Strona główna

Węgierki najlepsze

11
Napisany dnia: 17.10.2018, 10:42 , Tagi: Brak

Węgierska drużyna z Nyíregyházy zdobyła puchar Burmistrza Miasta Jasła w zorganizowanym w miniony weekend Międzynarodowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Dziewczyny w meczu finałowym pokonały polski zespół UKS GÓRAL Muszyna. Na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki z Serbii - OK KI 0230 Kikinda C, które zwyciężyły ze Słowaczkami ze Stropkova B.

Zawody, których udział wzięło 21 zespołów z pięciu państw, zorganizowano w celu uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W rywalizacji uczestniczyły dziewczęta urodzone po 1 stycznia 2005 (zespół „trójki”): OK KI 0230 Kikinda (Serbia) - 3 zespoły; Justitia SC Budapeszt (Wegry) - 3 zespoły; Viadukt SE Biatorbágy (Wegry) - 3 zespoły; NYÍRSULI Nyíregyháza (Wegry) - 3 zespoły; ZŠ MlýnskáStropkov (Słowacja) - 3 zespoły; CK SPARTA Sambor (Ukraina) - 1 zespół; UKS GÓRAL Muszyna - 1 zespół; UKS DWÓJKA Krynica - 1 zespół; oraz UKS „MOSiR” Jasło – 3 zespoły.

Dla wszystkich zespołów przygotowano puchary, dyplomy i upominki. Organizatorem turnieju był UKS „MOSiR” Jasło, a sponsorami: Miasto Jasło, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, hotel SEPIA oraz hotel „u Schabińskiej”.

Tabela finałowa:

1. NYÍRSULI Nyíregyháza A (Węgry)

2. UKS GÓRAL Muszyna (Polska)

3. OK KI 0230 Kikinda C (Serbia)

4. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov B (Słowacja)

5. CK SPARTA Sambor (Ukraina)

6. UKS "MOSiR" Jasło A (Polska)

7. NYÍRSULI Nyíregyháza B (Węgry)

8. UKS "MOSiR" Jasło B (Polska)

9. OK KI 0230 Kikinda A (Serbia)

10. UKS DWÓJKA Krynica (Polska)

11. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov C (Słowacja)

12. OK KI 0230 Kikinda B (Serbia)

13. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov A (Słowacja)

14. UKS "MOSiR" Jasło C (Polska)

15. Justitia S.C. Budapeszt A (Węgry)

16. NYÍRSULI Nyíregyháza C (Węgry)

17. Viadukt SE Biatorbágy A (Węgry)

18. Viadukt SE Biatorbágy B (Węgry)

19. Justitia S.C. Budapeszt C (Węgry)

20. Viadukt SE Biatorbágy C (Węgry)

21. Justitia S.C. Budapeszt B (Węgry)

Organizatorzy

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Rex
dnia 17.10.2018, 12:02. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
7
Poziom siatkówki dziewcząt z Jasła tragedia, odeszli trenerzy, nie ma zdolnej młodzieży,seniorki w najniższej z możliwych lig. Jasło miastem sportu wg.burmistrza Pabiana. Wstyd że tak nisko Jasło upadło w grach zespołowych. Piłka nożna słabo,siatkówka umiera,koszykówki już nie ma, podobnie piłki ręcznej. A kiedyś byliśmy znani z solidnego sportu.
@ k
dnia 17.10.2018, 17:05. Identyfikator użytkownika: gvYV4A7r1DrJ
Ocena
komentarza:
6
Seniorek zostały wycofane z 3 ligi kobiet.wsyd
@ czarny
dnia 17.10.2018, 18:20. Identyfikator użytkownika: AnlRIggSQhqs
Ocena
komentarza:
8
Glosujcie dalej na Pabiana to niedlugo wogole nie bedzie istnial zespolowy sport w Jasle.
@ Mami
dnia 17.10.2018, 18:38. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
2
Trudno się nie zgodzić. Obecny burmistrz stawia na pierwszym miejscu judo i karate niestety zupełnie inaczej jak to się dzieje w Krośnie i w Sanoku
@ łoMatko
dnia 17.10.2018, 21:20. Identyfikator użytkownika: COggDWd4XJuF
Ocena
komentarza:
-2
Zobacz jakie w Jaśle jest finansowanie judo i karate o którym piszesz w porównaniu do środków jakie otrzymują gry zespołowe. Te sporty w Jaśle nie otrzymują ani 1/5 tego co sporty drużynowe więc nie wypisuj takich głupot. Sporty walki nie narzekają na każdym kroku tylko działają. A środki jakie otrzymują jak widać przekładają się na wyniki i promocję miasta. Nie wiem czemu cię aż tak to boli. Lepiej dla Ciebie by było jakby judo i karate się same zamknęły?? pytanie tylko czy środki jakie otrzymują zadowoliłyby sporty drużynowe i z dnia na dzień te dyscypliny zaczęły by odnosić sukcesy. Pieniądze to nie wszystko, liczy się także pasja i zaangażowanie. Zobacz ostatnie sukcesy Legii Wa-wa, która odpadła z eliminacji ligi mistrzów mając o wiele większy budżet od swojego rywala. Pieniądze w sporcie nie załatwią wszystkiego i pieniądze nie rywalizują na boisku czy macie tylko zawodnicy. Przestańcie już dmuchać ten balonik jak to judo i karate mają cudownie w tym mieście a sporty drużynowe nie. Porównajcie kwoty dotacji do wyników, odległości jakie pokonują judo czy karatecy, żeby pojechać na zawody itd. Nie ma aż tak źle jak opisujesz, trzeba pracować nie narzekać.
@ rodzic
dnia 18.10.2018, 07:49. Identyfikator użytkownika: MpBNdxQGLpXS
Ocena
komentarza:
0
Super impreza !!!
Brawo dla organizatorów i Burmistrza !!!
Szkoda tylko, że tak mało kibiców przyszło na salę.
@ D_7
dnia 18.10.2018, 09:00. Identyfikator użytkownika: UMMi7VrEU5aR
Ocena
komentarza:
-1
Dziewczyny z jasła maja potencjal ale nie umieja go dobrze wykorzystac, widac sa ambitne ale trzeba ciagle pracowac a sukcesy przyjda z czasem
@ Magik
dnia 18.10.2018, 09:41. Identyfikator użytkownika: krBbQRIEtgpa
Ocena
komentarza:
1
Jeśli to prawda że seniorki siatkarek zostały wycofane z 3 ligii to jest skandal . Gdzie maja honor działacze , którzy do tego doprowadzili, co na to Burmistrz wspierający żeńska siatkówkę bo wody w usta nabrał ?
@ ufo
dnia 21.10.2018, 12:24. Identyfikator użytkownika: EYBD0n3bZ30X
Ocena
komentarza:
0
ty magik wiesz co to honor? A działaczy to możesz tak jak majstra Kobuszewskiego.
@ @lid
dnia 18.10.2018, 18:07. Identyfikator użytkownika: ZV6ttGIA5lXi
Ocena
komentarza:
0
Organizacja turnieju nagrody boiska zadowolenie przyjezdnych zawodniczek na wysokim poziomie w sumie rywalizacja była zacięta z 5 państw a to nie lada wyzwanie więc wielkie podziękowania powinny pod tym adresem trafić do organizatorów jak i obecnego Burmistrza Jasła że takie wydarzenie mogło się odbyć to jest promocja siatkówki wśród młodzieży niestety mało kibiców. Chcecie żeby klub siatkówki UKS MOSiR Jasło rozwijał się więc przychodźcie na mecze ligowe młodziczek kadetek, w turnieju wzięły udział rocznikowo młode zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej 10-tce rywalizowały z zespołami które mają szersze zaplecze i większe dofinansowanie na rozwój siatkówki. Jasielska siatkówka powoli wypracuje swoje miejsce w pierwszej trójce ale posyłajcie swoje dzieci na siatkówkę!!! Promujcie ten sport a nie tylko co się komuś nie udało a Trening czyni mistrza!!!
@ @balson
dnia 18.10.2018, 18:14. Identyfikator użytkownika: ZV6ttGIA5lXi
Ocena
komentarza:
1
Ludzie dajcie szansę młodym zawodniczkom które z turnieju na turniej są coraz lepsze i pną się do góry. Ci co komentują że poziom tragedia to chyba nie widzieli wszystkich meczy na tym turnieju albo oceniają jednego seta. Trzeba realnie popatrzeć na całokształt a tutaj małymi krokami szykuje się batalia siatkarski...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wiosenna promocje w punktach nc+ w Jaśle

   

  WIOSENNE PROMOCJE w punktach nc+ w Jaśle - odbierz DEKODER 4K ZA 1 ZŁ MIESIĘCZNIE i ciesz się telewizją w najwyższej jakości!

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Zmarł Józef Biernacki wieloletni prezes JKMiRJ

  We wtorek 12 marca br. zmarł w wieku 70 lat Józef Biernacki, współzałożyciel Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle oraz jego wieloletni prezes. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • Podróżnicy z Jasła wyróżnieni na festiwalu "Kolosy"

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy w minionym roku zakończyli zimowy trawers Karpat, otrzymali wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU na 21. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów "Kolosy" w Gdyni...

 • Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Kraków - Jasło

   

  Podróżni, którzy korzystają z oferty połączeń kolejowych Kraków – Jasło – Kraków wkrótce mogą spodziewać się utrudnień w ruchu pociągów. Ich powodem są planowane prace modernizacyjne na linii 108, które mają rozpocząć się już niebawem.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105