Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Sprzedam budynek pod działalność gospodarczą

Sprzedam budynek w centrum miasta Jasła o powierzchni 250 m2 na działce o pow.8,5 ar. (4 min. piechotą do rynku miasta). Budynek ma trzy kondygnacje i piwnicę.

Napisany dnia: 13.11.2015, 13:27
Niebezpieczne pyły nad Jasłem
73

Niedawno zaczął się sezon grzewczy a już na stacji kontroli jakości powietrza przy ul. Sikorskiego w Jaśle odnotowano stężenie pyłu PM 10 przekraczające ponad 200 mikrogramów na metr sześcienny. Przy bardzo wysokim stężeniu pyłów należy unikać przebywania na świeżym powietrzu lub ograniczać je do minimum.

Napisany dnia: 13.11.2015, 07:30
Pomóż w organizacji Nocnego Charytatywnego Pływania dla Kamilka
12

Do nocy pływania podczas której ustanowiony zostanie rekord Jasła w długości przepłyniętego dystansu pozostał tydzień. Przygotowania do imprezy idą pełną parą. Wciąż jednak poszukiwani są wolontariusze, którzy będą gotowi pomóc w organizacji i obsłudze imprezy.

Napisany dnia: 12.11.2015, 23:12
Kto odpala fajerwerki w centrum Jasła?
65

Od dłuższego czasu na terenie miasta dochodzi do zakłócania ciszy nocnej przy użyciu petard lub fajerwerków. Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali tę sprawę na policję. Jak podkreśla rzecznik KPP w Jaśle kom. Łukasz Gliwa podjęte zostały działania zmierzające do zatrzymania osób używających materiałów pirotechnicznych.

Napisany dnia: 12.11.2015, 15:25
„Gromadzimy się w miejscach pamięci, aby cieszyć się wolną Polską”
32

11 listopada 1918 r. w Compiegne został podpisany rozejm kończący I wojnę światową, a tym samym ogłoszono kapitulację Niemiec. Polaków ogarnęła niesamowita radość z odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli. – Dziś po 97 latach, które minęły od tamtych wydarzeń, tak jak nasi przodkowie - gromadzimy się w miejscach pamięci aby cieszyć się wolną Polską – mówił podczas dzisiejszych uroczystości starosta Franciszek Miśkowicz.<<GALERIA>>

Napisany dnia: 11.11.2015, 21:15
„Mundur zobowiązuje do bycia prawym człowiekiem”
40

Klasa pierwsza o profilu mundurowym z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie złożyła uroczyste ślubowanie. – Podjęcie nauki w klasie mundurowej świadczy o szacunku do munduru, tradycji orężnych i wartości patriotycznych – mówiła do uczniów Alicja Wiśniewska, dyrektor liceum.

Napisany dnia: 10.11.2015, 22:31
Napad na kantor w Jaśle
47

Około godziny 17.00 doszło do napadu na kantor na osiedlu Śródmieście. Mężczyzna posługiwał się przedmiotem przypominającym broń palną. 

Napisany dnia: 10.11.2015, 19:06
Spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia
19

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na ul. Piłsudskiego w Jaśle doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i dostawczego. Sprawca kolizji, kierujący dostawczakiem odjechał z miejsca zdarzenia.  

Napisany dnia: 09.11.2015, 21:51
Promocji ciąg dalszy w salonie "Twój Optyk"!

Mamy doskonałą wiadomość dla naszych klientów. Przedłużamy jesienne promocje. Rabaty nawet do -50%!
Napisany dnia: 09.11.2015, 20:24
Jarosław Gowin w rządzie
89

Wicepremierem i ministrem nauki i szkolnictwa wyższego zostanie Jarosław Gowin – 54-letni jaślanin. Skład nowego rządu został podany na dzisiejszej konferencji Prawa i Sprawiedliwości.

Napisany dnia: 09.11.2015, 14:59
Sezon grypy i zimowego przeziębienia rozpoczęty

Zbliża się trudny okres jesienno – zimowy. Czas infekcji wirusowych i bakteryjnych, czas depresji związanej z małą ilością światła nad naszymi głowami, czas pluchy i wiatru, który przeszywa na wskroś. Czy mamy bezradnie poddać się takim nastrojom? Czy czekać bezczynnie na nieuniknione o tej porze roku choroby?

Napisany dnia: 09.11.2015, 13:54
Aktualizacja: Włamanie do biura rachunkowego
20

W nocy z niedzieli na poniedziałek włamano się do biura rachunkowego przy ul. Rynek w Jaśle. Prawdopodobnie sprawca bądź sprawcy kradzieży dostali się do pomieszczeń wychodząc po rusztowaniu znajdującym się przy budynku.

 

Napisany dnia: 09.11.2015, 11:20
Nie będzie już kłótni o plac zabaw
117

Mieszkańców osiedla Gądki poróżniła sprawa powstania placu zabaw. Jedni i drudzy mieli swoje koncepcje co do jego lokalizacji. Zarząd osiedla wraz z władzami miasta postanowił, że powstaną dwa place zabaw, które zażegnają konflikt.

Napisany dnia: 09.11.2015, 11:07
Wygraj darmową godzinę gry w kręgle!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest voucher na darmową godzinę gry w kręgle oraz zniżkę -10% na druga godzinę gry. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. 

Napisany dnia: 09.11.2015, 09:49
Pożyczanie pieniędzy na dowód osobisty – ile w tym prawdy?

Okazuje się, że całkiem sporo choć jak to zwykle bywa w takich sprawach pewna doza niedoinformowania zawsze występuje. Na czym więc polega magia pożyczek na dowód i czego często brakuje w komunikacji z klientami firm pożyczkowych? 

Napisany dnia: 09.11.2015, 08:32
Jasło ma dom kultury na miarę XXI wieku
185

Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie Jasielskiego Domu Kultury. Jasło nie musi się już wstydzić szarego budynku rodem z PRL-u. Obiekt ten zmienił się diametralnie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Napisany dnia: 07.11.2015, 23:32
Salon fryzjerski New York Kids to pomysł wykreowany z myślą o całej rodzinie

Salon fryzjerski New York Kids to pomysł wykreowany z myślą o całej rodzinie, gdzie priorytetem jest komfort dzieci. Misją tego miejsca jest sprawienie, aby wizyta u fryzjera była doświadczeniem, które zechcą powtórzyć zarówno najmłodsi jak i dorośli.

Napisany dnia: 07.11.2015, 19:50
Wynajmę lokal 50m2

Do wynajęcia lokal na parterze o pow. ok. 50m2 zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Jaśle. 

Napisany dnia: 06.11.2015, 20:46
Utrudnieniaw ruchu na drodze relacji Samoklęski - Brzezowa
3

Informujemy, że w dniach od 6 do 30 listopada br. nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze relacji Samoklęski - Brzezowa.

Napisany dnia: 06.11.2015, 20:37
Smakołyki dla najmłodszych

Teraz w DONER KING mamy coś dla najmłodszych. JUNIOR BOX to tortilka lub frytki z serem i mięsem z kinder niespodzianką, krówkami i sokiem!

Napisany dnia: 06.11.2015, 14:34
 • Wójt Osieka Jasielskiego winny!

  Sąd Okręgowy w Krośnie podtrzymał wyrok sądu I instancji i skazał wójta Mariusza Pykosza na karę grzywny za naruszenie nietykalności cielesnej oraz za znieważenie nauczyciela. Wyrok jest prawomocny. Wójt Osieka Jasielskiego będzie wnioskował o kasację wyroku do Sądu Najwyższego.

 • MPN przegrał sprawę w sądzie

  Państwo Szurkiewicze z Krempnej wygrali sprawę sądową w I instancji z dyrektorem Magurskiego Parku Narodowego – Andrzejem Czaderną. Kością niezgody stała się droga dojazdowa do ich domu, którą chciał im zagrodzić szef parku.

 • Kolacja z Mateuszem Mijalem? Licytuj i pomóż Kamilkowi!

   

  Od sobotniego Nocnego Charytatywnego Pływania minął ponad tydzień. Udało się zebrać pokaźną sumę na leczenie i rehabilitację chłopca. Chłopcu chce pomóc również Mateusz Mijal, który zaoferował… samego siebie. Biorąc udział w aukcji charytatywnej możecie licytować kolację z piosenkarzem.  

 • Ocena pozytywna z zastrzeżeniami dla jasielskiego szpitala

   

  Rada powiatu w Jaśle wydała ocenę pozytywną z zastrzeżeniami dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Ponadto zobowiązała dyrektora lecznicy do znowelizowania programu restrukturyzacji szpitala bądź opracowania nowego – ograniczającego koszty w każdej dziedzinie jej działalności oraz zwiększeniu przychodów.

 • STUDIO FIGURA - już w czwartek wielkie otwarcie!

   

  Zapraszamy do jedynego w swoim rodzaju studia profesjonalnego modelowania sylwetki na Podkarpaciu. Wielkie otwarcie już w czwartek (3 grudnia). Zapraszamy!

 • Zatruci tlenkiem węgla trafili do szpitala

  Sześć osób w tym dziecko zatruło się tlenkiem węgla w jednym z bloków przy ul. Na Kotlinę. Po przybyciu strażaków na miejsce w mieszkaniu wciąż utrzymywało się wysokie stężenie niebezpiecznego gazu.

 • Związek Gmin Dorzecza Wisłoki postawił na czyste powietrze

   

  Związek Gmin Dorzecza Wisłoki jest krajowym liderem w zakresie podejmowania działań proekologicznych. Związek od 20 lat walczy o poprawę czystości zlewni Wisłoki, jednej z najważniejszych rzek w południowo-wschodniej Polsce. 

 • Przedsiębiorca złożył skargę na dyrektora PUP w Jaśle

  Pan Adam Szpak - właściciel firmy budowlanej złożył skargę na dyrektora PUP Dariusza Uliasza, który zdaniem skarżącego naruszył dobro jego interesów. Zespół Kontrolny Komisji Rewizyjnej rady powiatu w Jaśle uznał jednak tę skargę za bezzasadną.

 • Miasto daje kasę, a powiat jej nie bierze

  Na wczorajszej sesji rady powiatu pojawiły się wątpliwości co do przyjęcia od miasta Jasła dotacji w kwocie 180 tys. zł na sporządzenie dokumentacji projektowej budowy mostu na osiedlu Gądki na rzece Wisłoce. Temat ten wywołał lawinę komentarzy i spięć między radnymi a zarządem powiatu. Ostatecznie uchwała nie przeszła.

 • Start śmigłowca ONZ

   

  Dzisiaj około godziny 11 wystartował śmigłowiec, który wczoraj lądował awaryjnie w pobliżu wałów w rejonie ul. Mickiewicza. ZOBACZ FILM.

 • Sprzedam dom w malowniczej okolicy

   

  Do sprzedania dom murowany o powierzchni ok 150m2 położony na działce o powierzchni 12,6 ar.
  Dom kryty blachą, wyposażony w instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną i CO.

 • Super promocja w COTTON CLUB!

   

  Tylko teraz za każde wydane 100 zł otrzymasz bon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w COTTON CLUB. Nie zwlekaj i odwiedź nasz sklep już dziś!

 • Zbieraj nakrętki dla Kacperka

  Jesteśmy rodzicami niepełnosprawnego Kacperka. Razem z córką Wiktorią mieszkamy w Jaśle. Chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek na leczenie i rehabilitację naszego synka.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105