Strona główna

Wkłady BISPOL w hurtowych cenach!

Napisany dnia: 03.04.2017, 08:56 , Tagi: Brak

W sklepie i hurtowni w Jaśle przy Nowym Cmentarzu możecie Państwo w kilka minut podjąć decyzję, jak udekorować kwiatami groby - co wybrać i jakie znicze dopasować do wybranej dekoracji na nagrobek.

Proponujemy szeroki asortyment m.in:

 • wkłady parafinowe i olejowe firmy BISPOL w hurtowych cenach!
 • kompozycje na groby i do wazonu dostępne od ręki
 • kwiaty pojedyncze i bukiety sztuczne.

Posiadamy duży wybór kompozycji florystycznych i stroików na groby. Specjalizujemy się we florystyce żałobnej. Nie jesteśmy firmą pośredniczącą, wszystkie kompozycje kwiatowe tworzymy sami. Kwiaty są naszą pasją, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby nasze kompozycje były ciekawe, oryginalne , dopracowane w szczegółach, by oddawały szacunek bliskiej osobie.

Kompozycje do dekoracji grobu, które pozwolą wyrazić pamięć o tych, którzy odeszli dostępne są „od ręki” i na zamówienie. Nasi pracownicy sprostają Państwa oczekiwaniom.

Oferujemy duży wybór zniczy i wkładów do zniczy w niskich cenach.

Posiadamy bardzo duży wybór wieńców z kwiatów żywych i sztucznych. Również na specjalne zamówienia wykonujemy nietypowe wieńce i wiązanki pogrzebowe, wieńce w kształcie serca, wiązanki na trumnę.

Za zrobione zakupy można zapłacić kartą.

Oferujemy również szeroki wachlarz cenowy wieńców pogrzebowych z kwiatów żywych i sztucznych oraz kompozycji kwiatowych. Wszystko wykonują nasi doświadczeni pracownicy, którzy starają się maksymalnie każdemu klientowi podpowiedzieć i doradzić jaki asortyment wybrać oraz jak ułożyć napis. Wieńce są dostępne „od ręki” lub na zamówienie.  

Firma „KALLA” to Kwiaciarnie i Usługi Pogrzebowe w Jaśle. Oferujemy bogatą gamę kwiatów ciętych i dodatków zielonych z uznanych polskich i zagranicznych szklarni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  http://www.pogrzebowe-jaslo.pl.

Zakład Pogrzebowy „KALLA” to też największa firma pogrzebowa w Jaśle. Posiadamy własną chłodnię oraz wysokie kwalifikacje zawodowe niezbędnie do prowadzenia firmy pogrzebowej.

Zapraszamy!

„KALLA” Jasło ul. Mickiewicza (naprzeciwko” Nowego Cmentarza”)

telefon kontaktowy 601-395-379

czynne 8-18.

znajdziecie nas Państwo na Facebooku

https://www.facebook.com/Kwiaciarnia-KALLA-139383626522181/

Artykuł sponsorowany

 • Przyspieszają prace związane z rozbudową krajowej 73

   

  Rozbudowa drogi krajowej 73 na odcinku pomiędzy Jasłem a Pilznem stanowi ważną z punktu widzenia interesu mieszkańców inwestycję. W ramach budowy nowych odcinków drogi ma powstać m.in. obwodnica Jasła. Dzięki zabezpieczeniu dodatkowych środków na uzyskanie decyzji środowiskowej prace skrócą się nawet o 12 miesięcy.

 • Powiat jasielski pomoże poszkodowanym na Pomorzu?

  Tydzień temu, z piątku na sobotę wiele z gmin województw północnej Polski nawiedziły nawałnice. Do dziś mieszkańcy zmagają się ze skutkami, jakie spowodował niszczycielski żywioł. Zarząd Powiatu Jasielskiego będzie wnioskował do rady o udzielenie pomocy poszkodowanym.

 • Pożar stodoły w Opaciu

   

  Dziś około południa w miejscowości Opacie wybuchł pożar stodoły. Budynek niemal całkowicie został strawiony przez ogień. Z pożarem walczyło 10 zastępów straży pożarnej.

 • Plac zabaw z usterkami

  Powyrywane druty, wystające gwoździe. Stan placu zabaw na Ogródku Jordanowskim w porównaniu z ubiegłym rokiem wygląda tragicznie - mówił rozgoryczony radny Czeluśniak.

 • Rusza przetarg na rozbudowę drogi krajowej 28

   

  W czerwcu resort infrastruktury i budownictwa zatwierdził program inwestycji pod nazwą „Rozbudowa drogi krajowej nr 28 na odcinku Siepietnica – Trzcinica”. Pod koniec przyszłego miesiąca ma dojść do otwarcia ofert przetargowych. Możliwe, że jeszcze w tym roku rozpoczną się prace remontowe przy już istniejących chodnikach.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na promocyjne zakończenie wakacji 2017r.

 • „Munduru nie zdejmę, broni nie złożę…”

   

  W tym roku przypada 120 rocznica urodzin majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Na tak zwanych łąkach hubalowych już po raz kolejny oddano hołd urodzonemu w Jaśle bohaterowi. Tłumy jaślan mogły zobaczyć zapierające dech w piersiach widowisko historyczne.

 • Pojedziemy pociągiem do Krakowa

   

  Od października jaślanie będą mogli podróżować koleją z Jasła do Krakowa i odwrotnie. To dobra wiadomość przede wszystkim dla studentów, którzy uczą się na krakowskich uczelniach. Podróżni za przejazd pociągiem z Krakowa do Jasła zapłacą 16 zł. W taryfie obowiązywać będą  wszystkie ulgi.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105