Strona główna

Wkłady BISPOL w hurtowych cenach!

Napisany dnia: 03.04.2017, 08:56 , Tagi: Brak

W sklepie i hurtowni w Jaśle przy Nowym Cmentarzu możecie Państwo w kilka minut podjąć decyzję, jak udekorować kwiatami groby - co wybrać i jakie znicze dopasować do wybranej dekoracji na nagrobek.

Proponujemy szeroki asortyment m.in:

 • wkłady parafinowe i olejowe firmy BISPOL w hurtowych cenach!
 • kompozycje na groby i do wazonu dostępne od ręki
 • kwiaty pojedyncze i bukiety sztuczne.

Posiadamy duży wybór kompozycji florystycznych i stroików na groby. Specjalizujemy się we florystyce żałobnej. Nie jesteśmy firmą pośredniczącą, wszystkie kompozycje kwiatowe tworzymy sami. Kwiaty są naszą pasją, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby nasze kompozycje były ciekawe, oryginalne , dopracowane w szczegółach, by oddawały szacunek bliskiej osobie.

Kompozycje do dekoracji grobu, które pozwolą wyrazić pamięć o tych, którzy odeszli dostępne są „od ręki” i na zamówienie. Nasi pracownicy sprostają Państwa oczekiwaniom.

Oferujemy duży wybór zniczy i wkładów do zniczy w niskich cenach.

Posiadamy bardzo duży wybór wieńców z kwiatów żywych i sztucznych. Również na specjalne zamówienia wykonujemy nietypowe wieńce i wiązanki pogrzebowe, wieńce w kształcie serca, wiązanki na trumnę.

Za zrobione zakupy można zapłacić kartą.

Oferujemy również szeroki wachlarz cenowy wieńców pogrzebowych z kwiatów żywych i sztucznych oraz kompozycji kwiatowych. Wszystko wykonują nasi doświadczeni pracownicy, którzy starają się maksymalnie każdemu klientowi podpowiedzieć i doradzić jaki asortyment wybrać oraz jak ułożyć napis. Wieńce są dostępne „od ręki” lub na zamówienie.  

Firma „KALLA” to Kwiaciarnie i Usługi Pogrzebowe w Jaśle. Oferujemy bogatą gamę kwiatów ciętych i dodatków zielonych z uznanych polskich i zagranicznych szklarni. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  http://www.pogrzebowe-jaslo.pl.

Zakład Pogrzebowy „KALLA” to też największa firma pogrzebowa w Jaśle. Posiadamy własną chłodnię oraz wysokie kwalifikacje zawodowe niezbędnie do prowadzenia firmy pogrzebowej.

Zapraszamy!

„KALLA” Jasło ul. Mickiewicza (naprzeciwko” Nowego Cmentarza”)

telefon kontaktowy 601-395-379

czynne 8-18.

znajdziecie nas Państwo na Facebooku

https://www.facebook.com/Kwiaciarnia-KALLA-139383626522181/

Artykuł sponsorowany

 • Budowa komendy ruszy jesienią

  Nowa komenda dla jasielskiej policji powstanie przy ul. Sroczyńskiego w Jaśle, a przysłowiowe wbicie łopaty w ziemię nastąpi jesienią br. Inwestycja ma być zakończona w ciągu trzech lat.

 • Masz wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zawodowe, średnie? Koniecznie przeczytaj!

   

  Teraz i Ty, bez względu na poziom wykształcenia, masz okazję szybko, zaocznie i za darmo zdobyć nowy zawód w renomowanej szkole, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w kształceniu kadr medycznych i społecznych, czyli w jasielskim „Medyku”.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2017/2018

  Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach to szkoła z siedemdziesięcioletnią tradycją, posiadająca ugruntowaną pozycję w środowisku lokalnym. Nie tylko kształci i wychowuje młode pokolenia, ale również pełni rolę kulturotwórczą i integracyjną.

 • Najnowsze technologie w jasielskim szpitalu

  Lekarze od kilku miesięcy wykonują zabiegi przy pomocy nowoczesnego cyfrowego aparatu rentgenowskiego z ramieniem C. To mobilne urządzenie nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pacjentów, ale również poprawia komfort pracy i skraca czas procedur. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu wielu samorządów z powiatu jasielskiego.

 • "Pełnoletni" Baltic Wood

  Firma uznana europejskim producentem podłóg drewniany obchodzi w tym roku osiemnaste urodziny. Z tej okazji na terenie zakładu Baltic Wood w Jaśle odbyło się symboliczne sadzenie dębów.

 • Profesjonalna naprawa i serwis klimatyzacji w samochodach osobowych

   

  Firma AB Motors w miejscowości Potok tel: 512-993-633 zajmuje się naprawą i serwisem klimatyzacji samochodowych.

 • Droga na Żydowskie-Grab otwarta dla turystów

  Mieszkańcy gminy Krempna w ubiegłym roku sprzeciwiali się zamknięciu drogi powiatowej na Żydowskie-Grab, która pod kątem turystycznym stanowi dużą atrakcję. Skarżyli się również na pęknięty przepust uniemożliwiający dalszy przejazd. Obecny zarząd powiatu udostępnił ten teren zarówno dla pieszych jak i podróżujących pojazdami.

 • Agresywny napastnik pobił dwóch mężczyzn

  W lany poniedziałek we Wrocance doszło do pobicia 15-latka i 30-letniego mężczyzny. Sprawcy pobicia grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Czym jest Venus Legacy™?

 • To była rzeźnia! Bałem się, że mnie zabiją!

  To był horror jakiego dotąd nie przeżył. Szymon boi się ludzi, a w snach wciąż widzi twarze swoich oprawców. Wierzy jednak, że tych, którzy go skrzywdzili dosięgnie sprawiedliwość.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105