Strona główna
Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów
2

Informujemy, że ze względu na prowadzone prace remontowe sieci kanalizacyjnej na ul. Partyzantów w okresie od 7 do 28 czerwca br. nastąpi zmiana organizacji ruchu.

Napisany dnia: 02.06.2017, 14:11
Sukces krośnieńskiej drużyny na Shell Eco-marathon 2017
18

Na tegorocznych zawodach Shell Eco-marathon 2017, które odbyły się końcem maja w Londynie drużyna ROTOR z PWSZ Krosno w kategorii: Prototypów (internalcombustionengine – ICE) zajęła 30 miejsce.

Napisany dnia: 02.06.2017, 12:04
Surowsze kary dla piratów drogowych od 1 czerwca 2017 r.
16

Ustawa, która weszła w życie 1 czerwca wprowadza zmiany w Kodeksie karnym, Kodeksie wykroczeń, Kodeksie postępowania karnego, Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia oraz w Prawie o ruchu drogowym. Regulacje wymierzone są w skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców, którzy powodują śmierć i zniszczenia na polskich drogach, a ich ofiarami są niejednokrotnie dzieci.

Napisany dnia: 02.06.2017, 09:59
Złamał przepisy ruchu drogowego. Sędzia wydał wyrok nakazowy.
109

Sąd Rejonowy w Jaśle nałożył karę grzywny i zasądził koszty sądowe wobec członka Zarządu Powiatu za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym i nie okazanie prawa jazdy kontrolującej go Policji.

Napisany dnia: 01.06.2017, 14:26
Nietrzeźwy z zakazem sądowym
18

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego osobowym audi. Jak się okazało 22-letni mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony przez Sąd. Badania wskazały u niego ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Napisany dnia: 01.06.2017, 11:36
Miasto Jasło przekaże 200 tys. zł Powiatowi Jasielskiemu
22

200 tys. zł przekaże Miasto Jasło ze swojego budżetu na dwie inwestycje, które realizował będzie Powiat Jasielski.

Napisany dnia: 01.06.2017, 09:10
Chcę poprawić wizerunek Straży Miejskiej w Jaśle
52

Wygląda na to, że komendant Kazimierz Wiśniowski rządzi Strażą Miejską twardą ręką. Dla niego nie ma miejsca na bezczynną pracę. - Wiem, że niektórzy strażnicy już się wypalili i muszą udowodnić, że nadal chcą być funkcjonariuszami oraz wykonywać swoje obowiązki. Jeżeli myślą, że będą się obijać i czekać na emeryturę, to się im nie uda –zapewnia nowy szef SM w Jaśle. Z komendantem rozmawiała Ilona Dziedzic.

Napisany dnia: 31.05.2017, 12:30
Partnerzy z Ukrainy z wizytą w Jaśle
20

Jasielski szpital we współpracy z kliniką we Lwowie aplikują po środki z Programu Polska-Białoruś-Ukraina na lata 2014-2020. Do Jasła przyjechali partnerzy z Ukrainy, aby omówić dalsze prace przy przygotowywaniu pełnego wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie projektu pn. „Poprawa i zwiększenie dostępu do opieki zdrowotnej w Powiecie Jasielskim i w Obwodzie Lwowskim”.

Napisany dnia: 31.05.2017, 08:54
Dziś możliwe burze z gradem
1

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed możliwością wystąpienia burz z gradem, którym towarzyszyć może porywisty wiatr.

Napisany dnia: 31.05.2017, 08:42
Nowa Galeria Wnętrz Krosno już otwarta!

Galeria Wnętrz Krosno to pierwszy na Podkarpaciu, innowacyjny projekt dla wszystkich tych, którzy pragną wykończyć swoja inwestycję w przestrzeni: mieszkanie, dom i biznes, zarówno w dobrej jakości, jak i w designerskim stylu.

Napisany dnia: 31.05.2017, 08:10
Pijany wybrał się motorowerem po alkohol. Wjechał w ogrodzenie
11

Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który w minioną sobotę wjechał motorowerem w ogrodzenie prywatnej posesji w Kołaczycach. 38-letni mieszkaniec gminy Brzyska miał w organizmie 2 promile alkoholu. Niebawem o jego losie zadecyduje sąd.

Napisany dnia: 30.05.2017, 12:42
Strażacy usunęli plamę oleju
11

Strażacy otrzymali zgłoszenie o plamie oleju w rejonie ronda gen. Józefa Hallera w Jaśle. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zalegała ona na długości około 40 metrów. W miejscu zdarzenia trwają utrudnienia.<<FOTOGALERIA>>

Napisany dnia: 30.05.2017, 10:09
Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

Napisany dnia: 30.05.2017, 08:54
Chcemy, aby nas w końcu doceniono!
60

Ratownicy medyczni protestują w całej Polsce. Chcą zwrócić uwagę na problemy środowiska, które nawarstwiają się od lat. Przede wszystkim domagają się podwyżki wynagrodzenia - Chcielibyśmy jedynie równego traktowania zwłaszcza, że jesteśmy jedną z trzech służb strategicznych. Pierwszą wymienianą w kolejności, ale ostatnią braną pod uwagę – podkreśla Andrzej Głodziak, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego w Jaśle.

Napisany dnia: 29.05.2017, 17:30
Zderzenie dwóch aut na Ujejskiego
18

Na skrzyżowaniu ul. Ujejskiego z ul. Chopina doszło do zderzenia się dwóch samochodów. Pasażerka peugeota trafiła do szpitala.

Napisany dnia: 29.05.2017, 14:09
Skarb z brązu znaleziono w Lubatowej
13

Unikatowe przedmioty z brązu pochodzące z przełomu VI i V w. przed Chrystusem odkrył poszukiwacz militariów w okolicy Dukli pod Górą Cergową. Archeolodzy doszli do wniosku, że skarb mógł należeć do bogatego handlarza.

Napisany dnia: 29.05.2017, 12:00
Promesy dla podkarpackich samorządów
4

Kolejne 5 mln zł trafi do podkarpackich samorządów na realizację zadań z zakresu usuwania skutków klęsk żywiołowych oraz zabezpieczania osuwisk. 26 maja br. wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła samorządowcom promesy wydane przez ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Napisany dnia: 29.05.2017, 10:22
Doner King zaprasza na lody i szejka!

Zapraszamy na lody i szejki w różnych smakach z naturalnej śmietany! 

Napisany dnia: 28.05.2017, 07:00
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Jaśle najlepsze na Podkarpaciu!

25 maja br. odbył się konkurs na najlepszą na Podkarpaciu rozprawę symulacji karnej, w którym uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce! Finał, wieńczący projekt „Uczeń i prawo”, miał miejsce w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie przy ul. Kustronia 4.

Napisany dnia: 27.05.2017, 09:22
Dachowanie w Krajowicach
23

Kierujący fordem focusem dachował na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 22.

 

 

Napisany dnia: 26.05.2017, 23:04
 • Bezpłatne badanie wzroku 5 lipca i super promocje w VISIONOPTYK

   

  Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. VISIONOPTYK w Jaśle kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie i higiena wzroku.

 • Będzie upalnie

   

  Czekają nas upalne dni. Temperatura może wzrosnąć nawet do 34 stopni Celsjusza.

 • Lokalne podtopienia efektem oberwania chmury

   

  Zgodnie z wczorajszymi prognozami, nad powiatem jasielskim przechodzą burze z gradem. Intensywny deszcz był powodem lokalnych podtopień.

 • Nowe oblicze "Sepii"

   

  Przestawiamy Państwu zupełnie nowe oblicze Sepii. To miejsce, które cechuje smaczna kuchnia, doskonałe wino i świetna atmosfera.

 • Bezpłatne szkolenia – płatne staże

   

  Fundacja AKME prowadzi nabór uczestników/czek do projektu„Life coaching i job coaching – aktywna integracja osób niepełnosprawnych, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w gminach z obszaru powiatów jasielskiego, strzyżowskiego, kolbuszowskiego i brzozowskiego w województwie podkarpackim”.

 • Fenomenalny wieczór Michała Szpaka

   

  Na tegoroczne Dni Jasła czekali wszyscy. Do swojego rodzinnego miasta i wiernych fanów powrócił Michał Szpak. Na deser dla jaślan zagrały z kolei Wilki.

 • 8 powodów, dla których warto studiować Aviation Management lub General Aviation

   

  Chcesz mieć pewność, że tuż po ukończeniu studiów otrzymasz dobrze płatną i fascynującą pracę? Wybierając Zarządzanie lotnictwem (Aviation Management) lub Lotnictwo ogólne (General Aviation) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie możesz mieć taką pewność! Poznaj 8 powodów, dla których absolwenci studiów lotniczych tuż po studiach dostają pracę! Numer 8 Cię zaskoczy!

 • Mieszkańcy dopięli swego. Będzie rozbudowa DK nr 28.

   

  Wieloletnie starania, liczne apele, wnioski oraz protesty mieszkańców wreszcie przyniosły skutek. Jeszcze w tym roku ruszy bowiem rozbudowa drogi krajowej nr 28. Stawką w tej grze było bezpieczeństwo ludzi.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna trzecią edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na letnią promocję

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105