Strona główna
Czy komendant Krzyżak odejdzie ze służby?
75

Komendant jasielskiej policji zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o zwolnienie go ze służby w związku z nabyciem praw emerytalnych. Decyzję w tej sprawie podejmie szef Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma na to trzy miesiące.

Napisany dnia: 16.02.2018, 11:51
Nowy sprzęt pozwoli dostrzec najmniejsze zmiany chorobowe!
45

Od niedawna w Pracowni Endoskopii jasielskiego szpitala wykonywane są badania na nowym urządzeniu najnowszej generacji. To kolejny sprzęt zakupiony w ostatnich latach, dzięki któremu skuteczniej będzie można diagnozować pacjentów.

Napisany dnia: 16.02.2018, 00:47
Czołowe zderzenie toyoty z chevroletem w Wolicy
88

W Wolicy doszło dziś rano do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

Napisany dnia: 15.02.2018, 08:50
Alfred Sepioł odznaczony przez prezydenta
38

Alfred Sepioł, emerytowany dyrektor Muzeum Regionalnego w Jaśle, otrzymał Złoty Medal za Długoletnią Służbę.

Napisany dnia: 14.02.2018, 15:00
Czarni postawieni pod ścianą
96

Władze Jasła przyznały dotację na realizację przedsięwzięć sportowych w bieżącym roku. Największe kontrowersje wzbudziła kwota 150 tys. zł dla Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło. Okazuje się, że to za mało, aby mogli dokończyć sezon w rozgrywkach wiosennych. Zarząd Czarnych walczy o klub, a wspierają go w tym jego sympatycy, przedsiębiorcy i byli zawodnicy.

Napisany dnia: 14.02.2018, 12:23
Wypadek w Dębowcu. Kierująca trafiła do szpitala
67

W Dębowcu doszło dziś do groźnego zdarzenia drogowego. Osobowy fiat wjechał do przydrożnego rowu. Poszkodowana w wypadku kobieta trafiła do szpitala.

Napisany dnia: 14.02.2018, 08:40
Darmowe szkolenia komputerowe

Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

Napisany dnia: 14.02.2018, 07:00
Inwestują w oczyszczalnię ścieków i kanalizują gminę
31

W tym roku zakończy się budowa nowego sekwencyjnego reaktora biologicznego oraz modernizacja oczyszczalni ścieków w Nowym Żmigrodzie. W ramach tej inwestycji powstała nowa sieć kanalizacji z przyłączami w Mytarzy, Mytarce i Nowym Żmigrodzie. To jednak nie koniec, bo wkrótce powstanie kolejnych 27 km sieci kanalizacji w Starym Żmigrodzie oraz Nienaszowie.

Napisany dnia: 13.02.2018, 08:49
Atrakcyjna nieruchomość w sercu Beskidu Niskiego

Krempna - wyjątkowa miejscowość w Beskidzie Niskim, zachwycająca krajobrazami i nienaruszoną przyrodą. Siedziba Magurskiego Parku Narodowego, słynna także z z zalewu na rzece Wisłoka a także bezcennych zabytków i pamiątek przeszłości. W tej oto turystycznej miejscowości mamy do sprzedania atrakcyjną działkę o powierzchni około 1,6 hektara położoną w cichej i spokojnej okolicy.

Napisany dnia: 13.02.2018, 07:00
Zatrzymano poszukiwaną listem gończym
13

Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski. Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu, skąd została przewieziona do zakładu karnego.

Napisany dnia: 12.02.2018, 14:27
Duże rodziny mogą więcej
26

W ostatnich latach polityka prorodzinna państwa weszła w okres dojrzałości. Przede wszystkim na szczególną opiekę liczyć mogą rodziny, z co najmniej dwójką dzieci oraz wielodzietne. Jednym z programów, którego uruchomienie okazało się sukcesem jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Polacy jednak nie zawsze wiedzą jak i gdzie mogą z niej korzystać.

Napisany dnia: 12.02.2018, 13:07
Nowoczesne wnętrza w niepowtarzalnym stylu

Stylowe i nowoczesne wnętrza nie muszą być jedynie marzeniem. Zachwyć nowym trendem, coraz częściej wybieranym przez projektantów. Spraw, aby Twój dom nabrał wyjątkowego charakteru.

Napisany dnia: 12.02.2018, 07:30
Roksana w finale „The Voice Kids”!
74

13-letnia Roksana Węgiel z Jasła przeszła kolejny etap w programie The Voice Kids. W Bitwie pokonała Alicję i Gabrysię, które od początku obawiały się pojedynku z nią na głosy. W Sing off Roksana poradziła sobie znakomicie! Doceniła to Edyta Górniak, która wytypowała ją do finału.

Napisany dnia: 11.02.2018, 15:47
Kto stoi za zniszczeniami w gminie Tarnowiec?
92

Mieszkańcy są coraz bardziej zaniepokojeni i oburzeni, tym co w ostatnim czasie dzieje się w gminie Tarnowiec. Obawiają się, że sprawców zniszczeń, które miały miejsce początkiem roku nie uda się ustalić, a dewastacji znaków, budynków i mienia prywatnego nie będzie końca.

Napisany dnia: 09.02.2018, 10:36
Nad rzeką Wisłoką znaleziono ciało 55-latka
14

Dzisiaj około godz. 17 spacerowicze natknęli się na zwłoki mężczyzny leżące nad brzegiem Wisłoki. Okazało się, że był to mieszkaniec Jasła, które zaginięcie zgłosiła dzisiaj rodzina.

Napisany dnia: 07.02.2018, 20:12
Czy ławeczka „Dudusia” pojawi się na jasielskim rynku?
102

Rok temu zrodził się pomysł, aby w Jaśle powstała ławeczka z wizerunkiem Jerzego ”Dudusia” Matuszkiewicza, znanego kompozytora muzyki do filmów i seriali z czasów PRL-u urodzonego w naszym mieście. Temat ten ponownie powrócił na sesji Rady Miejskiej Jasła.

Napisany dnia: 07.02.2018, 13:37
Meteorolodzy ostrzegają przed gołoledzią
7

IMGW-PIB ostrzega przed możliwością wystąpienia na obszarze województwa podkarpackiego opadów marznących.

Napisany dnia: 07.02.2018, 09:06
Zatrzymany za kradzież rozbójniczą
27

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pod koniec zeszłego tygodnia dopuścił się kradzieży rozbójniczej w sklepie na terenie Jasła. Sprawca usłyszał już zarzut i teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Napisany dnia: 06.02.2018, 22:11
PSZOK to nie wysypisko śmieci!
27

Jeszcze w tym roku w Nowym Żmigrodzie powstanie Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Dzięki temu mieszkańcy będą mieć okazję do bezpłatnego oddawania śmieci często zalegających im w domach. PSZOK-u nie można jednak mylić z wysypiskiem śmieci, do którego nie będą przyjmowane odpady zmieszane – Dzięki powstaniu PSZOK-u wzrośnie poziom odzysku i recyklingu, a także świadomość wśród mieszkańców na temat gospodarowania odpadami – podkreśla gospodarz gminy wójt Grzegorz Bara.

Napisany dnia: 06.02.2018, 14:38
Zderzenie forda z renault w Dębowcu
41

Dzisiaj, około godziny 9. W Dębowcu doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Kierująca renault clio karetką pogotowia ratunkowego przetransportowana została do szpitala.

Napisany dnia: 06.02.2018, 10:56
 • Strach tutaj mieszkać - mówią pogorzelcy z Dąbrówki

  Los nie rozpieszcza rodziny Zwolińskich. Jeszcze do niedawna ich strapieniem był zalany dom po ubiegłorocznej ulewie, a dzisiaj ich jedyny dach nad głową stanął w płomieniach. To drugi w ostatnim czasie dramat rodziny z powiatu jasielskiego, której z pomocą przychodzą władze gminy.

 • Większość rady nie chce ośrodka w Ożennej

  Burzliwą dyskusję stoczyli dzisiaj radni powiatowi. Duże kontrowersje budziła inwestycja związana z powstaniem Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej, o której od dawna marzył starosta Adam Pawluś. Radni podzieli się na za i przeciw realizacji tego przedsięwzięcia...

 • Nie żyje kierowca nissana, który zderzył się z cysterną

   

  Na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach doszło do zderzenia się osobowego nissana z samochodem ciężarowym. Kierowcy osobówki mimo reanimacji nie udało się uratować. Droga jest zablokowana. AKTUALIZACJA.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

 • Z Żakiem ku lepszej przyszłości

   

  Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

 • Janusz G. nie przyznał się do zabójstwa byłej żony

  Przed Sądem Okręgowym w Krośnie rozpoczął się proces w sprawie pozbawienia życia Haliny G. z Jasła. Oskarżony, były mąż kobiety nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. Zdaniem prokuratury motywem działania Janusza G. były pieniądze.

 • 6 sposobów na zwiększenie swojej motywacji, czyli jak wytrwać na diecie

 • Pojedziemy pociągiem z Jasła do Zagórza

   

  Od dziś obowiązuje nowy rozkład pociągów. PKP Intercity S.A. uruchamia połączenie z Jasła do Zagórza jako łącznik do pociągów dalekobieżnych z Gdyni. Tym samym podróżni otrzymają możliwość łatwiejszego dotarcia do Bieszczadów  i odwrotnie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105