Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Prawie 2 tony darów
41

160 paczek trafiło do rodzin w ramach akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle. To już 23. edycja, w której pomoc otrzymują rodziny o trudnej sytuacji materialnej.<<FOTOGALERIA>>

Napisany dnia: 20.01.2016, 09:36
Zatrzymany za narkotyki
53

Policjanci wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zatrzymali 18-letniego mężczyznę posiadającego narkotyki. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Podejrzany przyznał się do zarzutu popełnienia przestępstwa. Wkrótce odpowie za nieprzestrzeganie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Napisany dnia: 20.01.2016, 09:31
Zima może być groźna!
21

Brygadier Wacław Pasterczyk z KP PSP Jaśle przypomina o tym, aby regularnie czyścić przewody kominowe oraz piece. Radzi, by kupić czujnik tlenku węgla zwanego potocznie czadem, który rokrocznie stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia lub życia zwłaszcza w okresie grzewczym.

Napisany dnia: 19.01.2016, 11:50
Policyjne działania "Pieszy"
41

Dziś na drogach powiatu jasielskiego policjanci prowadzą działania ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym. Funkcjonariusze zwracają baczną uwagę na zachowanie właściwych relacji kierujący – pieszy, a także zgodne z przepisami poruszanie się pieszych na odcinkach dróg bez wydzielonych chodników.

Napisany dnia: 19.01.2016, 10:13
Gabinet rehabilitacji, terapii manualnej i masażu Maciej Budacki

Mgr Maciej Budacki jest absolwentem AWF im.B. Czecha w Krakowie. Pracownik Oddziału Rehabilitacji z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego 

w Krośnie. Certyfikowany terapeuta metody dr Ackermanna. Certyfikowany terapeuta metody Mc Timoney – Corleya. Certyfikowany terapeuta metody PNF. Terapeuta metody KINESIOLOGY TAPING (plastrowanie dynamiczne).

Napisany dnia: 19.01.2016, 08:49
PKP Cargo: Pracownicy zakładu wrócili do pracy
41

Pracownikom Sekcji Utrzymania i Naprawy Taboru w Jaśle należącej do PKP Cargo groziła likwidacja. Z dnia na dzień postawiono kolejarzy pod ścianą. Dyrekcja zaproponowała im wówczas Pakiet Dobrowolnych Odejść. Po roku walki o wznowienie działalności wszyscy pracownicy wrócili do pracy.

Napisany dnia: 18.01.2016, 15:30
Serwis komputerów z dojazdem do klienta

W dzisiejszych czasach każdy z nas narzeka, że ma zbyt mało czasu na zwykłe codzienne czynności. Komputer stał się niezbędnym narzędziem pracy. Służy nam również do rozrywki. Niestety jak każde urządzenie, może odmówić posłuszeństwa.

Napisany dnia: 18.01.2016, 13:45
Okradli 8 plebanii
94

W zeszłym tygodniu tarnowska policja zatrzymała trzech mężczyzn z powiatu jasielskiego. Odpowiedzą oni przed sądem za dokonanie ośmiu włamań do plebanii. Ich łupem padło ponad 160 tys zł.

Napisany dnia: 18.01.2016, 09:30
Wypadek w Siedliskach Sławęcińskich
9

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 9.00 w Siedliskach Sławęcińskich( gmina Skołyszyn). Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 18.01.2016, 08:42
Wybierz kierunek dla siebie i podnieś swoje kwalifikacje

W Jaśle trwa rekrutacja zimowa do liceum i szkół policealnych dla dorosłych. Zajęcia od 20 lutego!

Napisany dnia: 18.01.2016, 08:36
Utrudnienia na drodze powiatowej Sieklówka-Warzyce
6

W związku z planowaną wycinką drzew w obrębie pasa drogowego drogi powiatowej Sieklówka-Warzyce od 19-21 stycznia w godz. od 7.00 -15.00.

Napisany dnia: 17.01.2016, 12:45
Wygraj płytę „Potęga Dźwięku”

KONKURS! Na wszystkich miłośników muzyki czeka nie lada gratka. W konkursie możecie wygrać płytę z muzyką Przemysława Gintrowskiego w wykonaniu młodych jasielskich muzyków.  Wystarcz, że odpowiecie na jedno pytanie.

Napisany dnia: 16.01.2016, 23:16
Chcą obwodnicy północnej, nie drogi KG2!
137

Mieszkańcy ul. Konopnickiej są przeciwni budowie drogi KG2 łączącej drogę krajową nr 73 od ronda „Solidarności” z drogą krajową nr 28 do ul. Piłsudskiego w Jaśle. - Jaki jest sens budowy tej drogi?! Komu jest ona potrzebna?! - pytali.

Napisany dnia: 15.01.2016, 13:51
Policjanci poszukują świadków potrącenia
29

Trwa policyjne postępowanie w sprawie potrącenia pieszego, do którego doszło w Jaśle. Policja poszukuje kierowcy uczestniczącego w wypadku oraz osób, które były świadkami zdarzenia, bądź mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności.

Napisany dnia: 15.01.2016, 10:16
Rozbudowa szpitala rozpocznie się w tym roku
85

W budżecie powiatu zaplanowano 18 mln zł na rozbudowę Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W lutym zostanie ogłoszony przetarg na realizację tego zadania. W pierwszym etapie inwestycji ma powstać blok operacyjny, centralna sterylizatornia i dwa oddziały łóżkowe.

Napisany dnia: 14.01.2016, 12:58
Jasło: Bezdomni z wyboru
60

W Jaśle nie brakuje osób bez dachu nad głową. Bardzo często jest to podyktowane ich własną decyzją, choć powodów bezdomności jest wiele. Najczęściej staje się nim alkohol.

Napisany dnia: 13.01.2016, 13:02
Insp. Krzysztof Pobuta komendantem podkarpackiej policji
17

Inspektor dr Krzysztof Pobuta jest od dziś Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie. Decyzję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o powołaniu na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie odebrał z rąk inspektora Zbigniewa Maja, Komendanta Głównego Policji.

 

Napisany dnia: 13.01.2016, 12:11
Kobieta podtruła się tlenkiem węgla
8

Po godz. 10.00  na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z KP PSP w Jaśle. W domu jednorodzinnym na zbiegu ulic PCK i Szajnochy kobieta podtruła się tlenkiem węgla.

Napisany dnia: 13.01.2016, 11:23
Adam Kmiecik dyrektorem ZOZ-u w Szerzynach
147

Rada powiatu w Jaśle odwołała cały poprzedni zarząd, w tym także starostów Franciszka Miśkowicza i Adama Kmiecika. Zastanawiano się, jaka będzie przyszłość byłych włodarzy. Jeden znalazł pracę w Szerzynach, drugi zaś wróci do pracy w szkole.

Napisany dnia: 12.01.2016, 14:26
Smukła sylwetka i czyste wnętrze gwarancją Twojego zdrowia

Święta za nami. Dojadamy jeszcze resztki bożonarodzeniowych przysmaków i myślimy sobie „Znów nie udało się postanowienie nieprzejadania się”. Ale... jak można było nie ulec pokusom suto zastawionego stołu wyjątkowymi smakołykami… nawet jeśli były kaloryczne i ciężkostrawne.

Napisany dnia: 12.01.2016, 13:00
 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie optycznym VISIONOPTYK

   

  Coraz większa liczba Polaków wymaga korekcji wzroku. Niestety z badań wynika, że niemalże co czwarta osoba, u której wykryto wadę, nie zamierza jej korygować. 

 • Więcej wypadków i rannych

  W 2015 r. doszło do 79 wypadków drogowych na terenie powiatu jasielskiego. Według policyjnych statystyk śmierć poniosło 6 osób, a rannych było 99. Najwięcej zdarzeń miało miejsce w mieście Jaśle.

 • Szpital ma nowoczesny mammograf cyfrowy

  W Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle odbyło się oficjalne otwarcie Pracowni Mammografii. Personel medyczny od listopada pracuje na nowoczesnym mammografie cyfrowym. Sprzęt został zakupiony za blisko 800 tys. zł.

 • ”Nie warto żyć normalnie, trzeba żyć ekstremalnie”

   

  Już za dwa tygodnie z Jasła ruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Uczestnicy mają do wyboru dwie trasy o długości ponad czterdziestu kilometrów. Nocny marsz na tak długim dystansie będzie prawdziwą próbą sił, determinacji oraz wiary we własne możliwości. 

 • Dwie inwestycje w programie strategicznym województwa

  Na liście rankingowej projektów drogowych wpisanych do Programu Strategicznego Rozwoju Transportu Województwa Podkarpackiego znalazły się dwa zadania. Na 7 miejscu listy kluczowych projektów znalazła się budowa KG2. Na 34 miejscu zaś druga część budowy odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 w Jaśle.

 • Osiek Jasielski: Nie będzie likwidacji szkół podstawowych

  Rada gminy Osiek Jasielski nie głosowała o zamiarze likwidacji szkół podstawowych w Załężu, Pielgrzymce i Świerchowej. Wójt Mariusz Pykosz wystąpił z wnioskiem o usunięcie z porządku obrad tych uchwał. Spotkało się to z aplauzem rodziców.

 • Wypadek w Brzyskach. Kierowca dostawczego renault trafił do szpitala

   

  Dzisiaj około godziny 14 w Brzyskach doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów, osobowego i dostawczego. Kierowca samochodu dostawczego przewieziony został do szpitala. 

 • Kwiaty i upominki z dowozem na Walentynki

 • Chcemy godnie żyć!

  Pan Józef i jego sąsiad Kazimierz mieszkają na końcu ul. 3 Maja na tzw.”pohulance”. Od lat interweniują do władz miejskich, aby te zajęły się sprawą utwardzenia drogi, która przy większych inwestycjach, jakie miały tam miejsce została zniszczona. Pozostało po niej jedynie błoto i warstwa unoszącego się kurzu.

 • Witamina C - czyli co łączy świnkę morską z człowiekiem?

 • Piłka jest dla wszystkich

   

  Fundacja Olimpijczyk może mówić o pełnym sukcesie. Wczorajszy turniej piłkarski zorganizowany pod hasłem „Piłka dla Wszystkich” zobaczyło blisko pół tysiąca kibiców. Dzięki imprezie na szczytny cel jakim jest niesienie pomocy sportowcom borykającym się z różnymi problemami udało się zebrać ponad 2 tysiące złotych.

 • Zacznij swój poranek od kawy w King's Cafe

 • Jak poznałaś/eś swoją miłość? Konkurs Walentynowy!

   

  Opowiedz nam swoją historię i wygraj romantyczną kolację w „Zajeździe pod Skałą”. Czekamy na opowieści romantyczne, zabawne, niezwykłe lub całkiem zwyczajne. 

 • Nowość w PUB LEGENDA

 • „Sto lat dla Babci i Dziadka” w Bajkowym Prywatnym Przedszkolu

   

  Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Kojarzą się z ciepłem i bezinteresowną miłością. 

 • Zbieraj nakrętki dla Kacperka

  Jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego Kacperka. Razem z córką Wiktorią mieszkamy w Jaśle. Chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek na leczenie i rehabilitację naszego synka.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105