Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Wywiad z kandydatem na Wójta Gminy Tarnowiec Panem Janem Czubikiem

"Bo tu jest mój dom, moja rodzina i ogromna rzesza porządnych, uczciwych ludzi..." - wywiad z kandydatem na Wójta Gminy Tarnowiec, Janem Czubikiem.

Napisany dnia: 08.11.2014, 06:34
Referendum ws. straży miejskiej: "Zebraliśmy podpisy. Ufamy, że nie będzie gry na zwłokę"
195

Dobiegła końca akcja zbierania podpisów zwolenników przeprowadzenia referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w Jaśle. Inicjatywę członków miejscowego koła KNP poparło 3586 jaślan. Wniosek o organizację referendum złożony został w jasielskim magistracie w dniu wczorajszym.

Napisany dnia: 08.11.2014, 06:00
„Antoniański Dar Serca”
10

W październiku 2014 r. podpisano umowę darowizny na kwotę 15 500,00 zł z Parafia Rzymsko-Katolicką św. Antoniego w Jaśle. Umowa ta jest efektem prowadzonej akcji Antoniański Dar Serca. Charytatywna zbiórka pieniędzy prowadzona była pod patronatem Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle oraz Jasielskiego Domu Kultury.

Napisany dnia: 07.11.2014, 17:14
Ostatnia Sesja Rady Powiatu tej kadencji
39

W czwartek, 6 listopada 2014 r., odbyła się ostatnia w tej kadencji samorządu Sesja Rady Powiatu w Jaśle.

 
Napisany dnia: 07.11.2014, 13:50
Powstanie Rada Seniorów Miasta Jasła
59

Dbanie o interesy starszego pokolenia jaślan oraz wspieranie lokalnego samorządu wiedzą i życiowym doświadczeniem – takie funkcje ma pełnić Rada Seniorów Miasta Jasła, której powołanie i statut uchwalili jasielscy radni. 

Napisany dnia: 06.11.2014, 16:12
Ludzie Rutkowskiego przeszukiwali złomowisko
80

Czy zwłoki zaginionej H. Gorczycy mogą znajdować się w należącym do jej byłego męża składzie złomu? Przez zajmujących się sprawą śledczych teren obiektu przeszukiwany był już kilkakrotnie, za każdym razem bezowocnie. W ostatnich dniach prowadzone na nim działania wsparli ludzie K. Rutkowskiego. 

Napisany dnia: 06.11.2014, 10:11
Spadł z drabiny demontując baner
31

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj przed południem przy jednym z budynków na ulicy Rynek. Dokonujący demontażu banera sklepowego mężczyzna spadł z drabiny. Doznał obrażeń, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 
Napisany dnia: 05.11.2014, 13:27
Tadeusz Górczyk odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
106

Prezydent RP, na wniosek prezesa IPN odznaczył Tadeusza Górczyka Krzyżem Wolności i Solidarności, najwyższym odznaczeniem za walkę o niepodległość Polski i prawa człowieka. Tym samym Górczyk znalazł się w nielicznym jak dotąd gronie jaślan - oprócz Ryszarda Maciejowskiego, przebywającego na stałe w Stanach oraz Antoniego Pikula - którzy tak chlubnie zapisali się w kartach solidarnościowej historii Jasła.

Napisany dnia: 05.11.2014, 11:43
Odpowiedzą za marihuanę i uprawę konopi
35

Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali nastolatka, który posiadał i udzielał znajomym marihuanę. Funkcjonariusze ustalili również dwóch mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Wkrótce dopowiedzą za nieprzestrzeganie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Napisany dnia: 05.11.2014, 11:37
Wypadek w centrum. Motorowerzysta z obrażeniami
14

21-letni motorowerzysta ucierpiał w wypadku, do jakiego doszło wczorajszego popołudnia na skrzyżowaniu ulic Targowej i Kazimierza Wielkiego.

Napisany dnia: 05.11.2014, 11:21
Komitet PiS po konwencji. Gotowy do wyborów
205

157-osobową drużyną przystępują do wyborów samorządowych jasielscy aktywiści i sympatycy PiS. W poniedziałek odbyła się ich konwencja wyborcza.

Napisany dnia: 05.11.2014, 00:17
Statystyki akcji "Znicz" lepsze niż przed rokiem. Tak w skali kraju, jak i naszym powiecie
3

196 wypadków, 20 ofiar śmiertelnych, 252 rannych – oto bilans zakończonej w dniu wczorajszym tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji "Znicz". Jej statystyki są lepsze niż przed rokiem, również w powiecie jasielskim.

Napisany dnia: 04.11.2014, 16:33
Praca dyrektorów doceniona. Otrzymają premię
43

Dyrektorzy trzech lokalnych instytucji kulturalnych Jasielskiego Domu Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Muzeum Regionalnego otrzymają nagrody roczne za rok 2013. Stosowne uchwały o ich przyznaniu podjęła w dniu wczorajszym Rada Miejska Jasła.

Napisany dnia: 04.11.2014, 14:05
Kto zostanie burmistrzem Jasła?
152

Zapraszamy w sobotę 8 listopada na godzinę 11.00 do auli widowiskowej Zespołu Szkół nr 4 („Ekonomik”) na debatę pomiędzy kandydatami na burmistrza miasta Jasła. Będzie to jedyna publiczna konfrontacja wszystkich osób, które ubiegają się w tych wyborach o fotel burmistrza.

Napisany dnia: 04.11.2014, 13:42
Rekordowy wynik kwesty na ratowanie zabytków starego cmentarza
11

Ponad 11,5 tysiąca złotych zdołali uzbierać kwestujący w ramach tegorocznej zbiórki na odnowę i renowację zabytków jasielskiego cmentarza przy ul. Zielonej. To najlepszy wynik w pięcioletniej historii akcji.

Napisany dnia: 04.11.2014, 10:50
Policjant reanimował mężczyznę
31

Szybka reakcja i natychmiastowa pomoc policjantów z posterunku w Skołyszynie przyczyniła się do uratowania życia mieszkańca gminy Biecz. Mężczyzna zasłabł w trakcie jazdy samochodem, po czym stracił przytomność i nie dawał oznak życia. Jeden z funkcjonariuszy podjął czynności reanimacyjne, drugi wezwał pomoc. Poszkodowany odzyskał sprawność krążeniowo-oddechową i trafił do szpitala.

Napisany dnia: 04.11.2014, 10:20
Kandydaci KW Samorządowe Jasło przedstawili swoje programy wyborcze

Kandydaci w wyborach do Rady Miejskiej Jasła z Komitetu Wyborczego Samorządowe Jasło przedstawili swoje programy wyborcze. Przedstawiamy Państwu sylwetki kandydatów zestawione z pomysłami, które chcą realizować jako przedstawiciele swoich środowisk

Napisany dnia: 03.11.2014, 16:25
Dwie kolizje na drogach powiatu. Jedna mogła skończyć się tragicznie
11

O dużym szczęściu może mówić kierowca mazdy, który w ostatnią sobotę, w miejscowości Bierówka, uderzył w drzewo. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, jednak mężczyzna nie doznał większych obrażeń ciała. Dzień wcześniej w Jaśle inna mazda zderzyła się z motocyklem. Obyło się bez rannych.

Napisany dnia: 03.11.2014, 12:59
Młodzi jaślanie chcą zmieniać miasto. Wywiad z Gretą Czajką, kandydatką do Rady Miejskiej Jasła

Greta Czajka – lat 26, mężatka, jaślanka, prowadzi działalność gospodarczą. Lubi zwierzęta i książki o trudnych losach kobiet. 

Napisany dnia: 03.11.2014, 08:02
Rutkowski: rozmawiałem z Januszem G., finał sprawy jest blisko
59

Były mąż zaginionej Haliny Gorczycy, oskarżony o jej zamordowanie, zgodził się na rozmowę z Krzysztofem Rutkowskim. Do ich spotkania doszło dziś w Areszcie Śledczym w Sanoku. Ta rozmowa dużo mi dała, finał całej sprawy może nastąpić już w tym tygodniu. – twierdzi detektyw.

Napisany dnia: 02.11.2014, 19:02
 • Krzysztof Augustyn – Skuteczny Wójt gwarantem stabilnej Gminy

   

  Gmina Nowy Żmigród potrzebuje stabilnej władzy, aby wykorzystać ostatnią transzę pieniędzy unijnych na lata 2014 – 2020. Krzysztof Augustyn, jako samorządowiec z 24 letnim doświadczeniem jest gwarantem skutecznego wykorzystania szansy jaka staje przed Gminą. 

 • Drodzy Mieszkańcy Jasła!

   

  Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych. W szczególny sposób dziękuję tym, którzy oddali na mnie swój głos. Dzięki Państwa zaufaniu wygrałem w I turze wyborów samorządowych i nadal mam szansę ubiegać się o urząd burmistrza. 

 • Policjanci oskarżeni o pobicie wciąż bez wyroku

   

  Ponad trzy lata minęły już od zdarzeń, w następstwie których trzej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zostali oskarżeni o pobicie sześciu młodych mężczyzn. Przewód sądowy w tej sprawie rozpoczął się w lutym zeszłego roku i wciąż czeka na finał.

   
 • Skorzystaj z darmowego przyłącza do światłowodowej sieci internetowej

  Dla mieszkańców miejscowości: Skołyszyn, Trzcinica, Bączal Dolny, Opacie, Kołaczyce, Nawsie Kołaczyckie, Bieździedza, Kowalowy, Sobniów, Jareniówka, Żółków, Niegłowice, istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia się do projektów dofinansowanych ze środków Uni Europejskiej..

 • Rusza SZLACHETNA PACZKA 2014

  Czerwone flagi, podniosła atmosfera, kilkuset wyjątkowych ludzi, wśród nich znani sportowcy i ambasadorzy Paczki, a na ich czele ks. Jacek WIOSNA Stryczek! Oznacza to, że w projekcie nadeszła wyjątkowa chwila – na stronie szlachetnapaczka.pl została otwarta baza potrzebujących rodzin – każdy może wybrać jedną z nich i przygotować paczkę, czyli konkretną pomoc.

 • Debata przed II turą wyborów na Burmistrza Miasta Jasła

   

  Niedzielne głosowanie w II turze wyborów na Burmistrza Jasła zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Przed ostateczną batalią o fotel gospodarza miasta kandydaci, którzy pozostali na placu boju zmierzą się w debacie na falach radiowych rozgłośni Trendy Radio.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjną końcówkę roku 2014

   

  Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjną końcówkę roku 2014! W dniach od 25.11. do 31.12. na naszych klientów czekać będą MEGA PROMOCJE.

 • „Venecja” – blachodachówka na Twój dach

   

  Blachodachówka modułowa „Venecja”  to innowacyjny i wyjątkowy wyrób, dzięki któremu ekonomicznie i wygodnie pokryjesz swój dach. 

 • PO za Czerneckim. ''E. Musiałowicz-Czech złamała umowę'' [aktualizacja]

   

  Jasielska Platforma Obywatelska stanowczo odcina się od poparcia, jakie przed drugą turą wyborów na burmistrza Jasła udzieliła Ryszardowi Pabianowi Elwira Musiałowicz-Czech. Popieramy Andrzeja Czerneckiego - mówi starosta Adam Kmiecik, szef lokalnych struktur partii.

 • Spotkanie z folklorem w roku Kolberga

   

  Aura wprawdzie jeszcze nie zimowa, ale mroźne powiewy przypominają o nieuchronnym zbliżaniu się tej, jak mówią górale, macochy. 

 • Wielka Impreza Fitnessowa w Klubie Lady Gym !

 • Musiałowicz-Czech: „tak dla zmian, tak dla R. Pabiana” [aktualizacja]

   

  Nie Andrzeja Czerneckiego, a Ryszarda Pabiana zdecydowała się wesprzeć przed drugą turą wyborów na burmistrza Jasła Elwira Musiałowicz-Czech. Niedawna kontrkandydatka uczestników „dogrywki” o swoim wyborze poinformowała w dniu dzisiejszym, podczas spotkania z dziennikarzami.

   
 • Ostatnie w Polsce kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli

 • Wybory do sejmiku: Kurowska i Zając oficjalnie z mandatami

   

  Maria Kurowska i Wojciech Zając w Sejmiku Województwa Podkarpackiego. PiS, z listy którego obydwoje kandydowali, będzie w nim rządził samodzielnie.

 • Masz problem z komputerem? Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

   

  Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług informatycznych dla domu oraz firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji, idąc za wymaganiami rynku nasz sklep gwarantuje najwyższą jakość serwisu komputerowego. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105