Strona główna

Wesoła zabawa z Mikołajem!

3
Napisany dnia: 07.12.2017, 10:06 , Tagi: Brak

Dzieci z osiedli Rafineria i Gądki na długo zapamiętają spotkanie ze św. Mikołajem. Były wspólne tańce, śpiewy i konkursy.

W ramach projektu pn. „W magicznej Krainie św. Mikołaja” zarządy osiedli Rafineria oraz Gądki zorganizowały uroczyste „Spotkanie Mikołajkowe”. W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci z rodzin wielodzietnych o niskim statusie materialnym.

Przedsięwzięcie organizowane jest corocznie w ramach kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Postaw na Rodzinę” finansowanej ze środków Urzędu Miasta Jasła.

Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje i zabawy. Rozmawiano także z maluchami o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, śpiewano kolędy i oczekiwano na przyjście św. Mikołaja. Dzieci wznosiły okrzyki „Mikołaju przyjedź do nas na sankach srebrzystych, niech Ci gwiazdy drogę wskażą gdzie czekamy wszyscy”.

Św. Mikołaj po serdecznym przywitaniu rozdał wszystkim prezenty i zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcia."Spotkanie Mikołajkowe” upłynęło w miłej atmosferze pełnej radości i wzruszeń.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Ja
dnia 07.12.2017, 12:55. Identyfikator użytkownika: w9CzrB1dT9UP
Ocena
komentarza:
-8
"W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci z rodzin wielodzietnych
I o niskim statusie materialnym "super.Tylko na innych osiedlach
można było zgłaszać dzieci do lat 10 bez względu na status materialny,
Więc co są dzieci równe i rowniejsze.Czy to zależy od przewodniczacych
Osiedli dla kogo Mikołaj?
@ Niezapominajka
dnia 10.12.2017, 14:51. Identyfikator użytkownika: AsEIzRW93gMw
Ocena
komentarza:
8
A na os Hankowka jeszcze nigdy Mikołaja nie bylo, ani dla tych dzieci o niskim statusie materialnym ani o wyzszym, co w tej sprawie należy zrobić?
@ manek
dnia 10.12.2017, 15:07. Identyfikator użytkownika: eVzhTOr205pi
Ocena
komentarza:
9
Należy wybrać innego przewodniczącego bo to od nich zależy czy organizują taką zabawę czy nie
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kisiel i czekoladka mogą być niebezpieczne

  Do 21 komend na Podkarpaciu trafiły edukacyjne walizki narkotykowe. Policjanci z Jasła od września przeprowadzają szkolenia wśród rodziców, nauczycieli i pedagogów, aby wzbudzić u dorosłych czujność i wspólnie przeciwdziałać uzależnieniom, a także zapobiegać przestępczości nieletnich.

 • Jasło: W lokalach wyborczych trwa głosowanie

  Dzisiaj od rana trwają wybory uzupełniającego do Rady Miejskiej w Jaśle w okręgu wyborczym nr 19. O mandat radnego ubiega się pięciu kandydatów. Osoby uprawnione do głosowania będą mogły oddać głos do godz. 21.00.

 • Budżetowy impas

  Wczoraj Rada Powiatu w Jaśle miała podjąć uchwałę w sprawie budżetu na 2018 r., do głosowania jednak nie doszło. Na wniosek radnego Janusza Przetacznika została zarządzona przerwa w obradach. To efekt wielu wątpliwości i obaw radnych względem propozycji, które pojawiły się w projekcie budżetu.

 • Soboty nie dla „Hubala”

   

  Jaślanie, przynajmniej na razie mogą zapomnieć o sobotnich podróżach pociągiem do Krakowa. Powodem, dla którego sobotnie połączenie nie wejdzie w najbliższym czasie do rozkładu jazdy, mają być względy techniczne i organizacyjne. Strona małopolska jednak zapewnia, iż będzie przyglądać się sprawie.

 • Nowy dom pod Jasłem w atrakcyjnej cenie!

   

  Do sprzedania dom wolnostojący jednorodzinny, położony w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko Jasła. Dom ma powierzchnię 100m2, składa się z kuchni, pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki i wc.

 • „Wierzę, że mogę osiągnąć wszystko”

   

  Cukiernictwo to wielka pasja Patrycji Janusz. Niedawno uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Usługowych w Jaśle wygrała ogólnopolski konkurs „Bake&Play”. Życie Patrycji i jej plany na przyszłość ściśle związane są ze sztuką cukierniczą. Nie boi się sięgać po swoje. 

 • Wojna o śmietnik

  Kontener, który od wielu lat mieścił się na działce miejskiej stał się kością niezgody między mieszkańcami wspólnot przy ul. Kościuszki w Jaśle a jasielskim magistratem. - Nie zgadzamy się na to, aby przenosić ten śmietnik w inne miejsce. Stoi on tutaj od 60 lat i nikomu do tej pory nie przeszkadzał...

 • Oferta świąteczna sklepu Leddo.pl Jasło

   

  Miło nam Państwa poinformować o nowej ofercie oświetleniowej sklepu Leddo.pl. Na nadchodzące święta przygotowaliśmy wyjątkową ofertę gadżetów i dekoracji, dzięki którym można pięknie przystroić ogród, dom lub mieszkanie, nadając im magicznego klimatu i tworząc niezapomniany nastrój. Gorąco zapraszamy!

 • Wypadek z udziałem TIR-a w Żółkowie

   

  Około godziny 23. na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żołków doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Fiat Seicento zderzył się  z samochodem ciężarowym. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105