Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie - niewielkich informacji tekstowych wysyłanych przez Jaslo4u.pl, zapisywanych na dysku Twojego komputera. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl, w tym wygody i użyteczności usług świadczonych za jego pośrednictwem. Więcej o plikach cookie na Jaslo4u.pl możesz dowiedzieć się stąd.

Strona główna
Utrudnienia na drodze krajowej nr 28 w Jaśle
39

W związku z wypadkiem na drodze krajowej nr 28 (odcinek relacji Jasło - Krosno) trwają utrudnienia w ruchu. Na skrzyżowaniu ulic w Jaśle doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z dostawczym busem. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Policja wyznaczyła objazdy dla samochodów osobowych. Dla kierowców ciągników siodłowych droga jest nieprzejezdna.

Napisany dnia: 02.03.2015, 14:59
CROSS GIM MAX - zadbaj o swoje ciało

Zapraszamy do sali ćwiczeń CROSS GIM MAX. U nas: Crossfit, gimnastyka, stretching, fitness. Jasło, ul. Koralewskiego 11

Napisany dnia: 02.03.2015, 13:52
Nowość w Jaśle! Grafika komputerowa, Masaż leczniczy, Opiekun medyczny od 7 marca! Wolne miejsca!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy, Policealna Szkoła dla Dorosłych CNiB „Żak” w Jaśle uruchomiła weekendowy kurs Grafiki komputerowej.

Napisany dnia: 02.03.2015, 08:44
Jasło upamiętniło "Żołnierzy Wyklętych"
89

Dziś w całej Polsce trwają obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Hołd bohaterskim patriotom z antykomunistycznego i niepodległościowego ruchu partyzanckiego tradycyjnie oddano również w Jaśle. <<FOTORELACJA>>

Napisany dnia: 01.03.2015, 17:45
J. Korwin-Mikke odwiedził Jasło
78

Dnia 27.02.2015 w Jaśle odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli: europoseł Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP oraz pan Konrad Berkowicz. Tematem konferencji była emigracja mieszkańców mniejszych miast, takich jak Jasło i sposoby przeciwdziałania tym trendom.

Napisany dnia: 01.03.2015, 15:57
Śmiertelny wypadek w Pielgrzymce. Nie żyje piesza
55

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 18 w miejscowości Pielgrzymka w powiecie jasielskim. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód osobowy.

Napisany dnia: 28.02.2015, 20:52
Tragiczny finał poszukiwań
189

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch poszukiwanych od soboty nastolatek. Mieszkaniec Kosiny w powiecie łańcuckim, spacerując z psem w pobliskim zagajniku, znalazł ciała obydwu dziewcząt. Nastolatki prawdopodobnie popełniły samobójstwo.

Napisany dnia: 27.02.2015, 18:13
Powiat czekają zmiany w transporcie publicznym. Ucierpią mieszkańcy?
42

Radni powiatowi podjęli wczoraj uchwałę w sprawie uchwalenia planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu jasielskiego. Zdaniem m.in. wójta gminy Osiek Jasielski samorząd powiatowy pospieszył się z zatwierdzeniem dokumentu, który, jego zdaniem, dla mieszkańców większości gmin leżących na terenie powiatu – zwłaszcza tych położonych najdalej od Jasła – jest niekorzystny.

Napisany dnia: 27.02.2015, 15:31
Jasielski ZSM Nr 3 szkołą z bezpłatnym dla rodziców e-dziennikiem

Dziennik elektroniczny to nowoczesny system informatyczny wspierający proces edukacji. Jesteśmy społeczeństwem informacyjnym korzystającym z e-usług w coraz większej ilości dziedzin życia. Oświata także ma do dyspozycji e-usługi odpowiadające na potrzeby współczesnej rzeczywistości.

Napisany dnia: 27.02.2015, 13:28
Jasielski szpital ma nową radę społeczną
60

Czternastu członków współtworzyć będzie Radę Społeczną Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na przestrzeni kolejnej kadencji jej funkcjonowania. Powołanie nowego składu tego organu miało miejsce podczas dzisiejszej sesji rady powiatu.

Napisany dnia: 26.02.2015, 18:04
AP-MEDIA – abonent przede wszystkim!

AP-MEDIA to największy, lokalny operator telekomunikacyjny działający w powiatach Jasielskim i Gorlickim, od blisko 10 lat zapewnia ogromnej ilości gospodarstw domowych usługi multimedialne, a w śród nich przede wszystkich, szybki Internet szerokopasmowy. Operator nieustannie powiększa swój zasięg poprzez rozbudowę sieci światłowodowej.

Napisany dnia: 26.02.2015, 14:03
Modernizacja JDK
32

Działalność administracyjno – merytoryczna Jasielskiego Domu Kultury, w związku z planowaną modernizacją, została przeniesiona do dwóch budynków: przy ul. Modrzejewskiego 12 oraz Sokoła 8. 

Napisany dnia: 26.02.2015, 11:44
Sokoły zatrudnione. Będą pracować w Parku Miejskim i na Ogródku Jordanowskim
34

Już od 1 marca do 3 maja w dwóch miejscach, w Parku Miejskim i na Ogródku Jordanowskim, swoją pracę zaczną sokoły. Będą pracować od świtu do zmierzchu. To już kolejna akcja, która ma wypłoszyć uciążliwe gawrony.

Napisany dnia: 26.02.2015, 11:41
Korwin-Mikke ruszył z kampanią. W piątek przybędzie do Jasła
45

Kandydat na prezydenta RP europoseł Janusz Korwin-Mikke znów odwiedzi Jasło. Jego spotkanie z mieszkańcami naszego miasta – zorganizowane w ramach kampanii wyborczej przed zbliżającymi się wyborami – odbędzie się w najbliższy piątek w Domu Kultury Kolejarz. Początek o godzinie 19.

Napisany dnia: 26.02.2015, 08:30
Policjanci oskarżeni o pobicie usłyszeli wyrok
145

Jest nieprawomocny wyrok w głośnej sprawie trzech policjantów jasielskiej komendy, oskarżonych o pobicie siedmiu młodych mężczyzn. Wszyscy zostali uznani za winnych – dwóch sąd skazał na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata, względem trzeciego warunkowo umorzył postępowanie, na okres próby przez jeden rok.

Napisany dnia: 25.02.2015, 19:13
Stawki dotacji miasta dla MOSiR ustalone
49

Rada Miejska Jasła jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie ustalenia stawek jednostkowych dotacji przedmiotowej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Napisany dnia: 25.02.2015, 13:33
"Przystanek Kwiatowa": Zanieczyszczenie ropopochodne w zbiorniku wodnym
29

W zbiorniku wodnym znajdującym się na terenie obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego „Przystanek Kwiatowa” wykryto dziś obecność substancji ropopochodnej. Większa jej część została już zabezpieczona przy pomocy specjalistycznego sprzętu przez strażaków. Jak doszło do powstania zanieczyszczenia? Na to pytanie odpowiedzi jak na razie nie znaleziono.

Napisany dnia: 24.02.2015, 17:56
Policja poszukuje zaginionych nastolatek
63

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzi poszukiwania za zaginionymi Natalią Fil, 15-letnią mieszkanką Jasła i Katarzyną Guroś, 17-letnią mieszkanką Raszowej w województwie opolskim.

Napisany dnia: 24.02.2015, 17:08
Insp. Paweł Filipek wprowadzony na stanowisko szefa KPP w Jaśle
37

Wczoraj odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. Akt nominacyjny o powołaniu na to stanowisko wręczył insp. Pawłowi Filipkowi insp. Piotr Michna, I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu powiatu i miasta Jasła, wymiaru sprawiedliwości oraz służb mundurowych.

Napisany dnia: 24.02.2015, 14:13
Lisów: Strażacy ugasili pożar budynku gospodarczego. Spłonął m.in. samochód
30

Jedna osoba ucierpiała na skutek pożaru budynku gospodarczego, do którego doszło dziś rano w miejscowości Lisów. Spaleniu uległ m.in. samochód osobowy, pożar przypłaciło życiem siedem kur.

Napisany dnia: 24.02.2015, 13:42
 • Krempna: Spór mieszkańców z Magurskim Parkiem Narodowym. Walczą o drogę i działkę

   

  - Dyrektor Magurskiego Parku Narodowego chce nam odciąć drogę do domu i zabrać część działki - żali się w rozmowie z naszym portalem zamieszkała w Krempnej rodzina Szurkiewiczów. Mieszkanie w budynku, położonym przy drodze w kierunku Polan, wynajmuje ona od czterdziestu lat. 

 • PUP w Jaśle: Sytuacja na lokalnym rynku pracy poprawia się

   

  Stopa bezrobocia w powiecie jasielskim spada. Jak wynika ze statystyk, na koniec ubiegłego roku była najniższa od siedmiu lat. - Dane są optymistyczne - mówi Dariusz Uliasz, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle.

 • Cyfryzacja zasobów geodezyjnych bez udziału związku powiatów

   

  Zapadła decyzja o zmianie formuły realizacji projektu, którego przedmiotem ma być cyfryzacja zasobów geodezyjnych podkarpackich samorządów. Za wdrożenie jego założeń nie będzie odpowiadał zawiązany w tym celu na początku bieżącego roku związek powiatów, lecz marszałek województwa.

 • PILNE: młody jaślanin potrzebuje krwi

   

  Wraz z samorządem studentów jasielskiego wydziału AHE apelujemy o oddawanie krwi na rzecz młodego mieszkańca Jasła, zmagającego się z ciężką chorobą. Sprawa jest bardzo pilna.

 • Bezpieczeństwo mieszkańców priorytetem

   

  Zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa i wzmocnienie w nich zaufania do policji  – takie priorytety stawia przed sobą na najbliższą przyszłość insp. Paweł Filipek, nowy szef jasielskich policjantów.

 • Przejdź na drugą stronę drogi a zaoszczędzisz pieniądze!

   

  Wkłady i znicze w hurtowych cenach! kompozycje na groby i do wazonu, kwiaty pojedyncze i bukiety sztuczne.

   

 • Jabłka jak świeże bułeczki

   

  Nad wyraz dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja rozdawania jabłek, przeprowadzona dziś przed południem na płycie jasielskiego rynku. Skrzynki z owocami od polskich sadowników, którzy ucierpieli na skutek wprowadzonego przez Rosję embarga, rozchodziły się niczym ciepłe bułeczki.

 • Wielkie otwarcie Fabryki Najniższych Cen!

   

  Już w najbliższą sobotę (28 marca) zapraszamy na wielkie otwarcie Fabryki Najniższych Cen. Kupisz w niej niemal wszystko, od odzieży po sprzęt AGD. A to wszystko w prawdziwie niskich cenach!

 • Doner King poleca!

 • Psy tropiące z Niemiec szukają ciała Haliny Gorczycy

   

  Na żaden nowy trop nie natrafili śledczy zajmujący się poszukiwaniami Haliny Gorczycy, zaginionej w sierpniu ubiegłego roku jaślanki. Czy w odnalezieniu jej ciała pomogą psy, przywiezione do Jasła zza zachodniej granicy?

 • Ogień w pobliżu domostw. Strażacy zdążyli na czas

   

  Pożar terenów zielonych był przyczyną interwencji, jaką dziś około południa w rejonie ul. na Kotlinę podjęli jasielscy strażacy. Ogień opanowany został w porę – niewiele brakowało, by  poważnie zagroził okolicznym posesjom.

 • Dzikie wysypiska zmorą miasta

   

  Sterta worków z odpadami zasypała w ostatnim czasie teren przy moście na rzece Wisłoce, w rejonie skrzyżowania ulic 3 Maja i Bieckiej. Problem dzikich wysypisk śmieci powraca w naszym mieście jak bumerang.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105