Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Nienaszów: Czy uczniowie chorują na świerzb?
70

Jest podejrzenie, że w Zespole Szkół w Nienaszowie panuje świerzb. Kilkoro dzieci z jego objawami zostało przebadanych przez lekarzy w pobliskich ośrodkach zdrowia. Rodzice uważają, że dyrekcja powinna podjąć decyzję o zamknięciu szkoły na kilka dni.

Napisany dnia: 02.11.2016, 15:00
Kwestowali dla Zosieńki. Zebrano 12 870 zł!
27

Dwa dni trwała kwesta na rzecz ratowania zabytków jasielskiej nekropolii przy ul. Zielonej. Odwiedzający groby nie skąpili grosza. Tegoroczna zbiórka zostanie przekazana na renowację rzeźby z początku XX w. na grobie nieznanej Zosieńki.

Napisany dnia: 02.11.2016, 11:13
Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości
72

Policjanci ruchu drogowego jasielskiej komendy, zatrzymali wczoraj kierującemu bmw, uprawnienia do kierowania pojazdami.

Napisany dnia: 02.11.2016, 10:29
Utrudnienia w ruchu od 2 do 4 listopada
18

Tuż po Wszystkich Świętych w Jaśle wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym pojazdów na ulicy 17-go Stycznia i ul. Lwowskiej. W tych dniach zwracamy się do kierujących o wybieranie alternatywnych dróg dojazdowych i wyjazdowych z Jasła.

Napisany dnia: 02.11.2016, 08:45
Postaw na świetną zabawę!

Poszukują Państwo oryginalnej formy rozrywki, która będzie atrakcją przyjęcia weselnego? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Napisany dnia: 02.11.2016, 08:27
Popłyną po rekord dla Kuby Procanina
13

Już za niespełna dwa tygodnie na krytej pływalni w Jaśle odbędzie się II edycja Nocnego Charytatywnego Pływania. W ubiegłym roku uczestnicy imprezy przepłynęli łącznie ponad 370 kilometrów! W tym roku chcą pobić rekord płynąc dla Jakuba Procanina.

Napisany dnia: 31.10.2016, 19:33
Nienaszów: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu się dwóch osobówek
20

Do zderzenia się opla astry z volkswagenem polo doszło przed godziną 15-tą w Nienaszowie. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby, które trafiły do jasielskiego szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Napisany dnia: 31.10.2016, 16:42
Służymy pomocą w najtrudniejszych chwilach

Śmierć pozostawia po sobie żal i rozpacz najbliższych. Są to głębokie przeżycia i w takich trudnych chwilach mogą Państwo liczyć na wsparcie z naszej strony.

Napisany dnia: 31.10.2016, 16:11
Doszło do wycieku gazu szkole w Trzcinicy
10

Ekipa remontowa prowadząca prace na terenie Zespołu Szkół w Trzcinicy uszkodziła instalację gazową. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, które obecnie zabezpieczają teren.

Napisany dnia: 31.10.2016, 13:51
Nietrzeźwy wjechał w ogrodzenie
8

Alkohol był przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedziele w Jaśle na ul. Słonecznej. 23-letni mieszkaniec Jasła stracił panowanie nad osobowym seatem i wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Napisany dnia: 31.10.2016, 13:14
PAW będzie uczyć produkcji wina w kwewri
13

Fundacja Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa Galicja Vitis podpisała memorandum o współpracy z Narodową Agencją Wina Ministerstwa Rolnictwa Gruzji w Tbilisi. W Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle uczyć będą jak robić wina prastarą techniką gruzińską.

Napisany dnia: 31.10.2016, 08:56
Ruszył proces nauczyciela z Cieklina
138

Janusz K. jest oskarżony o uderzenie 12-letniego Wiktora w twarz. Miał to zrobić 7 kwietnia br. w szkolnej toalecie. Nauczyciel języka polskiego nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia przed sądem.

Napisany dnia: 28.10.2016, 15:22
Odpowie za posiadanie marihuany i amfetaminy
34

Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W domu zatrzymanego znaleźli marihuanę i amfetaminę. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Napisany dnia: 28.10.2016, 13:04
Oddaj krew
1

W najbliższy poniedziałek odbędzie się akcja krwiodawstwa na terenie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle.

Napisany dnia: 28.10.2016, 10:05
Archeolodzy odkryli ludzkie szczątki
55

Podczas badań archeologicznych towarzyszących pracom rekonstrukcyjnym zabytkowej kapliczki w Jaśle archeolodzy natknęli się na ludzkie szczątki. 

Napisany dnia: 28.10.2016, 08:00
Bratobójcze starcie
211

Po wielu miesiącach walki wewnątrz klubu Prawa i Sprawiedliwości doszło do odwołania starosty Mariusza Sepioła, który pełnił do stanowisko niespełna rok. Pokonali go nie tylko PO, PSL, ale także koledzy z PiS. WIDEO.

Napisany dnia: 27.10.2016, 17:32
Pierwsze w kraju Muzeum Lizaka powstanie w Jaśle
133

Nieco więcej słodyczy do Jasła wniosą Katarzyna i Grzegorz Schabińscy, pomysłodawcy tego słodkiego przedsięwzięcia. W Muzeum Lizaka poznamy historię jego produkcji, smak i aromat. Dodatkowym atutem będzie możliwość własnoręcznego uformowania wyrobów z karmelu.

Napisany dnia: 27.10.2016, 09:00
Bezpłatne badanie wzroku w salonie optycznym VISIONOPTYK

Wszyscy w końcu jesteśmy okularnikami ! Dzieje się tak dlatego , że w średnim wieku , gdzieś po 40-stce musimy zacząć wkładać okulary do czytania. Wszystko co małe staje się nieostre , pozbawione krawędzi . Drobny druk jest ciemna krechą.

Napisany dnia: 27.10.2016, 08:05
Niegłowice: Mieszkańcy pytają o wały!
46

Wczoraj w Domu Ludowym na osiedlu Niegłowice odbyło się spotkanie osiedlowe z jego mieszkańcami. Jednym z tematów poruszonych na spotkaniu była kwestia obwałowania. - Jesteśmy zaniepokojeni powolnymi pracami. Ostatnie opady trwały 18 h a woda była pod kościołem!

Napisany dnia: 26.10.2016, 11:44
Oferta pracy w jasielskim oddziale ZUS

W Oddziale ZUS w Jaśle utworzone zostało Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS.  Rozpoczął się nabór kandydatów na stanowisko Młodszego konsultanta COT.

Napisany dnia: 26.10.2016, 09:42
 • Szebnie: Kto odpowie za nielegalne wysypisko śmieci?

  Jasielska policja bada sprawę nielegalnego składowania odpadów komunalnych w miejscowości Szebnie. Zdaniem mieszkańców, którzy poinformowali naszą redakcję o procederze trwa on od kilku miesięcy. Śmieci mogą być przywożone z całej Polski.

 • Uchwała miasta skłóciła szkoły. Nauczyciele walczą o pracę

  Rada miejska podjęła uchwały intencyjne w sprawie reorganizacji w funkcjonowaniu jasielskich szkół i przedszkoli. Teraz widać, jaki wpływ mają proponowane zmiany przez władze miasta. Skłócone z sobą zostały środowiska nauczycielskie, które walczą o miejsca pracy.

 • Pomysł na prezenty z Cafemax.pl

   

  Szukasz pomysłu na prezent dla siebie lub najbliższych ? W sklepie cafemax.pl w Jaśle znajdziesz wiele oryginalnych pomysłów na tę okoliczność dla każdego.

 • Zaczipuj psa a zapłacisz mniej!

  Od niedawna obowiązują nowe opłaty za posiadanie psa. Miasto zachęca do wszczepienia czipów swoim czworonogom. Ci, którzy się zdecydują zapłacą 50 zł. W przypadku braku oznaczenia kwota ta wynosi 100 zł.

 • Miasto konsultuje proponowane zmiany w jasielskiej oświacie

  W ostatnim czasie zawrzało od plotek w związku ze zmianami, które władze miasta proponują w jasielskiej oświacie. Kompletny chaos spowodował brak rozmów i spotkań z lokalną społecznością. Pojawiły się obawy rodziców oraz nauczycieli...

 • Przerwano seans przez... tynk

  W niedzielę podczas wieczornego seansu w kinie Syrena w Jaśle było wielkie poruszenie. Podczas trwającego filmu z sufitu tuż przed ekranem spadł tynk. - Każdy myślał, że to efekt specjalny. Za chwilę poproszono nas o opuszczenie sali kinowej – opowiada jeden z widzów obecnych na seansie.

 • Nowość w restauracji Toskania - ZAMÓWIENIA ONLINE

 • Osuwiska nie zagrażają już Karpackiej Troi

  Niedawno zakończyły się dwuletnie prace zabezpieczające dwa osuwiska, które zagrażały grodzisku „Wały Królewskie”. Koszt zadania opiewa na blisko 4,5 mln zł.

 • „Wiedza potrzebna nie tylko politykom’’

 • Gabinet rehabilitacji, terapii manualnej i masażu Maciej Budacki

 • Jesteśmy na początku drogi do prawdy

  O ekshumacjach ciał ofiar katastrofy smoleńskiej rozmawialiśmy z senator Alicją Zając, wdową po śp. senatorze Stanisławie Zającu.

 • Okazja! Dom w Jaśle - 140 000 zł

   

  Do sprzedania dom parterowy, jednorodzinny położony na działce 166/9 w miejscowości Gorajowice, gm.Jasło.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105