Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Polski węgiel w atrakcyjnych cenach

Skład węgla w Warzycach oferuje polski węgiel Sobieski w atrakcyjnych cenach. Transport do 10 km gratis!

Napisany dnia: 31.05.2016, 09:02
Bilans zdarzeń z długiego weekendu
15

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu jasielskiego miały miejsce dwa wypadki, dziewięć kolizji, w zdarzeniach ucierpiały dwie osoby. Ponadto policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali dwóch kierowców będących pod wpływem alkoholu

Napisany dnia: 30.05.2016, 13:40
Wojna o śmieci...
47

Dziesięć gmin powiatu jasielskiego wraz z burmistrzami Jasła i Kołaczyc podjęły starania zmierzające do nadania instalacji EKOMAX w Wolicy statusu RIPOKa, aby zapewnić większą konkurencję na rynku śmieciowym. Jak podkreśla Ryszard Pabian głównym celem samorządów jest zapewnienie stabilności cen w przetwarzaniu odpadów, które będą mieć wpływ na ponoszone koszty przez mieszkańców. Stowarzyszenie Nowa Wolica uznało to za wywieranie presji.

Napisany dnia: 30.05.2016, 11:54
53 - latek przygnieciony przez ciągnik
27

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Trzcinicy. Mieszkaniec gminy Jasło podczas wykonywania prac polowych został przygnieciony przez ciągnik. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Napisany dnia: 30.05.2016, 09:09
Uwaga! Mogą wystąpić burze z gradem!
11

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje wystąpienia burz z opadami
deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie
grad.

Napisany dnia: 30.05.2016, 08:52
Przewidywane burze w regionie
33

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega o możliwości wystąpienia burz na terenie całego województwa podkarpackiego.

Napisany dnia: 27.05.2016, 10:12
Wybierz Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Jaśle

W ciągu blisko 20 lat działalności jedyne na Podkarpaciu liceum społeczne ugruntowało swoją pozycję szkoły alternatywnej wobec innych ofert na rynku edukacyjnym.

Napisany dnia: 27.05.2016, 09:07
"Stopy" niebezpieczne dla kierowców
60

Z roku na rok mamy do czynienia ze zdarzeniami drogowymi, do których dochodzi bardzo często na skrzyżowaniu ulic Szopena z Ujejskiego w Jaśle. Znane jaślanom "stopy" są niemal niezauważalne przez kierowców. Początkiem maja w wypadku ucierpiały trzy osoby.

Napisany dnia: 25.05.2016, 17:00
Po używki najczęściej sięgają gimnazjaliści
80

Młodzież coraz częściej uzależniona jest od komputera, alkoholu, czy substancji psychoaktywnych. Narkotyki? Są wszędzie – mówią. Dlaczego po nie sięgają? O tym problemie rozmawialiśmy z Małgorzatą Rymarz, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.

Napisany dnia: 25.05.2016, 14:35
Inwazja dzików. Rolnicy rozkładają ręce.
74

Mieszkańcy boją się, bo dziki panoszą się po całej Sowinie. Rolnicy zaś coraz częściej rezygnują z upraw, bo ich wysiłki są daremne. Z roku na rok  problem z dzikami nasila się. - Nic już nie będę robił. Wczoraj posadziłem ziemniaki, a dziki już zdążyły mi je skopać. Nie opłaca się pracować. Straty są ogromne a zyski żadne – mówił załamany Jerzy Podgórski z Sowiny.

Napisany dnia: 24.05.2016, 12:35
Żółków: Ciągnik siodłowy z naczepą wpadł do rowu
27

Wczoraj po godz. 14 w miejscowości Żółków ciągnik siodłowy z naczepą wylądował w przydrożnym rowie.

Napisany dnia: 24.05.2016, 09:50
Bezpieczna chwilówka dla emeryta

Polscy emeryci należą do grupy osób, które dość często zmuszone są sięgać po kredyty i pożyczki. Niskie świadczenia bardzo często nie wystarczają im na pokrycie kosztów badań lekarskich i leków, a czasami nawet na pokrycie rachunków.

Napisany dnia: 24.05.2016, 09:25
Zamaskowani mężczyźni zaatakowali Romów
256

W sobotę około godziny 22. grupa zamaskowanych mężczyzn zaatakowała dwóch młodych Romów przy ul. Franciszkańskiej w Jaśle. Bili i kopali na oczach dzieci.

Napisany dnia: 23.05.2016, 14:36
Związki zawodowe proszą o pomoc
62

W związku z niepokojącymi informacjami, jakie dotarły do władz miasta dotyczącymi planowanej likwidacji Zakładu Gazowniczego w Jaśle, rada miejska wystąpiła z apelem do władz spółki o zaniechanie działań zmierzających do zwiększenia bezrobocia.

Napisany dnia: 23.05.2016, 13:54
Utrudnienia w ruchu – malowanie poziome ulic
14

Od poniedziałku (23 maja) do środy (25 maja) w godzinach od 17.00 do 23.00 odbędzie się w mieście malowanie poziome ulic.

Napisany dnia: 23.05.2016, 08:45
To skandal! Traktują nas po macoszemu!
94

Nieskoszona trawa, zarośnięte ławki, jednym słowem zaniedbany plac zabaw- to zastaliśmy przy ul. Weigla w Jaśle po interwencji mieszkańców osiedla Górka Klasztorna. - To skandal, żeby doprowadzić plac zabaw do takiego stanu. Tutaj mieszka dużo dzieci, a nikt ich nie puści w te chaszcze - skarży się Adam Fortuna.

Napisany dnia: 20.05.2016, 14:52
Dariusz Pomprowicz kandydatem na dyrektora NFZ w Rzeszowie
54

29 kwietnia br. odwołano ze stanowiska dyrektora POW NFZ w Rzeszowie – Grażynę Hejdę. W związku ze mianami ogłoszono konkurs. Dwie osoby spełniły wymogi formalne. Wczoraj odbyła się rozmowa kwalifikacyjna.

Napisany dnia: 20.05.2016, 14:04
Odurzona nastolatka trafiła do szpitala
50

W miniony czwartek jasielscy strażnicy miejscy udali się na ulicę Mendysa, gdzie według zgłoszenia na placu zabaw miała leżeć nietrzeźwa dziewczyna. Funkcjonariusze zastali na miejscu dziewczynę w wieku 16 lat. Jej zachowanie oraz wygląd wskazywały, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających.

Napisany dnia: 20.05.2016, 12:36
Komisarz Jacek Krzyżak Komendantem Powiatowym Policji w
26

Komisarz Jacek Krzyżak został Komendantem Powiatowym Policji w Jaśle. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Paweł Filipek. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu powiatu i miasta Jasła, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Napisany dnia: 20.05.2016, 10:49
„Dzisiejszy świat potrzebuje dobroci”
23

Szanowni mieszkańcy Jasła! Drodzy Czciciele św. Antoniego! Dwadzieścia lat temu, 27 marca 1996 r. Radni naszego Miasta, na prośbę wielu jaślan, podjęli uchwałę o ustanowieniu św. Antoniego Padewskiego Patronem Miasta Jasła.

Napisany dnia: 20.05.2016, 10:00
 • Jak impreza to tylko „u Bab”

   

  Jeżeli zastawiasz się, gdzie spędzić wieczór w gronie przyjaciół dobrze się bawiąc zapraszamy do nowo otwartej restauracji „Pub u Bab”. Zapomnij o nudzie podczas weekendów. Imprezowo spędzisz u nas piątki i soboty. 

 • Ciężka praca się opłaca

  Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz uzyskali zachowanie wzorowe zostali nagrodzeni przez burmistrza miasta Jasła. - Jesteśmy w gronie najlepszych uczniów z jasielskich szkół – podkreśliła wiceburmistrz Elwira Musiałowicz-Czech.

 • Weź udział w konkursie i wygrywaj super nagrody!

   

  Dla naszych czytelników przygotowaliśmy wakacyjną super zabawę w formie konkursu, w którym do wygrania będą atrakcyjne i wartościowe nagrody. Okaże się, kto z Was dobrze zna ziemię jasielską.

 • Czy w powiecie jasielskim powstanie kompania OT?

  Resort obrony narodowej rozpoczął prace nad utworzeniem Wojsk Obrony Terytorialnej, które będą piątym rodzajem sił zbrojnych. Pierwsze brygady mają być sformowane na Podlasiu, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Poseł Bogdan Rzońca zabiega o utworzenie kompanii w Trzcinicy.

 • Mieszkańcy popierają budowę mostu!

  Mieszkańcy osiedla Gądki nagrodzili brawami pomysł burmistrza miasta dotyczący budowy mostu na rzece Wisłoce. Nie zabrakło również sceptyków, którzy nie wierzą już w kolejne obietnice władz miasta.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • Zbieraj nakrętki dla Kacperka

  Jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego Kacperka. Razem z córką Wiktorią mieszkamy w Jaśle. Chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek na leczenie i rehabilitację naszego synka.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105