Strona główna

Wyjątkowe prezenty mikołajkowe!

Napisany dnia: 26.11.2018, 07:00 , Tagi: Brak

Tradycja obdarowywania bliskich mikołajkowymi i gwiazdkowymi prezentami daje nam szczególną radość. Gdy zbliża się grudzień, wszyscy z niecierpliwością czekamy na wymarzone upominki. Doskonałym pomysłem na mikołajkowy prezent może być biżuteria.

Wręczanie prezentów przez Świętego Mikołaja ma długą tradycję, która korzeniami sięga XIX wieku. Już wtedy w domach pojawiał się Święty Mikołaj w biskupich szatach, który w towarzystwie anioła, rzadziej diabła nawiedzał domostwa, aby obdarowywać dzieci prezentami.

Dziś prezenty wręczają sobie wszyscy bez względu na wiek. Ileż to szczęścia daje przecież wnukom obdarowanie upominkiem, nawet najdrobniejszym, ukochanej babci bądź dziadka. Dziadkowie nie pozostają przecież dłużni i często nie wyobrażają sobie mikołajek bądź świąt bez wręczenia swoim pociechom prezentów. Tymi obdarowują się również przyjaciele, znajomi, czy też zakochani.

Wybór odpowiedniego prezentu często nie jest łatwy. Rozwiązaniem może okazać się postawienie na oryginalny upominek. Kolejna zabawka, książka bądź ubranie nie muszą zachwycić obdarowanego. Wywołanie zachwytu będzie łatwiejsze, jeżeli zdecydujemy się wręczyć drugiej osobie biżuterię. Bogactwo stylów, form oraz wzorów z pewnością pozwoli na dokonanie właściwego wyboru. Salony jubilerskie prześcigają się dziś w ubogacaniu swojej oferty, szczególnie w okresie świątecznym, który zbliża się wielkimi krokami. Fakt ten potwierdza Anna Bąk, właścicielka salonu jubilerskiego, mieszczącego się przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle. – Odwiedzając salon jubilerski, klienci mają do dyspozycji szeroką gamę wyrobów jubilerskich zarówno ze złota, jak też srebra. W naszym zakładzie bez trudu znajdą upominek dla dziecka, małżonka lub małżonki, rodzica, dziadków, przyjaciół a nawet znajomego z pracy. Chętnie dzielimy się z naszymi gośćmi doświadczeniem, zdobytym w ciągu wielu lat pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w dokonaniu najlepszego wyboru. Jeżeli podjęcie decyzji jest zbyt trudne oferujemy zakup bonów o różnej wartości, które mogą stać się fantastyczną niespodzianką dla obdarowanej osoby. – przekonuje.

Wbrew pozorom, wizyta w salonie jubilerskim nie oznacza, że nasz portfel musi być wypchany pokaźną kwotą gotówki a nasz limit na karcie powinien być bardzo wysoki. Prezent w postaci biżuterii możemy kupić już za kilkanaście złotych. Drobny, lecz piękny prezent, wręczony z potrzeby serca z pewnością będzie wyjątkowym upominkiem.  

Tylko w grudniu każdy klient Salonu Jubilerskiego Ani Bąk, który zdecyduje się na zakup pierścionka z brylantem otrzyma 15% rabatu.

Artykuł sponsorowany

 • Inwestycja przy dworcu z kontrowersją w tle

   

  W pobliżu dworca kolejowego w Jaśle wyburzono trzy budynki. Celem prowadzonych obecnie prac budowlanych jest uporządkowanie terenu pod organizację dworca przesiadkowego. Nie wszystkim jednak obrócenie obiektów w stertę gruzu przypadło do gustu. Zdaniem Marcina Wójcikiewicza, pasjonata modelarstwa kolejowego jeden z nich był budynkiem zabytkowym. 

 • „Dwunastka” mówi STOP telefonom komórkowym w szkole

   

  Do tej pory w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle obowiązywał zakaz używania telefonów komórkowych w trakcie lekcji. Od lutego przyszłego roku uczniowie nie będą mogli używać telefonów oraz innych urządzeń elektronicznych również w czasie przerw. „Dwunastka", jako pierwsza w Jaśle, bierze przykład z wielu innych polskich szkół, w których już taki przepis wprowadzono.

 • Konrad Marek z Łask najmłodszym radnym

  Ma 24 lata. Do Rady Gminy Jasło dostał się dzięki poparciu mieszkańców z okręgu nr 8 z miejscowości Łaski-Sobniów. Jest najmłodszym radnym w całym powiecie jasielskim. Konrad Marek w wyborach samorządowych pokonał dwóch kontrkandydatów, w tym dotychczasowego radnego Piotra Wanata startującego z KW PiS.

 • Grudzień miesiącem promocji!

   

  W ofercie naszego salonu Visionoptyk mamy dla Państwa wiele ciekawych promocji. Zapraszamy także na bezpłatne badanie wzroku, które odbędzie się  18.12.2018 r.

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105