Wygrana w II kolejce: JKS Czarni 1910 Jasło 3: 2 Nafta Jedlicze

21

Czarni Jasło pokonali w meczu drugiej kolejki rozgrywek w klasie okręgowej Naftę Jedlicze 3:2.

Początek spotkania to spokojna gra obu drużyn. Pierwszą dogodną okazję Czarni stworzyli sobie w 22 minucie, lecz Frączek nie trafił z bliskiej odległości. Czarni przeważali i stwarzali sobie sytuacje. W 32 minucie Bartosz Szopa wyprowadza Czarnych na prowadzenie wykorzystując bardzo dobre podanie Grzegorza Munii. Do przerwy 1:0.

Zaraz po przerwie goście doprowadzają do wyrównania. Zagranie ręką w polu karnym zauważa sędzia i dyktuje rzut karny, którego goście zamieniają na gola.
Czarni dążyli do zdobycia kolejnego gola a dogodnej sytuacji tuż po stracie gola nie wykorzystał Bartosz Szopa. W 71 minucie Damian Niemczyński ratuje Czarnych od straty gola. Sytuacji sam na sam nie wykorzystują goście. W 72 minucie Bartosz Szopa znów wyprowadza Nasz zespół na prowadzenie a na tablicy wyników 2:1. 4 minuty później, po konsultacji z sędzia liniowym, sędzia główny dyktuje rzut karny dla Czarnych a na bramkę zamienia go Damian Kulig- 3:1. Goście odpowiedzieli tylko jednym golem a mecz kończy się zwycięstwem Naszej drużyny 3:2.

JKS Czarni 1910 Jasło- Nafta Jedlicze 3:2 (1:0)

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Niemczyński- Borowiec, Dziobek, Dziedzic, Żygłowicz (60′ Wiśniowski), Frączek- Wyderka, Stelmach (80′ Pałucki), Kulig, Munia- Szopa.