Strona główna

Wyjątkowe prezenty mikołajkowe!

Napisany dnia: 26.11.2018, 07:00 , Tagi: Brak

Tradycja obdarowywania bliskich mikołajkowymi i gwiazdkowymi prezentami daje nam szczególną radość. Gdy zbliża się grudzień, wszyscy z niecierpliwością czekamy na wymarzone upominki. Doskonałym pomysłem na mikołajkowy prezent może być biżuteria.

Wręczanie prezentów przez Świętego Mikołaja ma długą tradycję, która korzeniami sięga XIX wieku. Już wtedy w domach pojawiał się Święty Mikołaj w biskupich szatach, który w towarzystwie anioła, rzadziej diabła nawiedzał domostwa, aby obdarowywać dzieci prezentami.

Dziś prezenty wręczają sobie wszyscy bez względu na wiek. Ileż to szczęścia daje przecież wnukom obdarowanie upominkiem, nawet najdrobniejszym, ukochanej babci bądź dziadka. Dziadkowie nie pozostają przecież dłużni i często nie wyobrażają sobie mikołajek bądź świąt bez wręczenia swoim pociechom prezentów. Tymi obdarowują się również przyjaciele, znajomi, czy też zakochani.

Wybór odpowiedniego prezentu często nie jest łatwy. Rozwiązaniem może okazać się postawienie na oryginalny upominek. Kolejna zabawka, książka bądź ubranie nie muszą zachwycić obdarowanego. Wywołanie zachwytu będzie łatwiejsze, jeżeli zdecydujemy się wręczyć drugiej osobie biżuterię. Bogactwo stylów, form oraz wzorów z pewnością pozwoli na dokonanie właściwego wyboru. Salony jubilerskie prześcigają się dziś w ubogacaniu swojej oferty, szczególnie w okresie świątecznym, który zbliża się wielkimi krokami. Fakt ten potwierdza Anna Bąk, właścicielka salonu jubilerskiego, mieszczącego się przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle. – Odwiedzając salon jubilerski, klienci mają do dyspozycji szeroką gamę wyrobów jubilerskich zarówno ze złota, jak też srebra. W naszym zakładzie bez trudu znajdą upominek dla dziecka, małżonka lub małżonki, rodzica, dziadków, przyjaciół a nawet znajomego z pracy. Chętnie dzielimy się z naszymi gośćmi doświadczeniem, zdobytym w ciągu wielu lat pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w dokonaniu najlepszego wyboru. Jeżeli podjęcie decyzji jest zbyt trudne oferujemy zakup bonów o różnej wartości, które mogą stać się fantastyczną niespodzianką dla obdarowanej osoby. – przekonuje.

Wbrew pozorom, wizyta w salonie jubilerskim nie oznacza, że nasz portfel musi być wypchany pokaźną kwotą gotówki a nasz limit na karcie powinien być bardzo wysoki. Prezent w postaci biżuterii możemy kupić już za kilkanaście złotych. Drobny, lecz piękny prezent, wręczony z potrzeby serca z pewnością będzie wyjątkowym upominkiem.  

Tylko w grudniu każdy klient Salonu Jubilerskiego Ani Bąk, który zdecyduje się na zakup pierścionka z brylantem otrzyma 15% rabatu.

Artykuł sponsorowany

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Opozycja pyta o wniosek w sprawie odwołania starosty Pawlusia

  Grupa dziesięciu radnych opozycji w grudniu ubiegłego roku złożyła wniosek o odwołanie Adama Pawlusia z funkcji starosty jasielskiego. Minął już ponad miesiąc, a sprawa ta nadal nie została przegłosowana przez radnych powiatowych.

 • Jaślanin walczy o Oskara branży mobile!

   

  Młodzi i utalentowani jaślanie to bez wątpienia najlepszy towar eksportowy miasta. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Krzysztofa Wróblewskiego, jaślanina, którego specjalna rękawica może już niedługo zrewolucjonizować korzystanie z technologii wirtualnej rzeczywistości. Projekt został nominowany do prestiżowej nagrody i ma szansę na Oskara branży mobile.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105