Strona główna

Wesoła zabawa z Mikołajem!

3
Napisany dnia: 07.12.2017, 10:06 , Tagi: Brak

Dzieci z osiedli Rafineria i Gądki na długo zapamiętają spotkanie ze św. Mikołajem. Były wspólne tańce, śpiewy i konkursy.

W ramach projektu pn. „W magicznej Krainie św. Mikołaja” zarządy osiedli Rafineria oraz Gądki zorganizowały uroczyste „Spotkanie Mikołajkowe”. W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci z rodzin wielodzietnych o niskim statusie materialnym.

Przedsięwzięcie organizowane jest corocznie w ramach kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Postaw na Rodzinę” finansowanej ze środków Urzędu Miasta Jasła.

Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje i zabawy. Rozmawiano także z maluchami o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, śpiewano kolędy i oczekiwano na przyjście św. Mikołaja. Dzieci wznosiły okrzyki „Mikołaju przyjedź do nas na sankach srebrzystych, niech Ci gwiazdy drogę wskażą gdzie czekamy wszyscy”.

Św. Mikołaj po serdecznym przywitaniu rozdał wszystkim prezenty i zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcia."Spotkanie Mikołajkowe” upłynęło w miłej atmosferze pełnej radości i wzruszeń.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Ja
dnia 07.12.2017, 12:55. Identyfikator użytkownika: w9CzrB1dT9UP
Ocena
komentarza:
-8
"W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci z rodzin wielodzietnych
I o niskim statusie materialnym "super.Tylko na innych osiedlach
można było zgłaszać dzieci do lat 10 bez względu na status materialny,
Więc co są dzieci równe i rowniejsze.Czy to zależy od przewodniczacych
Osiedli dla kogo Mikołaj?
@ Niezapominajka
dnia 10.12.2017, 14:51. Identyfikator użytkownika: AsEIzRW93gMw
Ocena
komentarza:
8
A na os Hankowka jeszcze nigdy Mikołaja nie bylo, ani dla tych dzieci o niskim statusie materialnym ani o wyzszym, co w tej sprawie należy zrobić?
@ manek
dnia 10.12.2017, 15:07. Identyfikator użytkownika: eVzhTOr205pi
Ocena
komentarza:
9
Należy wybrać innego przewodniczącego bo to od nich zależy czy organizują taką zabawę czy nie
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Warto pójść do wyborów – Twój głos jest ważny

   

  Wybory, szczególnie te samorządowe, dają nam możliwość decydowania o tym, kto będzie reprezentował nas w organach samorządowych – tych najbliższych „naszego podwórka” i będzie miał przecież niemały wpływ, na jakość naszego życia. Każdy głos ma znaczenie, jest ważny, bo jest symbolem prawdziwej wolności.

 • Rozbudowa jasielskiego szpitala dobiegła końca

   

  Dziś zaprezentowano nowopowstałą część Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Inwestycja o wartości 22 mln zł pozwoli jasielskiej lecznicy podnieść jakość świadczonych przez placówkę usług medycznych. Pierwsze zabiegi operacyjne mogą odbyć się na nowym bloku operacyjnym już za niespełna miesiąc.

 • Szanowni mieszkańcy Gminy Jasło

   

  Już w niedzielę wspólnie podejmiemy decyzję, kto przez najbliższe pięć lat będzie sprawował zaszczytny, ale i niezwykle zobowiązujący urząd Wójta Gminy Jasło.

 • PZD z nowym sprzętem i zapleczem socjalnym

  Pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez wiele lat nie mieli odpowiedniego zaplecza socjalnego. W ostatnim jednak czasie wybudowany został budynek wraz z siedmiostanowiskowym garażem, który poprawi komfort i warunki ich pracy. Inwestycja ma się zakończyć wiosną przyszłego roku.

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w czwartek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Szanowni Mieszkańcy Jasła!

   

  Podjąłem decyzję o kandydowaniu na burmistrza Jasła ponieważ - podobnie ja Państwo - pragnę, aby nasze piękne Miasto znów stanęło w rzędzie dynamicznie rozwijających się miejscowości Podkarpacia. - Andrzej Czernecki.

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105