Strona główna

Wielki sukces Pana Wacka!

Napisany dnia: 06.11.2017, 08:37 , Tagi: Brak

Czy można schudnąć trwale i uniknąć efektu jo-jo? Oczywiście, że tak, czego przykładem jest nasz pacjent, który dzięki pomocy dietetyka Justyny Oszkandy, w trakcie kuracji dietetycznej w 2015 roku zredukował , aż 26 kg.

Mimo, że dokonał tego ponad dwa lata temu, do tej pory utrzymuje osiągnięte efekty. To wszystko dzięki racjonalnej diecie opracowanej przez dietetyka Bonne Sante i regularnej aktywności fizycznej. Nasz bohater mówi, że czuje się „o niebo lepiej”, ma doskonałą kondycję fizyczną, cieszy się pełnym zdrowiem i uznaniem innych.

Co pozwala osiągnąć trwałe efekty odchudzania?

Przede wszystkim świadoma zmiana stylu życia, czyli wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej. Aby to zrobić, musimy odnaleźć w sobie mobilizację do działania, zrozumieć  jakie korzyści niesie ze sobą niższa masa ciała,  co pozwala nam uparcie dążyć do celu, nawet gdy zdarzy się kryzys. Walka w pojedynkę nie jest łatwa, dlatego pomoc dietetyka w trakcie kuracji jest bardzo ważna. To On nas przede wszystkim wspiera, mobilizuje i uczy, jak radzić sobie z żywieniem w trudniejszych sytuacjach.  W uzyskaniu trwałych efektów niezbędna jest odpowiednia dieta, która jest smaczna i praktyczna. Musimy ją polubić i kontynuować z przyjemnością.

Waga przed kuracją: 103 kg 
Waga po kuracji: 77 kg
Czas kuracji redukującej masę ciała i stabilizacji: 8 miesięcy
Sukces: -26 kg!

Jeśli i Ty też chcesz zadbać o siebie i swoje zdrowie, nie czekaj i już zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę. 

Tel: 787 620 806 

Artykuł sponsorowany

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105