Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Wypadek w Nawsiu Kołaczyckim. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.
13

Wczoraj w miejscowości Nawsie Kołaczyckie doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. 78 - letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Napisany dnia: 05.05.2015, 20:32
Matura z matematyki za nami.
42

Uczniowie z całej Polski zmierzyli się dzisiaj z zadaniami z matematyki na poziomie podstawowym. Za nimi pytania zamknięte i otwarte, na rozwiązanie których do dyspozycji mieli 170 minut.

Napisany dnia: 05.05.2015, 14:11
Strażacy zapobiegli pożarowi przy ul. Floriańskiej
25

Dziś po godz. 17 z okna jednego z mieszkań w kamienicy przy ul. Floriańskiej zaczęły wydobywać się kłęby dymu. Jak się okazało, był to skutek zapalenia się garnka – roztargniony lokator postawił go na ogniu po czym... wyszedł z domu.

Napisany dnia: 04.05.2015, 18:54
Pierwszy Partner Google w Jaśle – Kampanie SEO

Chciałbyś promować swoją firmę w Google? Agencja reklamowa Kampanie SEO z Jasła jest jedynym w okolicy Certyfikowanym Partnerem Google oferującym pozycjonowanie stron www oraz kampanie AdWords. Sprawdź na czym to polega i jak może pomóc Twojej firmie!

Napisany dnia: 04.05.2015, 16:32
Ratują tysiące żab
33

Co roku rozstawiają siatki i wiaderka wzdłuż ruchliwego odcinka drogi w Nowym Żmigrodzie. Po co? By ratować płazy przed rozjechaniem przez samochód. 

Napisany dnia: 04.05.2015, 10:00
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach to szkoła z siedemdziesięcioletnią tradycją, posiadająca ugruntowaną pozycję w środowisku lokalnym. Nie tylko kształci i wychowuje młode pokolenia, ale również pełni rolę kulturotwórczą i integracyjną. 

Napisany dnia: 03.05.2015, 22:45
W Jaśle odbyło się spotkanie z Marianem Kowalskim, kandydatem na prezydenta
70

W sobotnie popołudnie Jasło odwiedził Marian Kowalski. Kandydat na prezydenta RP z ramienia Ruchu Narodowego spotkał się z mieszkańcami w restauracji Impresja.

Napisany dnia: 03.05.2015, 00:22
Volkswagenem z impetem uderzył w barierę mostu
79

Tuż po godzinie 12.00 na moście na ul. Mickiewicza w Jaśle doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Volkswagen Passat. Kierowca z impetem wjechał w barierę mostu.

Napisany dnia: 02.05.2015, 13:29
Pobiegli, aby uczcić pamięć Stanisława Zająca
84

Niemal 200 biegaczy stanęło na starcie czwartej edycji Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca. Zawodnicy tradycyjnie rywalizowali na dwóch dystansach.

Napisany dnia: 01.05.2015, 22:01
Groźna kolizja osobówek w Krajowicach
53

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na ul. Krajowickiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji dwóch samochodów osobowych.

Napisany dnia: 30.04.2015, 20:13
Kolejna odsłona procesu wójta Mariusza P.
33

Dzisiaj w Sądzie Rejonowym w Jaśle odbyła się kolejna rozprawa ws. Wójta gminy Osiek Jasielski, oskarżonego o naruszenie nietykalności cielesnej nauczyciela szkoły w Samoklęskach.

Napisany dnia: 30.04.2015, 14:42
Niegłowice. By się wykąpać, łapią deszczówkę.
23

Część mieszkańców Osiedla Niegłowice od lat boryka się z problemem niewystarczającego zaopatrzenia w wodę. Zbawieniem, może stać się planowana rozbudowa sieci wodociągowej.

 

Napisany dnia: 30.04.2015, 08:43
Wybory osiedlowe. W Bryłach i Kaczorowach bez zmian.
36

Wczoraj odbyły się zebrania wyborcze mieszkańców osiedli Bryły i Kaczorowy. Mieszkańcy ponownie zaufali dotychczasowym przewodniczącym.

Napisany dnia: 29.04.2015, 10:39
Ostrzeżenie o burzach z gradem
17

IMGW Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega, że od godziny 13.00 (28 kwietnia) do godz.1.00 (29 kwietnia) prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu. Prawdopodobieństwo: 80%

Napisany dnia: 28.04.2015, 10:57
W „Medyku” uczczono pamięć o „Hubalu”
36

W jasielskim „medyku” odbyła się uroczystość upamiętnienia kolejnej rocznicy śmierci mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. 30 kwietnia minie 75 lat od dnia, w którym zginął z rąk wroga pod Anielinem.

Napisany dnia: 28.04.2015, 10:00
-50 % na wszystkie dania z karty menu w Restauracji "Małopolska"

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, którzy z całego Jasła i okolic specjalnie przyjeżdżają do nas na pierogi,  postanowiliśmy rozszerzyć promocję na wszystkie dania z karty. 

Napisany dnia: 28.04.2015, 08:31
Otwarcie nowego sklepu Szkrab Secondhand!

Serdecznie zapraszamy na otwarcie nowego punktu sklepów Szkrab Secondhand w najbliższą środę (29.04) przy ulicy Staszica 38 (naprzeciw banku PKO).

Napisany dnia: 28.04.2015, 08:03
Jasielska instytucja oskarża radną powiatu
62

Jedna z jasielskich instytucji złożyła do Prokuratury Rejonowej w Jaśle zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez radną Rady Powiatu Annę B., która rzekomo miała dopuścić się poświadczenia nieprawdy.

Napisany dnia: 27.04.2015, 15:09
Budowa hali sportów walki coraz bliżej
57

Budowa hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle wraz z nową infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu została przyjęta do planu dofinansowania w ramach realizacji Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. Ostateczną decyzję o dofinansowaniu zadania, ujętego w programie wojewódzkim, podejmie minister na podstawie wniosku inwestycyjnego, który należy złożyć do Ministerstwa Sportu i Turystyki do końca maja tego roku.

Napisany dnia: 25.04.2015, 08:09
Nowi Przewodniczący Zarządów Osiedli Rafineria i Gądki!
46

Wczoraj w Zespole Szkół Miejskich nr 1 przy ulicy Rafineryjnej odbyły się wybory do Zarządu Osiedli Rafineria i Gądki. Zarówno os. Rafineria jak również Gądki mają nowych przewodniczących. 

Napisany dnia: 24.04.2015, 09:16
 • Na skróty pod zakaz

   

  17 maja br. Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie poinformował o zamknięciu dla ruchu drogowego przejazdu kolejowo-drogowego w pobliżu dawnych Zakładów Rafineryjnych. Kierowcy mimo wyznaczonego objazdu przez Zarzecze skracają sobie drogę łamiąc przepisy o ruchu drogowym.

 • PKP Cargo: II tura odejść na PDO w jasielskiej sekcji?

   

  W środę 27 maja odbyło się spotkanie dyrekcji z pracownikami Sekcji Utrzymania i Napraw Taboru w Jaśle, należącej do PKP Cargo w sprawie dalszych jej losów . 

 • E-papierosy: MODOmania!

   

  Poszukujesz mocnego i niezawodnego sprzętu do e-palenia na wysokich obrotach? Koniecznie odwiedź salonik z e-papierosami SMOKER-SHOP (Jasło Rynek 14) i poznaj największą ofertę modów w Jaśle.

 • Sobniów. Przyszli pierwszoklasiści z obwodu wiejskiego w odstawkę?

   

  Nie ma zgody burmistrza na utworzenie drugiego oddziału dla przyszłych klas I w ZSM nr 5. Do porozumienia z urzędem gminy nie doszło.

 • Pani Justyna schudła 23,5kg!

   

  Chciałam wrócić do wagi sprzed rzucenia palenia i wyglądać lepiej. Niestety po rzuceniu nałogu w krótkim czasie przytyłam aż 20 kg, z czym nie czułam się dobrze.

 • W Powiecie jasielskim ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe

   

  Utrzymujące się od kilku dni opady spowodowały wzrosty poziomu wód na rzekach powiatu jasielskiego. W Jaśle ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe. ZDJĘCIA.

 • Zamów ogrodzenia panelowe i siatkowe przez internet

   

  Przez internet możemy zamówić wiele przedmiotów. Wśród nich są także ogrodzenia betonowe, panelowe oraz siatkowe. Producenci ogrodzeń tacy jak Ogbet realizują zamówienia na terenie całego kraju. Również w Jaśle.

 • Ostrzelanie jasielskiego autobusu w Gorlicach

   

  W niedzielę 24 maja w Gorlicach nieznani sprawcy oddali w kierunku autobusu jasielskiego przewoźnika dwa strzały z broni pneumatycznej. Żaden z pasażerów nie doznał obrażeń. 

 • Wypadek w Kołaczycach. Utrudnienia na drodze Jasło-Pilzno

   

  W miejscowości Kołaczyce, w pobliżu stacji Orlen doszło do wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiły trzy osoby. Obecnie ruch pojazdów odbywa się wahadłowo.

 • Areszt tymczasowy dla Janusza G. uchylony

   

  W dniu wczorajszym Janusz G. opuścił areszt tymczasowy. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego dozór policyjny. 

 • Grupa muzyczna JAAAMW-u wydaje płytę

  Zespół JAAAMW-u zakończył pracę nad okładką swojej pierwszej płyty. Dostępna będzie na przełomie dwóch tygodni.

 • Bartosz Warchoł drugi w Visegrad 4 Bicycle Race!

   

  Miniony weekend był dla Bartosza Warchoła wyjątkowo pracowity i bogaty w emocje. Do rywalizacji na szosach Węgier i Słowacji przystępował z pozycji lidera klasyfikacji generalnej cyklu  Visegrad 4 Bicycle Race.

 • Mega rabaty na zabawki i odzież dziecięcą w FNC!

   

  Od 25 maja w Fabryce Najniższych Cen obniżamy ceny zabawek oraz odzieży dziecięcej nawet o 20%! Nie przegap okazji.

 • Oferta Bajkowego Prywatnego Przedszkola dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole obejmuje opieką dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju ze spektrum autyzmu. Dzieci uczestniczą w terapii indywidualnej w zależności od potrzeb i możliwości dziecka.

 • II tura wyborów prezydenckich. Dogrywka NA ŻYWO!

   

  Dzisiaj II tura wyborów prezydenckich. Dzięki portalowi Jaslo4u.pl będzie można śledzić najświeższe doniesienia o frekwencji oraz wynikach głosowania w Jaśle.

 • Krempna: Dyrektor MPN nie daje za wygraną. Walka o drogę trwa.

   

  Ciąg dalszy sprawy mieszkańców budynku niegdyś należącego do Nadleśnictwa Żmigród. „Rozumiem, że jesteśmy najemcami, ale ludzie mieszkają w tym miejscu większość swojego życia.“

 • Dyrektor WORD kontra pracownica

  30. 04. br. Prokuratura Rejonowa w Krośnie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Ryszardowi S., dyrektorowi  WORD w Krośnie. Zarzuca mu złośliwe oraz uporczywe naruszanie praw jednej z pracownic.

   
 • Janusz G. po obserwacji psychiatrycznej.

   

  Janusz G. podejrzany o zabójstwo swojej byłej żony 52-letniej Haliny zakończył obserwację psychiatryczną w Jarosławiu.

 • Zielone światło dla Podkarpackiego Centrum Sportów Walki

   

  Rada miejska Jasła dziewiętnastoma głosami „za” przyjęła wczoraj projekt uchwały dotyczącej wieloletniej inwestycji pn. „Podkarpackie Centrum Sportów Walki w Jaśle”, a także wyrażenia zgody na zaciągnięcie zobowiązania finansowego na jej realizację.

 • Młodzi w "Jasielskiej Budowlance"

   

  Gimnazjalisto, marzysz o projektowaniu 3D? o modelowaniu przestrzennym? wizualizacji? o ogrodach sensorycznych? Chcesz zaprojektować, wytyczyć i wybudować własny dom ? Czekamy na Ciebie w Technikum Nr 5 i Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 5 w "Jasielskiej Budowlance".

   

 • Zespół Szkół nr 3 w Jaśle - popularny ,,Chemik” szkołą przyjazną dla ucznia

   

  Zespół Szkół nr 3 w Jaśle popularny ,,Chemik” jest szkołą dla każdego. Staramy się dostosować proces dydaktyczny do indywidualnych możliwości edukacyjnych uczniów. 

 • Zbieraj nakrętki dla Kacperka

  Jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego Kacperka. Razem z córką Wiktorią mieszkamy w Jaśle. Chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek na leczenie i rehabilitację naszego synka.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105