Strona główna

Wesoła zabawa z Mikołajem!

3
Napisany dnia: 07.12.2017, 10:06 , Tagi: Brak

Dzieci z osiedli Rafineria i Gądki na długo zapamiętają spotkanie ze św. Mikołajem. Były wspólne tańce, śpiewy i konkursy.

W ramach projektu pn. „W magicznej Krainie św. Mikołaja” zarządy osiedli Rafineria oraz Gądki zorganizowały uroczyste „Spotkanie Mikołajkowe”. W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci z rodzin wielodzietnych o niskim statusie materialnym.

Przedsięwzięcie organizowane jest corocznie w ramach kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Postaw na Rodzinę” finansowanej ze środków Urzędu Miasta Jasła.

Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje i zabawy. Rozmawiano także z maluchami o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, śpiewano kolędy i oczekiwano na przyjście św. Mikołaja. Dzieci wznosiły okrzyki „Mikołaju przyjedź do nas na sankach srebrzystych, niech Ci gwiazdy drogę wskażą gdzie czekamy wszyscy”.

Św. Mikołaj po serdecznym przywitaniu rozdał wszystkim prezenty i zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcia."Spotkanie Mikołajkowe” upłynęło w miłej atmosferze pełnej radości i wzruszeń.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Ja
dnia 07.12.2017, 12:55. Identyfikator użytkownika: w9CzrB1dT9UP
Ocena
komentarza:
-8
"W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci z rodzin wielodzietnych
I o niskim statusie materialnym "super.Tylko na innych osiedlach
można było zgłaszać dzieci do lat 10 bez względu na status materialny,
Więc co są dzieci równe i rowniejsze.Czy to zależy od przewodniczacych
Osiedli dla kogo Mikołaj?
@ Niezapominajka
dnia 10.12.2017, 14:51. Identyfikator użytkownika: AsEIzRW93gMw
Ocena
komentarza:
8
A na os Hankowka jeszcze nigdy Mikołaja nie bylo, ani dla tych dzieci o niskim statusie materialnym ani o wyzszym, co w tej sprawie należy zrobić?
@ manek
dnia 10.12.2017, 15:07. Identyfikator użytkownika: eVzhTOr205pi
Ocena
komentarza:
9
Należy wybrać innego przewodniczącego bo to od nich zależy czy organizują taką zabawę czy nie
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Strach tutaj mieszkać - mówią pogorzelcy z Dąbrówki

  Los nie rozpieszcza rodziny Zwolińskich. Jeszcze do niedawna ich strapieniem był zalany dom po ubiegłorocznej ulewie, a dzisiaj ich jedyny dach nad głową stanął w płomieniach. To drugi w ostatnim czasie dramat rodziny z powiatu jasielskiego, której z pomocą przychodzą władze gminy.

 • Większość rady nie chce ośrodka w Ożennej

  Burzliwą dyskusję stoczyli dzisiaj radni powiatowi. Duże kontrowersje budziła inwestycja związana z powstaniem Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej, o której od dawna marzył starosta Adam Pawluś. Radni podzieli się na za i przeciw realizacji tego przedsięwzięcia...

 • Nie żyje kierowca nissana, który zderzył się z cysterną

   

  Na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach doszło do zderzenia się osobowego nissana z samochodem ciężarowym. Kierowcy osobówki mimo reanimacji nie udało się uratować. Droga jest zablokowana. AKTUALIZACJA.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

 • Z Żakiem ku lepszej przyszłości

   

  Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

 • Janusz G. nie przyznał się do zabójstwa byłej żony

  Przed Sądem Okręgowym w Krośnie rozpoczął się proces w sprawie pozbawienia życia Haliny G. z Jasła. Oskarżony, były mąż kobiety nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. Zdaniem prokuratury motywem działania Janusza G. były pieniądze.

 • 6 sposobów na zwiększenie swojej motywacji, czyli jak wytrwać na diecie

 • Pojedziemy pociągiem z Jasła do Zagórza

   

  Od dziś obowiązuje nowy rozkład pociągów. PKP Intercity S.A. uruchamia połączenie z Jasła do Zagórza jako łącznik do pociągów dalekobieżnych z Gdyni. Tym samym podróżni otrzymają możliwość łatwiejszego dotarcia do Bieszczadów  i odwrotnie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105