Strona główna

Węgierki najlepsze

11
Napisany dnia: 17.10.2018, 10:42 , Tagi: Brak

Węgierska drużyna z Nyíregyházy zdobyła puchar Burmistrza Miasta Jasła w zorganizowanym w miniony weekend Międzynarodowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Dziewczyny w meczu finałowym pokonały polski zespół UKS GÓRAL Muszyna. Na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki z Serbii - OK KI 0230 Kikinda C, które zwyciężyły ze Słowaczkami ze Stropkova B.

Zawody, których udział wzięło 21 zespołów z pięciu państw, zorganizowano w celu uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W rywalizacji uczestniczyły dziewczęta urodzone po 1 stycznia 2005 (zespół „trójki”): OK KI 0230 Kikinda (Serbia) - 3 zespoły; Justitia SC Budapeszt (Wegry) - 3 zespoły; Viadukt SE Biatorbágy (Wegry) - 3 zespoły; NYÍRSULI Nyíregyháza (Wegry) - 3 zespoły; ZŠ MlýnskáStropkov (Słowacja) - 3 zespoły; CK SPARTA Sambor (Ukraina) - 1 zespół; UKS GÓRAL Muszyna - 1 zespół; UKS DWÓJKA Krynica - 1 zespół; oraz UKS „MOSiR” Jasło – 3 zespoły.

Dla wszystkich zespołów przygotowano puchary, dyplomy i upominki. Organizatorem turnieju był UKS „MOSiR” Jasło, a sponsorami: Miasto Jasło, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, hotel SEPIA oraz hotel „u Schabińskiej”.

Tabela finałowa:

1. NYÍRSULI Nyíregyháza A (Węgry)

2. UKS GÓRAL Muszyna (Polska)

3. OK KI 0230 Kikinda C (Serbia)

4. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov B (Słowacja)

5. CK SPARTA Sambor (Ukraina)

6. UKS "MOSiR" Jasło A (Polska)

7. NYÍRSULI Nyíregyháza B (Węgry)

8. UKS "MOSiR" Jasło B (Polska)

9. OK KI 0230 Kikinda A (Serbia)

10. UKS DWÓJKA Krynica (Polska)

11. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov C (Słowacja)

12. OK KI 0230 Kikinda B (Serbia)

13. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov A (Słowacja)

14. UKS "MOSiR" Jasło C (Polska)

15. Justitia S.C. Budapeszt A (Węgry)

16. NYÍRSULI Nyíregyháza C (Węgry)

17. Viadukt SE Biatorbágy A (Węgry)

18. Viadukt SE Biatorbágy B (Węgry)

19. Justitia S.C. Budapeszt C (Węgry)

20. Viadukt SE Biatorbágy C (Węgry)

21. Justitia S.C. Budapeszt B (Węgry)

Organizatorzy

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Rex
dnia 17.10.2018, 12:02. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
7
Poziom siatkówki dziewcząt z Jasła tragedia, odeszli trenerzy, nie ma zdolnej młodzieży,seniorki w najniższej z możliwych lig. Jasło miastem sportu wg.burmistrza Pabiana. Wstyd że tak nisko Jasło upadło w grach zespołowych. Piłka nożna słabo,siatkówka umiera,koszykówki już nie ma, podobnie piłki ręcznej. A kiedyś byliśmy znani z solidnego sportu.
@ k
dnia 17.10.2018, 17:05. Identyfikator użytkownika: gvYV4A7r1DrJ
Ocena
komentarza:
6
Seniorek zostały wycofane z 3 ligi kobiet.wsyd
@ czarny
dnia 17.10.2018, 18:20. Identyfikator użytkownika: AnlRIggSQhqs
Ocena
komentarza:
8
Glosujcie dalej na Pabiana to niedlugo wogole nie bedzie istnial zespolowy sport w Jasle.
@ Mami
dnia 17.10.2018, 18:38. Identyfikator użytkownika: IonEeLruRe8T
Ocena
komentarza:
2
Trudno się nie zgodzić. Obecny burmistrz stawia na pierwszym miejscu judo i karate niestety zupełnie inaczej jak to się dzieje w Krośnie i w Sanoku
@ łoMatko
dnia 17.10.2018, 21:20. Identyfikator użytkownika: COggDWd4XJuF
Ocena
komentarza:
-2
Zobacz jakie w Jaśle jest finansowanie judo i karate o którym piszesz w porównaniu do środków jakie otrzymują gry zespołowe. Te sporty w Jaśle nie otrzymują ani 1/5 tego co sporty drużynowe więc nie wypisuj takich głupot. Sporty walki nie narzekają na każdym kroku tylko działają. A środki jakie otrzymują jak widać przekładają się na wyniki i promocję miasta. Nie wiem czemu cię aż tak to boli. Lepiej dla Ciebie by było jakby judo i karate się same zamknęły?? pytanie tylko czy środki jakie otrzymują zadowoliłyby sporty drużynowe i z dnia na dzień te dyscypliny zaczęły by odnosić sukcesy. Pieniądze to nie wszystko, liczy się także pasja i zaangażowanie. Zobacz ostatnie sukcesy Legii Wa-wa, która odpadła z eliminacji ligi mistrzów mając o wiele większy budżet od swojego rywala. Pieniądze w sporcie nie załatwią wszystkiego i pieniądze nie rywalizują na boisku czy macie tylko zawodnicy. Przestańcie już dmuchać ten balonik jak to judo i karate mają cudownie w tym mieście a sporty drużynowe nie. Porównajcie kwoty dotacji do wyników, odległości jakie pokonują judo czy karatecy, żeby pojechać na zawody itd. Nie ma aż tak źle jak opisujesz, trzeba pracować nie narzekać.
@ rodzic
dnia 18.10.2018, 07:49. Identyfikator użytkownika: MpBNdxQGLpXS
Ocena
komentarza:
0
Super impreza !!!
Brawo dla organizatorów i Burmistrza !!!
Szkoda tylko, że tak mało kibiców przyszło na salę.
@ D_7
dnia 18.10.2018, 09:00. Identyfikator użytkownika: UMMi7VrEU5aR
Ocena
komentarza:
-1
Dziewczyny z jasła maja potencjal ale nie umieja go dobrze wykorzystac, widac sa ambitne ale trzeba ciagle pracowac a sukcesy przyjda z czasem
@ Magik
dnia 18.10.2018, 09:41. Identyfikator użytkownika: krBbQRIEtgpa
Ocena
komentarza:
1
Jeśli to prawda że seniorki siatkarek zostały wycofane z 3 ligii to jest skandal . Gdzie maja honor działacze , którzy do tego doprowadzili, co na to Burmistrz wspierający żeńska siatkówkę bo wody w usta nabrał ?
@ ufo
dnia 21.10.2018, 12:24. Identyfikator użytkownika: EYBD0n3bZ30X
Ocena
komentarza:
0
ty magik wiesz co to honor? A działaczy to możesz tak jak majstra Kobuszewskiego.
@ @lid
dnia 18.10.2018, 18:07. Identyfikator użytkownika: ZV6ttGIA5lXi
Ocena
komentarza:
0
Organizacja turnieju nagrody boiska zadowolenie przyjezdnych zawodniczek na wysokim poziomie w sumie rywalizacja była zacięta z 5 państw a to nie lada wyzwanie więc wielkie podziękowania powinny pod tym adresem trafić do organizatorów jak i obecnego Burmistrza Jasła że takie wydarzenie mogło się odbyć to jest promocja siatkówki wśród młodzieży niestety mało kibiców. Chcecie żeby klub siatkówki UKS MOSiR Jasło rozwijał się więc przychodźcie na mecze ligowe młodziczek kadetek, w turnieju wzięły udział rocznikowo młode zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej 10-tce rywalizowały z zespołami które mają szersze zaplecze i większe dofinansowanie na rozwój siatkówki. Jasielska siatkówka powoli wypracuje swoje miejsce w pierwszej trójce ale posyłajcie swoje dzieci na siatkówkę!!! Promujcie ten sport a nie tylko co się komuś nie udało a Trening czyni mistrza!!!
@ @balson
dnia 18.10.2018, 18:14. Identyfikator użytkownika: ZV6ttGIA5lXi
Ocena
komentarza:
1
Ludzie dajcie szansę młodym zawodniczkom które z turnieju na turniej są coraz lepsze i pną się do góry. Ci co komentują że poziom tragedia to chyba nie widzieli wszystkich meczy na tym turnieju albo oceniają jednego seta. Trzeba realnie popatrzeć na całokształt a tutaj małymi krokami szykuje się batalia siatkarski...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kolejny jasielski talent w „The Voice Kids”!

   

  W sobotę, 19 stycznia 2019 r., w TVP 2, w drugiej edycji programu  „The Voice Kids” zobaczyliśmy 15-letniego jaślanina, Adriana Bałuckiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle. Adrian wykonał utwór „Im not the only one” i otrzymał nominację do dalszego udziału w programie. Młody wykonawca wybrał drużynę prowadzoną przez Cleo.

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105