Strona główna

Wypadek w Dębowcu. Kierująca trafiła do szpitala

67
Napisany dnia: 14.02.2018, 08:40 , Tagi: Brak

W Dębowcu doszło dziś do groźnego zdarzenia drogowego. Osobowy fiat wjechał do przydrożnego rowu. Poszkodowana w wypadku kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło na kilka minut po godzinie 7 na drodze relacji Dębowiec - Załęże. Kierująca samochodem osobowym fiat punto, jadąc od Załęża najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała do przydrożnego rowu. Samochód uderzył wprost w skarpę. Pojazd częściowo blokował jezdnię. Warto podkreślić, że na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, jezdnia była bardzo śliska poprzez zalegający na niej lód.

Kierująca fiatem podróżowała sama. W wyniku odniesionych obrażeń karetką pogotowia ratunkowego została przetransportowana do jasielskiego szpitala. 

Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci KPP w Jaśle oraz strażacy KP PSP w Jaśle i OSP w Dębowcu.

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ vb
dnia 14.02.2018, 08:45. Identyfikator użytkownika: LTNXLO3G4Gr8
Ocena
komentarza:
79
Odpowiedzialni za odśnieżanie ...liczą kasę niewydaną na wyjazdy błogosławiąc ciepła zimę ???...
@ iii
dnia 14.02.2018, 09:14. Identyfikator użytkownika: 6na0hf9UNzIh
Ocena
komentarza:
55
Zgadzam się sprawdzić rozliczyć i kosztami obciążyć
@ Oddać prawa jazdy
dnia 14.02.2018, 12:46. Identyfikator użytkownika: 7LI7nl1HlVYo
Ocena
komentarza:
-23
Malkontenci narzekający tradycyjnie na drogowców powinni natychmiast oddać prawa jazdy (jeżeli je mają). Zapomnieli bowiem o podstawowym obowiązku kierowcy, tj:

Kierujący pojazdem mają dostosować prędkość jazdy nie tylko do ograniczeń wyznaczonych znakami drogowymi, lecz także w odniesieniu do warunków jazdy. Zgodnie z art. 19 ust. 1 Prawa o ruchu drogowym kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem.

Przy dostosowaniu prędkości jazdy kierowca powinien wziąć pod uwagę również inne czynniki takie jak własne predyspozycje psychofizyczne oraz doświadczenia w kierowaniu pojazdem (postanowienie Sądu Najwyższego z 23 lutego 2011 r. o sygn. III KK 276/10).

Kierowca powinien wymagać przede wszystkim od siebie. Jeżeli bezradnie, rozdziawiając gębę, patrzy np. w stronę drogowców, to powinien jeździć najwyżej taczką ( w zimie) lub rowerem w lecie. Może będziecie oczekiwać, że drogowiec poleci przed wami z czerwoną chorągiewką aby ostrzegać innych o zagrożeniu: Uwaga jedzie niedzielny kierowca!.
@ lis
dnia 14.02.2018, 13:21. Identyfikator użytkownika: wlometZTevdk
Ocena
komentarza:
0
Zgadzam sie w zupełności.Wiecej ostrożności i rozwagi.
@ Malkontent
dnia 14.02.2018, 14:12. Identyfikator użytkownika: oG0WLOjeW7SV
Ocena
komentarza:
-4
Bzdura bzdura po stokroc bzdura
@ max
dnia 14.02.2018, 14:32. Identyfikator użytkownika: KLoSEV2BJnMR
Ocena
komentarza:
16
Najlepiej rozwizac drogowców dostosowacja prędkość do warunowego siedziec w domu i w zimie nigdzie nie jezdzic
@ do Malkontenta
dnia 14.02.2018, 15:39. Identyfikator użytkownika: 7LI7nl1HlVYo
Ocena
komentarza:
3
Czy prawdziwy chłop narzeka na przyrodę? Np. na śnieg, mróz czy lód w zimie?
Narzeka tzw. [...], którą wyprano z zaradności czy samodzielności wmawiając jej, że kto inny powinien robić wszystko za niego aby ułatwić mu życie tj. nawet wynieść śmieci czy odśnieżyć kawałek chodnika. To już nie jest chłop - to jest sznurek od kaleson - zgorzkniały i zniewieściały naleśnik.
Nie oczekujmy, że każdy musi być jak makaron (tj. czterojajeczny) ale chęć do życia i działania to podstawowa cecha mężczyzny. Co z takim kapciem ma począć np. żona czy dziewczyna? (wyrazy współczucia). Od razu załatwiać Dom Opieki?
@ Tak
dnia 15.02.2018, 06:35. Identyfikator użytkownika: k1hTB5YPsGrd
Ocena
komentarza:
4
na wsiavh drogi sa posypane o gofz okolo 9 rano .ludzie jadavcy o 5-6-7 do prscy sa w rowie juz.
w 2 lata temu do 8 bylo 15 sut w toeie e drodze do pracy a piaskarka owszem hechsla o 10
@ qwerty
dnia 15.02.2018, 12:45. Identyfikator użytkownika: gnZnaOWH3FHG
Ocena
komentarza:
6
Wsadź sobie te swoje prawa i zapiski w ... Wiesz gdzie. Droga nie posypana, jedziesz z górki jakieś 5km/h bo więcej się nie da w końcu tracisz przyczepność i jedziesz bezwładnie w dół rozbijając siebie, inne auta a w najgorszym wypadku pieszych. Dalej będziesz mi sypał zapisami z kodeksu? Fizyki papierem nie zaprzeczysz. Po to płacę podatki by służba dbała i robiła to co do niej należy a tak to co roku oszczędności! Tak się to potem kończy że nikt za to nie ponosi odpowiedzialności tylko KIEROWCY co później przekłada się na mandaty, statystyki i podnoszenie OC. Teraz krzyczysz i każesz prawka pooddawać. Źle ci nie życzę ale kiedyś się doigrasz i sam się rozwalisz. Na kogo wtedy będziesz zły? Na siebie czy tych którzy nie dopilnowali swoich obowiązków?
@ Zluzuj
dnia 15.02.2018, 16:08. Identyfikator użytkownika: 7LI7nl1HlVYo
Ocena
komentarza:
-4
Zluzuj majty. Obojętnie jak bardzo się napinasz, to prawo pozostaje prawem i jest tam jasno napisane kto i za co odpowiada np. w ruchu drogowym.
Jeżeli uważasz, że winni są drogowcy to podaj ich do sądu. Udowodnisz im, że oni są winni, że ty wjechałeś do rowu i zapłacą ci odszkodowanie. Tylko tyle i aż tyle. Powodzenia!
Kto powiedział, że w zimie każdy musi jechać autem? W dużo bogatszych krajach (gdzie płacą większe podatki) też nie ma tak, że drogi są zawsze przejezdne i co?
Czemu np. w USA zamykają drogi, szkoły?
Człowieku - więcej pokory. Jesteś tylko małym pyłkiem w stosunku do sił przyrody.
Czasem popiskujesz- wydaje się, że to lew ryczy - nie, to tylko mysz...
@ qwerty
dnia 15.02.2018, 16:43. Identyfikator użytkownika: gnZnaOWH3FHG
Ocena
komentarza:
4
Weź daj spokój. W USA zamykają szkoły i drogi jak masz ŚNIEŻYCE a tu co jest? Podsypało troszkę śniegiem i pługi zaniemogły. Kataklizm po prostu... Prawo jest prawem owszem tylko w tym dziwnym kraju tak się utarło że jak ktoś się nie wywiązuje z obowiązku to cały naród milczy... Nikt nie pójdzie i nie powie, nie poskarży się, nie wytknie ani nie zmieni i tak będzie do usr... śmierci i pokolenia do przodu. Dlatego w tym kraju nie ma nic i nie zanosi się by było bo wszystko umie stękać i narzekać ale otworzyć pysk i powiedzieć wprost już nie. Czy muszę jechać samochodem akurat? Tak muszę bo nie mamy szybkiej kolei nocnej, nie mamy autobusów co kilkanaście minut jak w innych bogatych krajach więc mieszkając 20 kilometrów od miasta pozostaje mi właśnie samochód. Płacę i wymagam a płacimy niestety chyba najdrożej ze wszystkich krajów UE. Powiedz mi też co się dzieje z piaskiem i solą co roku? Afer w tym kierunku jest pełno w całym kraju że ginie to i tamto. Ot masz odpowiedź czemu pługi jeżdżą od święta.
@ maniek
dnia 14.02.2018, 08:47. Identyfikator użytkownika: T5pttxiV0GPZ
Ocena
komentarza:
18
komu sie chce rano wstac i odsniezac;))
@ Ja
dnia 14.02.2018, 08:55. Identyfikator użytkownika: 0LXGgpnA0nbQ
Ocena
komentarza:
-5
Skąd ta poszkodowana?
@ ;;
dnia 19.02.2018, 22:54. Identyfikator użytkownika: vHabrWTCWfve
Ocena
komentarza:
1
Pochodzi z Syrii
@ ludwik
dnia 14.02.2018, 09:02. Identyfikator użytkownika: gFJLDdPOZ5D0
Ocena
komentarza:
55
Drogi powiatowe są w fatalnym stanie utrzymania. Jadąc od Jodłowej w stronę Jasła do granic powiatu jasielskiego droga jest posypana i zawsze odśnieżona. Na granicy powiatu w Błażkowej zaczyna się "walka o życie" z powodu śliskości nawierzchni. Kompletny brak nadzoru nad służbami odśnieżania i utrzymania drogi powiatowej na tym odcinku.
@ Janusz
dnia 14.02.2018, 09:50. Identyfikator użytkownika: 7VreDW2Uigv4
Ocena
komentarza:
-56
to nie droga jest fatalna, tylko twoja technika jazdy
@ ludwik
dnia 14.02.2018, 12:22. Identyfikator użytkownika: gFJLDdPOZ5D0
Ocena
komentarza:
17
I tu masz rację, bo na Powiatowy Zarząd Dróg i kontrolę wydawanych pieniędzy na utrzymanie zimowe dróg nie ma co liczyć.
@ ja
dnia 14.02.2018, 12:31. Identyfikator użytkownika: Xu2bc6Y96kPE
Ocena
komentarza:
26
dokładnie tak samo jest na granicy województwa małopolskiego za Bednarką i w okolicach Pagórka, kończy się małopolskie i czarna odśnieżona droga również
@ v
dnia 14.02.2018, 17:40. Identyfikator użytkownika: bJQtaqMLWiFh
Ocena
komentarza:
12
To samo na odcinku Święcany - Szerzyny! Powiat jasielski to dno! tylko polityka się dla nich liczy !
@ Nieznajoma
dnia 14.02.2018, 21:44. Identyfikator użytkownika: ww5rf2PyE56Q
Ocena
komentarza:
2
[...] nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj amebo... Chyba nie widziałeś/aś jakie rano były drogi. Odezwał się ten/ta co z pewnością ma tą technikę jazdy. Dla twojej wiadomości kobieta bardzo dobrze jeździć także zastanów się jakie bzdury piszesz bo równiez dobrze mogło to przydarzyć się sobie i jestem bardzo ciekawa czy też bys tak o sobie powiedział/a
@ qwerty
dnia 15.02.2018, 12:51. Identyfikator użytkownika: gnZnaOWH3FHG
Ocena
komentarza:
0
Masz fajny nick januszku... Technika jazdy jest techniką. Jedź sobie przez las po takiej bieliźnie i niech ci sarna wyskoczy. W kichę sobie wtedy wsadź technikę jak nie będziesz miał możliwości żadnego manewru. Jest zima? Kasa z podatków leci? Sprzęt jest? Piasek i sól? TO SYPAĆ! A nie co roku grzmocić frazesami że zaskoczyło i że oszczędności po pieniążków nie ma... Jak ja się na czymś pomylę w sensie rozliczenia skarbowe itd to olaboga jakie problemy. Czemu włodarze i drogowcy tak po kichach nie dostają?! Żeby nie było też dobrze w zimie jeżdżę ale znam już życie na tyle że wiem iż technika nie wystarczy bo wiele rzeczy może się wydarzyć.
@ Janusz
dnia 15.02.2018, 19:44. Identyfikator użytkownika: gaqGDJQMUQi8
Ocena
komentarza:
1
jade tyle na ile pozwalaja mi warunki. ze zdjec wynika, że nawierzchnie to ona wyczuła dopiero w rowie :> Jesli mieszka w lesie, to niech kupi sobie quattro albo inne 4wd i wybierze sie na doskonalenie techniki z jazdy takim samochodem. swietna rzecz, polecam i powtarzam- powinna zostac w kuchni.
@ Edi
dnia 14.02.2018, 09:16. Identyfikator użytkownika: rJZCcPuxELSm
Ocena
komentarza:
12
A Gmina Debowiec to całkiem porażka raz odświeżona była droga tzw."Zaplocie "a reszta bocznych tragedia. Masakra a podatki ciagna dosc ze nic nie ma w tym Debowcu to nawet Wojt drog nie umie fopilnowac. Moze nowh się wykaże albo tak jak i ten .
@ cv
dnia 14.02.2018, 11:21. Identyfikator użytkownika: H5PIbApzRiNM
Ocena
komentarza:
7
Niedługo będą wybory będzie okazja wymiany wójta a kontrkandydat z tego co wiem jest mocny,wszystko zależy od nas wyborców już niedługo pożyjemy zobaczymy.
@ rolnik sezonowy
dnia 14.02.2018, 14:47. Identyfikator użytkownika: JQhetxj2tmR7
Ocena
komentarza:
-1
mocny pewnie w gębie jak wszyscy na początku
@ rajdek
dnia 14.02.2018, 15:08. Identyfikator użytkownika: P5zctzZKoLi7
Ocena
komentarza:
0
Nie ma mocnego kandydata wg mnie.
@ Gaston
dnia 14.02.2018, 09:21. Identyfikator użytkownika: GdlPYJ1Oi3xb
Ocena
komentarza:
-24
Punto das Auto :))
@ Szybki
dnia 14.02.2018, 09:29. Identyfikator użytkownika: KPu19b72fvdw
Ocena
komentarza:
-16
Pewnie za wolno jechała
@ Todo
dnia 14.02.2018, 09:30. Identyfikator użytkownika: sTKa3v7gA1ik
Ocena
komentarza:
20
Wczoraj, po dłuższej nieobecności byłem w Jaśle. Mały spacer ulicami, i charakterystyczne obrazki: pięknie odśnieżone, czyste chodniki - za wyjątkiem fragmentów przylegających do działek miejskich, gdzie zalegała gruba warstwa śniegowego błota i lodu (3 maja, obok pomnika 600-lecia, i za skrzyżowaniem z 1 maja).
Wstyd, panie burmistrzu.
@ do Todo
dnia 14.02.2018, 09:59. Identyfikator użytkownika: 14xHIQnPjtHG
Ocena
komentarza:
25
Ale na wycieczkę razem ze swoją Panią Vice, Pan Burmistrz pieniądze znalazł. My się bawmy a hołota niech się przewraca na chodnikach. TAK DLA ZMIAN!!!
@ Ciekliniak - obserwator
dnia 14.02.2018, 09:49. Identyfikator użytkownika: 70hVQqrLMusQ
Ocena
komentarza:
14
[komentarz nie na temat]
@ rolnik sezonowy
dnia 14.02.2018, 10:02. Identyfikator użytkownika: JQhetxj2tmR7
Ocena
komentarza:
0
z takim budżetem i marudami w radzie to tylko znaleźć sobie coś miłego do roboty,nie dziwię się wójtowi wcale
@ Znawca
dnia 14.02.2018, 10:52. Identyfikator użytkownika: UuQpMN2cKxFj
Ocena
komentarza:
-23
"jezdnia była bardzo śliska poprzez zalegający na niej lód" BUhahahahah Lód?? Czy aby na pewno? Osoba pisząca ten artykuł była chyba pod wpływem walentynek. Od późnych godzin nocnych mamy słabe opady śniegu ( nie mylić z deszczem), a więc na drodze co najwyżej mógł być śnieg lub błoto pośniegowe. Lód mamy na stawach jadąc do kłaputów.
@ qwerty
dnia 15.02.2018, 16:48. Identyfikator użytkownika: gnZnaOWH3FHG
Ocena
komentarza:
1
Lodu w postaci "szklanki" może i nie było ale zajeżdżony i ubity śnieg owszem. Jeśli dla ciebie nie jest on śliski to widocznie autem nie jeździsz. Nie boję się zimy, radzę sobie na śniegu ale nie toleruję kiedy ludzie odpowiedzialni za to nie dbają o stan nawierzchni.
@ desperat
dnia 14.02.2018, 11:11. Identyfikator użytkownika: LOauC1Ml32WL
Ocena
komentarza:
17
Mówiac o dragach powiatowych warto wspomnieć ''drogę'' Dębowiec -Wola Dębowiecka , trudno nazwać drogą jeśli jest dziura na dziurze , nierówności i fale jak na Bałtyku podaczs sztormu, jazda pow. 40 km/h to ryzyko uszkodzenia zawieszenia , tylko kogo ze Starostwa to interesuje skoro tamtędy nie jeździ...w planie na 2018 jest przewidziany remont tylko czy zostanie wykonany ? pewnie znowu zabraknie środków lub zostaną przesunięte na inny cel a lokalni dojeżdżający niech dalej omiją dziury żeby wpaść w koleiny..
@ @
dnia 14.02.2018, 20:58. Identyfikator użytkownika: 9atfq2yL62ST
Ocena
komentarza:
9
7 rano ludzie chcą bezpiecznie dojechac do pracy, dzieci do szkoły. Niestety w gminie Debowiec zimową porą, to jest loteria, bo drogi sa niebezpiecznym lodowiskiem...
@ Nieogar
dnia 14.02.2018, 11:21. Identyfikator użytkownika: 5CiGVEaCBTZr
Ocena
komentarza:
-66
Tak patrze na tą sprasowaną kupę złomu i myśle...
Ktory mamy rok? 2018.
Czy wy mieszkacie w jakiejś wiosce w Tanzanii?Naprawdę jesteście juz takimi biedakami, ze nie stać was żeby kupić jakieś porządne, sprawne auto tylko musicie dorzynać jakiegoś 20 letniego fiata aż padnie?
Do spodu, do końca?
@ XXX
dnia 14.02.2018, 11:35. Identyfikator użytkownika: FsxVeA6ytwAV
Ocena
komentarza:
35
Weź się człowieku zastanów co piszesz!!! Widać, że życia nie znasz!!! Nie każdego stać od tak wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy na nowe lub bardzo młode auto. A Ty piszesz tak jakby to było kilka stówek. Albo nie masz pojęcia jak wygląda życie przeciętnego Polaka albo zwyczajnie trollujesz.
@ Drogi Nieogarze.
dnia 14.02.2018, 11:40. Identyfikator użytkownika: c9RDqwbiE58x
Ocena
komentarza:
21
A nie sądzi Pan, że może niektórych nie stać na nowe auto? Pański pseudonim to chyba nie przypadek...
@ Nieogar
dnia 14.02.2018, 11:49. Identyfikator użytkownika: 5CiGVEaCBTZr
Ocena
komentarza:
-44
Ludzie!!!
To co wy robicie w zyciu?
Nie macie kilku tysięcy na przyzwoite auto w dzisiejszych czasach?
Weźcie kredyt, pożyczcie od wujka, jeździcie autobusem bo to naprawde strach wyjechać na droge i jeździć pośród takiego złomu z którego w każdej chwili moze cos odpaść bo to wiadomo ze jeździcie nim dopóki sie nie rozkraczy.
A z tego moze byc nieszczęście.
@ X
dnia 14.02.2018, 11:55. Identyfikator użytkownika: 3Wq5QXwm2gy8
Ocena
komentarza:
11
Tamtedy jedzie jeden autobus na tydzien
@ Lider
dnia 14.02.2018, 11:57. Identyfikator użytkownika: 9mJmqFz0zl0A
Ocena
komentarza:
-10
Zgadzam się.Zyjemy w takim dziwnym regionie kraju gdzie co drugi sie buduje ale jeździ złomem, oszczędza na czym się da i chodzi w ciuchach ze szmateksu z promocji gdy wszystko jest za złotówkę.
@ kapral
dnia 14.02.2018, 12:43. Identyfikator użytkownika: 5js2GU0ZLy3M
Ocena
komentarza:
16
Do "Nieogar" Twoja bryka jest chyba bardzo droga i opancerzona bo z wypadku wychodzisz cały bez szwanku oprócz Twojego mózgu.Kasiasty się odezwał.Pierd-walnij się w główkę.A co do sprawności samochodu to się lepiej nie wypowiadaj.
@ Nieogar
dnia 14.02.2018, 13:09. Identyfikator użytkownika: LpNfuZmFmtZj
Ocena
komentarza:
-24
Wlasnie moja "bryka" nie jest droga.
To tylko podkreśla dramatyczna sytuacje o ktorej tu pisze.
Ludzie ryzykują zycie jeżdżąc złomem bo szkoda im kilkunastu tysięcy na przyzwoite auto.
Nie do wiary poprostu.
@ agar
dnia 14.02.2018, 14:23. Identyfikator użytkownika: VdKoevGdnVty
Ocena
komentarza:
2
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Nieznajoma
dnia 14.02.2018, 21:59. Identyfikator użytkownika: ww5rf2PyE56Q
Ocena
komentarza:
-1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ rozsądny
dnia 14.02.2018, 22:02. Identyfikator użytkownika: ryaJI03GqSBE
Ocena
komentarza:
4
"Nie macie kilku tysięcy na przyzwoite auto w dzisiejszych czasach?"

@Nieogar: Ej Warszawiaku czy Urzędniku albo jaśnie wielmożny książe Proboszczu czy wy zdajecie sobie sprawę co wy pitolicie ? A może wy troll internetowy jesteście ?

To jest Jasło,to jest Podkarpacie czyli województwo będące odpowiednikiem może nie Tanzani ale Botswany (W sumie też Afryka i Murzynowo)."Kilka tysięcy" jak z pensji czy emerytur nie zawsze starczy od pierwszego do pierwszego...

I znowu auta nie aż tak stare.Kubańczycy jeżdżą starszymi ;)

"jeździcie autobusem" - na terenie Jasła jeszcze są,ale na terenie Dębowca to już masz tych autobusów strasznie dużo - średnio 1 PKS i 1 MKS na godzinę w jedną stronę pod warunkiem że jedziesz do/z Jasła.
@ Tak
dnia 15.02.2018, 06:38. Identyfikator użytkownika: k1hTB5YPsGrd
Ocena
komentarza:
1
zyjemy jak na ukrainie taki wyzysk taka placa takie auta jakie zycie :-(
@ Nieznajoma 2
dnia 15.02.2018, 07:28. Identyfikator użytkownika: nanfG3hk8kL7
Ocena
komentarza:
3
Dla pana informacji przyczyną wypadku było nadmierna prędkość i warunki drogowe. Auto było w pełni sprawne.
@ tryt
dnia 15.02.2018, 09:21. Identyfikator użytkownika: TKjZnPbva1kw
Ocena
komentarza:
1
Widać teraz od kogo pożyczyłeś. Czyżby od wujka na wieczne nieładnie czy z banku gdzie przy tym kredycie utopiłeś żyranta. Gdybyś ciężką SWOJĄ pracą na Nowe auto zarobił to byś wiedział jaką prawdziwą wartość ma każdą złotówka.
@ Ogarnięta:)
dnia 15.02.2018, 14:32. Identyfikator użytkownika: QxXji7EqNKoB
Ocena
komentarza:
3
@Nieogar Piszesz o cenie auta cały czas że kiepskie i w ogóle, a wypadek nie był spowodowany stanem technicznym auta lecz przez niezadbaną drogę o ile dobrze przeczytałam
@ Pjoter
dnia 15.02.2018, 21:19. Identyfikator użytkownika: LITSHa4MkmSp
Ocena
komentarza:
0
Tu jest Jasło. Szmateksy od 1PLN i samochody do 3tys PLN
@ opa
dnia 14.02.2018, 11:54. Identyfikator użytkownika: MIGq9W7FWW26
Ocena
komentarza:
10
Do nieogarniety ty bogaczu pewnie jezdzisz do Angli zbiwrasz puszki z smietnikow a przed wyjazdem chinskie zupki z mpm
@ Damian
dnia 14.02.2018, 12:23. Identyfikator użytkownika: U6LvMcPIA8s4
Ocena
komentarza:
9
Czasem (ostatnio coraz częściej) w momencie, gdy czytam komentarze pod wpisami na owej stronie - nie mogę uwierzyć, że Jasło to taka dziura. Nie wkładam wszystkich do jednego wora oczywiście. Sam mieszkam jeszcze na obrzeżach miasta, na szczęście już niedługo. Lubię te tereny, w lecie łąki, Słońce, można się zrelaksować, poczytać w ciszy książkę, czy podsłuchać muzyki. Niestety, ale ludzie, którzy tutaj mieszkają jakoś zatrzymali się poglądami w czasach PRL. Narzekanie, [...]?!? na etacie za najniższą pensję, nieumiejętne oszczędzanie, brak marzeń, podstawowej wiedzy wychowywania dzieci itp. - jak to teraz się mówi - Janusze i Grażyny. Piwko, duży brzuch, krytykowanie aktywności sportowej, oszczędzanie wody, papieru toaletowego i ciągły brak satysfakcji z życia. Ludzie, zmieńcie się.
@ Do Damian
dnia 14.02.2018, 13:05. Identyfikator użytkownika: Mtj4NAjnu9EW
Ocena
komentarza:
0
I wpisują komentarze nie na temat czyżby nie umieli czytać ze zrozumieniem
@ Do Damian
dnia 14.02.2018, 13:16. Identyfikator użytkownika: Mtj4NAjnu9EW
Ocena
komentarza:
1
Celowo opuszczone znaki interpunkcyjne
@ Manowicz
dnia 14.02.2018, 12:30. Identyfikator użytkownika: fVAFpERR7q2w
Ocena
komentarza:
-9
A rodzice to gdzie byli???
@ Nieznajoma 2
dnia 15.02.2018, 07:30. Identyfikator użytkownika: nanfG3hk8kL7
Ocena
komentarza:
3
To dorosła kobieta a nie jakaś małolata żeby ją rodzice pilnowali
@ rpt
dnia 14.02.2018, 12:35. Identyfikator użytkownika: vlYWGTrhbB3u
Ocena
komentarza:
3
Pani jechała przepisowo ale dlaczego wjechała do rowu, poważnie uszkadzając swój samochód?, że droga śliska to przecież zima
@ v
dnia 14.02.2018, 17:42. Identyfikator użytkownika: bJQtaqMLWiFh
Ocena
komentarza:
-1
Kolejny wypadek i znowu Dębowiec - nie dziwi Was to?
@ cv
dnia 14.02.2018, 18:14. Identyfikator użytkownika: H5PIbApzRiNM
Ocena
komentarza:
0
no właśnie nie za dużo tego zła w Dębowcu
@ W
dnia 15.02.2018, 15:07. Identyfikator użytkownika: QxXji7EqNKoB
Ocena
komentarza:
2
Macie coś do Dębowca?:)
@ Do nieogar
dnia 14.02.2018, 18:07. Identyfikator użytkownika: DdwAVCvEqzy9
Ocena
komentarza:
4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Fragola
dnia 14.02.2018, 19:26. Identyfikator użytkownika: 57mzqDqIRUjx
Ocena
komentarza:
3
Brak ronda i skutki są
@ w
dnia 15.02.2018, 15:14. Identyfikator użytkownika: QxXji7EqNKoB
Ocena
komentarza:
0
Tam rondo? Przeciez to wąska droga , nie zmieściłoby sie
@ Xxxxxxx
dnia 15.02.2018, 16:37. Identyfikator użytkownika: 2n3ZMaV2LB9r
Ocena
komentarza:
2
I ten moment gdy znaleźli się sami znawcy ... Ludzie się śmieją że stare auto a sami pewnie jeżdżą nie lepszym tylko w Internecie każdy taki kozak :) T
@ RKR
dnia 15.02.2018, 22:15. Identyfikator użytkownika: xHNQ8Sz63k0b
Ocena
komentarza:
2
Jak czytam komentarze tych co obstają za drogowcami to mnie szlak trafia tydzień temu jadący z Opola kierowcy tirami wiozący rury na rurociąg gazowy napotkali się na utrudnienia drogowe w postaci gołoledzi oczywiście jest to droga powiatowa i na małym wzniesieniu drogi tiry pokrzyżowało ,po wykonaniu dziesiątek telefonów dotarli wreżcie do właściciela firmy ,który stanowczo odpowiedział że jest godzina 22 a on nie będzie budził kierowcy piaskarki bo umówił się z nim na 3 rano tyle po pomocy. Ja patrząc na całą sytuację okiem kierowcy bo sam zawodowo jeżdżę w ziołem 5kg soli i worek trocin po 15 minutach droga została odblokowana .I tak moi drodzy każdy z was by biadolił na drogowców jak nie daj BOŻE dotknęło by to waszą żonę lub rodzinę a nawet autobus wiozący dzieci do szkoły jak się staje do przetargu na odśnieżanie to trzeba mieć czym i kim zadania pilnować rok temu pan We...i z okolic Jasła wygrał przetarg na drodze 19 do Barwinka i zaskoczyła go aura bo w telewizji nic o gołoledzi nie mówili więc kierowca sobie spał a Tiry wypadły z drogi bo było bardzo ślisko najlepiej to aby piaskarki stały a dobry duch karty podpisywał.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Jaślanie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

   

  Tłumy jaślan odśpiewały dziś na płycie miejskiego rynku hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej. W ten sposób uczczono jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Patriotyczna wyprawa jaślan na ziemię lwowską

   

  W sobotę i niedzielę 3 - 4 listopada harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle - Hufiec ZHP  w Jaśle im. Rodziny Madejewskich - odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  

 • Jasielska młodzież dla Niepodległej

   

  Młodzi jaślanie i mieszkańcy powiatu jasielskiego pokazali dziś jak wspaniale można obchodzić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołując się do polskiego dorobku kulturowego godnie uczcili pamięć o wydarzeniach sprzed wieku, kiedy to Rzeczpospolita rodziła się na nowo, powstając niczym mityczny feniks z popiołów po wojennej zawierusze oraz ponad stu latach zaborczej niewoli.

 • Od 20 lat w służbie lokalnej społeczności

   

  W tym roku mija dwadzieścia lat od powstania Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle. Dwie dekady działalności to doskonała okazja do dokonania podsumowań.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Tak Jasło wybijało się na niepodległość

   

  Sto lat temu na oczach tłumu jaślan oraz mieszkańców okolicznych wsi, Karol Polak usunął z fasady budynku ówczesnego starostwa dwugłowego austriackiego orła. Na gmachu zawiesił orła białego w koronie na czerwonym polu. Dziś podczas widowiska plenerowego na jasielskim rynku przypomniano symboliczne wydarzenia z 1 listopada 1918 r.

 • Spłonęły kontenery na osiedlu Gamrat

  W minioną niedzielę przy ul. Mickiewicza w Jaśle spaleniu uległy dwadzieścia dwa pojemniki na odpady. Pożar wybuchł przed godziną drugą w nocy. Nagranie z monitoringu wskazuje jednak na to, że mogło to być celowe podpalenie. Sprawę wyjaśniają policjanci z jasielskiej komendy.

 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w rękach specjalistów

   

  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle pełni funkcję wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu jasielskiego.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105