Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Łężyny: szczęśliwy finał wypadku na cmentarzu
13

Tragicznie mogły zakończyć się prace przy budowie piwniczki pod nagrobek, prowadzone dziś rano na cmentarzu w Łężynach. 47-letni mężczyzna został tam przygnieciony betonową płytą a następnie przysypany ziemią – obrażenia jakich doznał w wyniku zdarzenia okazały się na szczęście niegroźne.

Napisany dnia: 07.07.2014, 15:22
Wiercenie to nasza specjalność

Wierceniem zajmujemy się od lat. Wykonujemy odwierty do pomp ciepła, studni głębinowych oraz badań geologicznych, dysponując jedną z najnowocześniejszych wiertnic na świecie!

Napisany dnia: 07.07.2014, 14:50
Remont zamkniętej drogi Krempna-Polany już niebawem?
7

Starostwo Powiatowe w Jaśle i Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie ubiegają się o środki na remont fragmentu drogi powiatowej relacji Krempna-Polany, uszkodzonej w maju tego roku na skutek wylania wody z Wisłoki po obfitych wielogodzinnych opadach deszczu. Od kilkunastu dni trasa ta jest nieprzejezdna. 

Napisany dnia: 07.07.2014, 14:19
Płać i… płacz
20

Okazuje się, że prowadzenie firmy nie jest wcale tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Na drobnych przedsiębiorców w gąszczu przepisów oraz w niezliczonej ilości otrzymywanych pism urzędowych czy ofert reklamowych czyha mnóstwo pułapek. Przekonał się o tym jeden z naszych czytelników.

Napisany dnia: 07.07.2014, 13:25
Trzy wypadki podczas weekendu - apelujemy o ostrożność
21

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu jasielskiego doszło do trzech wypadków drogowych. Wskutek tych zdarzeń ranni zostali czteroletni chłopiec - pieszy, rowerzysta oraz pasażerka samochodu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadków. Do wszystkich użytkowników dróg apelujemy o ostrożność.

Napisany dnia: 07.07.2014, 11:20
Zimna Woda: kobieta ucierpiała w wypadku
16

Dziś około godziny 18 w miejscowości Zimna Woda miał miejsce wypadek drogowy z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na jego skutek jedna osoba trafiła do szpitala.

Napisany dnia: 06.07.2014, 21:36
Wyścig Solidarności: górski etap znów w krajobrazie ziemi jasielskiej
20

Wczoraj w godzinach popołudniowych drogami powiatu jasielskiego przejechali kolarze rywalizujący w ramach jubileuszowego 25. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Trasa czwartego, najtrudniejszego etapu tegorocznej edycji cyklicznej sportowej imprezy – relacji Nowy Sącz-Krosno – przebiegała m.in. przez Dębowiec, Łajsce oraz Tarnowiec. <<FOTORELACJA>>

Napisany dnia: 05.07.2014, 01:54
Tomasz Poręba: To częściowy sukces. Trzeba poszerzyć listę produktów tradycyjnych o wyroby wyłączone z rozporządzenia UE
37

Stały Komitet ds. Łańcucha Żywnościowego i Zdrowia Zwierząt w Brukseli przyjął projekt Komisji Europejskiej, zezwalający na wytwarzanie tradycyjnie wędzonych wędlin przeznaczonych na rynek krajowy. "Cieszę się, że nasze wielomiesięczne starania przyniosły skutek. Decyzja KE to krok w dobrym kierunku. Teraz trzeba dołożyć wszelkich starań, by jak najwięcej produktów znalazło się na liście wyrobów tradycyjnych " - mówi Tomasz Poręba.

Napisany dnia: 04.07.2014, 08:34
Zwłoki kobiety w jasielskim motelu
104

 Dziś rano na terenie jednego z jasielskich moteli znaleziono zwłoki kobiety.

Napisany dnia: 03.07.2014, 18:06
Szare fotoradary nie robią już zdjęć. Jedynie żółte
29

Kierowcy poruszający się po polskich drogach nie muszą obawiać się już skrzynek fotoradarów w kolorze szarym – od dnia 28 czerwca zdjęcia samochodom jadącym z nadmierną prędkością robią już tylko te urządzenia, które są pomalowane na żółto.

Napisany dnia: 03.07.2014, 13:40
Ruszyły dwie e-usługi: Historia Pojazdu i Bezpieczny Autobus
24

Zgodnie z zapowiedzią, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło dwie e-usługi, które pozwolą on-line sprawdzić informacje o pojazdach oraz autobusach . Obie udostępnione usługi są bezpłatne.

Napisany dnia: 03.07.2014, 10:11
Osiek Jasielski: jadąc volkswagenem polo uderzyła w słup
39

Utrata panowania nad pojazdem przez kierującą volkswagenem polo 67-letnią kobietę było przyczyną kolizji drogowej, do jakiej doszło dziś w godzinach przedpołudniowych przy budynku urzędu pocztowego w Osieku Jasielskim.

Napisany dnia: 02.07.2014, 23:03
Zebrano dary dla rodziny z Majscowej
32

Zbiórka darów, zorganizowana w zeszłą sobotę na rzecz potrzebującej rodziny z Majscowej przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich zakończyła się powodzeniem. Wielkim sercem i wrażliwością na los państwa Miśkowiczów wykazali się nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale również osoby z całego powiatu jasielskiego.

Napisany dnia: 02.07.2014, 11:40
Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem "Solidarności"
15

Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków pojawią się w najbliższy piątek na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

Napisany dnia: 02.07.2014, 09:52
Zestawy obiadowe od 8,50 zł

Jeżeli chcesz zjeść smaczne tradycyjne polskie potrawy przyjdź lub zadzwoń do „Grzymały”. Nasza kuchnia to gwarancja wysokiej jakości produktów, dobra cena oraz solidne porcje. 

Napisany dnia: 02.07.2014, 08:30
Radni znów dyskutowali o "Aptece". W nadzwyczajnym trybie, ze zwyczajnym efektem
44

Dyskusje nt. „Apteki Łukasiewicza”, niewypału inwestycyjnego Jasła powoli stają się stałym elementem programów sesji RMJ. Wczorajszego popołudnia odbyła się ta z gatunku „nadzwyczajnych”, mająca wyjaśnić wszelkie wątpliwości co do trybu i okoliczności realizacji muzealnego centrum multimedialnego przy rynku. Efekt – taki jak zwykle. Dużo polemiki, rozwiązania brak.

Napisany dnia: 01.07.2014, 14:55
Jasło w gronie miast honorujących Kartę Dużej Rodziny
22

Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła uczestniczył w piątek, 27 czerwca, w spotkaniu zorganizowanym przez prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego dotyczącym Karty Dużej Rodziny. Do Pałacu Prezydenckiego zaproszeni zostali przedstawicie samorządów, które wprowadziły Kartę Dużej Rodziny oraz instytucje partnerskie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

Napisany dnia: 01.07.2014, 09:52
Lato to czas, aby zadbać o wzrok

Rozpoczęły się wakacje, najbardziej oczekiwany okres w całym roku kalendarzowym i szkolnym. W tym czasie jednak nasze oczy narażone są na większą dawkę promieniowania UV niż np. jesienią.

Napisany dnia: 01.07.2014, 08:36
Wojewoda dyskutowała z wójtami o bezpieczeństwie powodziowym w powiecie jasielskim. Wraca temat budowy zbiornika "Kąty-Myscowa"
23

Z wizytą w Jaśle gościła dziś Małgorzata Chomycz-Śmigielska. Wojewoda podkarpacki spotkała się z wójtami gmin wchodzących w skład powiatu jasielskiego oraz radnymi RMJ – tematem rozmów była problematyka zabezpieczenia przeciwpowodziowego i usuwania skutków powodzi w regionie.

Napisany dnia: 30.06.2014, 21:30
PRESTO – kominy i wentylacje

Systemy kominowe PRESTO to serce Twojego domu. Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort życia da siebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do punktu sprzedaży JAMIX, ul. Towarowa 20 w Jaśle.

Napisany dnia: 30.06.2014, 12:27
 • Konkurs na dyrektora I LO nie zostanie unieważniony. Wojewoda: nie ma do tego podstaw

   

  Zdaniem wojewody podkarpackiego nie ma podstaw do stwierdzenia nieważności rozstrzygniętego w maju tego roku konkursu na nowego dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle. Zabiegali o to – podejrzewając, że został on przeprowadzony niezgodnie z prawem – obecny szef placówki Zbigniew Waszkiel, jej rada pedagogiczna oraz rada szkoły.

 • Dorośli za "dychę", dzieci i młodzież wciąż za darmo. Boisko wielofunkcyjne MOSiR doczekało się regulaminu

   

  Boisko wielofunkcyjne przy odkrytym basenie MOSiR od około miesiąca posiada regulamin, określający szczegółowe wytyczne dotyczące zasad jego użytkowania. Dzieci i młodzież szkolna nadal mogą korzystać z obiektu bezpłatnie, jednak wyłącznie na odpowiedzialność osoby pełnoletniej. Grupy dorosłych za każdą spędzoną na nim godzinę muszą uiścić 10 zł.

 • Siatkarska reprezentacja Polski juniorów rozprawiła się z Bułgarią w Jaśle

   

  Wczoraj w świeżo wyremontowanej hali jasielskiego MOSiR odbył się mecz towarzyski pomiędzy siatkarskimi reprezentacjami juniorów Polski i Bułgarii. Tłumnie zgromadzeni na widowni kibice obejrzeli jednostronne sportowe widowisko, zakończone zdecydowanym zwycięstwem naszych rodaków. <<FOTORELACJA>>

 • Zimna Woda: Kolizja drogowa z udziałem dwóch ciężarówek i osobówki

   

  Jedna osoba ucierpiała na skutek kolizji drogowej, do jakiej doszło dziś wczesnym popołudniem w Zimnej Wodzie.

 • U „Wojtka” swojsko i smacznie

   

  Bar Wojtek zaprasza na smaczne, tradycyjne dania kuchni domowej. Serwujemy obiady wg przepisów naszych babć i mam. Codziennie dowozimy obiady do domów oraz firm.

 • Nowy Dom Pogrzebowy "FENIX" w Jaśle

   

  Otwierając Dom Pogrzebowy w Jaśle pragniemy stworzyć nową jakość usług na najwyższym poziomie. 
  Ceny niższe o 30% niż u konkurencji.

 • Hala MOSiR gotowa do użytku po remoncie. Dziś przetestują ją siatkarze reprezentacji Polski i Bułgarii

   

  Generalny remont hali sportowej jasielskiego MOSiR dobiegł końca. Symboliczne ponowne oddanie obiektu do użytku nastąpi już w dniu dzisiejszym o godzinie 18, kiedy to zmierzą się w nim w meczu towarzyskim młodzieżowe siatkarskie reprezentacje Polski i Bułgarii. <<FOTOGALERIA>>

 • Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe i markowe obrączki ślubne - Jubiler Jaracz

   

  Okres letni to czas kiedy wielu Panów decyduje się na zaręczyny i przede wszystkim czas wielu ślubów, dlatego z pewnością oferta naszej firmy ułatwi Państwu podjęcie tej ważnej decyzji jaką jest zakup przepięknej biżuterii. 

 • Ul. Mickiewicza: kraksa citroena z mercedesem, dwie osoby z obrażeniami

   

  Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu dzisiejszym około godziny 14.45 przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Curie-Skłodowskiej. Kierujący citroenem najechał tam na tył mercedesa.

 • 250 tys. zł z budżetu miasta na inwestycje drogowe powiatu i gminy

   

  Miasto Jasło udzieli finansowego wsparcia miejscowemu starostwu powiatowemu oraz urzędowi gminy na rzecz realizacji inwestycji, mających na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na kilku ulicach miejskich, będących pod władaniem tych jednostek. Jasielscy radni z nadwyżki zeszłorocznego budżetu wydzielili na ten cel 250 tysięcy złotych.

 • Śmiertelny wypadek drogowy w Umieszczu

   

  Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Umieszcz. Osobowy mercedes wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna, który siedział za jego kierownicą zmarł po przewiezieniu do szpitala.

 • Ubierz się modnie z "COTTON CLUB"

   

  Oferta naszego sklepu skierowana jest do kobiet, które cenią sobie komfort, wygodę oraz styl. U nas znajdziesz kolekcje COTTON CLUB, DE FACTO, RYBA, M-LINE, JANBOR. Nie zwlekaj i odwiedź nas już teraz.

 • W Jaśle powstanie Podkarpackie Centrum Sztuk Walki?

   

  Zawodnicy jasielskich klubów sportów walki zasługują na to, by stworzyć im komfortowe warunki do treningu – do takiego wniosku doszła Rada Miejska Jasła, która podczas ostatnich obrad zdecydowała się przeznaczyć z budżetu miasta 120 tysięcy złotych na opracowanie dokumentacji technicznej obiektu, w którym młodzi adepci m.in. judo i karate mogliby się rozwijać.

 • Trwa likwidacja osuwisk w Majscowej i Wrocance

   

  W miejscowościach Majscowa i Wrocanka trwają prace budowlane zmierzające do likwidacji powstałych na ich terenie przed kilkoma laty osuwisk oraz ich skutków. Inwestycje, realizowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle, planowo mają zostać ukończone jesienią.

 • Pijani kierowcy – szczególnie groźni w wakacje

   

  W całej Polsce właśnie rozpoczynają się wakacje. Okres wypoczynku i urlopów to także czas, w którym pijani kierowcy najczęściej powodują wypadki. Do niemal 21% z nich dochodzi właśnie w lipcu i sierpniu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105