Strona główna
Zderzenie Volkswagena z Volvo
24

Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Sroczyńskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Powodem kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Napisany dnia: 29.03.2017, 11:23
Konsultacje trychologiczne z wykorzystaniem specjalistycznej kamery

Włosy wymagają kompleksowej pielęgnacji. Nie tylko regularnego mycia i wizyt u fryzjera gdy zbliża się karnawał lub ważna uroczystość rodzinna. Większość z nas nie ma świadomości, że zdrowie włosów zaczyna się w skórze i to właśnie tam należy zacząć o nie dbać.

Napisany dnia: 29.03.2017, 08:24
Radna Stasiowska wygrała bitwę walkowerem
64

Sąd umorzył postępowanie karne przeciwko radnej Stasiowskiej w związku z oskarżeniem prywatnym wystosowanym przez burmistrz Kołaczyc Małgorzatę Salachę. Sprawa dotyczyła pomówienia w artykule, który ukazał się w lokalnym tygodniku.

Napisany dnia: 28.03.2017, 14:59
To zemsta – mówi nauczyciel oskarżony o uderzenie ucznia
69

Janusz Kowalski, nauczyciel języka polskiego z Cieklina uważa, że oskarżenie go o naruszenie nietykalności cielesnej ucznia to zaplanowana akcja przeciwko jego osobie i zemsta, za wytykanie błędów w gminie.

Napisany dnia: 28.03.2017, 11:16
Kolej jest dla nas bardzo ważna
29

Każda miejscowość dąży do tego by mieć jak najlepsze połączenia komunikacyjne, które nie tylko umożliwiają bezpieczne i sprawne przemieszczanie się, ale również są podstawą do prowadzenia atrakcyjnej działalności gospodarczej. Z tego powodu Jasło zabiega także o jak najlepsze połączenia kolejowe i reaguje na możliwość … ustawienia go bocznym torze.

Napisany dnia: 28.03.2017, 08:32
Dachowanie w Szebniach
38

Na drodze relacji Bierówka-Szebnie doszło dziś do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Do szpitala trafiło trzech młodych mężczyzn.

Napisany dnia: 27.03.2017, 19:09
Jasło nie jest wyjątkiem, ale jest wyjątkowe

W większości miejscowości w Polsce przygotowywane są programy rewitalizacyjne, których głównym celem jest przeciwdziałanie zjawiskom kryzysowym, a także pobudzanie rozwoju poprzez wzrost aktywności społecznej i gospodarczej. Miasto Jasło również opracowuje Gminny Program Rewitalizacji na lata 2014-2020 (GPR).

Napisany dnia: 27.03.2017, 18:00
Strażacy gasili pożar traw na osiedlu Gądki
3

Dzisiejszego popołudnia strażacy interweniowali w związku z pożarem traw na osiedlu Gądki. Ogień pojawił się nieopodal parku linowego.

Napisany dnia: 27.03.2017, 16:45
Kradzież z włamaniem do sklepu z zegarkami
35

Wybita szyba w witrynie sklepowej oraz skradzione zegarki to efekt włamania, do jakiego doszło w sobotę w Jaśle przy ul. Jagiełły. Policja poszukuje sprawców.

Napisany dnia: 27.03.2017, 11:16
Jak Irlandczycy obchodzą dzień świętego Patryka?
19

Dzień świętego Patryka, obchodzony 17 Marca jest dziś jednym z najpopularniejszych Irlandzkich świąt kulturowo-obyczajowych, ale dopiero na przełomie ostatnich stuleci zaczęło zyskać na popularności w samej Irlandii.

Napisany dnia: 27.03.2017, 09:47
"Mój pierwszy turniej odbył się przed urodzeniem"
32

W rodzinie państwa Berkowiczów taniec jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. -Tańczyli dziadkowie, rodzice tańczą i ja kontynuuję tę tradycję –mówi Tomasz Berkowicz z Jasła.

Napisany dnia: 25.03.2017, 11:00
Wiosna to dobry moment na remont

Wiosenna aura sprzyja remontom. U "Leona" znaleźć można nowe kolekcje płytek ceramicznych w tym duży wybór płytek deskopodobnych.

Napisany dnia: 25.03.2017, 07:00
Sołtysi dostaną większą kasę
46

W ubiegłym roku sołtysi z gminy Nowy Żmigród apelowali do władz gminy o podniesienie im diet. Pieniądze na ten cel znalazły się w tegorocznym budżecie gminy, a ostatnio zostały zaakceptowane przez radę.

Napisany dnia: 24.03.2017, 12:05
Podpalacz traw poniesie konsekwencje
34

W ostatnim czasie strażacy z powiatu jasielskiego najczęściej są angażowani do wyjazdów związanych z wypalaniem traw. Od lutego do chwili obecnej byli wzywani do 137 takich pożarów. Niedawno policjanci zatrzymali 29-letniego podpalacza z gminy Skołyszyn. Pijany mężczyzna tłumaczył, że chciał zrobić porządek na działce.

Napisany dnia: 24.03.2017, 08:47
Czy to koniec waśni między parkiem a mieszkańcami?
40

Nowy dyrektor MPN dr Marian Stój musi stawić czoła wielu wymagającym zadaniom i problemom, jakie narastały w ostatnim czasie w związku z konfliktem między parkiem a miejscową ludnością. - Chciałbym, żeby ludzie byli zadowoleni, dumni z tego terenu i nie narzekali na życie w sąsiedztwie parku – podkreśla dyrektor.

Napisany dnia: 23.03.2017, 08:53
Bezpłatne kursy języka angielskiego i niemieckiego

Centrum Szkoleniowo Konsultingowe dla Biznesu, dzięki pozyskanej dotacji od 1 stycznia 2017 roku rozpoczęło realizację projektu szkoleniowego „ Szkolenia Językowe Szansą na Rozwój Zawodowy” 

Napisany dnia: 22.03.2017, 14:00
Szansa na rozwój Oddziału Psychiatrycznego
39

Starosta Jasielski powołał zespół do spraw możliwości dostosowania Oddziału Psychiatrycznego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle przy ul. Za Bursą do obowiązujących przepisów.

Napisany dnia: 22.03.2017, 10:30
Ekstremalny wyczyn, który pozwala zrozumieć tajemnicę
51

Już za blisko dwa tygodnie z Jasła wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Ta nowa forma duchowości z każdym rokiem przyciąga coraz więcej osób, gotowych podjąć trud i wyjątkowe wyzwanie, aby zbliżyć się do Boga i zrozumieć tajemnicę Jego cierpienia i śmierci.

Napisany dnia: 22.03.2017, 09:00
Nowa wiosenna kolekcja w COTTON CLUB

Sklep COTTON CLUB (Carrefour) w Jaśle przedstawia nową kolekcję odzieży damskiej Wiosna 2017. Tutaj znajdziesz odzież najlepszych polskich marek w rozsądnej cenie.

Napisany dnia: 22.03.2017, 07:00
Pomost wymaga pilnych prac!
21

W Świątkowej Wielkiej stalowy pomost jest w tragicznym stanie. Od trzech lat jedna strona jest wyłączona z ruchu pojazdów. - Zleciłem wykonanie operatu geologicznego, abyśmy wiedzieli co jest przyczyną pogłębiającego się osuwiska oraz jakich prac wymaga ta przeprawa – podkreśla Tadeusz Gorgosz, wicestarosta jasielski.

Napisany dnia: 21.03.2017, 14:30
 • Kazimierz Wiśniowski wraca do Straży Miejskiej

  Od 1 maja br. Straż Miejska w Jaśle będzie pod kierownictwem nowego – starego komendanta. – To istne trzęsienie ziemi – komentuje radny Krzysztof Czeluśniak.

 • Wymusił pierwszeństwo - Trzy samochody rozbite na Bieszczadzkiej

   

  Dziś rano na ul. Bieszczadzkiej doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym udział brały trzy pojazdy. Jeden z kierowców trafił do jasielskiego szpitala. Rozbite samochody przez ponad dwie godziny utrudniały ruch w miejscu zdarzenia.

 • Ścieżki rowerowe na Gamracie? Jeszcze nie teraz

   

  Projekt Współpracy Transgranicznej, w którym udział brało m. in. miasto Jasło nie uzyskało dofinansowania, a to oznacza, że na ścieżki rowerowe na osiedlu Gamrat jeszcze poczekamy. Samorządy nie zamierzają się jednak poddać i będą zabiegać ponownie o środki jesienią br.

 • Rzuć wszystko i chodź na lody!

   

  Lody są smakołykiem, po który sięgają niemal wszyscy. Ich smakowi nie mogą oprzeć się zarówno dzieciaki jak też dorośli. W czym tkwi tajemnica popularności lodów tradycyjnych?

 • Budowa komendy ruszy jesienią

  Nowa komenda dla jasielskiej policji powstanie przy ul. Sroczyńskiego w Jaśle, a przysłowiowe wbicie łopaty w ziemię nastąpi jesienią br. Inwestycja ma być zakończona w ciągu trzech lat.

 • Masz wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zawodowe, średnie? Koniecznie przeczytaj!

   

  Teraz i Ty, bez względu na poziom wykształcenia, masz okazję szybko, zaocznie i za darmo zdobyć nowy zawód w renomowanej szkole, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w kształceniu kadr medycznych i społecznych, czyli w jasielskim „Medyku”.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2017/2018

  Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach to szkoła z siedemdziesięcioletnią tradycją, posiadająca ugruntowaną pozycję w środowisku lokalnym. Nie tylko kształci i wychowuje młode pokolenia, ale również pełni rolę kulturotwórczą i integracyjną.

 • Najnowsze technologie w jasielskim szpitalu

  Lekarze od kilku miesięcy wykonują zabiegi przy pomocy nowoczesnego cyfrowego aparatu rentgenowskiego z ramieniem C. To mobilne urządzenie nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pacjentów, ale również poprawia komfort pracy i skraca czas procedur. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu wielu samorządów z powiatu jasielskiego.

 • "Pełnoletni" Baltic Wood

  Firma uznana europejskim producentem podłóg drewniany obchodzi w tym roku osiemnaste urodziny. Z tej okazji na terenie zakładu Baltic Wood w Jaśle odbyło się symboliczne sadzenie dębów.

 • Profesjonalna naprawa i serwis klimatyzacji w samochodach osobowych

   

  Firma AB Motors w miejscowości Potok tel: 512-993-633 zajmuje się naprawą i serwisem klimatyzacji samochodowych.

 • Droga na Żydowskie-Grab otwarta dla turystów

  Mieszkańcy gminy Krempna w ubiegłym roku sprzeciwiali się zamknięciu drogi powiatowej na Żydowskie-Grab, która pod kątem turystycznym stanowi dużą atrakcję. Skarżyli się również na pęknięty przepust uniemożliwiający dalszy przejazd. Obecny zarząd powiatu udostępnił ten teren zarówno dla pieszych jak i podróżujących pojazdami.

 • Agresywny napastnik pobił dwóch mężczyzn

  W lany poniedziałek we Wrocance doszło do pobicia 15-latka i 30-letniego mężczyzny. Sprawcy pobicia grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Czym jest Venus Legacy™?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105