Strona główna

Wielka afera w Vardarze Skopje, Siergiej Samsonenko cofa wsparcie

2
Napisany dnia: 06.09.2017, 11:30 , Tagi: Brak

Vardar Skopje prawdopodobnie niedługo znajdzie się w finansowych tarapatach. Siergiej Samsonenko, jest właścicielem klubu, zdradził, że w przyszłym roku nie będzie już wspierał zwycięzcy Ligi Mistrzów szczypiornistów.

Rosyjski milioner napisał pełen emocji list, który ukazał się na łamach gazety"Makedonski sport". Jako jeden z powodów swojej decyzji podaje negatywną i bolesną dla niego prasową nagonkę w ostatnim czasie. - Macedonia jest moim domem od 11 lat. W tym czasie zainwestowałem mnóstwo pieniędzy w rozwój sportu. Teraz muszę powiedzieć: dość! Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego linczu, zniewagi i upokorzenia jak w ostatnich dniach - stawia sprawę jasno Samsonenko.

- Po tym sezonie kończę wspieranie kobiecego i męskiego Vardaru oraz drużyny piłkarskiej. Trzy kluby wrócą w ręce poprzednich właścicieli. Zostawiam je w znakomitej kondycji finansowej, z tytułami i świetną pozycją w Europie - możemy przeczytać dalej w oświadczeniu.

Samsonenko znalazł się pod gradobiciem macedońskich mediów. Rosjanin głośno mówił o swoim niezadowoleniu z decyzji podjętej przez klub, który postanowił sprzedać bilety na mecz z Fenerbahce za 50 euro, bez względu na sektor.

Decyzja milionera dziwi sportowych obserwatorów, tym bardziej, że Vardar w poprzednim sezonie zdobył najwyższe podium w Lidze Mistrzów. Przez najbliższy rok drużyna może się czuć bezpiecznie pod względem finansowym, ale pod znakiem zapytania jest jej przyszłość po zakręceniu pieniężnego kurka Samsonenki. Ale jeszcze więcej problemów będzie mieć drużyna damska, a należy zaznaczy, że jest to jedna z najlepszych kobiecych ekip kontynentu.

Rosjanin został niedawno dyrektorem sportowym reprezentacji Sbornej i niewykluczone, że na dobre wejdzie do rodzimego szczypiorniaka. W kuluarach plotkuje się, że Samsonenko planuje inwestycję w swoim ojczystym kraju. Ostatnio głośno było o tym, że silny skład chcą zbudować Zenit St. Petersburg i Spartak Moskwa.

Wygląda na to, że te drużyny znajda sie w poważnych tarapatach finansowych. Ty nie dopuść abyś znalazł się w podobnej sytuacji. Postaw na sport i zarabiaj na swojej pasji. Zakłady bukmacherskie online to świetny i prosty sposób na zamienienie swojej sportowej wiedzy na realne pieniądze. Przeżywaj ogromne emocje jak zawodnicy, którym tak gorąco kibicujesz. Stawiaj na tych, którzy mogą wygrać sam wygrywając. Nie trać okazji. Wiele wygrywa już dziś.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ sss3
dnia 06.09.2017, 13:11. Identyfikator użytkownika: CCDKeWziXxOM
Ocena
komentarza:
7
Skopje to gdzieś na południu Jasła?
@ The Observer
dnia 10.09.2017, 19:44. Identyfikator użytkownika: bSGir6LXHS4I
Ocena
komentarza:
3
Za Żółkowem w lewo potem prosto...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Uczniowie jasielskiego "Medyka" na praktykach zawodowych w Warszawie

   

  W dniach 8- 19 stycznia 2018 uczniowie w zawodzie Technik Farmaceutyczny jasielskiego „Medyka” odbywają praktyki zawodowe w aptece Ojców Bonifratrów „Salus Infirmorum” w Warszawie.

 • Samochód wjechał wprost w budynek

   

  Na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej z ulicą Krasińskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca chevroletem wjechała wprost w pobliski budynek.

 • Darmowy kurs języka angielskiego

   

  Zapraszamy na darmowy kurs języka angielskiego skierowany do osób niepracujących, emerytów, rencistów, stażystów ze środków PUP,  Kurs gwarantuje pozyskanie kompetencji komunikacyjnych oraz certyfikatu dzięki, którym będziesz mógł dostać pracę za granicą!

 • Jak w ranking najlepszych szkół w Polsce wypadły jasielskie szkoły?

  Miesięcznik „Perspektywy” po raz kolejny przygotował ogólnopolski ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. Wśród wyróżnionych szkół znalazły się również technikum i liceum z Jasła. Zobaczcie, które miejsce i jaki tytuł zostały im przyznane.

 • Dobra zmiana, dobre zdrowie – nowa jakość odchudzania w Jaśle

 • Dane pedofilów i gwałcicieli są dostępne w Internecie

  Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się kim są, jak wyglądają i gdzie mieszkają najgroźniejsi gwałciciele i pedofile.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105