyła puchar Burmistrza Miasta Jasła w zorganizowanym w miniony weekend Międzynarodowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Dziewczyny w meczu finałowym pokonały polski zespół UKS GÓRAL Muszyna. Na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki z Serbii - OK KI 0230 Kikinda C, które zwyciężyły ze Słowaczkami ze Stropkova B.

Zawody, których udział wzięło 21 zespołów z pięciu państw, zorganizowano w celu uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W rywalizacji uczestniczyły dziewczęta urodzone po 1 stycznia 2005 (zespół „trójki”): OK KI 0230 Kikinda (Serbia) - 3 zespoły; Justitia SC Budapeszt (Wegry) - 3 zespoły; Viadukt SE Biatorbágy (Wegry) - 3 zespoły; NYÍRSULI Nyíregyháza (Wegry) - 3 zespoły; ZŠ MlýnskáStropkov (Słowacja) - 3 zespoły; CK SPARTA Sambor (Ukraina) - 1 zespół; UKS GÓRAL Muszyna - 1 zespół; UKS DWÓJKA Krynica - 1 zespół; oraz UKS „MOSiR” Jasło – 3 zespoły.

Dla wszystkich zespołów przygotowano puchary, dyplomy i upominki. Organizatorem turnieju był UKS „MOSiR” Jasło, a sponsorami: Miasto Jasło, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, hotel SEPIA oraz hotel „u Schabińskiej”.

Tabela finałowa:

1. NYÍRSULI Nyíregyháza A (Węgry)

2. UKS GÓRAL Muszyna (Polska)

3. OK KI 0230 Kikinda C (Serbia)

4. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov B (Słowacja)

5. CK SPARTA Sambor (Ukraina)

6. UKS "MOSiR" Jasło A (Polska)

7. NYÍRSULI Nyíregyháza B (Węgry)

8. UKS "MOSiR" Jasło B (Polska)

9. OK KI 0230 Kikinda A (Serbia)

10. UKS DWÓJKA Krynica (Polska)

11. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov C (Słowacja)

12. OK KI 0230 Kikinda B (Serbia)

13. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov A (Słowacja)

14. UKS "MOSiR" Jasło C (Polska)

15. Justitia S.C. Budapeszt A (Węgry)

16. NYÍRSULI Nyíregyháza C (Węgry)

17. Viadukt SE Biatorbágy A (Węgry)

18. Viadukt SE Biatorbágy B (Węgry)

19. Justitia S.C. Budapeszt C (Węgry)

20. Viadukt SE Biatorbágy C (Węgry)

21. Justitia S.C. Budapeszt B (Węgry)

Organizatorzy

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Rex
dnia 17.10.2018, 12:02. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
7
Poziom siatkówki dziewcząt z Jasła tragedia, odeszli trenerzy, nie ma zdolnej młodzieży,seniorki w najniższej z możliwych lig. Jasło miastem sportu wg.burmistrza Pabiana. Wstyd że tak nisko Jasło upadło w grach zespołowych. Piłka nożna słabo,siatkówka umiera,koszykówki już nie ma, podobnie piłki ręcznej. A kiedyś byliśmy znani z solidnego sportu.
@ k
dnia 17.10.2018, 17:05. Identyfikator użytkownika: gvYV4A7r1DrJ
Ocena
komentarza:
6
Seniorek zostały wycofane z 3 ligi kobiet.wsyd
@ czarny
dnia 17.10.2018, 18:20. Identyfikator użytkownika: AnlRIggSQhqs
Ocena
komentarza:
8
Glosujcie dalej na Pabiana to niedlugo wogole nie bedzie istnial zespolowy sport w Jasle.
@ Mami
dnia 17.10.2018, 18:38. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
2
Trudno się nie zgodzić. Obecny burmistrz stawia na pierwszym miejscu judo i karate niestety zupełnie inaczej jak to się dzieje w Krośnie i w Sanoku
@ łoMatko
dnia 17.10.2018, 21:20. Identyfikator użytkownika: COggDWd4XJuF
Ocena
komentarza:
-2
Zobacz jakie w Jaśle jest finansowanie judo i karate o którym piszesz w porównaniu do środków jakie otrzymują gry zespołowe. Te sporty w Jaśle nie otrzymują ani 1/5 tego co sporty drużynowe więc nie wypisuj takich głupot. Sporty walki nie narzekają na każdym kroku tylko działają. A środki jakie otrzymują jak widać przekładają się na wyniki i promocję miasta. Nie wiem czemu cię aż tak to boli. Lepiej dla Ciebie by było jakby judo i karate się same zamknęły?? pytanie tylko czy środki jakie otrzymują zadowoliłyby sporty drużynowe i z dnia na dzień te dyscypliny zaczęły by odnosić sukcesy. Pieniądze to nie wszystko, liczy się także pasja i zaangażowanie. Zobacz ostatnie sukcesy Legii Wa-wa, która odpadła z eliminacji ligi mistrzów mając o wiele większy budżet od swojego rywala. Pieniądze w sporcie nie załatwią wszystkiego i pieniądze nie rywalizują na boisku czy macie tylko zawodnicy. Przestańcie już dmuchać ten balonik jak to judo i karate mają cudownie w tym mieście a sporty drużynowe nie. Porównajcie kwoty dotacji do wyników, odległości jakie pokonują judo czy karatecy, żeby pojechać na zawody itd. Nie ma aż tak źle jak opisujesz, trzeba pracować nie narzekać.
@ rodzic
dnia 18.10.2018, 07:49. Identyfikator użytkownika: MpBNdxQGLpXS
Ocena
komentarza:
0
Super impreza !!!
Brawo dla organizatorów i Burmistrza !!!
Szkoda tylko, że tak mało kibiców przyszło na salę.
@ D_7
dnia 18.10.2018, 09:00. Identyfikator użytkownika: UMMi7VrEU5aR
Ocena
komentarza:
-1
Dziewczyny z jasła maja potencjal ale nie umieja go dobrze wykorzystac, widac sa ambitne ale trzeba ciagle pracowac a sukcesy przyjda z czasem
@ Magik
dnia 18.10.2018, 09:41. Identyfikator użytkownika: krBbQRIEtgpa
Ocena
komentarza:
1
Jeśli to prawda że seniorki siatkarek zostały wycofane z 3 ligii to jest skandal . Gdzie maja honor działacze , którzy do tego doprowadzili, co na to Burmistrz wspierający żeńska siatkówkę bo wody w usta nabrał ?
@ ufo
dnia 21.10.2018, 12:24. Identyfikator użytkownika: EYBD0n3bZ30X
Ocena
komentarza:
0
ty magik wiesz co to honor? A działaczy to możesz tak jak majstra Kobuszewskiego.
@ @lid
dnia 18.10.2018, 18:07. Identyfikator użytkownika: ZV6ttGIA5lXi
Ocena
komentarza:
0
Organizacja turnieju nagrody boiska zadowolenie przyjezdnych zawodniczek na wysokim poziomie w sumie rywalizacja była zacięta z 5 państw a to nie lada wyzwanie więc wielkie podziękowania powinny pod tym adresem trafić do organizatorów jak i obecnego Burmistrza Jasła że takie wydarzenie mogło się odbyć to jest promocja siatkówki wśród młodzieży niestety mało kibiców. Chcecie żeby klub siatkówki UKS MOSiR Jasło rozwijał się więc przychodźcie na mecze ligowe młodziczek kadetek, w turnieju wzięły udział rocznikowo młode zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej 10-tce rywalizowały z zespołami które mają szersze zaplecze i większe dofinansowanie na rozwój siatkówki. Jasielska siatkówka powoli wypracuje swoje miejsce w pierwszej trójce ale posyłajcie swoje dzieci na siatkówkę!!! Promujcie ten sport a nie tylko co się komuś nie udało a Trening czyni mistrza!!!
@ @balson
dnia 18.10.2018, 18:14. Identyfikator użytkownika: ZV6ttGIA5lXi
Ocena
komentarza:
1
Ludzie dajcie szansę młodym zawodniczkom które z turnieju na turniej są coraz lepsze i pną się do góry. Ci co komentują że poziom tragedia to chyba nie widzieli wszystkich meczy na tym turnieju albo oceniają jednego seta. Trzeba realnie popatrzeć na całokształt a tutaj małymi krokami szykuje się batalia siatkarski...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Radni i burmistrz rozpoczęli swoją misję

   

  Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej Jasła, która zainaugurowała nową, pięcioletnią kadencję tego gremium. Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

 • Dzisiaj pierwsza sesja Rady Miejskiej na żywo

  Dzisiaj o godzinie 16.00 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej VIII kadencji. Mieszkańcy Jasła od teraz będą mogli oglądać przebieg obrad online.

 • Aleksandra Tocka powaliła swym głosem na kolana!

  „Wielka Dama” Anny Jantar w wykonaniu wokalistki z Jasła – Aleksandry Tockiej zapewnił 21-letniej jaślance udział w drugim odcinku półfinału na żywo. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny etap, w którym widzowie wybiorą finalistów programu „The Voice of Poland”.

 • Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

   

  Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105