Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Mega obniżki cen e-papierosów!

Tniemy ceny na maxa! Tak tanio jeszcze nie było! Markowe e-papierosy i akcesoria taniej nawet o 100zł! Odwiedź salonik z e-papierosami (Jasło, Rynek 14) i skorzystaj z okazji i poznaj nowości.

Napisany dnia: 03.02.2015, 09:22
Wójt Osieka oskarżony. Dusił nauczyciela? Sąd nie ma wątpliwości
122

Sąd Rejonowy w Jaśle wydał wyrok nakazowy przeciwko Mariuszowi Pykoszowi, wójtowi gminy Osiek Jasielski, oskarżonemu o naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie nauczyciela podległej mu szkoły. Wina samorządowca, zdaniem sądu, nie ulega wątpliwości. Wójt jednak nie zgadza się z orzeczeniem i wniósł od niego sprzeciw. Oznacza to, że sprawa znajdzie swój finał na drodze "normalnego" postępowania. 

Napisany dnia: 02.02.2015, 15:30
Już w niedzielę możemy zadecydować o istnieniu Straży Miejskiej !

8 lutego w referendum możemy zdecydować o likwidacji jasielskiej Straży Miejskiej. Dzięki naszym głosom miasto Jasło zaoszczędzić może milion złotych rocznie!

Napisany dnia: 02.02.2015, 11:58
Bezpłatne badanie wzroku w salonie optycznym VISIONOPTYK

Oczy są jednym z najważniejszych naszych narządów bo właśnie dzięki nim widzimy otaczający nas świat. Jednak i one nie są pozbawione wad.

Napisany dnia: 02.02.2015, 08:00
Pożar w Daliowej: Uratowała dzieci, sama zginęła
32

Nie milkną echa tragedii, jaka wczoraj w godzinach przedpołudniowych wydarzyła się w położonej na terenie gminy Jaśliska (pow. krośnieński) miejscowości Daliowa. 35-letnia kobieta zginęła w pożarze domu. Wcześniej uratowała czwórkę dzieci…

Napisany dnia: 01.02.2015, 20:42
Brzyska: gmina z nowym budżetem, radny chce zmian dot. diet
96

Rada Gminy Brzyska podjęła uchwałę budżetową na 2015 rok. Jest to budżet przygotowawczy do nowej perspektywy unijnej. – mówi wójt Rafał Papciak. Podczas ostatniego posiedzenia radni podjasielskiego samorządu dyskutowali również nt. propozycji radnego Sławomira Madejczyka zawartej we wniosku, jaki przedłożył on przewodniczącemu rady. Postuluje w nim o zmianę formy wynagradzania radnych.

Napisany dnia: 01.02.2015, 11:22
Nowość w PUB LEGENDA – pizza z pieca opalanego drewnem!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na wyśmienitą pizzę z pieca opalanego drewnem. 7 i 8 lutego PROMOCJA! Pizza -30%.

Napisany dnia: 01.02.2015, 09:46
Pierwsze koty za płoty, czyli młodzi radni miejscy po pierwszej sesji
12

Wczoraj w sali posiedzeń jasielskiego magistratu odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła. Dołożymy wszelkich starań, aby godnie reprezentować żywotne interesy środowisk dziecięcych i młodzieżowych naszego miasta…  ślubowali młodzi radni.

Napisany dnia: 31.01.2015, 20:11
Rada powiatu wybrała przedstawicieli do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego
27

Anna Bialik i Marek Biernacki zostali wybrani przedstawicielami Rady Powiatu do Powiatowej Radzie Działalności Pożytku Publicznego, która jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym.

Napisany dnia: 31.01.2015, 16:03
Tarnowiec: radni podjęli decyzje w sprawie likwidacji szkół
225

Mieszkańcom Czeluśnicy, Łajsc i Umieszcza nie udało się przekonać radnych Rady Gminy Tarnowiec do odrzucenia projektów uchwał w sprawie likwidacji funkcjonujących na terenie tych miejscowości szkół. Wszystkie trzy z końcem obecnego roku szkolnego mają zakończyć działalność jako placówki publiczne. Czy będą ją kontynuować pod „skrzydłami” stowarzyszenia? 

Napisany dnia: 31.01.2015, 12:41
Kołaczyce: opel wypadł z drogi, kierowca nie ucierpiał
29

W miejscowości Kołaczyce doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Opel Insignia. Pojazd wypadł z drogi, jego kierowcy nic się nie stało.

Napisany dnia: 30.01.2015, 22:00
Nowa radna powiatu już po ślubowaniu
5

Rada Powiatu w Jaśle ma nową radną. Miejsce Henryka Motkowicza, który zrzekł się mandatu w związku z objęciem w grudniu zeszłego roku urzędu wicewójta gminy wiejskiej Jasło zajęła Bożena Macek-Lubaś. Wczoraj złożyła ślubowanie.

Napisany dnia: 30.01.2015, 21:02
Młodzieżowa Rada Miejska Jasła wybrana. Jutro pierwsze posiedzenie
55

Znamy już wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła pierwszej kadencji. W jej składzie zasiądzie osiemnaścioro uczniów i absolwentów reprezentujących sześć miejscowych szkół gimnazjalnych – „jedynka” zgarnęła dziewięć mandatów, „dwójka” cztery, „czwórka” dwa, zaś „trójka”, "piątka" oraz gimnazjum społeczne po jednym.

Napisany dnia: 29.01.2015, 11:46
Gmina Tarnowiec sprywatyzuje kolejne szkoły?
306

Czy szkoły publiczne w Umieszczu, Łajscach i Czeluśnicy czeka likwidacja? W obliczu fatalnej sytuacji finansowej w jakiej znalazła się gmina Tarnowiec jej władze są zgodne – samorząd nie może dłużej do nich dopłacać. W miejscu tych placówek miałyby powstać szkoły prywatne, prowadzone przez stowarzyszenie.

Napisany dnia: 28.01.2015, 13:50
Wielkie otwarcie nowego lokalu - Doner King!

Już otwarty! Nowo otwarty lokal Doner King, przy ul. Staszica 5 w Jaśle. Zapraszamy.

Napisany dnia: 28.01.2015, 11:55
Informacje dot. pogrzebu lek. med. Adama Kucharzyka
24

W najbliższy piątek (30 stycznia) odbędą się w Jaśle uroczystości pogrzebowe zmarłego przed kilkoma dniami lek. med. Adama Kucharzyka. Msza święta żałobna rozpocznie się o godzinie 14 w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM. 

Napisany dnia: 28.01.2015, 10:30
Odpowiedzą za posiadanie marihuany
58

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o posiadanie marihuany. Środki odurzające funkcjonariusze zabezpieczyli również w mieszkaniu jednej z nich. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Wkrótce odpowiedzą za nieprzestrzeganie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Napisany dnia: 28.01.2015, 10:26
Mała Aula Uniwersytetu Rzeszowskiego nosi imię wicemarszałka Sejmu Stanisława Zająca
50

Z wnioskiem o upamiętnienie Stanisława Zająca współtwórcy ustawy o utworzeniu  Uniwersytetu Rzeszowskiego, wicemarszałka Sejmu, posła i senatora, tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej zwróciło się jasielskie Stowarzyszenie im. Senatora Stanisława Zająca.

Napisany dnia: 28.01.2015, 08:20
Fotobudka – gwarancja udanej imprezy

Organizujesz imprezę? Marzysz o tym, aby twoim gościom zagwarantować niezapomnianą zabawę? Nie zwlekaj i wynajmij fotobudkę! To świetna zabawa dla wszystkich bez względu na wiek.

Napisany dnia: 27.01.2015, 20:30
Jasielskiemu oddziałowi Cargo grozi likwidacja. B. Rzońca interweniuje
141

Stanowiąca własność PKP Cargo Sekcja Utrzymania i Naprawy Taboru w Jaśle niebawem może zostać zlikwidowana. O znalezienie rozwiązania pozwalającego na zapobiegnięcie takiej ewentualności zdecydował się walczyć poseł Bogdan Rzońca.

Napisany dnia: 27.01.2015, 15:16
 • Podejrzany o morderstwo nie wyjdzie z aresztu

   

  Janusz G. w najbliższym czasie nie wyjdzie na wolność. Mimo, że podejrzanemu o zamordowanie Haliny Gorczycy, jego byłej żony, w piątek kończy się tymczasowy areszt, na mocy decyzji sądu mężczyzna pozostanie za kratkami co najmniej do 6 maja. 

 • Wielkie otwarcie! Sklepu Dom i Ogród – PSB Mrówka

   

  Dla wszystkich, którzy budują, remontują, bądź po prostu potrzebują czegoś do swojego domu mamy doskonałą ofertę – sklep PSB Mrówka, przy ul. Floriańskiej 121 w Jaśle zaprasza.

 • Jasielska lokomotywownia wznowi działalność?

   

  PKP Cargo ma wznowić działalność Sekcji Utrzymania i Naprawy Taboru w Jaśle. Czy do wykonywania swoich obowiązków wrócą wszyscy przebywający obecnie na tzw. nieświadczeniu pracy pracownicy zakładu? Tego na tę chwilę nie wiadomo.

 • Vademecum Euromillions. Co warto wiedzieć?

   

  Tuż przed Świętami wiele osób drapie się w głowę w zastanowieniu „skąd wziąć pieniądze na Święta?”. Badania pokazują, że w tym okresie mamy większe tendencje do odwiedzania kolektur lotto w nadziei, że skreślimy szóstkę i w Nowy Rok wejdziemy już jako milionerzy.

 • W powiecie jasielskim spada przestępczość. Oto raport z zeszłorocznych działań policji

   

  Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami dot. poziomu przestępczości i bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu jasielskiego w 2014 roku. 

 • CROSS GIM MAX - zadbaj o swoje ciało

   

  Zapraszamy do sali ćwiczeń CROSS GIM MAX. U nas: Crossfit, gimnastyka, stretching, fitness. Jasło, ul. Koralewskiego 11

 • Jasło upamiętniło "Żołnierzy Wyklętych"

  Dziś w całej Polsce trwają obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Hołd bohaterskim patriotom z antykomunistycznego i niepodległościowego ruchu partyzanckiego tradycyjnie oddano również w Jaśle. <<FOTORELACJA>>

 • Nowość w Jaśle! Grafika komputerowa, Masaż leczniczy, Opiekun medyczny od 7 marca! Wolne miejsca!

 • J. Korwin-Mikke odwiedził Jasło

   

  Dnia 27.02.2015 w Jaśle odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli: europoseł Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP oraz pan Konrad Berkowicz. Tematem konferencji była emigracja mieszkańców mniejszych miast, takich jak Jasło i sposoby przeciwdziałania tym trendom.

 • Śmiertelny wypadek w Pielgrzymce. Nie żyje piesza

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 18 w miejscowości Pielgrzymka w powiecie jasielskim. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód osobowy.

 • Tragiczny finał poszukiwań

   

  Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch poszukiwanych od soboty nastolatek. Mieszkaniec Kosiny w powiecie łańcuckim, spacerując z psem w pobliskim zagajniku, znalazł ciała obydwu dziewcząt. Nastolatki prawdopodobnie popełniły samobójstwo.

 • Transport publiczny w powiecie czekają zmiany. Ucierpią mieszkańcy?

   

  Radni powiatowi podjęli wczoraj uchwałę w sprawie uchwalenia planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu jasielskiego. Zdaniem m.in. wójta gminy Osiek Jasielski samorząd powiatowy pospieszył się z zatwierdzeniem dokumentu, który, jego zdaniem, dla mieszkańców większości gmin leżących na terenie powiatu – zwłaszcza tych położonych najdalej od Jasła – jest niekorzystny.

 • Jasielski ZSM Nr 3 szkołą z bezpłatnym dla rodziców e-dziennikiem

   

  Dziennik elektroniczny to nowoczesny system informatyczny wspierający proces edukacji. Jesteśmy społeczeństwem informacyjnym korzystającym z e-usług w coraz większej ilości dziedzin życia. Oświata także ma do dyspozycji e-usługi odpowiadające na potrzeby współczesnej rzeczywistości.

 • Jasielski szpital ma nową radę społeczną

   

  Czternastu członków współtworzyć będzie Radę Społeczną Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na przestrzeni kolejnej kadencji jej funkcjonowania. Powołanie nowego składu tego organu miało miejsce podczas dzisiejszej sesji rady powiatu.

 • AP-MEDIA – abonent przede wszystkim!

   

  AP-MEDIA to największy, lokalny operator telekomunikacyjny działający w powiatach Jasielskim i Gorlickim, od blisko 10 lat zapewnia ogromnej ilości gospodarstw domowych usługi multimedialne, a w śród nich przede wszystkich, szybki Internet szerokopasmowy. Operator nieustannie powiększa swój zasięg poprzez rozbudowę sieci światłowodowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105