Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Powstanie ogród leczniczy przy ŚDS w Nowym Żmigrodzie
8

„Nowy pokład energii tkwi w ogrodzie”–w ramach tego projektu dla uczestników ŚDS w Nowym Żmigrodzie odbyło się szkolenie wyjazdowe z zakresu Hortiterapii. Kolejnym etapem projektu będzie zaadoptowanie działki przy ŚDS na ogród leczniczy.

Napisany dnia: 28.07.2015, 13:30
Tragedia w Kołaczycach. W wypadku zginęły trzy osoby
229

W wypadku w Kołaczycach zginęły trzy osoby. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Droga krajowa nr 73 jest całkowicie zablokowana. AKTUALIZACJA

Napisany dnia: 28.07.2015, 08:20
PILNE: Zderzenie osobówki z tirem
22

Rano w Kołaczycach doszło do zderzenia się samochodu osobowego z tirem. Droga krajowa nr 73 jest zablokowana. Policja organizuje objazdy. 

Napisany dnia: 28.07.2015, 07:17
Kabaret czy sesja Rady Powiatu?
108

Zapowiadająca się niezwykle emocjonująco dzisiejsza sesja rady okazała się zwykłym kabaretem, w dodatku wyjątkowo niskich lotów. Nie doczekaliśmy się zmian personalnych, a wnioski o odwołanie Grzegorza Persa, Jana Lazara oraz Tadeusza Górczyka zostały zdjęte z porządku obrad lub wycofane.

Napisany dnia: 27.07.2015, 18:22
Promocja internetu domowego LTE

Zapraszamy do salonu Cyfrowego Polsatu w Jaśle przy ul. Igielnej 9 na promocje produktów Cyfrowy Polsat i PLUS.

Napisany dnia: 27.07.2015, 13:11
Studia? Kierunek Rzeszów!

Przez lata Podkarpacie było uważane za Polskę gorszej kategorii. Ale te lata minęły bezpowrotnie. Region, a zwłaszcza jego stolica – Rzeszów – stał się innowacyjny i nowoczesny. Powstały znakomite uczelnie i atrakcyjne miejsca pracy. Stworzono wreszcie warunki, by godnie żyć. 

Napisany dnia: 27.07.2015, 08:53
Wypadek w Bukowej. Droga w kierunku Pilzna zablokowana
39

Dzisiaj przed południem doszło do wypadku w miejscowości Bukowa. Samochód dostawczy zderzył się z autobusem. Do szpitala przetransportowano trzy osoby.

Napisany dnia: 26.07.2015, 14:23
Uwaga! Zablokowana droga Jasło - Pilzno
10

Do niebezpiecznego wypadku doszło dzisiaj w miejscowości Bukowa. Zderzyły się tam autobus z samochodem dostawczym...

Napisany dnia: 26.07.2015, 13:37
Letnie inwestycje i remonty
21

Bezdeszczowe lato sprzyja wypoczynkowi, ale też jest dobrym czasem na prowadzenie prac remontowo-budowlanych na świeżym powietrzu. Sprzyjające warunki atmosferyczne wykorzystuje samorząd Jasła na wykonanie niezbędnych inwestycji i remontów w mieście.

Napisany dnia: 24.07.2015, 16:41
Nie wszystkim brakuje do pierwszego
119

3866,65 zł – tyle przeciętnie zarabiają Polacy. Dla większości jednak jest to kwota, o której mogą tylko pomarzyć. Ile zarabiają urzędnicy i samorządowcy na wysokich stanowiskach w naszym mieście i powiecie? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Napisany dnia: 24.07.2015, 08:20
Video z pościgu za pijanym kierowcą
47

Kilka dni temu informowaliśmy o pościgu policyjnym za pijanym kierowcą fiata w Cieklinie. Publikujemy video z brawurowej ucieczki 28-latka.

Napisany dnia: 23.07.2015, 13:51
Wypadek w Warzycach. Kierowca quada w ciężkim stanie
44

Minionej nocy w miejscowości Warzyce miał miejsce wypadek, w którym ucierpiał kierowca quada. 

Napisany dnia: 23.07.2015, 12:15
Ostrzeżenie o silnych burzach z gradem - 23 i 24 lipca
6

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że od 23 lipca od godz. 15 do 24 lipca do godz. 2 w nocy prognozuje się wystąpienie silnych burz z opadami deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm, oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie opady gradu. Prawdopodobieństwo: 80%.

Napisany dnia: 23.07.2015, 10:56
Sprawca fałszywego alarmu bombowego zatrzymany
10

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie wspólnie z funkcjonariuszami jasielskiego wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzanego o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. 30-letni mężczyzna zadzwonił do urzędu gminy z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Zatrzymany usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze.

Napisany dnia: 23.07.2015, 10:48
Zanieczyszczone powietrze nad powiatem
16

Obecny w powietrzu ozon, którego poziom wzrasta szczególnie w upalne dni może być szkodliwy dla zdrowia ludzi. Ma właściwości rakotwórcze, sprzyja nasileniu chorób układu oddechowego, układu krążenia oraz chorób o podłożu alergicznym.

Napisany dnia: 23.07.2015, 08:15
Totalna likwidacja kolekcji wiosna-lato 2015

Zapraszamy na totalną wyprzedaż odzieży z kolekcji wiosna-lato takich marek jak: COTTON CLUB, DE FACTO, RYBA. Czekają na Ciebie rabaty nawet do -70%! 

Napisany dnia: 23.07.2015, 07:49
Ostrzeżenie o upałach – 22 i 23 lipca
14

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że od 22 lipca od godz.12 do 23 lipca do godz. 20 prognozuje się temperaturę maksymalną w dzień od 32°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C...

Napisany dnia: 22.07.2015, 10:50
19-latek utonął w Kołaczycach
98

Dzisiaj późnym popołudniem w Kołaczycach doszło do tragedii. W rzece Wisłoce utonął 19 – letni mężczyzna. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia...

Napisany dnia: 21.07.2015, 18:50
Zmiany w statucie ZGDW
25

Jednym z głównych i kontrowersyjnych punktów wczorajszej XI Sesji Rady Miejskiej Jasła było uchwalenie zmian w statucie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki.

Napisany dnia: 21.07.2015, 15:01
Najechanie na tył pojazdu przyczyną kolizji
16

Wczoraj około 15:30 na drodze krajowej nr 28 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Poszkodowana została jedna osoba.

Napisany dnia: 21.07.2015, 11:32
 • Mamy trzy nowe ulice w mieście

   

  W poniedziałek miejscy radni zadecydowali o nadaniu nazw trzem ulicom na osiedlu Niegłowice. Jedna z nich będzie nosić imię Prezydenta Ignacego Mościckiego. 

 • Akademia Rozwoju Dziecka w Centrum Edukacji Sowa

   

  Akademia Rozwoju Dziecka to projekt mający na celu wielokierunkowe wspieranie
  i stymulowanie rozwoju oraz aktywności dziecka.

 • Tarkett inwestuje miliony w modernizację jasielskiego zakładu

   

  Wiodący na światowych rynkach producent wykładzin pompuje miliony w rozwój zakładu w Jaśle. Czy powstaną nowe miejsca pracy?

 • Dobre kierunki dają pracę

   

  Wybierając kierunek studiów, na pewno zastanawiasz się, czy znajdziesz po nim pracę. Aby nie mieć problemu, kiedy będziesz kończyć naukę, najlepiej postawić na sprawdzone kierunki, które cały czas utrzymują się w czołówce najbardziej pożądanych przez pracodawców.

 • Od dzisiaj w szkole „samo zdrowie”

  Z półek sklepików szkolnych zniknie fast food, słodycze i napoje gazowane. Produkty te zastąpią zdrowe kanapki z warzywami, owoce, a także produkty mleczne. Nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia wprowadza nowe zasady.

 • Pisałeś maturę poprawkową? Możesz jeszcze studiować!

   

  Zdawałeś maturę poprawkową? Zastanawiasz się czy nada będziesz mógł wybrać wymarzony kierunek? Nie martw się, nadal trwa rekrutacja na studia!  Do 30 września 2015 roku możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach II tury rekrutacji.

 • Pożar budynku w Zawadce Osieckiej

   

  Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego w Zawadce Osieckiej. Dogaszanie zarzewi ognia trwało do późnych godzin nocnych. 

 • 5 tysięcy zł nagrody dla dyrektorów

   

  Dyrektorzy jasielskich instytucji kultury otrzymają po 5 tysięcy zł nagrody za wzorową pracę w ubiegłym roku.   

 • Jak ułatwić dziecku naukę w szkole?

   

  Wakacje za nami, a powrót do szkoły oznacza dla wielu uczniów stres i przykre zderzenie z nowym materiałem. Szczególnie dużo trudności sprawia matematyka i przedmioty ścisłe - dla wielu czarna magia. 

 • Reprezentacja Nowin lepsza od Dębowczanki

   

  Wczoraj na stadionie sportowym w Dębowcu rozegrany został pokazowy mecz pomiędzy najsympatyczniejszą drużyną Podkarpacia - LKS Dębowczanką Dębowiec, a Reprezentacją Nowin. Dla wyłonienia zwycięzcy potrzebny był konkurs rzutów karnych.

 • Pierwszy w Jaśle salon fryzjerski dla dzieci!

   

  Już w środę 2 września zapraszamy na otwarcie salonu New York Kids! To pierwszy w Jaśle salon fryzjerski  dla dzieci. 

 • Wielkie otwarcie drugiego lokalu PASA KEBAP!

   

  Już w najbliższy wtorek (1 września) zapraszamy na otwarcie drugiego lokalu PASA KEBAP przy ul. Mickiewicza 1/2. Tego dnia dla naszych gości przygotowaliśmy super promocję -50% na całe menu. 

 • Dzień bezpłatnych badań wzroku w salonie VISION OPTYK

   

  W Salonie VISIONOPTYK mają Państwo możliwość skorzystania z BEZPŁATNEGO BADANIA WZROKU. Zapraszamy 2 i 17 września.

 • Zbieraj nakrętki dla Kacperka

  Jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego Kacperka. Razem z córką Wiktorią mieszkamy w Jaśle. Chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek na leczenie i rehabilitację naszego synka.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105