Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Os. Ulaszowice: piją i śmiecą na cmentarzu
46

Porozbijane butelki, opakowania po chipsach, foliowe reklamówki – widok, jaki można zastać na terenie cmentarza wojennego na osiedlu Ulaszowice woła o pomstę do nieba. Czy istnieje sposób, by położyć kres odbywającym się w nim „zakrapianym” spotkaniom?

Napisany dnia: 26.08.2014, 19:49
4 nietrzeźwych w "Trzeźwy Poranek"
32

Wczoraj policjanci jasielskiej drogówki prowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali kilkaset pojazdów. Zwracali szczególną uwagę na trzeźwość kierowców,  sprawdzali także przestrzeganie obowiązku jazdy z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz czy dzieci są przewożone w fotelikach ochronnych.

Napisany dnia: 26.08.2014, 15:55
Dożynki powiatowe w aurze tradycji, obrzędowości i muzyki różnych nurtów
31

Przedstawiciele władz parlamentarnych i samorządowych, delegacje wieńcowe wszystkich gmin powiatu oraz mieszkańcy naszego miasta i okolic wspólnie świętowali w zeszłą niedzielę dożynki powiatowe. Tradycyjna uroczystość organizowana rokrocznie z okazji zakończenia zbiorów zbóż znowu, po dziewięciu latach, odbyła się w Jaśle. [FOTO]

Napisany dnia: 26.08.2014, 06:13
Miłośnicy pierogów znów zjechali się do Tarnowca
53

Ponad 65 tysięcy pierogów czekało wczoraj w Tarnowcu na uczestników szóstej już edycji Festiwalu Smaków Regionalnych „Pierogi”. Impreza tradycyjnie cieszyła się sporym zainteresowaniem – nie tylko mieszkańców powiatu jasielskiego, ale i różnych innych części Podkarpacia. Wśród jej akcentów muzycznych znalazł się m.in. koncert popularnego zespołu Czarno-Czarni. [FOTO]

Napisany dnia: 25.08.2014, 16:46
Obowiązkowe odblaski dla pieszych
43

W ostatnią niedzielę wakacji wejdzie w życie zmiana ustawy Prawo o ruchu drogowym dotycząca obowiązku stosowania przez pieszych tzw. odblasków. Zgodnie z nowelizacją każdy pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie musiał używać elementów odblaskowych.

Napisany dnia: 25.08.2014, 13:49
SUPER KIDS – język angielski dla Twojego dziecka. Zapisy na rok szkolny 2014/2015. Zajęcia już od 8-go września!

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny! Zapraszamy zatem dzieci w wieku od 3 lat do 12 lat na zajęcia z języka angielskiego. Z nami język obcy przestanie być już obcy! A wszelkie zaległości zostaną szybko nadrobione! To właśnie na naszych zajęciach Twoje dziecko poczuje pasję do nauki języka angielskiego, a zatem zostanie przygotowane do osiągnięcia sukcesów w tej dziedzinie.

Napisany dnia: 25.08.2014, 10:00
„Co nowego w mieście”

Już 1 września startują zajęcia w SZKOLE MATEMATYKI 2plus2 w Jaśle, gdzie swoje zdolności matematyczne mogą doskonalić dzieci i młodzież od 4 do 19 roku życia. Jest to pierwsza tego typu placówka na Podkarpaciu. Szkoła ma aktualnie 55 oddziałów w Polsce i za granicą i jest zaliczana do najprężniej rozwijających się sieci edukacyjnych w kraju.

Napisany dnia: 25.08.2014, 09:42
Ważny dowód w sprawie Haliny G.
69

Potwierdziły się przypuszczenia prokuratury, iż krew zabezpieczona w domu Haliny G., poszukiwanej mieszkanki Jasła, oraz samochodzie jej byłego męża pochodzi od zaginionej. Czy Janusz G. otrzyma zarzut zabójstwa? 

Napisany dnia: 22.08.2014, 17:10
Z. Strugała odpowiada na oświadczenie wójta Osieka
37

Dwa dni temu na łamach naszego portalu opublikowaliśmy oświadczenie wójta gminy Osiek Jasielski, dot. ciążących na nim zarzutów korupcyjnych. W dniu wczorajszym na naszą skrzynkę mailową wpłynęło – stanowiące odpowiedź na nie – pismo autorstwa przedsiębiorcy, od którego to organy ścigania dowiedziały się o możliwości popełnienia przestępstwa przez Mariusza Pykosza. 

Napisany dnia: 21.08.2014, 13:30
Wpadli podczas wyłudzania kredytu
24

Policjanci z jasielskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali oszusta, który próbował wyłudzić kredyt bankowy. Mężczyzna posługując się podrobionymi dokumentami zamierzał pożyczyć blisko 20 tys. zł. Wpadł na gorącym uczynku, gdy chciał sfinalizować transakcję. Funkcjonariusze ustalili również jego wspólniczkę.

Napisany dnia: 21.08.2014, 12:06
Mówisz „Slice Room” myślisz pizza!

W „Slice Room” zjesz pyszną pizzę za rozsądną cenę. U nas możesz zamówić kawałek pizzy za jedyne 3 zł. Tylko teraz każda pizza 30cm w cenie 12 zł!

Napisany dnia: 21.08.2014, 09:43
Były mąż zaginionej Haliny G. zaskarżył swój areszt. Decyzją sądu pozostanie za kratkami
64

Janusz G., zatrzymany przed dwoma tygodniami w związku z zaginięciem jego byłej żony, pozostanie za kratkami – taką decyzję podjął Sąd Okręgowy w Krośnie po rozpatrzeniu złożonego przez mężczyznę zażalenia na tymczasowy areszt. W sprawie poszukiwanej jaślanki wciąż nie ma przełomu.

Napisany dnia: 20.08.2014, 16:09
Kolizja przy ul. 3 Maja. Samochód potrącił kobietę
16

Dziś w samo południe na przejściu na pieszych przy ulicy 3 Maja samochód osobowy potrącił 73-letnią kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala. Na szczęście, nie odniosła poważnych obrażeń.

Napisany dnia: 20.08.2014, 14:22
Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy
29

Ponad 1800 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z jasielskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Nielegalny towar funkcjonariusze ujawnili w jednym z lokali na terenie Jasła. Pomieszczenie wynajmował mężczyzna, który przyznał się do zarzucanych mu przestępstw.

Napisany dnia: 20.08.2014, 09:00
Szczęśliwy finał niebezpiecznie wyglądającego wypadku na trasie Nowy Żmigród-Dukla
25

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy wypadku drogowego, jaki dziś około godziny 13 miał miejsce na pograniczu Starego Żmigrodu i Łysej Góry. Żadna z trzech osób, które na jego skutek zostały przewiezione do szpitala nie doznała poważnych obrażeń ciała.

Napisany dnia: 19.08.2014, 18:59
Oświadczenie wójta gminy Osiek Jasielski
31

Publikujemy przesłane na naszą skrzynkę mailową oświadczenie Mariusza Pykosza, wójta gminy Osiek Jasielski, ws. ciążących na nim zarzutów korupcyjnych. 

 
Napisany dnia: 19.08.2014, 12:30
Ul. Lwowska: chciał zmienić pas ruchu, spowodował kolizję
12

1 osoba ucierpiała na skutek kolizji drogowej z udziałem forda mondeo i skutera, do której doszło w dniu wczorajszym na ul. Lwowskiej w Jaśle.

 
Napisany dnia: 19.08.2014, 11:05
Marbet - z betonu zrobimy niemal wszystko

Jesteśmy betoniarnią kontynuującą tradycje rodzinne od 70 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować najwyższej jakości beton towarowy, galanterię brukową, pustaki ścienne  i szalunkowe.

Napisany dnia: 19.08.2014, 09:08
Mytarz: dachowanie osobówki po zderzeniu z tirem, jedna osoba z obrażeniami
18

60-letnia kobieta trafiła do szpitala na skutek wypadku drogowego z udziałem samochodów osobowego i ciężarowego, do którego doszło w dniu wczorajszym w miejscowości Mytarz.

Napisany dnia: 19.08.2014, 06:00
Likwidacja sklepu. Wielka wyprzedaż!

W związku z likwidacją sklepu „BOMBEL” zapraszamy na całkowitą wyprzedaż całego asortymentu. W ofercie ciuszki i akcesoria dla niemowląt oraz odzież dla dzieci do lat 6. Ceny hurtowe i niższe! 

Napisany dnia: 18.08.2014, 20:07
 • Kino JDK zainaugurowało swoją działalność

  W ciągu niespełna trzech miesięcy udało się stworzyć od podstaw kino o najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Dzięki staraniom burmistrza Andrzeja Czerneckiego, Rada Miejska Jasła przyznała na ten cel z nadwyżki budżetowej kwotę 500 tys. zł. Uroczyste otwarcie kina odbyło się 19 września br. a zainaugurował je film pt. „Złodziejka książek”.

 • „Venecja” – blachodachówka na Twój dach

   

  Blachodachówka modułowa „Venecja”  to innowacyjny i wyjątkowy wyrób, dzięki któremu ekonomicznie i wygodnie pokryjesz swój dach. 

 • Otwórz dziecku drogę do lepszej szkoły i pracy

   

  Minął już prawie miesiąc nauki w szkole. Pojawiają się pierwsze klasówki i sprawdziany, a wraz z nimi obawa przed trudnym materiałem i złymi ocenami. Szczególnie dużo trudności sprawia matematyka - dla wielu czarna magia.

 • Prawo i Sprawiedliwość rusza do walki o samorządy

   

  Z każdym upływającym dniem coraz mocniej daje się odczuć atmosferę przybierającej na intensywności kampanii przed wyborami samorządowymi. Kandydaci, głównie największych stronnictw oraz ich zwolennicy i sympatycy zwierają szeregi, aby skutecznie powalczyć o jak najlepszy wynik wyborczy.

 • Trzcinica: odsłonięto obelisk upamiętniający generała Hallera

   

  W niezwykle podniosłej aurze odbyła się wczoraj przy Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy uroczystość odsłonięcia obelisku upamiętniającego  w stulecie czynu niepodległościowego  gen. Józefa Hallera. Wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele władz różnego szczebla i rozmaitych instytucji, wojsko, harcerze oraz szereg pocztów sztandarowych. Poświęcenia nowo powstałego obiektu dokonał biskup rzeszowski ks. Jan Wątroba. <<FOTORELACJA>>

 • Uniewinniony dyżurny jasielskiej policji znów przed sądem

   

  Na nowo rozpoczął się proces Bolesława K., dyżurnego jasielskiej policji, oskarżonego o podżeganie do mataczenia w sprawie pobicia, jakiego względem kilku młodych mężczyzn przed ponad dwoma laty mieli dopuścić się trzej inni funkcjonariusze komendy. W zeszłym roku sąd wydał wyrok uniewinniający mężczyznę – na skutek apelacji prokuratury został on jednak uchylony.

 • Kraksa motocykla z osobówką. Strażacy wyręczyli załogę pogotowia

   

  Do jasielskiego szpitala trafił motocyklista, który ucierpiał na skutek zdarzenia się z samochodem osobowym. Do kraksy doszło dziś po południu na krzyżówce ulic Lwowskiej oraz Sroczyńskiego. 

 • Koncert charytatywny "Dla Machosa"

  Nie lada gratka dla fanów muzyki rockowej będzie miała miejsce w klubie Impresja 3-go października. Grupa muzyków, na co dzień występująca w jasielskich zespołach, zagra wyjątkowy koncert.

 • Upamiętnili w Jaśle los zesłańców

   

  W dniu wczorajszym w wielu miastach Polski świętowano Światowy Dzień Sybiraka. Obchody, których celem jest kultywowanie pamięci o prawdziwych losach wszystkich zesłanych obywateli naszego kraju odbyły się również w Jaśle. <<FOTORELACJA>>

 • Dzień otwarty w Hurtowni Elektrycznej "MEGA"

   

  Już w najbliższy wtorek (23.09.2014) w Hurtowni MEGA odbędzie się dzień otwarty. Na naszych klientów czekać będą atrakcyjne promocje i upominki oraz smaczne potrawy z grilla!

 • Jest wyrok w sprawie tragedii w Sieklówce

   

  Na łączną karę czterech lat pozbawienia wolności skazany został sprawca tragedii, jaka końcem 2012 roku wydarzyła się w podjasielskiej miejscowości Sieklówka. Do śmierci swojej konkubiny Damian P. doprowadził w sposób nieumyślny – orzekł Sąd Okręgowy w Krośnie.

 • Szkolenia językowe szansą na rozwój

   

  Centrum Szkoleniowo Konsultingowe dla Biznesu, dzięki pozyskanej dotacji od 1 października 2013 roku rozpoczęło realizację projektu szkoleniowego „ Szkolenia językowe szansą na rozwój”.

 • Zwolennicy Korwin-Mikkego chcą likwidacji jasielskiej straży miejskiej. Będzie referendum?

   

  Doprowadzić do referendum w sprawie likwidacji jasielskiej straży miejskiej – taki cel postawili sobie członkowie miejscowych struktur Kongresu Nowej Prawicy JKM, powstałych na początku sierpnia br. By móc go zrealizować, „korwiniści” potrzebują wsparcia ze strony mieszkańców Jasła – w ciągu 60 dni muszą zebrać ok. 3,5 tysiąca podpisów wyrażających społeczną aprobatę dla ich inicjatywy. Czy to zadanie do wykonania?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105