Strona główna

Wielka afera w Vardarze Skopje, Siergiej Samsonenko cofa wsparcie

2
Napisany dnia: 06.09.2017, 11:30 , Tagi: Brak

Vardar Skopje prawdopodobnie niedługo znajdzie się w finansowych tarapatach. Siergiej Samsonenko, jest właścicielem klubu, zdradził, że w przyszłym roku nie będzie już wspierał zwycięzcy Ligi Mistrzów szczypiornistów.

Rosyjski milioner napisał pełen emocji list, który ukazał się na łamach gazety"Makedonski sport". Jako jeden z powodów swojej decyzji podaje negatywną i bolesną dla niego prasową nagonkę w ostatnim czasie. - Macedonia jest moim domem od 11 lat. W tym czasie zainwestowałem mnóstwo pieniędzy w rozwój sportu. Teraz muszę powiedzieć: dość! Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego linczu, zniewagi i upokorzenia jak w ostatnich dniach - stawia sprawę jasno Samsonenko.

- Po tym sezonie kończę wspieranie kobiecego i męskiego Vardaru oraz drużyny piłkarskiej. Trzy kluby wrócą w ręce poprzednich właścicieli. Zostawiam je w znakomitej kondycji finansowej, z tytułami i świetną pozycją w Europie - możemy przeczytać dalej w oświadczeniu.

Samsonenko znalazł się pod gradobiciem macedońskich mediów. Rosjanin głośno mówił o swoim niezadowoleniu z decyzji podjętej przez klub, który postanowił sprzedać bilety na mecz z Fenerbahce za 50 euro, bez względu na sektor.

Decyzja milionera dziwi sportowych obserwatorów, tym bardziej, że Vardar w poprzednim sezonie zdobył najwyższe podium w Lidze Mistrzów. Przez najbliższy rok drużyna może się czuć bezpiecznie pod względem finansowym, ale pod znakiem zapytania jest jej przyszłość po zakręceniu pieniężnego kurka Samsonenki. Ale jeszcze więcej problemów będzie mieć drużyna damska, a należy zaznaczy, że jest to jedna z najlepszych kobiecych ekip kontynentu.

Rosjanin został niedawno dyrektorem sportowym reprezentacji Sbornej i niewykluczone, że na dobre wejdzie do rodzimego szczypiorniaka. W kuluarach plotkuje się, że Samsonenko planuje inwestycję w swoim ojczystym kraju. Ostatnio głośno było o tym, że silny skład chcą zbudować Zenit St. Petersburg i Spartak Moskwa.

Wygląda na to, że te drużyny znajda sie w poważnych tarapatach finansowych. Ty nie dopuść abyś znalazł się w podobnej sytuacji. Postaw na sport i zarabiaj na swojej pasji. Zakłady bukmacherskie online to świetny i prosty sposób na zamienienie swojej sportowej wiedzy na realne pieniądze. Przeżywaj ogromne emocje jak zawodnicy, którym tak gorąco kibicujesz. Stawiaj na tych, którzy mogą wygrać sam wygrywając. Nie trać okazji. Wiele wygrywa już dziś.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ sss3
dnia 06.09.2017, 13:11. Identyfikator użytkownika: CCDKeWziXxOM
Ocena
komentarza:
7
Skopje to gdzieś na południu Jasła?
@ The Observer
dnia 10.09.2017, 19:44. Identyfikator użytkownika: bSGir6LXHS4I
Ocena
komentarza:
3
Za Żółkowem w lewo potem prosto...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Strażacy-ochotnicy walczyli o miano najlepszej drużyny w powiecie

   

  W tym roku to Osiek Jasielski był gospodarzem X Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. W zawodach udział wzięły 23 drużyny. Strażacy – ochotnicy mieli niepowtarzalną okazję do zaprezentowania zdobytych przez siebie w ramach treningów umiejętności zgromadzonej na miejscowym stadionie publiczności.

 • Studia podyplomowe dla nauczycieli - Integracja sensoryczna. Jedyne na południu Polski.

   

  Nauczycielu! Ukończ studia podyplomowe z integracji sensorycznej i uzyskaj niezbędną wiedzę specjalistyczną do pracy w szkole, placówce i otwórz własny gabinet specjalistyczny i rozpocznij pracę na własny rachunek.

 • Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Osieku Jasielskim

   

  Kilka minut po godz 11. w miejscowości Osiek Jasielski na prostym odcinku drogi doszło do poważnego zderzenia się forda z seatem. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby.

 • Nowa droga poprawi komunikację w Jaśle

  Inwestycja znajdowała się na 43 miejscu listy rezerwowej i nie miała szans na realizację. A jednak pojawiło się zielone światło. Aby nie zaprzepaścić okazji, powiat udzieli pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 w Jaśle.

 • Oprawcy Szymona trafią za kratki

  Sąd Okręgowy w Krośnie uznał oskarżonych Bartosza K. i Jakuba B. i Paulinę R. za winnych wydarzeń, które rozegrały się 28 lutego br. w mieszkaniu Szymona K. w Jaśle. Oprawcy Szymona K. trafią do więzienia. Paulina R., która podżegała do pobicia i była prowodyrką całego zajścia została skazana na karę 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

 • Strażakiem się jest, a nie bywa

   

  Nie czujemy się bohaterami – mówi strażak Andrzej Walczyk, który wraz z Piotrem Źrebcem, kolegą z jasielskiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej udzielił pomocy mężczyźnie poszkodowanemu w wypadku. Strażacy dali doskonały przykład, jak należy postępować w takich ekstremalnych sytuacjach. Ich postawę można stawiać za wzór do naśladowania.

 • Wygodnie, komfortowo i tanio pociągiem do Krakowa

   

  1 października ze stacji Jasło odjedzie pierwszy po decyzji o uruchomieniu połączenia ze stolicą województwa małopolskiego pociąg do Krakowa. Przewozy realizować będą Koleje Małopolskie sp. z o.o. O warunkach, w jakich będą się one odbywać oraz o perspektywach na przyszłość mówili podczas konferencji prasowej prezesi małopolskiej spółki.

 • Szpital otrzymał blisko 10 mln zł

  Dyrekcja jasielskiego szpitala może śmiało odetchnąć z ulgą, gdyż po wielu miesiącach starań o dotację na rozbudowę szpitala pieniądze zostały przyznane. Koniec z obawami o finanse. Nadszedł czas, aby inwestycja ruszyła z kopyta.

 • ŻAK zrobi z Ciebie fachowca w dziesięć miesięcy!

   

  Jeśli potrzebujesz nowych umiejętności i kwalifikacji, by znaleźć dobrze płatną pracę, możesz zdobyć je w dziesięć miesięcy. Taką możliwość daje Ci ŻAK.  To szkoła, dzięki której szybko zyskasz solidne wykształcenie w atrakcyjnych specjalnościach. Właśnie trwa letnia rekrutacja w ŻAKU.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105