Wólczanka Wólka Pełkińska wywozi ze Śniadeckich 3 punkty

20

Wólczanka Wólka Pełkińska okazała się lepsza w III kolejce IV ligi podkarpackiej i ze Śniadeckich wywiozła 3 punkty.

Już na początku meczu goście strzelają bramkę a zdobywcą gola Hul- bramka dała psychiczną przewagę zawodnikom Wólki co przekładało się na sytuacje strzeleckie. W 19 minucie goście ponownie zagrozili bramce Cyrana, lecz ten nie dał się pokonać. Czarni również mieli swoje sytuacje strzeleckie- 23 minuta i strzał Urbana broni bramkarz gości. Kolejna groźna akcja gości z 41 minuty meczu nie przyniosła podwyższenia prowadzenia- Cyran po raz kolejny w meczu broni Czarnych od utraty bramki. Po 45 min 0:1.
Druga połowa to odważniejsza gra podopiecznych Jacka Klisiewicza, lecz obrona gości rozgrywała bardzo dobre spotkanie i nie dała się zaskoczyć ani razu przez pełne 90 minut spotkania. W 74 minucie goście podwyższają prowadzenie a strzelcem Miazga. W 88 minucie Wólczanka Wólka Pełkińska ustala wynik meczu na 0-3 i wywozi 3 punkty ze Śniadeckich.