Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Wyniki egzaminu zawodowego w powiecie jasielskim
14

689 uczniów zasadniczych szkół zawodowych, techników i szkół policealnych funkcjonujących w powiecie jasielskim z wynikiem pozytywnym zakończyło letnią sesję egzaminacyjną i otrzymało dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Napisany dnia: 03.10.2014, 06:00
Zapraszamy do DONER KING!

Poznaj wielki smak w DONER KING! Zapraszamy!

Napisany dnia: 02.10.2014, 14:08
Czy w Bednarce doszło do morderstwa?
24

Prokuraturze Rejonowej w Gorlicach wciąż nie udało się ustalić przyczyny śmierci młodej kobiety, której ciało zostało odnalezione w zeszłą sobotę w lesie na terenie miejscowości Bednarka. Zmarła była najprawdopodobniej mieszkanką Krakowa.

Napisany dnia: 02.10.2014, 10:11
Odbiór odpadów wielkogabarytowych
6

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Jaśle przypomina, że już w najbliższą sobotę (4 października) rozpocznie się jesienna akcja odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (np. meble, telewizory, komputery, pralki, lodówki, opony, drobny sprzęt AGD i RTV). Odpady należy wystawić w dniu odbioru przed swoją posesję (w miejscu wystawiania odpadów komunalnych) do godz. 8:00.

Napisany dnia: 01.10.2014, 16:14
Wypadek na krzyżówce ulic Kościuszki i Armii Krajowej. Ranne dwie kobiety
37

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu to przyczyna wypadku drogowego z udziałem samochodów osobowych, który wydarzył się dziś przed południem na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Armii Krajowej w Jaśle. Na skutek zdarzenia ranne zostały dwie osoby. 

Napisany dnia: 01.10.2014, 15:14
Wypadek w Warzycach. Jedna osoba w szpitalu
12

24-letnia kobieta trafiła do szpitala na skutek wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano w miejscowości Warzyce. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką.

Napisany dnia: 01.10.2014, 10:40
Caparol – Jamix Jasło – komputerowa mieszalnia farb i tynków ColorExpress

Teraz możesz wybrać Twój ulubiony kolor w nowej komputerowej mieszalni farb i tynków ColorExpress. Zapraszamy – Jamix, ul. Towarowa 20, Jasło.

Napisany dnia: 01.10.2014, 10:37
Rada Miejska Jasła będzie miała swoich konsultantów. Młodych i chętnych do działania
24

Już niebawem w jasielskich gimnazjach odbędą się pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Jasła. Organ, którego celem będzie dbanie o interesy młodych jaślan i reprezentowanie ich przed dorosłymi radnymi ustanowiony został w dniu wczorajszym.

Napisany dnia: 30.09.2014, 19:30
Kolizja trzech samochodów przy ul. 17 stycznia
34

Nikt nie ucierpiał na skutek kolizji trzech samochodów, do jakiej doszło dziś w południe na ulicy 17 stycznia. Jej przyczyną była nieuwaga kierowcy mercedesa.

Napisany dnia: 30.09.2014, 14:44
Miasto znów dotuje powiat. Cel – inwestycje drogowe na os. Sobniów
35

250 tysięcy złotych otrzyma z tegorocznego budżetu miasta Jasła miejscowe starostwo powiatowe na przeprowadzenie dwóch inwestycji drogowych na osiedlu Sobniów. Dwie uchwały o udzieleniu powiatowi nie pierwszych w ostatnim czasie dotacji celowych na realizację będących w jego kompetencjach przedsięwzięć podjęli w dniu dzisiejszym jasielscy radni.

Napisany dnia: 29.09.2014, 20:49
Nie dajmy się okraść
16

Po wizycie nieznajomych, dwaj starsi mieszkańcy Jasła stracili swoje oszczędności. Pokrzywdzeni zaufali obcym kobietom i wpuścili je do swoich domów. Policja przestrzega przed tym zagrożeniem. Pamiętajmy, że złodzieje wykorzystują różne sposoby, by wzbogacić się kosztem nieostrożnych osób. Mają jeden cel – wejść do mieszkania i okraść.

Napisany dnia: 29.09.2014, 11:04
Gabinet rehabilitacji, terapii manualnej i masażu Maciej Budacki

Mgr Maciej Budacki jest absolwentem AWF im. B. Czecha w Krakowie. Pracownik Oddziału Rehabilitacji z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie. Certyfikowany terapeuta metody dr Ackermanna. Certyfikowany terapeuta metody Mc Timoney – Corleya.vCertyfikowany terapeuta metody PNF. Terapeuta metody KINESIOLOGY TAPING (plastrowanie dynamiczne).

Napisany dnia: 29.09.2014, 08:40
Sklep COTTON CLUB przedstawia nową jesienną kolekcję odzieży damskiej i męskiej - najnowsze trendy na jesień i zimę 2014

Już dziś zapraszamy do naszego sklepu na nową jesienną kolekcję. U nas znajdziesz największy wybór kurtek i płaszczy w Jaśle do rozmiaru 54 uznanych polskich marek COTTON CLUB,DE FACTO, JANBOR,VIVERO.

Napisany dnia: 29.09.2014, 08:29
Od chłopa do mieszczanina
46

Kołaczyce uważano za wieś, były pod rządami opatów, nachodziły go często zarazy. Mimo wielu klęsk udało wyjść się z zapaści i stworzyć miasto na miarę XXI wieku. Wczoraj w Kołaczycach świętowano 675 – rocznicę nadania praw miejskich.

Napisany dnia: 28.09.2014, 11:28
Wielkie otwarcie LADY GYM - zapraszamy!

Już w tę sobotę - 27 września - od godziny 11.00 wielkie otwarcie Siłowni i Fitness Lady Gym. Zapraszamy Was wszystkie do zapoznania się z naszą ofertą i klimatem klubu.

Napisany dnia: 26.09.2014, 09:32
Ryszard Mastej: Straż miejska jest w Jaśle potrzebna
308

Zdaniem komendanta jasielskiej straży miejskiej ludźmi, którzy chcą doprowadzić do gminnego referendum w sprawie jej "być albo nie być" kierują nieczyste intencje zaś głoszone przez nich argumenty za rozwiązaniem instytucji są wyssane z palca.

Napisany dnia: 26.09.2014, 06:00
Walka o dofinansowanie
30

W ubiegłym tygodniu Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła, przedstawiciele Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Jaśle, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie oraz przedstawiciel Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta uczestniczyli w spotkaniu z Komisją Europejską w Brukseli w sprawie dofinansowania dla projektu „Odbudowa urządzeń ciepłowniczych w Jaśle”.

Napisany dnia: 25.09.2014, 18:02
Ul. Sobniowska: kolizja z udziałem pijanego kierowcy
20

2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierujący mazdą, która wczoraj wieczorem zderzyła się z fiatem na ulicy Sobniowskiej. W kolizji dwóch osobówek nikt nie odniósł obrażeń.

Napisany dnia: 25.09.2014, 10:43
Komisja Europejska podkreśla szczególne znaczenie Programu Polska Wschodnia
35

Podczas wczorajszej konferencji prasowej europoseł Tomasz Poręba przedstawił odpowiedzi Komisji Europejskiej na jego interpelacje w sprawie Programu Operacyjnego Polska Wschodnia i opłat za użytkowanie niemieckich dróg.

Napisany dnia: 25.09.2014, 07:57
Mieszkańcy bloku przy ul. Metzgera protestują przeciwko budowie drogi
115

Trwa protest przeciwko planowanej przez miasto budowie łącznika ulic Baczyńskiego i Staszica. Lokatorzy bloku przy ul. Metzgera 10, wzdłuż którego droga ma przebiegać są oburzeni, jak to określają, samowolą jasielskich władz. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym, nikt nie pytał nas o zdanie. Nie chcemy tej drogi – mówią. O inwestycji oficjalnie dowiedzieli się przed kilkoma dniami.

Napisany dnia: 24.09.2014, 17:51
 • Były mąż zaginionej pielęgniarki z zarzutem zabójstwa. Spotka się z Rutkowskim?

   

  Przebywający w tymczasowym areszcie były mąż zaginionej Haliny Gorczycy otrzymał zarzut zabójstwa. Organy ścigania wciąż jednak nie odnalazły ciała kobiety. Czy mogło zostać ukryte na gruntownie już przeszukanym składzie złomu?

 • W Jaśle ma powstać park naukowo-technologiczny. Cel? Napędzenie rozwoju miasta

   

  W auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza odbyła się konferencja poświęcona programowi rozwojowemu „Jasło Miasto Wiedzy”, opracowanemu przez miejscowy samorząd. Jednym z jej uczestników wydarzenia był ekonomista i były wicepremier prof. dr hab. Jerzy Hausner.

 • Jasiołka 2014

  Funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i pracownicy służb medycznych ćwiczyli działanie w sytuacji kryzysowej w ramach specjalistycznych ćwiczeń...

 • W jasielskim szpitalu oficjalnie otwarto Oddział Geriatryczny

   

  Nowo powstały Oddział Geriatryczny Szpitala Specjalistycznego w Jaśle został oficjalnie otwarty i poświęcony. Symboliczna inauguracja jego działalności odbyła się w dniu wczorajszym. 

 • Samorząd. Tu zaczyna się Polska.

   

  Komitet Wyborczy PSL zgłosił do Powiatowej Komisji Wyborczej w Jaśle 46 osób  z całego powiatu. Oznacza to, że we wszystkich 6 okręgach są kompletne listy kandydatów.

 • Anna Bialik: Stawiam na współpracę Starostwa, Gmin powiatu jasielskiego i Miasta Jasła

   

  Anna Bialik to aktywna jaślanka, skuteczny przedsiębiorca, wiceprezes firmy Argus Energy. Członek Zarządu Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Członek Klastra Energii Odnawialnej przy Uniwersytecie Rzeszowskim. W 2014 roku zwyciężyła w międzynarodowym konkursie ,,Kobiety są przyszłością", gdzie w Magdeburgu odebrała nagrodę w kategorii ,,Kobieta Wzór".

 • Kandydaci KW Prawo i Sprawiedliwość do Rady Miejskiej Jasła

   

  Słuchać mieszkańców, służyć miastu. To hasło pod jakim kandydaci Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość przystępują do wyborów samorządowych 16 listopada 2014r. Kandydatem na Burmistrza Miasta Jasła jest Ryszard Pabian.

 • Spór o budowę łącznika ulic Baczyńskiego i Staszica nadal trwa

   

  Wracamy do tematu budowy łącznika ulic Baczyńskiego i Staszica. Na skutek protestów mieszkańców bloku przy ulicy Metzgera 10, wzdłuż którego droga miałaby przebiegać burmistrz Jasła wstrzymał realizację inwestycji, celem znalezienia kompromisowego rozwiązania problemu. Spór nie został jednak zażegnany. 

 • Teresa Iwaniec: praca w samorządzie jest służbą

   

  Teresa Iwaniec kandyduje do Rady Powiatu Jasielskiego, ponieważ chce służyć ludziom. Zapewnia, że będzie w niej dbać o to, na czym zna się najlepiej: o ochronę zdrowia i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu w sytuacjach kryzysowych. Bo życie i zdrowie to najcenniejszy dar dla każdego człowieka, niezależnie od wieku, wykształcenia i zasobności portfela.

 • "Opowieści Magurskie" oficjalnie zaprezentowane

   

  Około sto osób, w tym liczne grono dzieci, wzięło udział w oficjalnej prapremierze produkcji filmowej pt. „Opowieści Magurskie z okresu 1930-1960”, zrealizowanej przez Stowarzyszenie KULTINI. 

 • Zadaj pytanie kandydatom na burmistrza Jasła

   

  Niespełna miesiąc pozostał do wyborów samorządowych, w których mieszkańcy Jasła dokonają wyboru Burmistrza miasta. Kandydaci w czasie trwania kampanii wyborczej spotkają się podczas debaty wyborczej. 

 • Wybory samorządowe 2014. Sprawdź kto i gdzie startuje! [aktualizacja]

   

  6 osób, w tym 5 mężczyzn i 1 kobieta, stanie do walki o fotel burmistrza Jasła w zbliżających się wyborach samorządowych. O mandat radnego RMJ ubiegać się będzie łącznie 120 kandydatów, reprezentujących 7 komitetów wyborczych. 

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105
[X]